Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Iwan Denisowicz

18-11-2013 21:27 - Odp: Obraza uczuć religijnych ateistów
18-11-2013 20:56 - Odp: Obraza uczuć religijnych ateistów
18-11-2013 20:01 - Odp: Obraza uczuć religijnych ateistów
17-11-2013 12:26 - Odp: Obraza uczuć religijnych ateistów
17-11-2013 12:07 - Odp: Obraza uczuć religijnych ateistów
17-11-2013 10:29 - Odp: Śmierć
17-11-2013 10:21 - Odp: Niepokojąca jest bierność mediów
15-11-2013 20:01 - Odp: Niepokojąca jest bierność mediów
15-11-2013 15:29 - Odp: Niepokojąca jest bierność mediów
15-11-2013 15:22 - Odp: Co robi ZUS?
14-11-2013 16:17 - Odp: Niepokojąca jest bierność mediów
14-11-2013 16:03 - Odp: Co robi ZUS?
14-11-2013 15:57 - Odp: Katolicy (w szczególności biskupi) ponad prawem
13-11-2013 15:54 - Odp: Co robi ZUS?
13-11-2013 09:56 - Odp: Równouprawnienie ideologii
12-11-2013 17:14 - Odp: Nie teista, nie ateista więc kto ?
12-11-2013 14:38 - Odp: Co robi ZUS?
12-11-2013 11:57 - Odp: Nie teista, nie ateista więc kto ?
12-11-2013 10:38 - Odp: Biskup ukrył pedofila
12-11-2013 10:19 - Odp: Równouprawnienie ideologii
10-11-2013 19:32 - Odp: Niepodległość? Jaka niepodległość? Polska niepodległa? HA!
10-11-2013 19:30 - Odp: Refleksja
10-11-2013 19:22 - Odp: Niepodległość? Jaka niepodległość? Polska niepodległa? HA!
10-11-2013 16:11 - Odp: Refleksja
10-11-2013 15:03 - Odp: Refleksja
10-11-2013 14:33 - Odp: Refleksja
10-11-2013 13:44 - Odp: Refleksja
10-11-2013 11:34 - Odp: Refleksja
10-11-2013 10:28 - Odp: Refleksja
10-11-2013 00:24 - Odp: Jak to jest z tym "Bogiem-Honorem-Ojczyzną"?
10-11-2013 00:13 - Odp: Ilość katolików w Polsce.
09-11-2013 22:55 - Odp: Ilość katolików w Polsce.
09-11-2013 22:52 - Odp: Ilość katolików w Polsce.
09-11-2013 22:41 - Odp: Ilość katolików w Polsce.
09-11-2013 22:30 - Odp: Ilość katolików w Polsce.
09-11-2013 21:52 - Odp: Ilość katolików w Polsce.
09-11-2013 21:09 - Odp: Jak to jest z tym "Bogiem-Honorem-Ojczyzną"?
09-11-2013 21:03 - Odp: Egzorcyzmy - tak, bez psychologa
09-11-2013 20:56 - Odp: Ilość katolików w Polsce.
09-11-2013 18:54 - Odp: Niemiecka dokładność w rachunkach
09-11-2013 18:01 - Odp: Bp Dec o "niszczeniu kościoła"
09-11-2013 15:05 - Odp: Egzorcyzmy - tak, bez psychologa
09-11-2013 13:57 - Odp: Jehowi i transfuzja
09-11-2013 13:35 - Odp: Egzorcyzmy - tak, bez psychologa
09-11-2013 13:26 - Odp: Egzorcyzmy - tak, bez psychologa
09-11-2013 11:17 - Odp: Egzorcyzmy - tak, bez psychologa
09-11-2013 09:54 - Odp: Egzorcyzmy - tak, bez psychologa
09-11-2013 09:49 - Odp: Pozytywne/negatywne skutki chrztu Polski
08-11-2013 23:13 - Odp: Co robi ZUS?
08-11-2013 22:02 - Odp: Niemiecka dokładność w rachunkach
08-11-2013 21:28 - Odp: Jak to jest z tym "Bogiem-Honorem-Ojczyzną"?
08-11-2013 20:59 - Odp: Po co tajemnica spowiedzi?
08-11-2013 20:54 - Odp: Jak to jest z tym "Bogiem-Honorem-Ojczyzną"?
08-11-2013 20:22 - Odp: Po co tajemnica spowiedzi?
08-11-2013 20:16 - Odp: Jak to jest z tym "Bogiem-Honorem-Ojczyzną"?
08-11-2013 19:33 - Odp: Egzorcyzmy - tak, bez psychologa
08-11-2013 19:26 - Odp: Jak to jest z tym "Bogiem-Honorem-Ojczyzną"?
08-11-2013 19:17 - Odp: Po co tajemnica spowiedzi?
08-11-2013 16:32 - Odp: "Agora"-film którego nie pokaże "antykatolicka&quo
08-11-2013 14:04 - Odp: Jak to jest z tym "Bogiem-Honorem-Ojczyzną"?
08-11-2013 13:58 - Odp: Po co tajemnica spowiedzi?
08-11-2013 13:36 - Odp: Po co tajemnica spowiedzi?
08-11-2013 12:35 - Odp: Po co tajemnica spowiedzi?
08-11-2013 12:29 - Odp: Jak to jest z tym "Bogiem-Honorem-Ojczyzną"?
08-11-2013 10:37 - Odp: Po co tajemnica spowiedzi?
08-11-2013 10:29 - Odp: Co robi ZUS?
08-11-2013 10:06 - Odp: Co robi ZUS?
08-11-2013 09:48 - Odp: Co robi ZUS?
07-11-2013 16:30 - Odp: Co robi ZUS?
07-11-2013 16:25 - Odp: Kicz zwany wszystkich świętych
06-11-2013 16:17 - Odp: Kicz zwany wszystkich świętych
05-11-2013 22:35 - Odp: Teologiczni naukowcy
05-11-2013 16:59 - Odp: Teologiczni naukowcy
05-11-2013 16:39 - Odp: Teologiczni naukowcy
05-11-2013 16:32 - Odp: Dziecko i KK
05-11-2013 15:54 - Odp: To pytanie podważa całą religię
05-11-2013 15:27 - Odp: Kicz zwany wszystkich świętych
05-11-2013 15:25 - Odp: Nagły wysyp patriotów.
05-11-2013 10:06 - Odp: Paradoks dyktatora
04-11-2013 23:54 - Odp: Racjonalne filmy religijne
04-11-2013 23:37 - Odp: Nagły wysyp patriotów.
04-11-2013 23:19 - Odp: Całun Turyński
03-11-2013 13:27 - Odp: Co robi ZUS?
03-11-2013 12:20 - Odp: Co robi ZUS?
03-11-2013 11:47 - Odp: Nie teista, nie ateista więc kto ?
03-11-2013 11:42 - Odp: Dlaczego nie lubię nowoczesnej lewicy
03-11-2013 11:38 - Odp: Atrakcyjność faszyzmu/nazizmu
03-11-2013 11:37 - Odp: Nie teista, nie ateista więc kto ?
03-11-2013 11:20 - Odp: Nie teista, nie ateista więc kto ?
03-11-2013 11:03 - Odp: Atrakcyjność faszyzmu/nazizmu
03-11-2013 10:58 - Odp: Nie teista, nie ateista więc kto ?
03-11-2013 10:35 - Odp: Nie teista, nie ateista więc kto ?
03-11-2013 10:34 - Odp: Atrakcyjność faszyzmu/nazizmu
03-11-2013 10:30 - Odp: Nie teista, nie ateista więc kto ?
03-11-2013 10:14 - Odp: Nie teista, nie ateista więc kto ?
03-11-2013 10:09 - Odp: Atrakcyjność faszyzmu/nazizmu
02-11-2013 16:53 - Odp: Bajki o rozwiązaniu problemu
02-11-2013 16:47 - Odp: Nie teista, nie ateista więc kto ?
02-11-2013 16:35 - Odp: Atrakcyjność faszyzmu/nazizmu
02-11-2013 12:36 - Odp: Atrakcyjność faszyzmu/nazizmu
Razem: 2919 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)