Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Iwan Denisowicz

02-12-2014 15:30 - Odp: Wallenrod, Kloss i taktyka walki inteligentnej
02-12-2014 15:26 - Odp: Wallenrod, Kloss i taktyka walki inteligentnej
02-12-2014 14:42 - Odp: Wallenrod, Kloss i taktyka walki inteligentnej
02-12-2014 14:09 - Odp: Wallenrod, Kloss i taktyka walki inteligentnej
02-12-2014 14:01 - Odp: Wallenrod, Kloss i taktyka walki inteligentnej
02-12-2014 13:40 - Odp: Wallenrod, Kloss i taktyka walki inteligentnej
02-12-2014 13:36 - Odp: Wallenrod, Kloss i taktyka walki inteligentnej
02-12-2014 13:33 - Odp: Wallenrod, Kloss i taktyka walki inteligentnej
02-12-2014 13:22 - Odp: Wallenrod, Kloss i taktyka walki inteligentnej
02-12-2014 12:16 - Odp: Wallenrod, Kloss i taktyka walki inteligentnej
02-12-2014 12:09 - Odp: Wallenrod, Kloss i taktyka walki inteligentnej
02-12-2014 11:41 - Odp: Wallenrod, Kloss i taktyka walki inteligentnej
02-12-2014 11:08 - Odp: Wallenrod, Kloss i taktyka walki inteligentnej
29-11-2014 19:02 - Odp: Pytanie do agnostyków.
26-11-2014 20:52 - Odp: Pytanie do agnostyków.
26-11-2014 17:16 - Odp: Pytanie do agnostyków.
26-11-2014 16:44 - Odp: "Wiara oświeconych". Pytania do p. Szarley'a
26-11-2014 16:30 - Odp: Pytanie do agnostyków.
26-11-2014 11:12 - Odp: "Wiara oświeconych". Pytania do p. Szarley'a
26-11-2014 09:38 - Odp: "Wiara oświeconych". Pytania do p. Szarley'a
26-11-2014 09:25 - Odp: Pytanie do agnostyków.
26-11-2014 09:16 - Odp: "Wiara oświeconych". Pytania do p. Szarley'a
26-11-2014 08:49 - Odp: Pytanie do agnostyków.
25-11-2014 11:12 - Odp: Realne marzenia
24-11-2014 09:16 - Odp: Realne marzenia
24-11-2014 08:57 - Odp: Pytanie do agnostyków.
23-11-2014 10:07 - Odp: Pytanie do agnostyków.
23-11-2014 09:16 - Odp: Homoseksualizm, czy to choroba ?
23-11-2014 09:08 - Odp: Teiści równi intelektualnie ateistom?
22-11-2014 09:14 - Odp: Pytanie do agnostyków.
22-11-2014 08:58 - Odp: Pytanie do agnostyków.
21-11-2014 11:59 - Odp: Pytanie do agnostyków.
21-11-2014 11:50 - Odp: Pytanie do agnostyków.
21-11-2014 11:08 - Odp: Polscy ateiści to hipokryci?
21-11-2014 09:04 - Odp: Polscy ateiści to hipokryci?
21-11-2014 08:39 - Odp: Polscy ateiści to hipokryci?
20-11-2014 19:46 - Odp: Wierzący to w sumie agnostycy
20-11-2014 19:38 - Odp: Polscy ateiści to hipokryci?
20-11-2014 19:19 - Odp: Polscy ateiści to hipokryci?
20-11-2014 19:01 - Odp: Pytanie do agnostyków.
20-11-2014 16:43 - Odp: Polscy ateiści to hipokryci?
20-11-2014 13:47 - Odp: Pytanie do agnostyków.
20-11-2014 13:08 - Odp: Pytanie do agnostyków.
20-11-2014 07:43 - Odp: Kto choruje a kto zdrowieje - jaka ładna eutanazja
20-11-2014 07:32 - Odp: Pytanie do agnostyków.
18-11-2014 11:20 - Odp: Niska frekwencja: dobrze czy źle?
18-11-2014 10:44 - Odp: Ekstremalna indoktrynacja.
16-11-2014 00:06 - Odp: Partia Ateistów
15-11-2014 23:32 - Odp: Pytania do niewierzących
15-11-2014 19:49 - Odp: Pytania do niewierzących
15-11-2014 15:01 - Odp: Każdy Bóg jest niesprawiedliwy, zły i egoistyczny
15-11-2014 14:40 - Odp: Partia Ateistów
15-11-2014 13:16 - Odp: Partia Ateistów
15-11-2014 12:58 - Odp: Partia Ateistów
15-11-2014 12:50 - Odp: Pytania do niewierzących
15-11-2014 11:08 - Odp: Każdy Bóg jest niesprawiedliwy, zły i egoistyczny
15-11-2014 10:00 - Odp: Każdy Bóg jest niesprawiedliwy, zły i egoistyczny
15-11-2014 00:39 - Odp: Pytania do niewierzących
14-11-2014 23:04 - Odp: Każdy Bóg jest niesprawiedliwy, zły i egoistyczny
14-11-2014 21:53 - Odp: Każdy Bóg jest niesprawiedliwy, zły i egoistyczny
14-11-2014 18:38 - Odp: Pytania do niewierzących
14-11-2014 18:23 - Odp: Halloween, kulturowa stonka
14-11-2014 17:57 - Odp: Pytania do niewierzących
14-11-2014 17:32 - Odp: Halloween, kulturowa stonka
14-11-2014 17:14 - Odp: Każdy Bóg jest niesprawiedliwy, zły i egoistyczny
14-11-2014 16:40 - Odp: Każdy Bóg jest niesprawiedliwy, zły i egoistyczny
14-11-2014 15:40 - Odp: Każdy Bóg jest niesprawiedliwy, zły i egoistyczny
14-11-2014 15:16 - Odp: Hipokryzja Polaków wobec kandydata na radnego.
12-11-2014 18:12 - Odp: Pytanie do forumowych ewangelizatorów
10-11-2014 17:49 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
10-11-2014 17:19 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
10-11-2014 13:38 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
09-11-2014 15:24 - Odp: Ekstremalna indoktrynacja.
09-11-2014 15:08 - Odp: Ekstremalna indoktrynacja.
09-11-2014 13:42 - Odp: Bezprzykładny atak ONZ na Kościół Polski.
09-11-2014 12:29 - Odp: Pytania do wierzących?
09-11-2014 12:12 - Odp: Przemilczane zamieszki
08-11-2014 20:00 - Odp: Pytania do wierzących?
08-11-2014 19:21 - Odp: Zdegenerowane, prymitywne społeczeństwo homo sapiens
08-11-2014 18:05 - Odp: Pytania do wierzących?
08-11-2014 17:44 - Odp: Zdegenerowane, prymitywne społeczeństwo homo sapiens
08-11-2014 12:08 - Odp: Przemilczane zamieszki
08-11-2014 10:47 - Odp: Zdegenerowane, prymitywne społeczeństwo homo sapiens
08-11-2014 10:34 - Odp: Zdegenerowane, prymitywne społeczeństwo homo sapiens
07-11-2014 22:21 - Odp: Przemilczane zamieszki
07-11-2014 21:29 - Odp: Przemilczane zamieszki
07-11-2014 14:51 - Odp: Kościół jest święty ludzie są grzeszni
07-11-2014 14:28 - Odp: Zdegenerowane, prymitywne społeczeństwo homo sapiens
07-11-2014 09:19 - Odp: Domniemanie niewinności?
07-11-2014 09:11 - Odp: Zdegenerowane, prymitywne społeczeństwo homo sapiens
07-11-2014 08:56 - Odp: Zdegenerowane, prymitywne społeczeństwo homo sapiens
07-11-2014 08:29 - Odp: Domniemanie niewinności?
06-11-2014 15:58 - Odp: Domniemanie niewinności?
01-11-2014 09:29 - Odp: Nowy spot promujacy Polskę
31-10-2014 21:03 - Odp: Halloween, kulturowa stonka
29-10-2014 10:49 - Odp: medialna hucpa
28-10-2014 20:48 - Odp: Rydzyk i prawo katolika nieobowiązujące.
28-10-2014 16:59 - Odp: Jak pokazać rozmówcy, że argument 'ja w to wierzę' jest zły?
27-10-2014 20:57 - Odp: dylematy moralne
27-10-2014 19:48 - Odp: Media - reżyser polityki, nie recenzent - uzupełnienie
Razem: 2919 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)