 |
Wypowiedzi czytelnika Iwan Denisowicz 17-05-2014 16:03 - Odp: Przepraszam, że głosowałem na lewicę. 14-05-2014 18:42 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 14-05-2014 11:23 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 14-05-2014 10:54 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 14-05-2014 09:45 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 14-05-2014 09:25 - Odp: Jestem homofobem 12-05-2014 16:47 - Odp: Czy Bóg istnieje? 12-05-2014 16:16 - Odp: Eurowizja i jazgot kościlenych fanatyków 11-05-2014 23:41 - Odp: Komu zależy na biednej Polsce ? 11-05-2014 21:49 - Odp: Komu zależy na biednej Polsce ? 11-05-2014 21:26 - Odp: Komu zależy na biednej Polsce ? 11-05-2014 20:55 - Odp: Komu zależy na biednej Polsce ? 11-05-2014 20:36 - Odp: Komu zależy na biednej Polsce ? 11-05-2014 20:30 - Odp: Jak zostać agnistykiem czy ateistą 11-05-2014 14:08 - Odp: Eurowizja i jazgot kościlenych fanatyków 11-05-2014 13:40 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 10-05-2014 11:25 - Odp: Prawdziwy socjalizm jest równie szkodliwy jak upaństwowione relig 09-05-2014 23:46 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 09-05-2014 23:11 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 09-05-2014 22:22 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 09-05-2014 21:51 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 09-05-2014 19:07 - Odp: Prawdziwy socjalizm jest równie szkodliwy jak upaństwowione relig 09-05-2014 18:55 - Odp: Prawdziwy socjalizm jest równie szkodliwy jak upaństwowione relig 09-05-2014 18:44 - Odp: Prawdziwy socjalizm jest równie szkodliwy jak upaństwowione relig 09-05-2014 18:35 - Odp: Prawdziwy socjalizm jest równie szkodliwy jak upaństwowione relig 09-05-2014 18:25 - Odp: Prawdziwy socjalizm jest równie szkodliwy jak upaństwowione relig 09-05-2014 14:01 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 09-05-2014 13:51 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 09-05-2014 13:47 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 09-05-2014 13:42 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 09-05-2014 12:59 - Odp: Prawdziwy socjalizm jest równie szkodliwy jak upaństwowione relig 08-05-2014 23:04 - Odp: Jak zostać agnistykiem czy ateistą 05-05-2014 15:07 - Odp: 93. rocznica zwycięskiego powstania śląskiego 05-05-2014 14:45 - Odp: 93. rocznica zwycięskiego powstania śląskiego 05-05-2014 13:56 - Odp: 93. rocznica zwycięskiego powstania śląskiego 30-04-2014 15:17 - Odp: LINIA PODZIAŁU 30-04-2014 14:21 - Odp: LINIA PODZIAŁU 30-04-2014 12:47 - Odp: LINIA PODZIAŁU 28-04-2014 13:19 - Odp: Myśl na dzisiaj, może nie oryginalna 28-04-2014 13:07 - Odp: Nie lękajcie się ale wnioski wyciągajcie 28-04-2014 13:01 - Odp: Grzechy mogą wywołać gniew boży 28-04-2014 12:52 - Odp: Myśl na dzisiaj, może nie oryginalna 28-04-2014 10:10 - Odp: Nie lękajcie się ale wnioski wyciągajcie 28-04-2014 10:02 - Odp: Myśl na dzisiaj, może nie oryginalna 28-04-2014 09:46 - Odp: Jezus-zwykły ciemny koleś 27-04-2014 23:49 - Odp: ateizm i agnostycyzm jako "trudna prawda" 27-04-2014 16:48 - Odp: ateizm i agnostycyzm jako "trudna prawda" 27-04-2014 16:39 - Odp: Jezus-zwykły ciemny koleś 27-04-2014 10:16 - Odp: Czy nie warto? 27-04-2014 10:05 - Odp: co to jest cud ? 27-04-2014 09:52 - Odp: ateizm i agnostycyzm jako "trudna prawda" 24-04-2014 19:46 - Odp: Czy nie warto? 22-04-2014 13:42 - Odp: Czy nie warto? 21-04-2014 13:18 - Odp: Paradoks 19-04-2014 21:58 - Odp: Homeopatia na uniwersytecie cd. 19-04-2014 16:11 - Odp: Homeopatia na uniwersytecie cd. 19-04-2014 15:11 - Odp: Homeopatia na uniwersytecie cd. 19-04-2014 14:05 - Odp: Homeopatia na uniwersytecie cd. 19-04-2014 10:30 - Odp: Homeopatia na uniwersytecie cd. 19-04-2014 10:10 - Odp: Imprezy religijne, a samorządy lokalne 16-04-2014 20:41 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny 16-04-2014 17:30 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny 15-04-2014 10:37 - Odp: Czy nie przegina się z in vitro? 14-04-2014 21:14 - Odp: Fizyka społeczeństwa, czyli zasada minimum e. potencjalnej 14-04-2014 20:37 - Odp: Fizyka społeczeństwa, czyli zasada minimum e. potencjalnej 14-04-2014 19:54 - Odp: Fizyka społeczeństwa, czyli zasada minimum e. potencjalnej 14-04-2014 19:09 - Odp: Fizyka społeczeństwa, czyli zasada minimum e. potencjalnej 14-04-2014 16:41 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny 14-04-2014 15:37 - Odp: Paradoks feminizmu w społeczeństwie kapitalistycznym 14-04-2014 15:33 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny 14-04-2014 10:32 - Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) 14-04-2014 09:54 - Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) 13-04-2014 23:22 - Odp: Czy nie przegina się z in vitro? 13-04-2014 21:23 - Odp: Czy nie przegina się z in vitro? 13-04-2014 20:54 - Odp: Paradoks feminizmu w społeczeństwie kapitalistycznym 13-04-2014 20:45 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny 13-04-2014 20:26 - Odp: Paradoks feminizmu w społeczeństwie kapitalistycznym 13-04-2014 20:18 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny 13-04-2014 18:00 - Odp: Paradoks feminizmu w społeczeństwie kapitalistycznym 13-04-2014 17:53 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny 13-04-2014 16:10 - Odp: Paradoks feminizmu w społeczeństwie kapitalistycznym 13-04-2014 15:54 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny 13-04-2014 12:17 - Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) 13-04-2014 10:14 - Odp: Szatan w Pałacu Prezydenckim 12-04-2014 11:19 - Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) 11-04-2014 14:54 - Odp: Paradoks feminizmu w społeczeństwie kapitalistycznym 11-04-2014 14:47 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny 11-04-2014 14:20 - Odp: Paradoks feminizmu w społeczeństwie kapitalistycznym 11-04-2014 12:21 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny 11-04-2014 12:09 - Odp: Paradoks feminizmu w społeczeństwie kapitalistycznym 10-04-2014 23:49 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny 10-04-2014 23:38 - Odp: Paradoks feminizmu w społeczeństwie kapitalistycznym 10-04-2014 14:21 - Odp: Paradoks feminizmu w społeczeństwie kapitalistycznym 10-04-2014 14:02 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny 10-04-2014 07:32 - Odp: Paradoks feminizmu w społeczeństwie kapitalistycznym 10-04-2014 07:21 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny 09-04-2014 14:15 - Odp: Paradoks feminizmu w społeczeństwie kapitalistycznym 09-04-2014 14:03 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny 09-04-2014 12:42 - Odp: Zwiększamy przyrost naturalny 09-04-2014 12:36 - Odp: Paradoks feminizmu w społeczeństwie kapitalistycznym Razem: 2919 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |