Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika farmer

15-07-2014 22:11 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
15-07-2014 23:19 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
15-07-2014 23:25 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
16-07-2014 10:31 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
16-07-2014 11:47 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
16-07-2014 13:44 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
16-07-2014 14:58 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
16-07-2014 17:16 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
16-07-2014 17:28 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
16-07-2014 19:50 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
16-07-2014 20:12 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
16-07-2014 20:18 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
16-07-2014 20:32 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
16-07-2014 21:02 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
16-07-2014 21:08 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
16-07-2014 21:14 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
16-07-2014 22:24 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
16-07-2014 23:14 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
17-07-2014 09:48 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
17-07-2014 11:42 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
17-07-2014 12:03 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
17-07-2014 12:58 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
17-07-2014 13:33 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
17-07-2014 14:21 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
17-07-2014 18:56 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
17-07-2014 20:20 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
17-07-2014 21:36 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
22-07-2014 10:25 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
09-03-2015 22:26 - Odp: Kilka niewyjaśnionych spraw
14-03-2015 17:20 - Odp: Kilka niewyjaśnionych spraw
16-03-2015 22:36 - Odp: Kilka niewyjaśnionych spraw
19-03-2015 19:10 - Odp: Kilka niewyjaśnionych spraw
27-12-2013 22:11 - Odp: Kilka pytań młodego racjonalisty nt. iluminatów, NWO itd.
10-09-2021 14:10 - Odp: Kler traktował swojego chłopa pańszczyźnianego jak bydło w Polsce
10-09-2021 14:40 - Odp: Kler traktował swojego chłopa pańszczyźnianego jak bydło w Polsce
10-09-2021 15:03 - Odp: Kler traktował swojego chłopa pańszczyźnianego jak bydło w Polsce
16-08-2022 09:13 - Odp: Klub Milionerów "Dobrej Zmiany"
16-08-2022 11:25 - Odp: Klub Milionerów "Dobrej Zmiany"
16-08-2022 15:47 - Odp: Klub Milionerów "Dobrej Zmiany"
19-08-2022 11:20 - Odp: Klub Milionerów "Dobrej Zmiany"
19-08-2022 16:44 - Odp: Klub Milionerów "Dobrej Zmiany"
20-08-2022 09:32 - Odp: Klub Milionerów "Dobrej Zmiany"
20-08-2022 13:14 - Odp: Klub Milionerów "Dobrej Zmiany"
16-11-2022 21:25 - Odp: Kłamstwo, pomyłka czy normalka?
16-11-2022 21:46 - Odp: Kłamstwo, pomyłka czy normalka?
16-11-2022 21:58 - Odp: Kłamstwo, pomyłka czy normalka?
16-11-2022 22:10 - Odp: Kłamstwo, pomyłka czy normalka?
27-01-2022 11:04 - Odp: Kneblowanie zaczęło się od zakazu "negowania holokaustu"
24-01-2022 19:59 - Odp: Kobiety są wrogiem rewolucji
16-12-2014 18:50 - Odp: Kochane Mięso?
12-09-2012 23:33 - Odp: Koegzystencja
13-09-2012 20:16 - Odp: Koegzystencja
06-09-2021 15:18 - Odp: kogo i czyja
15-11-2022 21:33 - Odp: Kogo nazwać pieskiem?
17-11-2022 17:21 - Odp: Kogo nazwać pieskiem?
17-11-2022 19:12 - Odp: Kogo nazwać pieskiem?
17-11-2022 19:41 - Odp: Kogo nazwać pieskiem?
16-10-2021 13:28 - Odp: Kogo? czego? boi sie policja
16-10-2021 15:00 - Odp: Kogo? czego? boi sie policja
27-01-2022 12:00 - Odp: kolejna lewacka...
25-09-2022 22:26 - Odp: Kolejna próba zamachu na praworządność?
26-09-2022 15:07 - Odp: Kolejna próba zamachu na praworządność?
12-10-2022 20:09 - Odp: Kolejna próba zamachu na praworządność?
17-10-2022 19:51 - Odp: Kolejna próba zamachu na praworządność?
03-08-2025 08:30 - Odp: kolejne parodie - z medycyny tym razem
04-08-2025 16:48 - Odp: kolejne parodie - z medycyny tym razem
04-08-2025 18:04 - Odp: kolejne parodie - z medycyny tym razem
04-08-2025 19:12 - Odp: kolejne parodie - z medycyny tym razem
04-08-2025 20:47 - Odp: kolejne parodie - z medycyny tym razem
04-08-2025 20:52 - Odp: kolejne parodie - z medycyny tym razem
04-08-2025 21:34 - Odp: kolejne parodie - z medycyny tym razem
04-08-2025 21:52 - Odp: kolejne parodie - z medycyny tym razem
04-08-2025 22:06 - Odp: kolejne parodie - z medycyny tym razem
18-06-2014 12:56 - Odp: Kolejne wyróżnienie dla księdza profesora
18-06-2014 22:07 - Odp: Kolejne wyróżnienie dla księdza profesora
19-06-2014 10:48 - Odp: Kolejne wyróżnienie dla księdza profesora
19-06-2014 14:49 - Odp: Kolejne wyróżnienie dla księdza profesora
19-06-2014 15:26 - Odp: Kolejne wyróżnienie dla księdza profesora
19-06-2014 15:49 - Odp: Kolejne wyróżnienie dla księdza profesora
23-06-2014 14:36 - Odp: Kolejne wyróżnienie dla księdza profesora
23-06-2014 21:23 - Odp: Kolejne wyróżnienie dla księdza profesora
24-06-2014 19:14 - Odp: Kolejne wyróżnienie dla księdza profesora
24-06-2014 22:18 - Odp: Kolejne wyróżnienie dla księdza profesora
29-06-2014 22:07 - Odp: Kolejne wyróżnienie dla księdza profesora
26-08-2025 22:56 - Odp: KOLEJNY MOCNY FILM
02-09-2025 19:43 - Odp: KOLEJNY MOCNY FILM
02-09-2025 19:53 - Odp: KOLEJNY MOCNY FILM
02-09-2025 20:03 - Odp: KOLEJNY MOCNY FILM
02-09-2025 20:16 - Odp: KOLEJNY MOCNY FILM
02-09-2025 20:35 - Odp: KOLEJNY MOCNY FILM
03-09-2025 13:24 - Odp: KOLEJNY MOCNY FILM
11-01-2015 21:37 - Odp: Kolejny nawrócony polityk lewicy
06-03-2012 23:26 - Odp: Kolizja drogowa - kto zawinił?
02-10-2021 16:54 - Odp: Komentarz do art. "Jak roboty zabiorą nam demokrację i nawet
04-10-2021 07:57 - Odp: Komentarz do art. "Jak roboty zabiorą nam demokrację i nawet
06-04-2022 12:06 - Odp: Komentator romaro znów czyni stare brewerie
09-01-2019 22:00 - Odp: komisja ds. nadzoru bankowego?
10-01-2019 12:52 - Odp: komisja ds. nadzoru bankowego?
03-06-2011 19:34 - Odp: Kompromitacja FIA ws. GP Bahrajnu
10-01-2022 19:36 - Odp: komu pomnik?
Razem: 9720 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]
[61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75]
[76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90]
[91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)