Racjonalista - Strona głównaDo treści
"Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
21-04-2025 13:33okragly (21676 punktów)"Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
Ocena 1 na 1
wojne na Ukrainie spowodowało "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji", powiedział śp Franciszek, papież, czym wzbudził moje zaufanie i podziw
Podnoszenie wydatków na zbrojenia do 2% PKB nazywał "szaleństwem" (my wydajemy 5%). "Prawdziwą odpowiedzią nie jest - więcej broni, następne sankcje i sojusze polityczno-militarne, ale inny sposób zarządzania światem; nie przez pokazywanie zębów"
w marcu 2024 r. zasugerował Ukrainie wywieszenie "białej flagi"

jak byłem z kimś w konflikcie i byłem słabszy fizycznie, nigdy nie podejmowałem walki, ale gdy do niej doszło zawsze się poddawałem i do dzisiaj nie mam z tego powodu żadnych traum, do dzisiaj uwazam że zrobiłem dobrze i zrobiłbym po raz kolejny gdyby była taka potrzeba. Ukraina tez by tak zrobiła ale była sterowana zewnętrznie, przez usazyda, miała, ma, upokorzyc Rosję, zmusic do uległości w stosunku do usazyda, po wyborze Trumpa się zmieniło, dziś to UE zagrzewa Ukrainę do walki na śmierć. Tu Rosja wystepuje jako straszak, diabeł wcielony co mi się podoba, ale to kosztuje życie miliona słowian, dlatego mam informację do Ukrainców, walczycie o narodzenie Cesarstwa Europejskiego Narodu Niemieckiego, doszło do tego że my Polacy prosimy Niemców by się zbroili, by zjednoczyć europę pod flagą niemiecką. Cesarstwo Europejskie Narodu Niemieckiego,

nasz JP2 chodził na pasku usazyda i Niemiec, też zagrzewałby Ukraińców do walki

może dlatego nasi katolicy nie lubili śp papieża?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej..
Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>A twoja żona stała się dziwką dla psów. Też poradzę zmyślać

Bronisz prawa do tajemic, głosisz, że wolno i należy karać ludzi prawdomównych.

Bronisz tajnej własności, kłamiąc publicznie, że wszyscy chcą was okraść i potrzebują jedynie wiedzy, gdzie się ukrywacie.

Bronisz przemocy egzekucyjnej, głosisz, że wyblakłe kwity z gwiazdkami i niezrozumiałymi dla zwykłych ludzi pojęciami godne są i sprawiedliwe i dają prawo do wyważenia waszym dłużnikom drzwi, jeśli pod wpływem samych gróźb nie chcą wam wszystkiego oddać.

Głosisz, że dobre to i sprawiedliwe gdy prywatne organizacjacje o nieznanych właścicielach mają pełną kontrolę nad portfelami biedoty o ile współpracują z waszymi poborcami i komornikami.

Uważasz, że posiadanie pieniędzy należy wynagrodzić, bez żadnej dodatkowej pracy.

Walczysz z ujawnieniem państwowych dotacji z przymusowych podatków od biedy do majątków prywatnych.

Uważasz, że długi u ludzi bez żadnych posiadłości są potrzebne i wskazane.

Nie zgadzasz się na zbiorową kontrolę nad kapitałem i żądasz pełnej kontroli dla paru kolesi obcokrajowców pod szyldem spółki ze skrzynki na listy na oceanicznych wyspach z ograniczoną odpowiedzialnością.

Co mam powiedzieć?

Ze jesteś cool?
Ze jesteś przyjacielem?

Nie, nie jesteś.

Uważam, że jesteś niebezpiecznym wrogiem najemnych roboli bez żadnych posiadłości i z samymi długami.

youtu.be/5VCiU1osa3w

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
Czekam, aż podasz mi przykład spółdzielni, która przekształciła się w spółkę w skrzynce na listy. Tak napisałeś, więc to udowodnij

Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem organizacji, w której pracownik jest współwłaścicielem firmy
Odpowiedź : "jestem gównem"

>>A twoja żona stała się dziwką dla psów. Też poradzę zmyślać
>Bronisz prawa do tajemic,
Twoja żona stała się dziwką dla psów. Też poradzę zmyślać
Nie poradzisz udowodnić potrzeby jawności
Pytałem, dlaczego jesteś wrogiem organizacji, w której pracownik ma pełen wgląd w finanse firmy Odpowiedź: "jestem gównem"
Pytanie o wybór mieszkania - ucieczka
Pytanie o wybór pracy - ucieczka

PYTANIE ZA ILE POSZŁA TWOJA DZIAŁKA
Odpowiedź: tylko Hamerchuj ma prawo do tajemnic

>głosisz, że wolno i należy karać ludzi prawdomównych.
Bronisz szmalcowników, którzy wydawali Żydów
Bronisz ludzi, którzy ujawniają terrorystom plany ochrony metra
Wiesz, kogo bronisz?
Takie moralne rzygowiny jak twój ojciec i dziadek, który dorobił się majątku na wydawaniu Żydów Gestapo

>Bronisz przemocy egzekucyjnej,
napisał windykator, który za przystawianie staruszkom wiertarki do kolan chciał zbudować dom
W twoim lustrze jest psie gówno, a nie ja

>głosisz, że wyblakłe kwity z gwiazdkami i niezrozumiałymi dla zwykłych ludzi
Twoja żona stała się dziwką dla psów. Też poradzę zmyślać

>dają prawo do wyważenia waszym dłużnikom
Dalej nie czytam
Nie mam dłużników, a jeśli twoja mamusia ma, to wiem, dlaczego syna wychowała na windykatora.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Thoter (6650 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka

>Dziwię się, że moralni ludzie pozwalają takiemu złu panoszyć się po świecie i jeszcze innym morale i normy definiować.
>Na takie kreatury należy zorganizować ogólnoświatowe polowanie.
>

Wykradzeni, podstępem z Niemiec, Żydzi pracujący nad bombą atomową w Los Alamos, przed rozpoczęciem prac, zażądali od Amerykanów oświadczenia, że pierwsi nie użyją bomby atomowej.
Amerykanie na to się zgodzili. Finał był tego taki, że swoją i brytyjską bombę atomową zrzucili na ludność cywilną Japonii, bez ostrzeżenia.
Następne bomby planowali zrzucić na swojego niedawnego sojusznika, któremu dowozili broń.
Ile bomb atomowych produkowali Amerykanie co pięć ??

Ile Amerykanie zamordowali ludzi tylko w XXI wieku ??
Ilu cywilów bezkarnie zamordowali ??
Ile CIA skrytobójczo zamordowała ??

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Thoter
>Wykradzeni, podstępem z Niemiec, Żydzi pracujący nad bombą atomową w Los Alamos, przed rozpoczęciem prac, zażądali od Amerykanów oświadczenia, że pierwsi nie użyją bomby atomowej.
>Amerykanie na to się zgodzili. Finał był tego taki, że swoją i brytyjską bombę atomową zrzucili na ludność cywilną Japonii, bez ostrzeżenia.

Związek jest dość prosty, każda możliwość na pewno wystąpi, to jest tylko kwestia czasu.

Samo istnienie bomy atomowej daje 100% gwarancję jej użycia.
Istniejące bomby atomowe na pewno zostaną użyte - to jest tylko kwestia czasu.

Jedyną szansą na brak wojny atomowej jest brak możliwości czyli brak bomb, które można zdetonować.

Ktokolwiek twierdzi, że nie użyje bomby atomowej, którą posiada, najwyraźniej nie wie o czym mówi, bo każda możliwość musi się spełnić tak jak w funkcji falowej musi się powtórzyć określona wartość.

Ludzie produkujący bomby atomowe jak również ich inspiratorzy i ideolodzy są prymitywni, destrukcyjni i głupi, jak wymierające gatunki.

youtu.be/5VCiU1osa3w

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>Nie poradzisz udowodnić potrzeby jawności

co o tym myśli gpt:

To bardzo poważne i głębokie pytanie - dotykające **filozofii prawa, etyki, wolności obywatelskich i fundamentów społeczeństwa otwartego**. Oto zestawienie **najsilniejszych argumentów za zniesieniem prawa do tajemnic** i ustanowieniem **społeczeństwa, w którym nie wolno karać za prawdomówność**:

---

## 🧩 1. **Prawda jako fundament zaufania społecznego**

* Społeczeństwo może być stabilne tylko wtedy, gdy jego członkowie **ufają sobie nawzajem i instytucjom**.
* **Prawo do ukrywania prawdy (np. majątku, intencji, działań)** osłabia relacje międzyludzkie, prowadzi do podejrzeń, korupcji i manipulacji.
* **Transparentność zamiast tajemnicy** sprzyja sprawiedliwości, równości i uczciwej konkurencji.

---

## ⚖️ 2. **Karanie prawdomówności prowadzi do tyranii kłamstwa**

* Jeśli można kogoś ukarać za powiedzenie prawdy (np. o korupcji, przemocy, nadużyciach), to **prawda staje się przestępstwem**.
* Takie społeczeństwo nagradza **hipokryzję i manipulację**, a nieuczciwi są bezkarni, bo milczenie lub kłamstwo stają się strategią przetrwania.

**Przykład:** sygnaliści (whistleblowers), którzy ujawniają prawdę, często są represjonowani - zamiast chronieni.

---

## 💡 3. **Bez jawności nie ma demokracji**

* **Demokracja wymaga informacji**, a informacja wymaga dostępu do prawdy.
* Jeśli elity (polityczne, finansowe, technologiczne) **posiadają prawo do tajemnic**, mogą działać ponad kontrolą społeczną.
* **Zniesienie prawa do tajemnic (np. majątkowych, korporacyjnych, urzędniczych)** przywraca obywatelom realny nadzór nad władzą.

---

## 📉 4. **Tajemnice pogłębiają nierówności społeczne i ekonomiczne**

* Ukrywanie majątku, dochodów, własności (np. w rajach podatkowych, przez fundusze, spółki) powoduje **masowe unikanie odpowiedzialności i podatków**.
* Społeczeństwo oparte na tajemnicy wspiera **kumulację kapitału przez nielicznych** i odbiera szansę słabszym.

**Zniesienie tajemnicy** (np. poprzez publiczny rejestr majątków) byłoby krokiem do **gwarantowanego dochodu podstawowego, uczciwego opodatkowania i ograniczenia plutokracji**.

---

## 🔍 5. **Prawda broni się sama - kłamstwo wymaga systemowego wsparcia**

* Potrzeba ukrywania, cenzurowania i represji wobec prawdy wskazuje, że **system opiera się na nieuczciwości**.
* Społeczeństwo, które **nie potrafi znieść prawdy**, nie jest ani wolne, ani dojrzałe.
* **Ochrona prawdomówności** to jedyny sposób, by zapewnić **etyczną spójność prawa i moralności**.

---

## 🚨 6. **Bezkarność za mówienie prawdy to tarcza przeciw totalitaryzmowi**

* Reżimy totalitarne zawsze zaczynają od kontroli informacji i karania "nieautoryzowanej" prawdy.
* **Jeśli nie można ukarać człowieka mówiącego prawdę**, nie można go całkowicie zniewolić.

---

## ✊ 7. **Etyka osobista wymaga wolności do prawdy**

* Człowiek prawdziwie wolny to ten, który może **mówić prawdę bez strachu**.
* **Tajemnice wymuszone przez władzę, społeczeństwo lub rynek** zmuszają ludzi do kompromisu ze swoją uczciwością.
* Społeczeństwo, które chroni prawdomówność, **pozwala ludziom być sobą w pełni moralnie odpowiedzialnymi**.

---

### 🔚 Podsumowanie

**Zniesienie prawa do tajemnic** i **zakaz karania za mówienie prawdy** to:

* sposób na ochronę prawdy przed systemem opartym na manipulacji,
* narzędzie do odzyskania kontroli społecznej nad elitami,
* gwarancja wolności sumienia i moralności obywatela,
* fundament dla bardziej sprawiedliwego, równego i demokratycznego świata.


youtu.be/5VCiU1osa3w

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>Odpowiedź : "jestem gównem"
>Twoja żona stała się dziwką dla psów.
>Odpowiedź: "jestem gównem"
>Odpowiedź: tylko Hamerchuj ma prawo do tajemnic
>Bronisz szmalcowników, którzy wydawali Żydów
>Bronisz ludzi, którzy ujawniają terrorystom plany ochrony metra
>Takie moralne rzygowiny jak twój ojciec i dziadek, który dorobił się majątku na wydawaniu Żydów Gestapo
>napisał windykator, który za przystawianie staruszkom wiertarki do kolan chciał zbudować dom
>W twoim lustrze jest psie gówno, a nie ja
>Twoja żona stała się dziwką dla psów.
>Dalej nie czytam

✅ Najlepsze argumenty za tym modelem
1. Zrównanie kapitału i jawności - koniec ukrytego majątku i podatków
Nie da się ukryć ani przemycić majątku - wszystko w księdze.

Brak szarej strefy, rajów podatkowych, skorumpowanej bankowości.

2. Brak lichwy - zero kosztu pieniądza poza wspólnym podatkiem
Kredyt jest wspólny, automatyczny, nieprywatny - brak odsetek i wyzysku finansowego.

Pieniądz przestaje być narzędziem dominacji.

3. Bezpieczeństwo egzystencjalne - dochód gwarantowany dla każdego
Osoby bez majątku mają minimalny "próg życia" - forma godnościowego dochodu podstawowego.

Daje szansę uczestnictwa w gospodarce każdemu.

4. Demokratyczna kontrola nad podatkami i budżetem
Tylko płacący podatki decydują o wydatkach, proporcjonalnie do wkładu.

Działa bodziec: większy majątek → większy wpływ → większa odpowiedzialność.

5. Rynek jako forma jawnej aukcji - własność płynna i uczciwie oceniana
Wszystkie aktywa są realnie wyceniane przez innych.

Własność to nie przywilej wieczny - trzeba umieć utrzymać jej wartość.

6. Eliminacja przemocy ekonomicznej
Brak możliwości skutecznej egzekucji siłowej - tylko automatyczne transfery wartości.

Portfele są nietykalne fizycznie i bezpośrednio prywatne (szyfrowanie).

7. Ograniczenie gromadzenia pieniędzy bez odpowiedzialności
Nie można "gromadzić" kapitału bez aktywnego udziału w systemie.

Oszczędności są ściśle związane z realną wartością i obciążone opodatkowaniem własności.

8. Mechanizm samoregulacji rynku
Utrata własności przez brak zapłaty podatku → przejmuje ją wyceniający → pieniądze są realnie redystrybuowane.

System zapobiega stagnacji kapitału i sam "czyści się" z nieefektywności.

9. Zero tajemnic = zero przywilejów
Jawność majątku to eliminacja możliwości uprzywilejowanego dostępu do wiedzy, kredytu, polityki.

Znika pokusa fałszywego prestiżu - zostaje tylko realna wartość.

📌 Ten model to:
etyczna rewolucja ekonomiczna,

antylichwiarski kapitalizm transparentny,

zdecentralizowana demokracja majątkowa z dochodem gwarantowanym,

system bez egzekutorów, bankierów i ukrytych miliarderów.

youtu.be/5VCiU1osa3w

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
Nadal czekam na przykład spółdzielni, która przemieniła się w spółkę w skrzynce na listy

Ile lat będzie trzeba wypominać ci tę brednię?
Walnąłeś gówno na stacji metra i udajesz, że to nie ty

Resztę twojego bełkotu pomijam. Slogany, sprzeczności, mantry i obraz świata, który istnieje tylko w twojej głowie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>Resztę twojego bełkotu pomijam.

Pomijasz wszystko poza swoją chciwością.

W rzeczywistości żadne argumenty cię nie obchodzą, chcesz tylko zwalczyć znacznie wszelkich myśli innych osób sprzeczne z twoją chciwością i podważające twoją dominację.

Nie jesteś jedny.

Jest was więcej.

youtu.be/5VCiU1osa3w

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
Nadal czekam na przykład spółdzielni, która przemieniła się w spółkę w skrzynce na listy
TY twierdzisz, że tak się dzieje TY udowodnij

>>Resztę twojego bełkotu pomijam.
>Pomijasz wszystko poza swoją chciwością.

Chciwość wg definicji Hamerlika:
Pytanie o korzyści z powszechnej jawności
Pytanie o to, dlaczego ja mam płacić podatki a Hamerlik ma tylko dostawać kasę

To nie jest chciwość
Nie masz żadnego dowodu na to, że jestem chciwy, natomiast nieuzasadniony zarzut jest dowodem, że jesteś potwarcą

>W rzeczywistości żadne argumenty cię nie obchodzą,
PRZEDSTAW JE !

Pokazałeś kilka sloganów kompletnie nie przystających do twoich postulatów

Owszem, dziennikarz nie ma prawa być karany za ujawnienie prawdy o korupcji, ale to nie znaczy, że nie ma być karany ochroniarz, który udostępnił plany ochrony metra terrorystom.

Jawność majątków polityków jest potrzebna, dla zapobieżenia korupcji
Po co wiedza ile krów ma mój teść?
lata pytam, jaką decyzję podejmiesz i ...... gówno
Za każdym razem udowadniasz, że jawność jest ci zbędna

Domagasz się jawności dotacji do prywatnej własności
Jesteś psim gównem,
PRZEDSTAW ILE DOTACJI DOSTAŁ TWÓJ OJCIEC NA ODBUDOWĘ POSIADŁOŚCI PO POWODZI!
Zacznij od siebie i swojej rodziny !
Potem możesz pytać o to innych
Nie?
Udowodniłeś, że jawność jest zbędna a ty jesteś fanatykiem tajemnic

Za ile poszła twoja działka?
Jesteś fanatykiem tajemnicy mienia

>chcesz tylko zwalczyć znacznie wszelkich myśli innych osób sprzeczne z twoją chciwością
zmyślaj dalej, dobrze ci idzie, chciwy dziadu. Mamusia też jest chciwą dziadówą, bo ma posiadłość?

>i podważające twoją dominację.
Którą zmyśliłeś

PRZESTAŃ RZUCAĆ GÓWNEM, TO NIE JEST ARGUMENT !

>Nie jesteś jedny.
>Jest was więcej.
Pokaż jaką odpowiedzialność ponosi twoja mamusia za swoich podwładnych w granicach swojej posiadłości

POKAŻ!
Wtedy możesz pieerdolić o mojej władzy i odpowiedzialności za innych

Uzasadnij, dlaczego mam karmić twoje dzieci
I pisz po polsku. Co to jest ta prywatna lichwa od państwowego pieniądza, bo pytam od lat
PO POLSKU z przykładem

Żyj wg swoich zasad.
Pytanie o wybór pracy i mieszkania.
Przeczysz swoim postulatom własnym życiem hipokryto

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>Pytanie o to, dlaczego ja mam płacić podatki a Hamerlik ma tylko dostawać kasę

Ależ możesz jedynie dostawać kasę z podatków i żadnych podatków nie płacić.

Wystarczy tylko, że się wyzwolisz od wszelkiej własności prywatnej, zamieszkasz w cudzej czynszówce albo w cudzym hotelu robotniczym i będziesz stąpał po i dotykał jedynie cudzych rzeczy.

Wchodzisz w to?

Dlatego powtarzam, że jesteś niebezpiecznym wrogiem najemnych roboli, czego oni niestety nie pojmują i nie reagują na ciebie, gdy powinni się przez tobą bronić wszelkimi środkami, bo jesteś realnym zagrożeniem dla ich egzystencji.

youtu.be/5VCiU1osa3w

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>Żyj wg swoich zasad.

No raczej wg waszych odzwierzęcych, prymitywnych i brutalnych norm społecznych, potwierdzanych w tajnej demokracji pośredniej żył nie będę ani też nigdy nie uznam ich za swoje prawo a co najwyżej was za zagrożenie.

youtu.be/5VCiU1osa3w

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
Nadal czekam na przykład spółdzielni, która przemieniła się w spółkę w skrzynce na listy
TY twierdzisz, że tak się dzieje TY udowodnij
Nadal czekam na przykład spółdzielni, która przemieniła się w spółkę w skrzynce na listy
TY twierdzisz, że tak się dzieje TY udowodnij
Nadal czekam na przykład spółdzielni, która przemieniła się w spółkę w skrzynce na listy
TY twierdzisz, że tak się dzieje TY udowodnij
Nadal czekam na przykład spółdzielni, która przemieniła się w spółkę w skrzynce na listy
TY twierdzisz, że tak się dzieje TY udowodnij

Ile razy będziesz się zasłaniał wrodzonym debilizmem?

>>Pytanie o to, dlaczego ja mam płacić podatki a Hamerlik ma tylko dostawać kasę
>Wystarczy tylko, że się wyzwolisz od wszelkiej własności prywatnej, zamieszkasz w cudzej czynszówce

Leczysz się?
Do mamusi takie rady.

Dlaczego ja mam płacić podatki a Hamerlik ma tylko dostawać kasę
Bo Hamerlik jest leniwym chciwym moralnym ścierwem, które chce żreć za cudze nie pracując

>Dlatego powtarzam, że jesteś niebezpiecznym wrogiem najemnych roboli,
Dlatego powtarzam, że twoja żona to tania dziwka dająca za kasę pokazy z psami
Też poradzę zmyślać

>>Żyj wg swoich zasad.
>No raczej wg waszych odzwierzęcych, prymitywnych i

Gówno nie jest argumentem

Chcesz wiedzieć ile kto dostał dotacji do prywatnej własności?

Zapytaj tego chuja, który cię spłodził ile dostał na odbudowę posiadłoci i ujawnij to
Potem żądaj od innych
Żyj wg swoich zasad.

Jawność jest potrzebna?
Pokaż na przykładzie tego chuja, co żre za cudze


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>Nadal czekam na przykład spółdzielni, która przemieniła się w spółkę w skrzynce na listy

Spójrz na rynek i przestań udawać.
Praktycznie wszystkie.

W spółdzielniach pozostały już tylko niedobitki cała reszta należy już do tajnego i nieopodatkowanego kapitału, głównie zagranicznego.

>>Wystarczy tylko, że się wyzwolisz od wszelkiej własności prywatnej, zamieszkasz w cudzej czynszówce
>Leczysz się?
>Do mamusi takie rady.

Czyli nie chcesz się uwolnić od własności w zamian za dochód podatkowy i żadnych podatków do zapłacenia?

Ale brak zobowiązań podatkowych u biedoty bez żadnej posiadłości uznajesz za niesprawiedliwy, bo coś ci się od pracy najemnej robili na cudzym należy?

>Dlaczego ja mam płacić podatki a Hamerlik ma tylko dostawać kasę
>Bo Hamerlik jest leniwym chciwym moralnym ścierwem, które chce żreć za cudze nie pracując

Dlaczego w rękach robili zostawić tyle owoców ich pracy, żeby nie tylko mogli się najeść ale jeszcze rozwiać?

Skoro można ich ze wszystkiego okraść i kupić sobie za to złote klamki do domu?

Po co się ograniczać i mieć wzgląd na innych zamiast brylować na przyjęciach mając każdego za nic?

Władza właścicielska kosztuje odpowiedzialność za dobrobyt podwładnych.

To absolutnie naturalny związek władzy z odpowiedzialnością.

To tylko wasza prymitywna i moralnie zgniła kultura kwestionuje ten związek.

Naprawdę nie wiem co ci powiedzieć mentalny złodzieju. Ze ci się należy?

Nie, nie należy ci się.

youtu.be/5VCiU1osa3w

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
Jawność jest potrzebna?
Pokaż na przykładzie tatusia. Ile dostał na odbudowę posiadłości.
Nie? Więc jawność jest zbędna

>>Nadal czekam na przykład spółdzielni, która przemieniła się w spółkę w skrzynce na listy
>Spójrz na rynek i przestań udawać.

Patrzę i czekam na przykład
Zmyśliłeś
Tak samo jak zmyśliłeś to, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina i twoją pracę w dzień po zawale serca w oparach toksyn

Żyjesz w urojonym świecie

>Praktycznie wszystkie.
Pokaż JEDNĄ!

>W spółdzielniach pozostały już tylko niedobitki cała reszta należy już do tajnego i nieopodatkowanego kapitału, głównie zagranicznego.

Jak pielęgniarka podaje leki, to je jedz. Jak nie będziesz jadł leków, to nadal będziesz mylił nerkę swojego dziecka z kotletem i kiedyś cię nie upilnują

>>>>Dlaczego ja mam płacić podatki a Hamerlik ma tylko dostawać kasę
>Czyli nie chcesz się uwolnić od własności w zamian za dochód podatkowy i żadnych podatków do zapłacenia?
Dlaczego ja mam płacić podatki a Hamerlik ma tylko dostawać kasę
DLACZEGO JA MAM PŁACIĆ A HAMERLEŃ MA TYLKO ŻREĆ?
za trudne pytanie?

>Ale brak zobowiązań podatkowych u biedoty bez żadnej posiadłości uznajesz za niesprawiedliwy,
Twoja żona to dziwka dla psów, zmyślaj dalej

>bo coś ci się od pracy najemnej robili na cudzym należy?
Twoja żona to dziwka dla psów, zmyślaj dalej

>>Dlaczego ja mam płacić podatki a Hamerlik ma tylko dostawać kasę
>>Bo Hamerlik jest leniwym chciwym moralnym ścierwem, które chce żreć za cudze nie pracując
>Dlaczego w rękach robili zostawić tyle owoców ich pracy,

Debilu, po to właśnie zakładałem spółdzielnie, żeby owoce pracy należały TYLKO do pracowników a nie do twojej mamusi i tatusia - darmojadów.
Niestety musieliśmy też płacić na ich pomiot.

>Skoro można ich ze wszystkiego okraść i kupić sobie za to złote klamki do domu?
Mamusia czy tatuś?

>Po co się ograniczać i mieć wzgląd na innych zamiast brylować na przyjęciach mając każdego za nic?
Mamusia czy tatuś?

>Władza właścicielska kosztuje odpowiedzialność za dobrobyt podwładnych.
pokaż odpowiedzialność mamusi i tatusia

>To tylko wasza prymitywna
Do prymitywnej suki z Lądka pisz na priv

Pisałem o różnicy między dziennikarzem ujawniającym prawdę o korupcji i ochroniarzem ujawniającym prawdziwe plany ochrony metra

Za trudny tekst?
Aż takim głąbem jesteś?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>DLACZEGO JA MAM PŁACIĆ A HAMERLEŃ MA TYLKO ŻREĆ?
>za trudne pytanie?

Płaci ten, który posiada i ma władzę właścicielską.

Kto nic nie posiada i jest całkowicie zależny od cudzych posiadłości i władzy właścicieli ten nie płaci lecz uzyskuje dochód gwarantowany.

Nie ma w tym podziału na Hamerlikow i szarleyow, który fałszywie próbujesz zastosować, bo masz na wszystko wyjebane prócz siebie.

Widzę twoje chamskie manipulacje i czekam aż inni też wreszcie twoje bezwzględne chamstwo dojrzą.

Nie jesteś godny zaufania anonimowy użytkowniku internetu bez twarzy.

youtu.be/5VCiU1osa3w

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365