 |
"Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 21-04-2025 13:33 | okragly (21676 punktów) | "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
1 na 1 | wojne na Ukrainie spowodowało "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji", powiedział śp Franciszek, papież, czym wzbudził moje zaufanie i podziw Podnoszenie wydatków na zbrojenia do 2% PKB nazywał "szaleństwem" (my wydajemy 5%). "Prawdziwą odpowiedzią nie jest - więcej broni, następne sankcje i sojusze polityczno-militarne, ale inny sposób zarządzania światem; nie przez pokazywanie zębów" w marcu 2024 r. zasugerował Ukrainie wywieszenie "białej flagi"
jak byłem z kimś w konflikcie i byłem słabszy fizycznie, nigdy nie podejmowałem walki, ale gdy do niej doszło zawsze się poddawałem i do dzisiaj nie mam z tego powodu żadnych traum, do dzisiaj uwazam że zrobiłem dobrze i zrobiłbym po raz kolejny gdyby była taka potrzeba. Ukraina tez by tak zrobiła ale była sterowana zewnętrznie, przez usazyda, miała, ma, upokorzyc Rosję, zmusic do uległości w stosunku do usazyda, po wyborze Trumpa się zmieniło, dziś to UE zagrzewa Ukrainę do walki na śmierć. Tu Rosja wystepuje jako straszak, diabeł wcielony co mi się podoba, ale to kosztuje życie miliona słowian, dlatego mam informację do Ukrainców, walczycie o narodzenie Cesarstwa Europejskiego Narodu Niemieckiego, doszło do tego że my Polacy prosimy Niemców by się zbroili, by zjednoczyć europę pod flagą niemiecką. Cesarstwo Europejskie Narodu Niemieckiego,
nasz JP2 chodził na pasku usazyda i Niemiec, też zagrzewałby Ukraińców do walki
może dlatego nasi katolicy nie lubili śp papieża?
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej..| szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | Podasz przykład spółdzielni, która zamieniła się w spółkę w skrzynce na listy? Nadal ucieczka Krystkon, pytam o przykład TWOJEGO twierdzenia Ty twierdzisz, ty uzasadnij > >Pisałeś o odpowiedzialności za słowo.> Nie tylko.Ale o tym też pisałeś i teraz się wypierasz Nie powtórzysz swoich słów przy świadkach, a to, co piszesz na fR nie jest dowodem > Również o odpowiedzialności władcy za podwładnych.Bezzasadny bełkot. Pokaż na czym polega odpowiedzialność twojej mamusi za podwładnych > >Powtórz w oczy, przy świadkach dokładnie to, co pisałeś na forum> Nie muszę.> Moje wypowiedzi na forum są podpisane moim nazwiskiem i przewijającym się adresem zamieszkaniaTo nie jest dowód przed sądem. Powiesz, że ktoś się podszył pod twoje nazwisko > Jeśli kiedyś podpisywałem się nickiem zamiast własnym nazwiskiem z dowodu to z dwóch powodów:> 1. Tkwiłem mentalnie jeszcze w waszej kulturze,Dalej nie czytam Wiesz dlaczego
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > To nie jest dowód przed sądem. Powiesz, że ktoś się podszył pod twoje nazwiskoStrasznie głupie te wasze sądy, skoro tak łatwo zrobić je w konia, to pewnie dlatego wystarczy nazwać odsetki prowizją, żeby lichwa przestała być lichwą. Przypuszczam, że gdybym zapytał taki sąd co miałeś na myśli nazywając kobietę cipą, to nie wiedziałby o co chodzi, nawet gdyby w jego składzie były same kobiety. Przykre, że tak głupi ludzie sądzą innych. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | Pytanie o spółdzielnie w mocy > >To nie jest dowód przed sądem. Powiesz, że ktoś się podszył pod twoje nazwisko> Strasznie głupie te waszeDalej nie czytam To nie jest dowód przed sądem. Powiesz, że ktoś się podszył pod twoje nazwisko Nie powtórzysz przy świadkach zarzutów przestępstw, bo jesteś małym podłym tchórzem, który poradzi tylko z ukrycia za nickiem rzucać gównem Nadal nie wierzę w to, że nie wiesz za ile poszła twoja ziemia. Nie powiedziałeś żonie? Współczuję męża, który ją okłamuje
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Nie powtórzysz przy świadkach zarzutów przestępstw, bo jesteś małym podłym tchórzem, który poradzi tylko z ukrycia za nickiem rzucać gównemZlinkuj te zarzuty kryminalne, bo kręcisz się wokół nich tyle i uwagę wszystkich próbujesz do nich przykuć. Pokaż te szumne zarzuty wszystkim, których wypre się przed waszym sądem. Tylko nie lej wody, że teraz nie chce ci się ich szukać, bo ludzie nie są aż tak głupi jak ci się wydaje. Pokaż wszystkim, że nie chodzi tu tylko o chamską manipulację. > Nadal nie wierzę w to, że nie wiesz za ile poszła twoja ziemia.Ty wierzysz tylko w to, w co ci się opłaca wierzyć i to w twoim pojęciu korzyści. Żebyś w coś uwierzył wpierw musiałbym ci zapłacić. Wtedy byś uwierzył. > Nie powiedziałeś żonie?Próbujesz manipulować mną w prymitywny sposób, bo tego nauczono cię w dzieciństwie. Jeśli tylko się dowiem za ile poszła tamta działka, o której ci mówiłem, która moja w rzeczywistości nigdy nie byla, bo tak tylko się mówi w waszej "kulturze", to ci zaraz uczciwie o tym powiem. Ale do tej pory nie wiem. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >Nie powtórzysz przy świadkach zarzutów przestępstw, bo jesteś małym podłym tchórzem, który poradzi tylko z ukrycia za nickiem rzucać gównem> Zlinkuj te zarzuty kryminalne, bo kręcisz się wokół nich tyle i uwagę wszystkich próbujesz do nich przykuć.zarzuciłeś mi, że utrzymuję się z lichwy zarzuciłeś mi, że oszukałem robotników na budowie I w stopce było moje nazwisko Wijesz się jak glizda w dupie, żeby nie ponosić odpowiedzialności za swoje słowa, schowany za anonimowością sieci > Pokaż te szumne zarzuty wszystkim, których wypre się przed waszymDalej nie czytam. Do mamusi pisz na priv Jeśli masz tak przeżarty ziołami mózg, że nie pamiętasz, co pisałeś to się lecz Ale mam propozycję: jeśli uważasz, że tych słów nie napisałeś, to po prostu napisz, że nie masz żadnego dowodu na moją lichwę i oszustwo. To wystarczy. Niestety, znów coś będziesz bąkał o swojej odmienności Pytanie o spółdzielnie w mocy, jak widać wolisz personalne "dyskusje" zamiast merytorycznych Twierdzisz, że tajemnice są przyczyną ludobójstwa. Za ile zlicytowano twoją ziemię? A może tych słów też się wyprzesz?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > zarzuciłeś mi, że utrzymuję się z lichwy> zarzuciłeś mi, że oszukałem robotników na budowie> I w stopce było moje nazwisko> Wijesz się jak glizda w dupie, żeby nie ponosić odpowiedzialności za swoje słowa, schowany za anonimowością sieciAle co? Linka żadnego nie będzie? Prawie już pozywasz mnie do waszego sądu, żeby pozbawić mnie rocznego wynagrodzenia za pracę najemną na cudzym, za podważenie twojej sławy, dyskutujesz o tym godzinami, dniami, tygodniami, miesiącami a głupiego linka z zarzutami nie potrafisz wkleić, żeby inni zrozumieli o co ci chodzi i dlaczego jesteś taki przeze mnie pokrzywdzony. Zwracam uwagę wszystkich, że to jest bardzo chamska manipulacja i że za 10 min. szarley będzie powtarzał wszystko tak jakby nic w tej sprawie nie było wyjaśniane. Szarley nie ma po prostu granic. Dla niego cel uświęca środki. Zasady się nie liczą, bo liczy się tylko hajs i posiadłości w prymitywnym i brutalnym państwie, o którym głosi się propagandę ideologiczną, że każdy jest w nim wolny. youtu.be/5VCiU1osa3w |
#367 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >zarzuciłeś mi, że utrzymuję się z lichwy> >zarzuciłeś mi, że oszukałem robotników na budowie> >I w stopce było moje nazwisko> >Wijesz się jak glizda w dupie, żeby nie ponosić odpowiedzialności za swoje słowa, schowany za anonimowością sieci> Ale co?> Linka żadnego nie będzie?Ale co? Nie pamiętasz co pisałeś? Wypierasz się? Ilekroć wklejałem cytaty z twoich wypowiedzi wraz z linkami kończyło się udawaniem że nie widzisz Linkowałem twoją wypowiedź, że nie wolno ci jeździć ulicami. I co? Udajesz ,że nie czytasz > Prawie już pozywasz mnie do waszegoDo mamusi pisz na priv Dalej nie czytam Podtrzymuję, lubisz się babrać w gównie, ale merytorycznej dyskusji brak Pytanie o spółdzielnie w mocy Wkleić link? Nawet jak wkleję link reakcją będzie ucieczka Napisałeś, że spółdzielnie pracy przekształcają się w spółki w skrzynkach na listy I CO? I udajesz, że nie rozumiesz podaj przykład. I co? I udajesz, że nie rozumiesz Pytanie o wybór pracy i mieszkania I co? W razie potrzeby znajdę link i cytaty, ale ty wtedy powiesz "ktoś się podszył" TAK POWIESZ?? TAK. gdyby było inaczej pokazałbyś jaja, eunuchu
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >Paczpan jak posiadacze żreją na koszt biedoty, która płaci podatki od każdej kromki chleba> Zgoda, dopłacanie do własności prywatnej z podatków zebranych pod przymusem od ludzi, którzy nie mają nic prócz długów jest pojebane.> A jeszcze ukrywanie tego, to już jest maks w skali pojebania.No to nie ukrywaj, napisz ile dopłaca Stadt do twojego czynszu Ile dostajesz Kindergeldu? Ile tatuś dostał dotacji do posiadłości? Ile bank dopłacił do twoich spekulacji ziemią? Skoro ukrywanie jest "maks w skali pojebania", to napisz, nie ukrywaj Żyj według zasad, które głosisz
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > No to nie ukrywaj, napisz ile dopłaca Stadt do twojego czynszuNic. > Ile dostajesz Kindergeldu?> Das Kindergeld ist zum 1. Januar 2025 auf 255 Euro je Kind gestiegen, unabhängig von der Anzahl der Kinder.x3 otrzymują moje dzieci na konto mojej żony. > Ile tatuś dostał dotacji do posiadłości?Świadczenia państwowego w związku ze zniszczeniem domu, w skutek klęski żywiołowej, czego bezpośrednią przyczyną było pęknięcie tamy w Stroniu. Nie wiem dokładnie ale coś ponad 50.000 polskich złotych. Poszukaj go na fejsie i bezpośrednio zapytaj, jesteś w tym dobry, moją córkę znalazłeś jego też znajdziesz w odróżnieniu od ciebie. > Ile bank dopłacił do twoich spekulacji ziemią?Ile ja straciłem na spekulacjach rynkowych banków? Tzn. nieznanych, ukrywających się ludzi stojących za nazwą własną i zapisami cyfrowymi na dysku? Chyba wszystko. > Skoro ukrywanie jest "maks w skali pojebania", to napisz, nie ukrywajNapisałem. > Żyj według zasad, które głosiszŻyję. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | Twierdzisz, że spółdzielnie przekształcają się w spółki nw skrzynkach na listy Podaj przykład takiej spółdzielni Ile lat czekać? > >No to nie ukrywaj, napisz ile dopłaca Stadt do twojego czynszu> Nic.Kłamiesz Już samo to, że w Berlinei właściciel mieszkania nie może ci podnieść czynszu bez uzasadnienia jest dopłatą > >Ile dostajesz Kindergeldu?> >Das Kindergeld ist zum 1. Januar 2025 auf 255 Euro je Kind gestiegen, unabhängig von der Anzahl der Kinder.Na każde dziecko tyle samo? > x3 otrzymują moje dzieci na konto mojej żony.Czyli buty twoim dzieciom kupuje państwo, ty nie musisz > >Ile tatuś dostał dotacji do posiadłości?> Świadczenia państwowego w związku ze zniszczeniem domu, w skutek klęski żywiołowej, czego bezpośrednią przyczyną było pęknięcie tamy w Stroniu.> Nie wiem dokładnie ale coś ponad 50.000 polskich złotych.> Poszukaj go na fejsie i bezpośrednio zapytaj, jesteś w tym dobry, moją córkę znalazłeś jego też znajdziesz w odróżnieniu od ciebie.Podaj jego numer telefonu, to zadzwonię > >Ile bank dopłacił do twoich spekulacji ziemią?> Ile ja straciłem na spekulacjach rynkowych banków?Ile? Rozumiem tajemnica > >Żyj według zasad, które głosisz> Żyję.Łżesz
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Kłamiesz> Już samo to, że w Berlinei właściciel mieszkania nie może ci podnieść czynszu bez uzasadnienia jest dopłatąOt rozumowanie  Ja mam inną koncepcję. Ograniczenia do dojenia najemników przez właścicieli są nakładane nie z empatii dla innych ludzi i wcale nie z troski o to, że też muszą jeść, żeby żyć, ale tylko dlatego, żeby nie urodziła się siła, która zakwestionuje wasze prymitywne i brutalne prawo tajnej i nieopodakowanej, która będzie zdolno rozmontować wasz system, co w historii ludzkości nie raz już się objawiało. Po prostu doisz gospodarza do takiej granicy, żeby nie obudzić jego agresywniej redakcji obronnej. Wiele pasożytów w przyrodzie się ogranicza w ten sposób, bo zbyt usilne dojenie ofiar, mógłby prowadzić reakcji obronnych i zagrażać im. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | Twierdzisz, że spółdzielnie przekształcają się w spółki nw skrzynkach na listy Podaj przykład takiej spółdzielni Ile lat czekać? > Ja mam inną koncepcję.Twierdzisz, że spółdzielnie przekształcają się w spółki nw skrzynkach na listy Podaj przykład takiej spółdzielni Ile lat czekać? > Ograniczenia do dojenia najemników przez właścicieliTak, wiem, wg twojej idei, to właściciel ma ci płacić, że mieszkasz w jego mieszkaniu > tylko dlatego, żeby nie urodziła się siła, która zakwestionuje wasze prymitywne i brutalneDo prymitywnej i brutalnej mamusi pisz na priv. Dalej nie czytam Na czym polega jej odpowiedzialność za poddanych? Ile lat pytać?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Tak, wiem, wg twojej idei, to właściciel ma ci płacić, że mieszkasz w jego mieszkaniuWg twojej, do właścicieli mają należeć wszystkie owoce pracy najemnych roboli, bo działają w ich przestrzeni. W zasadzie masz trochę racji. Właściciel mieszkania musi zapłacić demokratyczny podatek od publicznie jawnej własności na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich uczestników gospodarki. W tym wypadku jakąś cząstkę tego dochodu podatkowego dostanie również najemca mieszkania. Podatek właściciel zapłaci zapewnie z czynszu. Najemca dostanie małą cząstkę, którą przeznaczy również na zapłatę czynszu. Poziom tej wzajemnej relacji finansowej zależeć będzie od wyboru podatku wyłącznie od własności w jawnej demokracji bezpośredniej. To jest regulacja rozkładu kapitału - czytaj rozkładu dobra. Zaprawdę godne to i sprawiedliwe. Nie to co wasz prymitywny i brutalny świat, przeznaczony dla dzikich i instynktownych zwierząt. Mój świat będzie dla ludzi. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | Twierdzisz, że spółdzielnie przekształcają się w spółki nw skrzynkach na listy Podaj przykład takiej spółdzielni Ile lat czekać? > >Tak, wiem, wg twojej idei, to właściciel ma ci płacić, że mieszkasz w jego mieszkaniuPodtrzymuję. Właściciel ma płacić podatek, Hamerlik ma dostawać kasę bez żadnych zobowiązań > Wg twojej, do właścicieli mają należeć wszystkie owoce pracy najemnych roboli, bo działają w ich przestrzeni.Zmyślasz moje poglądy IDIOTO, SYNY IDIOTY! Nie po to zakładałem spółdzielcze struktury, żeby istnieli "robole" pracujący na właścicieli Kiedy wreszcie gówno w twojej czaszce zrozumie prosty komunikat? Jak twoi rodzice - pasożyty korzystają z własności, żeby żreć owoce pracy roboli, to miej pretensje do nich, nie do mnie > Właściciel mieszkania musi zapłacić demokratyczny podatek od publicznie jawnej własnościWłaściciel mieszkania musiał zainwestować pieniądze w budowę lub kupno, remonty, przeglądy itp I to mu się musi opłacać Czego, idioto nie rozumiesz? A jak nie chcesz płacić za najm cudzego mieszkania, to zbuduj dom, zamiast latać na wakacje po 4 kontynentach > To jest regulacja rozkładu kapitału - czytaj rozkładu dobra.Brednia idioty. Przykład Płocka - ucieczka > Nie to co wasz prymitywny i brutalnyDo prymitywnych i brutalnych rodziców pisz na priv, są posiadaczami majątków w kurorcie i nie odpowiadają za swoich podwładnych, korzystając z tajnej i nieopodatkowanej własności prymitywnych i brutalnych chciwców
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Podtrzymuję. Właściciel ma płacić podatek, Hamerlik ma dostawać kasę bez żadnych zobowiązańKażdy najemnik ma obowiązek wykonywać rozkazy właścicieli na straży czego stoją policja i armia państwowa, finansowane z przymusowych podatków od biedy! Najemnik nie ma prawa o niczym samodzielnie zdecydować, we wszystkim jest zobowiązany słuchać poleceń swoich panów! O czym ty tu pieprzysz! To właśnie za tym zobowiązaniem do podporządkowania ma stać prawo gwarantowanego dochodu. Poddaństwo za dobrobyt i nigdy inaczej. Ty chcesz, żeby właściciele mieli prawo władzy właścicielskiej, bez żadnej odpowiedzialności za podwładnych. Chcesz rozerwać nierozerwalny społecznie związek prawa i obowiązku. Promujesz prawo bez obowiązku, bo jesteś ideologiem pasożytnictwa. Wciąż i od lat to powtarzam. Masz naturę pasożyta i każdy człowiek powinien bronić się przed tobą i na ciebie bardzo uważać, bo jesteś gotów niszczyć cudze życie, żeby na jego zgliszczach swoje życie rozwijać. youtu.be/5VCiU1osa3w |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|