 |
Wypowiedzi czytelnika chętnie racjonalistka 07-02-2023 21:52 - Odp: czemu my są niedorozwojki 07-02-2023 21:52 - Odp: sekularyzacja 07-02-2023 21:52 - Odp: Czemu, czemu? 07-02-2023 21:52 - Odp: Czemu, czemu? 07-02-2023 21:52 - Odp: ateizm naszym naturalnym stanem 07-02-2023 21:52 - Odp: Czemu, czemu? 07-02-2023 11:12 - Odp: ateizm naszym naturalnym stanem 07-02-2023 11:11 - Odp: Antycharytatywność i antyfilantrop w religii lewackiej 07-02-2023 11:11 - Odp: Prawdziwy Rambo 07-02-2023 11:11 - Odp: Czemu, czemu? 07-02-2023 11:11 - Odp: sekularyzacja 07-02-2023 11:11 - Odp: Czemu, czemu? 07-02-2023 11:11 - Odp: Czemu, czemu? 07-02-2023 11:11 - Odp: Czemu, czemu? 07-02-2023 11:11 - Odp: czemu my są niedorozwojki 07-02-2023 11:11 - Odp: Czemu, czemu? 07-02-2023 11:11 - Odp: ateizm naszym naturalnym stanem 06-02-2023 22:50 - Odp: Prawdziwy Rambo 06-02-2023 22:15 - Czemu, czemu? 06-02-2023 22:11 - Odp: sekularyzacja 06-02-2023 22:03 - Odp: ateizm naszym naturalnym stanem 06-02-2023 22:03 - Odp: Po co palić Koran? 06-02-2023 22:03 - Odp: Antycharytatywność i antyfilantrop w religii lewackiej 06-02-2023 22:03 - Odp: gnój 06-02-2023 22:03 - Odp: czemu my są niedorozwojki 06-02-2023 22:03 - Odp: czemu my są niedorozwojki 06-02-2023 22:03 - Odp: Tajemnica w gospodarce kapitalistycznej 06-02-2023 09:35 - Odp: my libki jesteśmy gorliwymi wyznawcami Jezusa 06-02-2023 09:15 - Odp: Antycharytatywność i antyfilantrop w religii lewackiej 06-02-2023 09:15 - Odp: Antycharytatywność i antyfilantrop w religii lewackiej 05-02-2023 20:05 - Odp: Antycharytatywność i antyfilantrop w religii lewackiej 06-02-2023 09:15 - Odp: Po co palić Koran? 04-02-2023 00:10 - Odp: Po co palić Koran? 03-02-2023 20:34 - Odp: czemu my są niedorozwojki 03-02-2023 17:50 - Odp: czemu my są niedorozwojki 03-02-2023 17:50 - Odp: gnój 03-02-2023 17:50 - Odp: pytanie do racjonalistki i racjonalistów 03-02-2023 17:50 - Odp: czemu my są niedorozwojki 02-02-2023 13:44 - Odp: czemu my są niedorozwojki 02-02-2023 13:44 - Odp: czemu my są niedorozwojki 02-02-2023 13:44 - Odp: gnój 02-02-2023 13:44 - Odp: pytanie do racjonalistki i racjonalistów 02-02-2023 13:43 - Odp: pytanie do racjonalistki i racjonalistów 02-02-2023 11:36 - Odp: czemu my są niedorozwojki 02-02-2023 00:22 - Odp: gnój 02-02-2023 00:22 - Odp: czemu my są niedorozwojki 01-02-2023 18:02 - Odp: czemu my są niedorozwojki 01-02-2023 17:10 - Odp: czemu my są niedorozwojki 01-02-2023 14:13 - Odp: czemu my są niedorozwojki 01-02-2023 14:15 - Odp: gnój 01-02-2023 14:15 - Odp: pytanie do racjonalistki i racjonalistów 31-01-2023 23:42 - Odp: pytanie do racjonalistki i racjonalistów 31-01-2023 17:00 - Odp: Tyre Nichols 31-01-2023 17:00 - Odp: Tajemnica w gospodarce kapitalistycznej 31-01-2023 17:00 - Odp: pytanie do racjonalistki i racjonalistów 31-01-2023 11:11 - Odp: Tyre Nichols 31-01-2023 11:11 - Odp: pytanie do racjonalistki i racjonalistów 31-01-2023 11:11 - Odp: Tajemnica w gospodarce kapitalistycznej 30-01-2023 22:13 - Odp: Tyre Nichols 30-01-2023 22:13 - Odp: gnój 30-01-2023 22:13 - Odp: pytanie do racjonalistki i racjonalistów 30-01-2023 12:27 - Odp: pytanie do racjonalistki i racjonalistów 30-01-2023 11:30 - Odp: gnój 30-01-2023 11:21 - Odp: Tyre Nichols 30-01-2023 11:01 - Odp: pytanie do racjonalistki i racjonalistów 29-01-2023 23:01 - Odp: gnój 29-01-2023 23:01 - Odp: Tyre Nichols 29-01-2023 11:28 - Odp: Tyre Nichols 29-01-2023 10:50 - Odp: gnój 28-01-2023 19:07 - Odp: gnój 28-01-2023 15:33 - Odp: Ludzie rozumieją "język" szympansów. 28-01-2023 15:33 - Odp: edukacja to indoktrynacja 27-01-2023 13:49 - Odp: jak oni to robią 27-01-2023 13:49 - Odp: edukacja to indoktrynacja 27-01-2023 13:49 - Odp: Ludzie rozumieją "język" szympansów. 27-01-2023 13:49 - Odp: jak oni to robią 25-01-2023 21:29 - Odp: Ludzie rozumieją "język" szympansów. 25-01-2023 21:28 - Odp: edukacja to indoktrynacja 25-01-2023 21:19 - Odp: jak oni to robią 25-01-2023 21:16 - Odp: edukacja to indoktrynacja 25-01-2023 21:09 - Odp: Ludzie rozumieją "język" szympansów. 25-01-2023 21:02 - Odp: edukacja to indoktrynacja 25-01-2023 20:14 - Odp: Ludzie rozumieją "język" szympansów. 25-01-2023 20:10 - Odp: Ludzie rozumieją "język" szympansów. 25-01-2023 11:48 - Odp: edukacja to indoktrynacja 25-01-2023 11:26 - Odp: jak oni to robią 25-01-2023 11:26 - Odp: filozofia to wstecznictwo 25-01-2023 11:11 - Odp: Ludzie rozumieją "język" szympansów. 25-01-2023 09:49 - Odp: filozofia to wstecznictwo 25-01-2023 09:49 - Odp: jak oni to robią 24-01-2023 21:04 - Odp: filozofia to wstecznictwo 24-01-2023 20:19 - Odp: jak oni to robią 24-01-2023 16:30 - Odp: jak oni to robią 23-01-2023 00:15 - Odp: sztuczny sen 20-01-2023 00:11 - Odp: Szczęść Boże proszę o pomoc 18-01-2023 22:44 - Odp: Szczęść Boże proszę o pomoc 18-01-2023 13:58 - Odp: Potraktowałem faszystów jak na to zasługują 17-01-2023 13:58 - Odp: Prostak ze słomą w butach? Kto? 17-01-2023 11:02 - Odp: Terytorializm moralny 17-01-2023 11:02 - Odp: Terytorializm moralny Razem: 16566 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |