 |
Wypowiedzi czytelnika woma 27-07-2014 00:24 - (Bóg nie istnieje, bo istnieć nie może) PS 15-07-2014 17:23 - Bóg nie istnieje, bo istnieć nie może. 03-12-2015 20:24 - Czarny scenariusz 03-03-2016 21:48 - Czy kiedys doczekamy się swojego państwa? 06-11-2017 21:17 - Czy państwo może być praworządne, a wyroki sprawiedliwe? 20-08-2015 22:33 - Nie jestem ateistą, ale wiem, że Boga nie ma. 25-10-2015 23:48 - Nie przeszkadzać nowej władzy 26-12-2015 01:11 - Niekonstytucyjne 500+ 02-04-2016 03:03 - Odp: "Sprawiedliwość społeczena" a kolejność rozpartywania s 06-12-2016 23:14 - Odp: "Tupolewizm" czy polnische wirtschaft? 29-03-2018 16:21 - Odp: 'Skurwysyństwa ichniego powszedniego' dał nam dzisiaj... 29-09-2016 19:35 - Odp: Aborcja - temat zastępczy? 06-02-2018 18:28 - Odp: Bezdzietne Polki są wesołe i zadowolone. I jest im z tym dobrze 16-11-2015 01:18 - Odp: Bezsens podatków progresywnych. 17-11-2015 16:32 - Odp: Bezsens podatków progresywnych. 17-11-2015 20:22 - Odp: Bezsens podatków progresywnych. 31-12-2015 00:24 - Odp: Co przeciętnego Kowalskiego obchodzi TK? 03-10-2016 22:11 - Odp: czy ateizm to obciach? 04-12-2015 00:54 - Odp: Czy mamy w Polsce prawo? 07-11-2017 20:56 - Odp: Czy państwo może być praworządne, a wyroki sprawiedliwe? 07-11-2017 21:09 - Odp: Czy państwo może być praworządne, a wyroki sprawiedliwe? 09-11-2017 22:30 - Odp: Czy państwo może być praworządne, a wyroki sprawiedliwe? 09-11-2017 22:39 - Odp: Czy państwo może być praworządne, a wyroki sprawiedliwe? 09-11-2017 22:42 - Odp: Czy państwo może być praworządne, a wyroki sprawiedliwe? 09-11-2017 22:47 - Odp: Czy państwo może być praworządne, a wyroki sprawiedliwe? 09-11-2017 22:53 - Odp: Czy państwo może być praworządne, a wyroki sprawiedliwe? 11-11-2017 17:59 - Odp: Czy państwo może być praworządne, a wyroki sprawiedliwe? 11-11-2017 18:20 - Odp: Czy państwo może być praworządne, a wyroki sprawiedliwe? 11-11-2017 19:13 - Odp: Czy państwo może być praworządne, a wyroki sprawiedliwe? 11-11-2017 19:15 - Odp: Czy państwo może być praworządne, a wyroki sprawiedliwe? 11-11-2017 19:19 - Odp: Czy państwo może być praworządne, a wyroki sprawiedliwe? 11-11-2017 19:32 - Odp: Czy państwo może być praworządne, a wyroki sprawiedliwe? 16-11-2017 17:00 - Odp: Czy państwo może być praworządne, a wyroki sprawiedliwe? 16-11-2017 17:44 - Odp: Czy państwo może być praworządne, a wyroki sprawiedliwe? 19-11-2017 15:27 - Odp: Czy państwo może być praworządne, a wyroki sprawiedliwe? 19-11-2017 17:56 - Odp: Czy państwo może być praworządne, a wyroki sprawiedliwe? 22-11-2017 17:15 - Odp: Czy państwo może być praworządne, a wyroki sprawiedliwe? 23-11-2017 01:12 - Odp: Czy państwo może być praworządne, a wyroki sprawiedliwe? 23-11-2017 21:41 - Odp: Czy państwo może być praworządne, a wyroki sprawiedliwe? 26-11-2017 00:19 - Odp: Czy państwo może być praworządne, a wyroki sprawiedliwe? 26-11-2017 17:35 - Odp: Czy państwo może być praworządne, a wyroki sprawiedliwe? 01-12-2017 23:04 - Odp: Czy państwo może być praworządne, a wyroki sprawiedliwe? 18-12-2017 00:46 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny? 18-12-2017 21:43 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny? 18-12-2017 22:06 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny? 20-12-2017 23:48 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny? 22-12-2017 01:07 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny? 22-12-2017 23:30 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny? 22-10-2016 12:56 - Odp: Czy warto tworzyć w Polsce koalicje wyborcze 07-09-2016 16:40 - Odp: czy zakład Pascala dowodzi istnieniu Boga? 08-09-2016 12:56 - Odp: czy zakład Pascala dowodzi istnieniu Boga? 10-04-2018 12:56 - Odp: Debata z chrześcijanami 29-11-2015 13:45 - Odp: Diabeł tkwi w szczegółach 07-04-2018 22:17 - Odp: Dlaczego Polacy przedkładają Jehowę nad Jezusa??? 21-12-2016 23:25 - Odp: Druga czerwona kartka? 25-12-2016 22:31 - Odp: Druga czerwona kartka? 25-10-2015 19:21 - Odp: Głosować! Nic o Nas bez Nas! 28-03-2018 18:47 - Odp: Granice boskiej wszechmocy 20-02-2018 13:25 - Odp: Jak rozmawiać z niewierzącymi o Bogu - 15 wskazówek! 24-03-2018 15:03 - Odp: Jestem za PiS, ale chcę skonfrontować swe poglądy 26-03-2018 23:37 - Odp: Jestem za PiS, ale chcę skonfrontować swe poglądy 16-01-2018 23:24 - Odp: Koniec lewicy w Polsce 17-01-2018 00:13 - Odp: Koniec lewicy w Polsce 01-12-2016 22:51 - Odp: Kryzys w branży budowlanej 28-05-2017 14:50 - Odp: Najważniejsze pytanie we wszechświecie 02-07-2017 14:34 - Odp: Najważniejsze pytanie we wszechświecie 21-08-2015 00:40 - Odp: Nie jestem ateistą, ale wiem, że Boga nie ma. 21-08-2015 15:06 - Odp: Nie jestem ateistą, ale wiem, że Boga nie ma. 21-08-2015 17:47 - Odp: Nie jestem ateistą, ale wiem, że Boga nie ma. 21-08-2015 19:23 - Odp: Nie jestem ateistą, ale wiem, że Boga nie ma. 21-08-2015 22:17 - Odp: Nie jestem ateistą, ale wiem, że Boga nie ma. 21-08-2015 22:58 - Odp: Nie jestem ateistą, ale wiem, że Boga nie ma. 22-08-2015 22:55 - Odp: Nie jestem ateistą, ale wiem, że Boga nie ma. 23-08-2015 22:55 - Odp: Nie jestem ateistą, ale wiem, że Boga nie ma. 24-08-2015 11:40 - Odp: Nie jestem ateistą, ale wiem, że Boga nie ma. 24-08-2015 13:45 - Odp: Nie jestem ateistą, ale wiem, że Boga nie ma. 24-08-2015 17:15 - Odp: Nie jestem ateistą, ale wiem, że Boga nie ma. 24-08-2015 17:22 - Odp: Nie jestem ateistą, ale wiem, że Boga nie ma. 24-08-2015 18:56 - Odp: Nie jestem ateistą, ale wiem, że Boga nie ma. 24-08-2015 23:34 - Odp: Nie jestem ateistą, ale wiem, że Boga nie ma. 24-08-2015 23:53 - Odp: Nie jestem ateistą, ale wiem, że Boga nie ma. 28-08-2015 15:01 - Odp: Nie jestem ateistą, ale wiem, że Boga nie ma. 28-08-2015 17:01 - Odp: Nie jestem ateistą, ale wiem, że Boga nie ma. 28-08-2015 17:37 - Odp: Nie jestem ateistą, ale wiem, że Boga nie ma. 03-09-2015 01:09 - Odp: Nie jestem ateistą, ale wiem, że Boga nie ma. 07-09-2015 19:23 - Odp: Nie jestem ateistą, ale wiem, że Boga nie ma. 22-09-2015 12:33 - Odp: Nie jestem ateistą, ale wiem, że Boga nie ma. 04-10-2015 14:36 - Odp: Nie jestem ateistą, ale wiem, że Boga nie ma. 04-10-2015 15:27 - Odp: Nie jestem ateistą, ale wiem, że Boga nie ma. 12-09-2016 13:07 - Odp: Nie można definitywnie obalić istnienia czegokolwiek 12-09-2016 14:33 - Odp: Nie można definitywnie obalić istnienia czegokolwiek 15-09-2016 16:12 - Odp: Nie można definitywnie obalić istnienia czegokolwiek 18-09-2016 19:30 - Odp: Nie można definitywnie obalić istnienia czegokolwiek 21-11-2015 02:06 - Odp: Nieśmiertelność człowieka. 21-11-2015 15:47 - Odp: Nieśmiertelność człowieka. 14-05-2016 21:05 - Odp: O Tomaszu Lisie słów kilka 21-11-2015 14:25 - Odp: Początki cenzury obyczajowej. 21-11-2015 14:41 - Odp: Początki cenzury obyczajowej. 21-11-2015 15:06 - Odp: Początki cenzury obyczajowej. 30-12-2016 01:26 - Odp: podaj trzy zasady dobrej władzy Razem: 152 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |