Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Iwan Denisowicz

17-05-2014 16:03 - Odp: Przepraszam, że głosowałem na lewicę.
14-05-2014 18:42 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
14-05-2014 11:23 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
14-05-2014 10:54 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
14-05-2014 09:45 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
14-05-2014 09:25 - Odp: Jestem homofobem
12-05-2014 16:47 - Odp: Czy Bóg istnieje?
12-05-2014 16:16 - Odp: Eurowizja i jazgot kościlenych fanatyków
11-05-2014 23:41 - Odp: Komu zależy na biednej Polsce ?
11-05-2014 21:49 - Odp: Komu zależy na biednej Polsce ?
11-05-2014 21:26 - Odp: Komu zależy na biednej Polsce ?
11-05-2014 20:55 - Odp: Komu zależy na biednej Polsce ?
11-05-2014 20:36 - Odp: Komu zależy na biednej Polsce ?
11-05-2014 20:30 - Odp: Jak zostać agnistykiem czy ateistą
11-05-2014 14:08 - Odp: Eurowizja i jazgot kościlenych fanatyków
11-05-2014 13:40 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
10-05-2014 11:25 - Odp: Prawdziwy socjalizm jest równie szkodliwy jak upaństwowione relig
09-05-2014 23:46 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
09-05-2014 23:11 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
09-05-2014 22:22 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
09-05-2014 21:51 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
09-05-2014 19:07 - Odp: Prawdziwy socjalizm jest równie szkodliwy jak upaństwowione relig
09-05-2014 18:55 - Odp: Prawdziwy socjalizm jest równie szkodliwy jak upaństwowione relig
09-05-2014 18:44 - Odp: Prawdziwy socjalizm jest równie szkodliwy jak upaństwowione relig
09-05-2014 18:35 - Odp: Prawdziwy socjalizm jest równie szkodliwy jak upaństwowione relig
09-05-2014 18:25 - Odp: Prawdziwy socjalizm jest równie szkodliwy jak upaństwowione relig
09-05-2014 14:01 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
09-05-2014 13:51 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
09-05-2014 13:47 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
09-05-2014 13:42 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
09-05-2014 12:59 - Odp: Prawdziwy socjalizm jest równie szkodliwy jak upaństwowione relig
08-05-2014 23:04 - Odp: Jak zostać agnistykiem czy ateistą
05-05-2014 15:07 - Odp: 93. rocznica zwycięskiego powstania śląskiego
05-05-2014 14:45 - Odp: 93. rocznica zwycięskiego powstania śląskiego
05-05-2014 13:56 - Odp: 93. rocznica zwycięskiego powstania śląskiego
30-04-2014 15:17 - Odp: LINIA PODZIAŁU
30-04-2014 14:21 - Odp: LINIA PODZIAŁU
30-04-2014 12:47 - Odp: LINIA PODZIAŁU
28-04-2014 13:19 - Odp: Myśl na dzisiaj, może nie oryginalna
28-04-2014 13:07 - Odp: Nie lękajcie się ale wnioski wyciągajcie
28-04-2014 13:01 - Odp: Grzechy mogą wywołać gniew boży
28-04-2014 12:52 - Odp: Myśl na dzisiaj, może nie oryginalna
28-04-2014 10:10 - Odp: Nie lękajcie się ale wnioski wyciągajcie
28-04-2014 10:02 - Odp: Myśl na dzisiaj, może nie oryginalna
28-04-2014 09:46 - Odp: Jezus-zwykły ciemny koleś
27-04-2014 23:49 - Odp: ateizm i agnostycyzm jako "trudna prawda"
27-04-2014 16:48 - Odp: ateizm i agnostycyzm jako "trudna prawda"
27-04-2014 16:39 - Odp: Jezus-zwykły ciemny koleś
27-04-2014 10:16 - Odp: Czy nie warto?
27-04-2014 10:05 - Odp: co to jest cud ?
27-04-2014 09:52 - Odp: ateizm i agnostycyzm jako "trudna prawda"
24-04-2014 19:46 - Odp: Czy nie warto?
22-04-2014 13:42 - Odp: Czy nie warto?
21-04-2014 13:18 - Odp: Paradoks
19-04-2014 21:58 - Odp: Homeopatia na uniwersytecie cd.
19-04-2014 16:11 - Odp: Homeopatia na uniwersytecie cd.
19-04-2014 15:11 - Odp: Homeopatia na uniwersytecie cd.
19-04-2014 14:05 - Odp: Homeopatia na uniwersytecie cd.
19-04-2014 10:30 - Odp: Homeopatia na uniwersytecie cd.
19-04-2014 10:10 - Odp: Imprezy religijne, a samorządy lokalne
16-04-2014 20:41 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny
16-04-2014 17:30 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny
15-04-2014 10:37 - Odp: Czy nie przegina się z in vitro?
14-04-2014 21:14 - Odp: Fizyka społeczeństwa, czyli zasada minimum e. potencjalnej
14-04-2014 20:37 - Odp: Fizyka społeczeństwa, czyli zasada minimum e. potencjalnej
14-04-2014 19:54 - Odp: Fizyka społeczeństwa, czyli zasada minimum e. potencjalnej
14-04-2014 19:09 - Odp: Fizyka społeczeństwa, czyli zasada minimum e. potencjalnej
14-04-2014 16:41 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny
14-04-2014 15:37 - Odp: Paradoks feminizmu w społeczeństwie kapitalistycznym
14-04-2014 15:33 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny
14-04-2014 10:32 - Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :)
14-04-2014 09:54 - Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :)
13-04-2014 23:22 - Odp: Czy nie przegina się z in vitro?
13-04-2014 21:23 - Odp: Czy nie przegina się z in vitro?
13-04-2014 20:54 - Odp: Paradoks feminizmu w społeczeństwie kapitalistycznym
13-04-2014 20:45 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny
13-04-2014 20:26 - Odp: Paradoks feminizmu w społeczeństwie kapitalistycznym
13-04-2014 20:18 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny
13-04-2014 18:00 - Odp: Paradoks feminizmu w społeczeństwie kapitalistycznym
13-04-2014 17:53 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny
13-04-2014 16:10 - Odp: Paradoks feminizmu w społeczeństwie kapitalistycznym
13-04-2014 15:54 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny
13-04-2014 12:17 - Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :)
13-04-2014 10:14 - Odp: Szatan w Pałacu Prezydenckim
12-04-2014 11:19 - Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :)
11-04-2014 14:54 - Odp: Paradoks feminizmu w społeczeństwie kapitalistycznym
11-04-2014 14:47 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny
11-04-2014 14:20 - Odp: Paradoks feminizmu w społeczeństwie kapitalistycznym
11-04-2014 12:21 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny
11-04-2014 12:09 - Odp: Paradoks feminizmu w społeczeństwie kapitalistycznym
10-04-2014 23:49 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny
10-04-2014 23:38 - Odp: Paradoks feminizmu w społeczeństwie kapitalistycznym
10-04-2014 14:21 - Odp: Paradoks feminizmu w społeczeństwie kapitalistycznym
10-04-2014 14:02 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny
10-04-2014 07:32 - Odp: Paradoks feminizmu w społeczeństwie kapitalistycznym
10-04-2014 07:21 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny
09-04-2014 14:15 - Odp: Paradoks feminizmu w społeczeństwie kapitalistycznym
09-04-2014 14:03 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny
09-04-2014 12:42 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny
09-04-2014 12:36 - Odp: Paradoks feminizmu w społeczeństwie kapitalistycznym
Razem: 2919 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)