Racjonalista - Strona głównaDo treści
"Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
21-04-2025 13:33okragly (21676 punktów)"Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
Ocena 1 na 1
wojne na Ukrainie spowodowało "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji", powiedział śp Franciszek, papież, czym wzbudził moje zaufanie i podziw
Podnoszenie wydatków na zbrojenia do 2% PKB nazywał "szaleństwem" (my wydajemy 5%). "Prawdziwą odpowiedzią nie jest - więcej broni, następne sankcje i sojusze polityczno-militarne, ale inny sposób zarządzania światem; nie przez pokazywanie zębów"
w marcu 2024 r. zasugerował Ukrainie wywieszenie "białej flagi"

jak byłem z kimś w konflikcie i byłem słabszy fizycznie, nigdy nie podejmowałem walki, ale gdy do niej doszło zawsze się poddawałem i do dzisiaj nie mam z tego powodu żadnych traum, do dzisiaj uwazam że zrobiłem dobrze i zrobiłbym po raz kolejny gdyby była taka potrzeba. Ukraina tez by tak zrobiła ale była sterowana zewnętrznie, przez usazyda, miała, ma, upokorzyc Rosję, zmusic do uległości w stosunku do usazyda, po wyborze Trumpa się zmieniło, dziś to UE zagrzewa Ukrainę do walki na śmierć. Tu Rosja wystepuje jako straszak, diabeł wcielony co mi się podoba, ale to kosztuje życie miliona słowian, dlatego mam informację do Ukrainców, walczycie o narodzenie Cesarstwa Europejskiego Narodu Niemieckiego, doszło do tego że my Polacy prosimy Niemców by się zbroili, by zjednoczyć europę pod flagą niemiecką. Cesarstwo Europejskie Narodu Niemieckiego,

nasz JP2 chodził na pasku usazyda i Niemiec, też zagrzewałby Ukraińców do walki

może dlatego nasi katolicy nie lubili śp papieża?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>TY napisałeś, że 85 % Berlińczyków mieszka w robotniczych hotelach

A czym jest cudzy dom, w którym pomieszkujesz, jeżeli nie hotelem robotniczym?

Sądzisz, że ktoś z tych 85% żyjących w cudzych domach ma własną firmę prowadzoną we własnym budynku?

Nie sądzę.

Najemnicy, żyjący i pracujący na cudzym, którym wmówiono, że są wolni.

To się jeszcze okaże dokładnie, co do wartości jednej jednostki pieniężnej, gdy już nastanie publicznie jawna księga kapitału pod kolektywną kontrolą.

Póki co jeszcze funkcjonuje prymitywna kultura tajemnicy kapitału, która na szczęście powoli umiera.

Wszyscy czekamy aż zdechnie i rozłoży się.


youtu.be/5VCiU1osa3w

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>TY napisałeś, że 85 % Berlińczyków mieszka w robotniczych hotelach
>A czym jest cudzy dom, w którym pomieszkujesz, jeżeli nie hotelem robotniczym?

Masz rację, robotniczym hotelem ze wspólną łazienką na kilka rodzin
Korzystasz ze wspólnej łazienki dla kilku rodzin?
Oczywiście nie odpowiesz na to pytanie
Rozumiesz, że znów napisałeś, że jesteś idiotą?
Resztę urojeń pominąłeś

>Sądzisz, że ktoś z tych 85% żyjących w cudzych domach ma własną firmę prowadzoną we własnym budynku?
">Nie używaj % w kontekście posiadania,"
TWOJE SŁOWA
Oczywiście teraz udajesz, że ich nie napisałeś, żałosny kretynku
Znam ludzi w Berlinie, którzy prowadzą firmy mieszkając w najmowanych mieszkaniach i znam ludzi, którzy pracując w Niemczech dorobili się domów i firm w Polsce

Oczywiście, idiota woli żyć w świecie urojeń

>Najemnicy, żyjący i pracujący na cudzym, którym wmówiono, że są wolni.
Oczywiście, przecież nie wolno ci jeździć ulicami Berlina, a twój Pan decyduje, czy lecisz do Chin czy do Maroka na wakacje

>bo nie po to ukrywacie informacje o kapitale
My? Czyli kto?
Twoja mamusia? tatuś? żona? córka?
Mój majątek jest jawny, nie mam z tym problemu

>Rozumiem, że twój wpis jest tylko ośmieszaniem i pogardą
Ciężko na to pracujesz, prezentując swoje urojenia
TY napisałeś, że 85 % Berlińczyków mieszka w robotniczych hotelach
TY a nie ja

TY napisałeś że spółdzielnie przekształcają się w spółki w skrzynkach na listy
TY napisałeś że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina
TY napisałeś że pracowałeś w dzień po zawale serca
TY napisałeś że mieszkasz w niedogrzanej piwnicy
TY napisałeś, że nie wolno ci podjąć decyzji bez zgody pana
TY napisałeś, że jestem chciwy
TY napisałeś, że mam kamienice
TY napisałeś, że żyję z lichwy
TY napisałeś, że oszukałem robotników na budowie
TY napisałeś, że ktoś zagraża twojej rodzinie

To twoje urojenia
Mało?

Oczywiście teraz będziesz udawał, że nie doczytałeś tego wpisu
Tak samo jak udajesz, że nie rozumiesz pytania : czym różni się społeczny status mój i twojej matki.
Tak samo jak nie rozumiesz pytania : dlaczego interesują cię finansowe operacje innych a nie interesuje ile zostało po licytacji twojej działki
Tak samo jak nie rozumiesz pytania o przykład krów i wybór pracy i mieszkania

>Nie można w żaden sensowny sposób wyrazić syntetycznego obrazu rozkładu własności,
To skąd wiesz, że 85% ludzi w Berlinie mieszka w robotniczych hotelach
Oczywiście nie odpowiesz na to pytanie, tak jak nie odpowiesz z czyjej dupy wziąłeś swoją "wiedzę" o spółdzielniach

>bo wasze państwo
RFN nie jest moim państwem tylko twoim
TWOIM !!!!!!
Ja tam nie mam nic do powiedzenia
Kolejne twoje urojenie, że wybieram ci kanclerza
Dalej nie czytam, żyjesz w świecie urojeń.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>To skąd wiesz, że 85% ludzi w Berlinie mieszka w robotniczych hotelach

Gdzies tam wyczytałem ale tego nie da się, w żaden sposób potwierdzić, bo utajniliscie wszystkie istote informacje o kapitale a wasze państwo poluje na zdrajców waszych tajemnic.

Nie ma nic jasnego w tej kwestii, choć wiem, że istnieje wielu, którzy żyją w cudzych domach i pracują na cudzym, bo ich znam.

Niestety większość z nich została zarażona wstydem, uległością i poczuciem niskiej wartości, przez co siedzą cicho, ukrywając brak posiadłości i wierząc, że są wolni.

Od czego są wolni, tego nie wiadomo.

Sądzę, że są wolni od wpływu na własne życie i od kontroli nad nim, które pozostają w cudzych rękach.

youtu.be/5VCiU1osa3w

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>To skąd wiesz, że 85% ludzi w Berlinie mieszka w robotniczych hotelach
>Gdzies tam wyczytałem ale tego nie da się, w żaden sposób potwierdzić,

Gówno wyczytałeś, bo nie poradzisz czytać ze zrozumieniem
Bredzisz, że 85% Berlińczyków mieszka w robotniczych hotelach
Tak samo jak reszta twoich bredni to jedynie twoje urojenia
Poziom tych urojeń świadczy o tym, że utraciłeś kontakt z rzeczywistością na poziomie kwalifikującym się do leczenia

Z iloma rodzinami dzielisz łazienkę w tym robotniczym hotelu w którym mieszkasz?
Na ile rodzin macie wspólną kuchnię?

BREDZISZ

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>I MA OBOWIĄZKI!
>>Ma obowiązek dbać o bezpieczeństwo pracownika
>>Ma obowiązek płacić za pracę
>A robol ma prawo wyznaczać cele organizacji,

Nie o tym mowa. Jak zwykle zmieniasz temat
Twierdzisz, że kto ma władzę w fabryce powinien mieć obowiązki
I MA OBOWIĄZKI, o których napisałem
Odnieś się do tego
Twierdzisz, że każda własność to władza, a każda władza to obowiązki
Jaką władzę ma twoja mamusia z racji posiadania majątku w uzdrowisku?
UCIECZKA
Jaką ponosi odpowiedzialność za podwładnych?
UCIECZKA

>Nie wolno tu stosować żadnych sztuczek ani fałszu ani chamstwa, żeby cokolwiek przed nim ukryć.
>>>Nie tylko prawo ale i obowiązek musi podlegać kontroli społecznej.
>>Społecznej czy hamerliczej?
>Wszystkich zaangażowanych.

Jakie jest twoje zaangażowanie w gospodarstwo mojego teścia?
ZEROWE, więc gówno masz do kontrolowania

Interesują cię cudze portfele, ale od twojego wara

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>Bredzisz, że 85% Berlińczyków mieszka w robotniczych hotelach
>Tak samo jak reszta twoich bredni to jedynie twoje urojenia

Aha, bo jak ty zdefiniujesz, że życie w cudzym domu obok cudzej fabryki, w której jest się zatrudnionym do pracy najemnej nie oznacza życia w hotelu robotniczym, tylko oznacza życie we własnym domu, to tak będzie?

Bo takie są wasze wizje w prymitywnej i brutalnej kulturze?

Wiesz co ja na twoje definicje świata, które mają służyć waszym interesom?

Pewnie się domyślasz.

Nie będziesz mi chamie świata definiował.

To ja go definiuję a ty grzecznie słuchasz.

youtu.be/5VCiU1osa3w

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Bredzisz, że 85% Berlińczyków mieszka w robotniczych hotelach
>>Tak samo jak reszta twoich bredni to jedynie twoje urojenia
>Aha, bo jak ty zdefiniujesz, że życie w cudzym domu obok cudzej fabryki, w której jest się zatrudnionym do pracy najemnej nie oznacza życia w hotelu robotniczym, tylko oznacza życie we własnym domu, to tak będzie?

Nie, nie zmyślaj moich definicji. Życie w najmowanym mieszkaniu jest życiem w najmowanym mieszkaniu a nie we własnym domu ale nie w robotniczym hotelu, w czteroosobowym pokoju z łazienką wspólną na piętrze.
Nawet moje poglądy są twoim urojeniem
Najemna praca jest normalną pracą. Umowa o pracę przewiduje obowiązki pracownika i pracodawcy, wbrew twoim urojeniom. Większość twoich rodaków pracuje na cudzym i nie narzekają.

Bredzisz, że 85% Berlińczyków mieszka w robotniczych hotelach ze wspólnymi łazienkami
BREDZISZ

Pytałem z iloma rodzinami masz wspólną łazienkę
Z iloma rodzinami masz wspólną kuchnię, a tak się żyje w robotniczych hotelach

Nie mieszkasz w robotniczym hotelu ale w luksiurnym apartamencie w dobrej dzielnicy europejskiej metropolii. Skończ się użalać nad sobą

Chcesz mieć własny dom - zarób
1 Większość ludzi pracuje najemnie, bo nie ma możliwości, żeby każdy miał prywatną kopalnię czy rafinerię
2 Jesteś wrogiem pracy na swoim
3 Nie potrzebujesz pracować ani mieszkać na swoim, wystarczy ci ochłap z pańskiego stołu w postaci podatkowej jałmużny.

Lecz swoje urojenia

>Bo takie są wasze wizje w prymitywnej
Do prymitywnej mamusi pisz na priv. dalej nie czytam

Pisałem też o innych twoich urojeniach, znów nie doczytałeś?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>Lecz swoje urojenia

Ale co?

Chcesz obce mózgi zarazić memem, iż życie i praca na cudzym są normalne?

Że godne to, słuszne, sprawiedliwe i zbawienne pomimo, że dla ciebie osobiście niedopuszczalne?

Na nie wiadomo czyim też normalne?

Na cudzym i wolnym od wszystkich zobowiązań wobec innych też normalne?

Ależ ja mam problem z waszą "kulturą".

Staje mi ością w gardle.

Na myśl o waszym pojęciu "normalności" robi mi się niedobrze.

youtu.be/5VCiU1osa3w

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Lecz swoje urojenia
>Ale co?
>Chcesz obce mózgi zarazić memem, iż życie i praca na cudzym są normalne?

Chcę, żebyś przestał pipcyć od rzeczy, że mieszkasz w robotniczym hotelu ze wspólną łazienką i wspólną kuchnią dla kilku rodzin, że 85% Berlińczyków nie ma własnej łazienki

To nie ma niczego wspólnego z pracą na cudzym i mieszkaniem w najmowanym mieszkaniu
To twoje urojenia, na to już pomoże tylko psychiatra

Ty mieszkasz w najmowanym luksiurnym apartamencie i ten apartament znacząco różni się od robotniczego hotelu
Paniczyk nie widział na oczy robotniczego hotelu , tak jak nie widział na oczy pracy

Podobnie jak twoje urojenie, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina i wiele innych urojeń

Tak, praca na cudzym to jest normalne
Jeśli dla ciebie to nie jest normalne, załóż własną firmę
Są firmy, w których każdy pracownik jest współwłaścicielem, ale ty jesteś WROGIEM takich firm
Są firmy zatrudniające tysiące pracowników, kto miałby tam pracować, tylko właściciel?

Mieszkanie w najmowanym mieszkaniu to jest norma, jeśli dla ciebie nie jest, to kup/zbuduj dom lub kup mieszkanie

>pomimo, że dla ciebie osobiście niedopuszczalne?
Kolejne twoje urojenie
Całe życie pracowałem na cudzym, nawet mając własną firmę.
A dom zbudowałem za zarobione pieniądze

>Na nie wiadomo czyim też normalne?
Tak, a jeśli dla ciebie nie jest normalne to poszukaj pracy w jakiejś rodzinnej firmie, w której będziesz znał właściciela. To nie jest trudne

>Na cudzym i wolnym od wszystkich zobowiązań wobec innych też normalne?
Zatrudnianie ludzi nie jest wolne od zobowiązań. To kolejne twoje urojenie

>Ależ ja mam problem z waszą "kulturą".
Wiem, w "naszej" kulturze, trzeba na siebie pracować. Z tym masz problem
Dalej nie czytam


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>Chcę, żebyś przestał pipcyć od rzeczy, że mieszkasz w robotniczym hotelu

Już ci tłumaczyłem, że odnoszenie się do mnie i do ciebie w kontekście norm społecznych, obowiązujących wszystkich, podlegających przymusowej egzekucji państwowej jest manipulacyjną sztuczką.

Na szczęście na mnie ta sztuczka nie działa.

Czasem widzę jak chciałbyś użyć mojego wstydu do forsowania prymitywnych i brutalnych norm ale ja go nie mam. W obliczu częstego obcowania ze złem stałem się zupełnie bezwstydny. Po prostu całkowicie wyjebane na twoje oceny i tobie podobnych.

Ucz się lepiej ode mnie podziału na my i wy a nie na ja i ty.

Dzięki temu będziemy budować między nami coraz wyraźniejszą granicę, coraz wyższy mur z zasiekami, aż stanie się jasne że już nic nas nie łączy lecz wszystko nas dzieli.

Nie będziemy mieli ze sobą nic wspólnego ani wspólnych emocji, ani wspólnych myśli, ani wspólnych wyborów, żadnych wspólnych zasad, broń boże wspólnego prawa i ostatecznie mam nadzieję również wspólnego państwa.

Mam nadzieję, że kiedyś rosnący między nami mur mentalny stanie się w końcu fizyczny i zostanie wreszcie zamknięta brama pomiędzy naszymi światami.

Przy czym zaznaczam, układ w którym wy ukradniecie cały świat a naszego świata w ogóle nie będzie, jest absolutnie nie do przyjęcia.

Ja w waszym świecie z całą pewnością żyć nie będę nawet jeśli uzbroicie się po zęby, z przymusowych podatków od biedy.

youtu.be/5VCiU1osa3w

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Chcę, żebyś przestał pipcyć od rzeczy, że mieszkasz w robotniczym hotelu
>Już ci tłumaczyłem, że odnoszenie się do mnie i do ciebie w kontekście norm społecznych,

Chcę, żebyś przestał pipcyć od rzeczy, że mieszkasz w robotniczym hotelu. Tu nie ma mowy o społecznych normach ale o elementarnej poprawności w stosowaniu języka.

Nie mieszkasz w robotniczym hotelu, ani w niedogrzanej piwnicy.
Mieszkasz w luksusowym apartamencie w dobrej dzielnicy europejskiej stolicy, więc nie użalaj się, że masz wspólną łazienkę na kilka rodzin

Pisz po polsku, stosując poprawną polską nomenklaturę i lecz się z urojeń bo niedługo napiszesz, że mieszkasz w ziemiance

>obowiązujących wszystkich, podlegających przymusowej egzekucji państwowej jest manipulacyjną sztuczką.
Kolejny bełkot, a mnie chodzi to, co skłamałeś, że 85% Berlińczyków mieszka w robotniczych hotelach, bo gówno w twojej czaszce nie dostrzega, że masz w domu kuchnię i łazienkę wyłącznie dla swojej rodziny i gówno w twojej czaszce widzi, że w twojej łazience sra kilka rodzin

Tak samo gówno w twojej czaszce uroiło sobie, że nie masz prawa jeździć ulicami Berlina
Gówno w twojej czaszce zmyśliło, że nie masz prawa o niczym decydować a do Peru przymusowo wysłał cię pan.

Gówno w twojej czaszce zmyśliło , że każda spółdzielnia zamienia się w spółkę w skrzynce na listy

i teraz gówno w twoje czaszce udaje, że nie czyta swoich BREDNI najaranego zielskiem debila, który zamiast się leczyć to pipcy o tym, że jego dzieci umrą jeśli hamerdebil nie będzie wiedział czyje jest pole pod lasem.

Kiedy pogrzeb?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365