Racjonalista - Strona głównaDo treści
"Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
21-04-2025 13:33okragly (21676 punktów)"Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
Ocena 1 na 1
wojne na Ukrainie spowodowało "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji", powiedział śp Franciszek, papież, czym wzbudził moje zaufanie i podziw
Podnoszenie wydatków na zbrojenia do 2% PKB nazywał "szaleństwem" (my wydajemy 5%). "Prawdziwą odpowiedzią nie jest - więcej broni, następne sankcje i sojusze polityczno-militarne, ale inny sposób zarządzania światem; nie przez pokazywanie zębów"
w marcu 2024 r. zasugerował Ukrainie wywieszenie "białej flagi"

jak byłem z kimś w konflikcie i byłem słabszy fizycznie, nigdy nie podejmowałem walki, ale gdy do niej doszło zawsze się poddawałem i do dzisiaj nie mam z tego powodu żadnych traum, do dzisiaj uwazam że zrobiłem dobrze i zrobiłbym po raz kolejny gdyby była taka potrzeba. Ukraina tez by tak zrobiła ale była sterowana zewnętrznie, przez usazyda, miała, ma, upokorzyc Rosję, zmusic do uległości w stosunku do usazyda, po wyborze Trumpa się zmieniło, dziś to UE zagrzewa Ukrainę do walki na śmierć. Tu Rosja wystepuje jako straszak, diabeł wcielony co mi się podoba, ale to kosztuje życie miliona słowian, dlatego mam informację do Ukrainców, walczycie o narodzenie Cesarstwa Europejskiego Narodu Niemieckiego, doszło do tego że my Polacy prosimy Niemców by się zbroili, by zjednoczyć europę pod flagą niemiecką. Cesarstwo Europejskie Narodu Niemieckiego,

nasz JP2 chodził na pasku usazyda i Niemiec, też zagrzewałby Ukraińców do walki

może dlatego nasi katolicy nie lubili śp papieża?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej..
szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
Podasz przykład spółdzielni, która zamieniła się w spółkę w skrzynce na listy?
Nadal ucieczka

Krystkon, pytam o przykład TWOJEGO twierdzenia
Ty twierdzisz, ty uzasadnij

>>Pisałeś o odpowiedzialności za słowo.
>Nie tylko.
Ale o tym też pisałeś i teraz się wypierasz
Nie powtórzysz swoich słów przy świadkach, a to, co piszesz na fR nie jest dowodem

>Również o odpowiedzialności władcy za podwładnych.
Bezzasadny bełkot. Pokaż na czym polega odpowiedzialność twojej mamusi za podwładnych

>>Powtórz w oczy, przy świadkach dokładnie to, co pisałeś na forum
>Nie muszę.
>Moje wypowiedzi na forum są podpisane moim nazwiskiem i przewijającym się adresem zamieszkania
To nie jest dowód przed sądem. Powiesz, że ktoś się podszył pod twoje nazwisko

>Jeśli kiedyś podpisywałem się nickiem zamiast własnym nazwiskiem z dowodu to z dwóch powodów:
>1. Tkwiłem mentalnie jeszcze w waszej kulturze,
Dalej nie czytam
Wiesz dlaczego


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>To nie jest dowód przed sądem. Powiesz, że ktoś się podszył pod twoje nazwisko

Strasznie głupie te wasze sądy, skoro tak łatwo zrobić je w konia, to pewnie dlatego wystarczy nazwać odsetki prowizją, żeby lichwa przestała być lichwą.

Przypuszczam, że gdybym zapytał taki sąd co miałeś na myśli nazywając kobietę cipą, to nie wiedziałby o co chodzi, nawet gdyby w jego składzie były same kobiety.

Przykre, że tak głupi ludzie sądzą innych.

youtu.be/5VCiU1osa3w

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
Pytanie o spółdzielnie w mocy

>>To nie jest dowód przed sądem. Powiesz, że ktoś się podszył pod twoje nazwisko
>Strasznie głupie te wasze

Dalej nie czytam

To nie jest dowód przed sądem. Powiesz, że ktoś się podszył pod twoje nazwisko

Nie powtórzysz przy świadkach zarzutów przestępstw, bo jesteś małym podłym tchórzem, który poradzi tylko z ukrycia za nickiem rzucać gównem

Nadal nie wierzę w to, że nie wiesz za ile poszła twoja ziemia.
Nie powiedziałeś żonie?
Współczuję męża, który ją okłamuje

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>Nie powtórzysz przy świadkach zarzutów przestępstw, bo jesteś małym podłym tchórzem, który poradzi tylko z ukrycia za nickiem rzucać gównem

Zlinkuj te zarzuty kryminalne, bo kręcisz się wokół nich tyle i uwagę wszystkich próbujesz do nich przykuć.

Pokaż te szumne zarzuty wszystkim, których wypre się przed waszym sądem.

Tylko nie lej wody, że teraz nie chce ci się ich szukać, bo ludzie nie są aż tak głupi jak ci się wydaje.

Pokaż wszystkim, że nie chodzi tu tylko o chamską manipulację.

>Nadal nie wierzę w to, że nie wiesz za ile poszła twoja ziemia.

Ty wierzysz tylko w to, w co ci się opłaca wierzyć i to w twoim pojęciu korzyści.

Żebyś w coś uwierzył wpierw musiałbym ci zapłacić. Wtedy byś uwierzył.

>Nie powiedziałeś żonie?

Próbujesz manipulować mną w prymitywny sposób, bo tego nauczono cię w dzieciństwie.

Jeśli tylko się dowiem za ile poszła tamta działka, o której ci mówiłem, która moja w rzeczywistości nigdy nie byla, bo tak tylko się mówi w waszej "kulturze", to ci zaraz uczciwie o tym powiem.

Ale do tej pory nie wiem.

youtu.be/5VCiU1osa3w

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Nie powtórzysz przy świadkach zarzutów przestępstw, bo jesteś małym podłym tchórzem, który poradzi tylko z ukrycia za nickiem rzucać gównem
>Zlinkuj te zarzuty kryminalne, bo kręcisz się wokół nich tyle i uwagę wszystkich próbujesz do nich przykuć.

zarzuciłeś mi, że utrzymuję się z lichwy
zarzuciłeś mi, że oszukałem robotników na budowie

I w stopce było moje nazwisko

Wijesz się jak glizda w dupie, żeby nie ponosić odpowiedzialności za swoje słowa, schowany za anonimowością sieci

>Pokaż te szumne zarzuty wszystkim, których wypre się przed waszym
Dalej nie czytam. Do mamusi pisz na priv

Jeśli masz tak przeżarty ziołami mózg, że nie pamiętasz, co pisałeś to się lecz

Ale mam propozycję: jeśli uważasz, że tych słów nie napisałeś, to po prostu napisz, że nie masz żadnego dowodu na moją lichwę i oszustwo. To wystarczy.
Niestety, znów coś będziesz bąkał o swojej odmienności

Pytanie o spółdzielnie w mocy, jak widać wolisz personalne "dyskusje" zamiast merytorycznych
Twierdzisz, że tajemnice są przyczyną ludobójstwa. Za ile zlicytowano twoją ziemię?
A może tych słów też się wyprzesz?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>zarzuciłeś mi, że utrzymuję się z lichwy
>zarzuciłeś mi, że oszukałem robotników na budowie
>I w stopce było moje nazwisko
>Wijesz się jak glizda w dupie, żeby nie ponosić odpowiedzialności za swoje słowa, schowany za anonimowością sieci

Ale co?

Linka żadnego nie będzie?

Prawie już pozywasz mnie do waszego sądu, żeby pozbawić mnie rocznego wynagrodzenia za pracę najemną na cudzym, za podważenie twojej sławy, dyskutujesz o tym godzinami, dniami, tygodniami, miesiącami a głupiego linka z zarzutami nie potrafisz wkleić, żeby inni zrozumieli o co ci chodzi i dlaczego jesteś taki przeze mnie pokrzywdzony.

Zwracam uwagę wszystkich, że to jest bardzo chamska manipulacja i że za 10 min. szarley będzie powtarzał wszystko tak jakby nic w tej sprawie nie było wyjaśniane.

Szarley nie ma po prostu granic.
Dla niego cel uświęca środki.

Zasady się nie liczą, bo liczy się tylko hajs i posiadłości w prymitywnym i brutalnym państwie, o którym głosi się propagandę ideologiczną, że każdy jest w nim wolny.

youtu.be/5VCiU1osa3w

#367
19-05-2025 17:28
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>zarzuciłeś mi, że utrzymuję się z lichwy
>>zarzuciłeś mi, że oszukałem robotników na budowie
>>I w stopce było moje nazwisko
>>Wijesz się jak glizda w dupie, żeby nie ponosić odpowiedzialności za swoje słowa, schowany za anonimowością sieci
>Ale co?
>Linka żadnego nie będzie?
Ale co?
Nie pamiętasz co pisałeś?
Wypierasz się?

Ilekroć wklejałem cytaty z twoich wypowiedzi wraz z linkami kończyło się udawaniem że nie widzisz

Linkowałem twoją wypowiedź, że nie wolno ci jeździć ulicami. I co?
Udajesz ,że nie czytasz

>Prawie już pozywasz mnie do waszego
Do mamusi pisz na priv
Dalej nie czytam

Podtrzymuję, lubisz się babrać w gównie, ale merytorycznej dyskusji brak

Pytanie o spółdzielnie w mocy
Wkleić link?
Nawet jak wkleję link reakcją będzie ucieczka

Napisałeś, że spółdzielnie pracy przekształcają się w spółki w skrzynkach na listy
I CO?
I udajesz, że nie rozumiesz
podaj przykład.
I co?
I udajesz, że nie rozumiesz

Pytanie o wybór pracy i mieszkania
I co?

W razie potrzeby znajdę link i cytaty, ale ty wtedy powiesz "ktoś się podszył"
TAK POWIESZ??
TAK. gdyby było inaczej pokazałbyś jaja, eunuchu


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Paczpan jak posiadacze żreją na koszt biedoty, która płaci podatki od każdej kromki chleba
>Zgoda, dopłacanie do własności prywatnej z podatków zebranych pod przymusem od ludzi, którzy nie mają nic prócz długów jest pojebane.

>A jeszcze ukrywanie tego, to już jest maks w skali pojebania.

No to nie ukrywaj, napisz ile dopłaca Stadt do twojego czynszu
Ile dostajesz Kindergeldu?
Ile tatuś dostał dotacji do posiadłości?
Ile bank dopłacił do twoich spekulacji ziemią?

Skoro ukrywanie jest "maks w skali pojebania", to napisz, nie ukrywaj
Żyj według zasad, które głosisz

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>No to nie ukrywaj, napisz ile dopłaca Stadt do twojego czynszu

Nic.

>Ile dostajesz Kindergeldu?

>Das Kindergeld ist zum 1. Januar 2025 auf 255 Euro je Kind gestiegen, unabhängig von der Anzahl der Kinder.

x3 otrzymują moje dzieci na konto mojej żony.

>Ile tatuś dostał dotacji do posiadłości?
Świadczenia państwowego w związku ze zniszczeniem domu, w skutek klęski żywiołowej, czego bezpośrednią przyczyną było pęknięcie tamy w Stroniu.

Nie wiem dokładnie ale coś ponad 50.000 polskich złotych.

Poszukaj go na fejsie i bezpośrednio zapytaj, jesteś w tym dobry, moją córkę znalazłeś jego też znajdziesz w odróżnieniu od ciebie.

>Ile bank dopłacił do twoich spekulacji ziemią?

Ile ja straciłem na spekulacjach rynkowych banków? Tzn. nieznanych, ukrywających się ludzi stojących za nazwą własną i zapisami cyfrowymi na dysku? Chyba wszystko.

>Skoro ukrywanie jest "maks w skali pojebania", to napisz, nie ukrywaj

Napisałem.

>Żyj według zasad, które głosisz

Żyję.

youtu.be/5VCiU1osa3w

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
Twierdzisz, że spółdzielnie przekształcają się w spółki nw skrzynkach na listy
Podaj przykład takiej spółdzielni

Ile lat czekać?

>>No to nie ukrywaj, napisz ile dopłaca Stadt do twojego czynszu
>Nic.
Kłamiesz
Już samo to, że w Berlinei właściciel mieszkania nie może ci podnieść czynszu bez uzasadnienia jest dopłatą

>>Ile dostajesz Kindergeldu?
>>Das Kindergeld ist zum 1. Januar 2025 auf 255 Euro je Kind gestiegen, unabhängig von der Anzahl der Kinder.
Na każde dziecko tyle samo?

>x3 otrzymują moje dzieci na konto mojej żony.
Czyli buty twoim dzieciom kupuje państwo, ty nie musisz

>>Ile tatuś dostał dotacji do posiadłości?
>Świadczenia państwowego w związku ze zniszczeniem domu, w skutek klęski żywiołowej, czego bezpośrednią przyczyną było pęknięcie tamy w Stroniu.
>Nie wiem dokładnie ale coś ponad 50.000 polskich złotych.
>Poszukaj go na fejsie i bezpośrednio zapytaj, jesteś w tym dobry, moją córkę znalazłeś jego też znajdziesz w odróżnieniu od ciebie.
Podaj jego numer telefonu, to zadzwonię

>>Ile bank dopłacił do twoich spekulacji ziemią?
>Ile ja straciłem na spekulacjach rynkowych banków?

Ile?
Rozumiem tajemnica

>>Żyj według zasad, które głosisz
>Żyję.
Łżesz

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>Kłamiesz
>Już samo to, że w Berlinei właściciel mieszkania nie może ci podnieść czynszu bez uzasadnienia jest dopłatą

Ot rozumowanie

Ja mam inną koncepcję.

Ograniczenia do dojenia najemników przez właścicieli są nakładane nie z empatii dla innych ludzi i wcale nie z troski o to, że też muszą jeść, żeby żyć, ale tylko dlatego, żeby nie urodziła się siła, która zakwestionuje wasze prymitywne i brutalne prawo tajnej i nieopodakowanej, która będzie zdolno rozmontować wasz system, co w historii ludzkości nie raz już się objawiało.

Po prostu doisz gospodarza do takiej granicy, żeby nie obudzić jego agresywniej redakcji obronnej.

Wiele pasożytów w przyrodzie się ogranicza w ten sposób, bo zbyt usilne dojenie ofiar, mógłby prowadzić reakcji obronnych i zagrażać im.

youtu.be/5VCiU1osa3w

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
Twierdzisz, że spółdzielnie przekształcają się w spółki nw skrzynkach na listy
Podaj przykład takiej spółdzielni

Ile lat czekać?

>Ja mam inną koncepcję.
Twierdzisz, że spółdzielnie przekształcają się w spółki nw skrzynkach na listy
Podaj przykład takiej spółdzielni

Ile lat czekać?

>Ograniczenia do dojenia najemników przez właścicieli
Tak, wiem, wg twojej idei, to właściciel ma ci płacić, że mieszkasz w jego mieszkaniu

>tylko dlatego, żeby nie urodziła się siła, która zakwestionuje wasze prymitywne i brutalne
Do prymitywnej i brutalnej mamusi pisz na priv. Dalej nie czytam

Na czym polega jej odpowiedzialność za poddanych?
Ile lat pytać?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>Tak, wiem, wg twojej idei, to właściciel ma ci płacić, że mieszkasz w jego mieszkaniu

Wg twojej, do właścicieli mają należeć wszystkie owoce pracy najemnych roboli, bo działają w ich przestrzeni.

W zasadzie masz trochę racji.

Właściciel mieszkania musi zapłacić demokratyczny podatek od publicznie jawnej własności na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich uczestników gospodarki.

W tym wypadku jakąś cząstkę tego dochodu podatkowego dostanie również najemca mieszkania.

Podatek właściciel zapłaci zapewnie z czynszu.

Najemca dostanie małą cząstkę, którą przeznaczy również na zapłatę czynszu.

Poziom tej wzajemnej relacji finansowej zależeć będzie od wyboru podatku wyłącznie od własności w jawnej demokracji bezpośredniej.

To jest regulacja rozkładu kapitału - czytaj rozkładu dobra.

Zaprawdę godne to i sprawiedliwe.

Nie to co wasz prymitywny i brutalny świat, przeznaczony dla dzikich i instynktownych zwierząt.

Mój świat będzie dla ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
Twierdzisz, że spółdzielnie przekształcają się w spółki nw skrzynkach na listy
Podaj przykład takiej spółdzielni

Ile lat czekać?

>>Tak, wiem, wg twojej idei, to właściciel ma ci płacić, że mieszkasz w jego mieszkaniu
Podtrzymuję. Właściciel ma płacić podatek, Hamerlik ma dostawać kasę bez żadnych zobowiązań

>Wg twojej, do właścicieli mają należeć wszystkie owoce pracy najemnych roboli, bo działają w ich przestrzeni.

Zmyślasz moje poglądy
IDIOTO, SYNY IDIOTY! Nie po to zakładałem spółdzielcze struktury, żeby istnieli "robole" pracujący na właścicieli

Kiedy wreszcie gówno w twojej czaszce zrozumie prosty komunikat?
Jak twoi rodzice - pasożyty korzystają z własności, żeby żreć owoce pracy roboli, to miej pretensje do nich, nie do mnie

>Właściciel mieszkania musi zapłacić demokratyczny podatek od publicznie jawnej własności
Właściciel mieszkania musiał zainwestować pieniądze w budowę lub kupno, remonty, przeglądy itp
I to mu się musi opłacać
Czego, idioto nie rozumiesz?
A jak nie chcesz płacić za najm cudzego mieszkania, to zbuduj dom, zamiast latać na wakacje po 4 kontynentach

>To jest regulacja rozkładu kapitału - czytaj rozkładu dobra.
Brednia idioty. Przykład Płocka - ucieczka

>Nie to co wasz prymitywny i brutalny
Do prymitywnych i brutalnych rodziców pisz na priv, są posiadaczami majątków w kurorcie i nie odpowiadają za swoich podwładnych, korzystając z tajnej i nieopodatkowanej własności prymitywnych i brutalnych chciwców

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>Podtrzymuję. Właściciel ma płacić podatek, Hamerlik ma dostawać kasę bez żadnych zobowiązań

Każdy najemnik ma obowiązek wykonywać rozkazy właścicieli na straży czego stoją policja i armia państwowa, finansowane z przymusowych podatków od biedy!

Najemnik nie ma prawa o niczym samodzielnie zdecydować, we wszystkim jest zobowiązany słuchać poleceń swoich panów!

O czym ty tu pieprzysz!

To właśnie za tym zobowiązaniem do podporządkowania ma stać prawo gwarantowanego dochodu.
Poddaństwo za dobrobyt i nigdy inaczej.

Ty chcesz, żeby właściciele mieli prawo władzy właścicielskiej, bez żadnej odpowiedzialności za podwładnych. Chcesz rozerwać nierozerwalny społecznie związek prawa i obowiązku.

Promujesz prawo bez obowiązku, bo jesteś ideologiem pasożytnictwa.
Wciąż i od lat to powtarzam.
Masz naturę pasożyta i każdy człowiek powinien bronić się przed tobą i na ciebie bardzo uważać, bo jesteś gotów niszczyć cudze życie, żeby na jego zgliszczach swoje życie rozwijać.

youtu.be/5VCiU1osa3w

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365