Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Kowalska

12-12-2009 10:05 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
12-12-2009 11:15 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
12-12-2009 12:16 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
12-12-2009 12:54 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
12-12-2009 13:19 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
12-12-2009 13:55 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
14-12-2009 20:49 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
14-12-2009 22:37 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
09-04-2011 09:39 - Odp: "Bogacze"
13-04-2011 20:54 - Odp: "Bogacze"
13-04-2011 23:12 - Odp: "Bogacze"
13-08-2009 03:35 - Odp: "Boska anarchia" - felieton
18-03-2011 15:59 - Odp: "Bóg z Siebie drwić bez końca nie da !"
22-06-2011 21:45 - Odp: "Cała Polska z WAS się śmieje, gdzie są drogi i koleje"
22-06-2011 22:02 - Odp: "Cała Polska z WAS się śmieje, gdzie są drogi i koleje"
07-01-2010 20:32 - Odp: "Choć nasze życie splunięcia nie warte - Eviva L'Arte!"
19-02-2011 00:08 - Odp: "Czarno na białym", dziś w piątek 20:23
07-03-2011 19:36 - Odp: "Człowiek Pruszkowa i kościelna komisja majątkowa" - 7
01-10-2009 01:18 - Odp: "Czy umysł jest częścią przyrody?"
08-09-2009 20:29 - Odp: "Jak?...", czyli know how
08-09-2009 21:55 - Odp: "Jak?...", czyli know how
08-09-2009 23:09 - Odp: "Jak?...", czyli know how
09-09-2009 12:54 - Odp: "Jak?...", czyli know how
09-09-2009 18:01 - Odp: "Jak?...", czyli know how
29-03-2011 01:01 - Odp: "Krzyż"-Solidarni 2010 -> "10.04.10"
29-03-2011 22:53 - Odp: "Krzyż"-Solidarni 2010 -> "10.04.10"
30-03-2011 00:34 - Odp: "Krzyż"-Solidarni 2010 -> "10.04.10"
30-03-2011 02:04 - Odp: "Krzyż"-Solidarni 2010 -> "10.04.10"
24-02-2011 23:35 - Odp: "Kultura" chopinowska
11-11-2009 16:51 - Odp: "Lista Żydów w zniewalanej Polsce"
17-02-2010 16:26 - Odp: "Mein kampf" wg łaski bozi daru
19-03-2010 18:43 - Odp: "Niepodważalne świadectwo" cierpiącego Mesjasza żydów
03-03-2010 23:51 - Odp: "pedał" wygrał z Polską
03-03-2010 23:55 - Odp: "pedał" wygrał z Polską
04-03-2010 00:14 - Odp: "pedał" wygrał z Polską
04-03-2010 00:36 - Odp: "pedał" wygrał z Polską
04-03-2010 00:51 - Odp: "pedał" wygrał z Polską
04-03-2010 00:54 - Odp: "pedał" wygrał z Polską
04-03-2010 01:20 - Odp: "pedał" wygrał z Polską
04-03-2010 01:46 - Odp: "pedał" wygrał z Polską
04-03-2010 02:01 - Odp: "pedał" wygrał z Polską
04-03-2010 22:09 - Odp: "pedał" wygrał z Polską
26-10-2010 20:33 - Odp: "Pedofilski" absurd
26-10-2010 21:58 - Odp: "Pedofilski" absurd
26-10-2010 22:39 - Odp: "Pedofilski" absurd
26-10-2010 23:33 - Odp: "Pedofilski" absurd
27-10-2010 21:36 - Odp: "Pedofilski" absurd
04-11-2010 14:58 - Odp: "Pedofilski" absurd
10-05-2011 23:34 - Odp: "Portal skojarzeniowy"
09-07-2009 11:32 - Odp: "Poziom wykształcenia telewizora"
11-07-2009 17:26 - Odp: "Poziom wykształcenia telewizora"
11-07-2009 18:16 - Odp: "Poziom wykształcenia telewizora"
12-07-2009 17:04 - Odp: "Poziom wykształcenia telewizora"
13-07-2009 23:08 - Odp: "Poziom wykształcenia telewizora"
14-07-2009 09:31 - Odp: "Poziom wykształcenia telewizora"
04-09-2009 18:02 - Odp: "Przemysł dysleksji"
15-11-2009 20:59 - Odp: "Pycha" Racjonalistów
15-11-2009 22:56 - Odp: "Pycha" Racjonalistów
15-11-2009 23:54 - Odp: "Pycha" Racjonalistów
16-11-2009 02:47 - Odp: "Pycha" Racjonalistów
18-09-2010 14:44 - Odp: "Rewelacje" księdza Tomasika
19-09-2010 20:26 - Odp: "Rewelacje" księdza Tomasika
21-09-2010 12:28 - Odp: "Rewelacje" księdza Tomasika
17-01-2011 07:27 - Odp: "spór między religią a nauką"
17-01-2011 18:11 - Odp: "spór między religią a nauką"
01-11-2010 21:31 - Odp: "Spór" o in vitro to objaw katolickiego szariatu
02-11-2010 17:05 - Odp: "Spór" o in vitro to objaw katolickiego szariatu
24-10-2010 17:45 - Odp: "Tradycja" związana z apostazją
23-02-2010 20:42 - Odp: "Wielka księga cipek"
23-02-2010 21:52 - Odp: "Wielka księga cipek"
23-02-2010 22:46 - Odp: "Wielka księga cipek"
23-02-2010 23:17 - Odp: "Wielka księga cipek"
24-02-2010 21:07 - Odp: "Wielka księga cipek"
24-02-2010 23:58 - Odp: "Wielka księga cipek"
25-02-2010 00:11 - Odp: "Wielka księga cipek"
25-02-2010 00:38 - Odp: "Wielka księga cipek"
25-02-2010 12:19 - Odp: "Wielka księga cipek"
25-02-2010 12:32 - Odp: "Wielka księga cipek"
07-05-2011 18:25 - Odp: 'biedacy' z KGHM
07-05-2011 23:32 - Odp: 'biedacy' z KGHM
08-05-2011 18:26 - Odp: 'biedacy' z KGHM
08-05-2011 20:33 - Odp: 'biedacy' z KGHM
28-07-2011 23:55 - Odp: -Heh-
04-10-2009 01:51 - Odp: ...a to było tak. (tobie)
25-10-2010 20:36 - Odp: ...bo palić można tylko kadzidło!
25-10-2010 21:14 - Odp: ...bo palić można tylko kadzidło!
09-10-2009 00:42 - Odp: ...dziwna "chmura" ? nad Moskwą
14-03-2011 19:56 - Odp: 1% - racjonalnie!
14-03-2011 20:35 - Odp: 1% - racjonalnie!
11-02-2010 22:15 - Odp: 10 powodów dla których warto żyć
13-11-2010 22:00 - Odp: 10 Prawdziwych Przykazań Bożych
19-07-2011 11:33 - Odp: 13-letnia Ola urodziła Michasia.
19-07-2011 13:56 - Odp: 13-letnia Ola urodziła Michasia.
20-07-2011 14:12 - Odp: 13-letnia Ola urodziła Michasia.
06-10-2010 13:18 - Odp: 15 punktów Palikota
06-11-2009 20:02 - Odp: 29 października
16-11-2010 13:47 - Odp: 3 lata rządów PO
16-11-2010 14:13 - Odp: 3 lata rządów PO
18-11-2010 12:01 - Odp: 3 lata rządów PO
18-11-2010 12:48 - Odp: 3 lata rządów PO
Razem: 3271 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)