Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pedofilia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
14-06-2011 21:48marcin1902 (3438 punktów)Pedofilia
Ocena 2 na 4
Pedofilia, ten temat przewija się często przez forum, niczym luźny stolec przez jelito w czasie czerwonki. Zakładam więc wątek o pedofilii, aby właśnie tu rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące tego tematu (nie ja będę rozwiewał, gdyż się na tym nie znam). Więc proszę o:
1. Wyjaśnienie czym jest pedofilia,
2. Opis pedofilii w historii,
3. Jak wygląda stosunek do pedofilii w świecie,
4. Argumenty za pedofilią,
5. Argumenty przeciw pedofilii,
6. No i co wam przyjdzie do głowy.
Temat wzbudza emocje, jest kontrowersyjny, więc uwaga na emocje

ps. Kto porówna pierwszy przeciwnika do Hitlera przegrywa
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..
#1
14-06-2011 22:31
 Ocena 5 na 5
Kowalska (14008 punktów)Odp: Pedofilia
>Zakładam więc wątek o pedofilii, aby właśnie tu rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące tego tematu (nie ja będę rozwiewał, gdyż się na tym nie znam).

   Wątek do oślej, a Ty na priva do Grabowskiej. Albo na GG sobie pogadajcie. Albo zadzwońcie do siebie.

P.S.

Ekhemmm.... Jak będę miła to powiesz mi jaki ma głos przez telefon?




"Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeśli to będzie miało miejsce tego samego dnia".

#2
14-06-2011 23:01
 Ocena 3 na 3
Matix (5786 punktów)Odp: Pedofilia
>Temat wzbudza emocje, jest kontrowersyjny, więc uwaga na emocje

Emocje są ludzkie. Emocje definiują człowieczeństwo. Emocje są naturalne.

AdamGr (3037 punktów)Odp: Pedofilia

>1. Wyjaśnienie czym jest pedofilia,

To dewiacja seksualna, plegająca na wyraźnym ukierunkowaniu swojej seksualności (potrzeb i oczekiwań) w stosunku do dzieci.

>2. Opis pedofilii w historii,

Zyczysz sobie wykładu akademickiego z zakresu seksuologii, to w pracach akedmickich szukaj dokładnyhc opisów.
No chyba że ktoś tutaj pokusi sie o cały wykład z przykłądami ,opisami i wskazaniem źódeł.
Przesadziłes z tym życzeniem.

>3. Jak wygląda stosunek do pedofilii w świecie,

Patrz odpowiedz na punkt pierwszy.
Co więcej nawet w społeczeństwach powiedzmy prymitywnych jest to przestępstwo.

>4. Argumenty za pedofilią,

Zapytaj pedofila.

>5. Argumenty przeciw pedofilii,

Patrz odpowiedz na punkt pierwszy.

Popełniasz bład podejścia, to nie jest zagadneinie polityczne, socjologiczne itp...to dewiacja, choroba.
Inna kategoria i inny poziom.

Domestos z Bidetu (exPanBuk)) (6257 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi Matix
>>Temat wzbudza emocje, jest kontrowersyjny, więc uwaga na emocje
>Emocje są ludzkie. Emocje definiują człowieczeństwo. Emocje są naturalne.


Ano właśnie: czy było by życie bez emocji!?


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

#5
15-06-2011 14:10
 Ocena 3 na 3
Vancalar (1804 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi Kowalska
Cytat:
>Ekhemmm.... Jak będę miła to powiesz mi jaki ma głos przez telefon?
>

    Jak to jaki? Normalny, jak każdy chłop

Pozdrawiam

Wszystkie moje wypowiedzi przedstawiają moją prywatną opinię. Nie reprezentuję żadnej grupy religijnej, wyznaniowej, czy świeckiej. Do niczego nie zmuszam ani niczego nie sprzedaję.

#6
15-06-2011 16:36
 Ocena 1 na 1
marcin1902 (3438 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi Kowalska
>    Wątek do oślej, a Ty na priva do Grabowskiej. Albo na GG sobie pogadajcie. Albo zadzwońcie do siebie.

Kowalska nie zatrybiłaś chyba, ostatnio gdzie nie wejdzie się na forum tam o pedofilach nawijają. Zrobiłem wątek, niech tu każdy napisze co ma do napisania i dajcie trochę luzu.

>P.S.
>Ekhemmm.... Jak będę miła to powiesz mi jaki ma głos przez telefon?
>

Jasne Pod warunkiem, że zadzwonisz i ja dowiem się, jaki Ty masz głos


"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki

#7
15-06-2011 16:38
 Ocena 2 na 2
marcin1902 (3438 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi Matix
>Emocje są ludzkie. Emocje definiują człowieczeństwo. Emocje są naturalne.

No tak, ale musimy być racjonalni, a emocję źle wpływają na racjonalne myślenie.


"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki

#8
15-06-2011 16:48
 Ocena 3 na 3
marcin1902 (3438 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi AdamGr
>Przesadziłeś z tym życzeniem.

Mamy czas.

>Popełniasz błąd podejścia

podejście jest takie, aby wyjaśnić tu sobie wszystko i nie zaśmiecać forum. Bo jeśli założę wątek o tym, który zegarek jest lepszy - wskazówkowy czy elektroniczny, to gdy pojawi się Grabowska, to albo ona zacznie, albo ktoś zacznie ją podpuszczać do pisania o pedofilii.


"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki

AdamGr (3037 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi marcin1902

>podejście jest takie, aby wyjaśnić tu sobie wszystko

Pedofilia jest chorobą i przestepstwem.
Koniec , kropka.
Co jeszcze chcesz tu wyjasniac ?
Oczywiście mozna się zagłębiac w sam zakres chorobowy,klasyfikowac i badac,ale to jest kwestia kliniczno-akademicka.
Nie sądze że chcesz rozpatrywac tu daną chorobę na tym poziomie,a na innym nie można.

Jak rozumiem miał być to jakiś psztyczek w kierunku Grabowskiej , która wszedzie widzi pedofilię?
No widzi, taką ma manierę, śmieszną , niektórych irytuje, ale co z tego ?
Wystarczy poczytac czym jest owa pedofilia i jaki ma zakres aby stwierdzić że Grabowska bardzo często nadużywa tego określenia, bo lubi widzieć co widzi.
Taki gust
Jedni widza wszedzie spisek, Ufo,szatana,krasnale,białe myszki,a Grabowska pedofilię.

#10
15-06-2011 17:13
 Ocena 2 na 2
diogenes (42753 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi Matix
>Emocje definiują człowieczeństwo.

A nie neocortex?



Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.

marcin1902 (3438 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi AdamGr
A Grabowska milczy...

"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki

#12
15-06-2011 18:37
 Ocena 3 na 3
Piękny Lolo (2082 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi marcin1902
>A Grabowska milczy...

Milczy, bo pisze elaborat o pedofilii. Gdy skończy, to go tu wklei, a my będziemy musieli go przeczytać.
   

#13
15-06-2011 18:47
 Ocena 5 na 5
spellbinder (8577 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi marcin1902
>Jasne Pod warunkiem, że zadzwonisz i ja dowiem się, jaki Ty masz głos

A najzabawniejsze by było, gdyby się okazało, że taki sam. Że Grabowska i Kowalska to ta sama osoba, tylko że żadna z tych osobowości dodatkowych o sobie nie wie.

#14
15-06-2011 19:13
 Ocena 3 na 3
Wojtek B. (509 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi AdamGr
>Pedofilia jest chorobą i przestepstwem.

Jest chorobą, nie jest przestępstwem. Przestępstwem jest, jeśli dobrze pamiętam nazwę, czyn pedofilny.

AdamGr (3037 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi Wojtek B.
Masz racje.
Niemneij wiadomo o co chodzi i z czego to wynika.
Zastosowałem może zbytnie uproszczenie.
Bo wynika z tego że powinno się karac za chorobę, co jest absurdem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365