 |
22 lata więzienia za uwiedzenie trzech 17-latków Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 19-07-2015 01:30 | Mariusz Agnosiewicz (moderator) | 22 lata więzienia za uwiedzenie trzech 17-latków
14 na 16 | USA ma od lat najbardziej prymitywny i barbarzyński wymiar karania, gdyż nikt nie więzi tak wielu własnych obywateli jak Stany (na 10 mln więźniów na całym świecie aż 2,2 mln to więźniowie amerykańscy). Jest to barbarzyństwo o podłożu ekonomicznym, gdyż system amerykańskich więzień to rozkwitająca branża biznesowa dla amerykańskich korporacji* (!). Oto kolejny przykład tej patologii: 30 letnia nauczycielka za uwiedzenie trzech 17-letnich uczniów została właśnie skazana na Florydzie na karę 22 lat więzienia. Pan sędzia i tak był wyrozumiały, gdyż pani prokuratorka domagała się 25 lat więzienia, czyli tyle ile dostają za takie zbrodnie mężczyźni. Skazując tę zbrodniarkę sędzia powiedział: "Będzie pani miała dużo czasu, by przemyśleć sobie to co pani zrobiła". Za skazaną ujęły się rosyjskie feministki. Tłumaczenie ich grafiki: "W Stanach babce za seks z 17-latkami dali 22 lata więzienia - u nas w Chimkach za to samo dali kobiecie 3000 rubli" ŹródłoZachęcamy do poparcia petycji do Białego Domu o uwolnienie Jennifer Fichter: petitions.(*)ition/freedom-jennifer-fichterPodobna inicjatywa na FB: www.facebook.com/free.jennifer---------- * "Amerykańskie prywatne więzienia systematycznie zdobywają coraz więcej rynku. Największą prywatną firmą więzienniczą w USA jest notowana na nowojorskiej giełdzie Corrections Corporation of America, która dysponuje 66 placówkami i miejscem dla 91 tys. więźniów. Jej przychody w 2011 r. sięgnęły 1,73 mld dol., a zysk netto przekroczył 162 mln dol. Jak podaje niezależna organizacja Center for Responsive Politics, zajmująca się badaniem wpływu pieniędzy i lobbingu na wybory i decyzje polityczne, w ciągu ostatnich 10 lat firma przeznaczyła prawie 17,5 mln dol. na zabiegi lobbujące za jej interesami. Druga największa prywatna amerykańska firma z branży penitencjarnej to Geo Group, która zarządza 65 placówkami i może przyjąć prawie 68 tys. więźniów. Przychody tej spółki giełdowej w 2011 r. wyniosły 1,6 mld dol, a zysk netto sięgnął 98,5 mln dol. Wydatki Geo Group na lobbing w ostatnich 8 latach wyniosły 2,5 mln dol." www.ekonomia.rp.pl/artykul/896641.html__ Na marginesie: Polska niestety ma również bardzo opresyjny system karania wobec zwykłych obywateli. Polecamy analizę kryminologiczną tego problemu: www.racjon(*)84/q,Czy.nalezy.karac.surowiejwww.racjon(*)ka.najwiekszym.gulagiem.EuropyCo gorsza, i u nas pojawiają się postulaty prywatyzacji więziennictwa. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: 22 lata więzienia za uwiedzenie trzech 17-latków | Zanim biały człowiek przywiózł do Ameryki swoje barbarzyńskie prawa pozycja kobiety była tam wysoka i normalne i naturalne były związki starszych kobiet z młodymi mężczyznami, a starsi mężowie "szli w odstawkę" - tworzyli radę starszych. Obrońca tej pani powinien powołać się na rodzimą kulturę Ameryki: pl.wikiped(*)kobiet#Rodzime_kultury_Ameryki
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#152 3 na 3 | szarley (54913 punktów) | Odp: 22 lata więzienia za uwiedzenie trzech 17-latków | > > A jeśli nie potakujesz po przeczytaniu lub masz wątpliwości> > to, wiadomo, jesteś socjalistą> Burnham otwiera lodówkę i widzi moc lewaków / socjalistów Zwykły burak naczytał się paru artykułów z internetu i książek, wielu takich.Słowo "socjalista" przy tym ma być obelgą, to pachnie Korwin - Mikkem Są słowa nie przez wszystkich jednako rozumiane, ale jak widać są też słowa rozumiane całkiem opacznie Jesteś zwolennikiem praw wyborcych kobiet? Jesteś  socjalistą! Uważasz, że chodniki powinny być dostosowane do ruchu inwalidzkich wózków? Jesteś  socjalistą! Nie bijesz dzieci? Jesteś  socjalistą > PS przyznam, że takich prymitywów jak nasz Arab-specjalista od Koranu to się trochę boję.Ja nie. Dostałem maila w którym pewien duży Żyd uprzedził mnie o jego poprzednich nickach i dotychczasowej aktywności na fR. To troll. |
#153 2 na 2 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: 22 lata więzienia za uwiedzenie trzech 17-latków | > Jesteś zwolennikiem praw wyborcych kobiet? Jesteś socjalistą!Tak. Do tego z punktu widzenia kol. Araba, niewiernym  > Uważasz, że chodniki powinny być dostosowane do ruchu> inwalidzkich wózków? Jesteś socjalistą!Hehe  > Ja nie. Dostałem maila w którym pewien duży Żyd uprzedził mnie> o jego poprzednich nickach i dotychczasowej aktywności na fR. To troll.Bardzo inwazyjny i zapatrzony w siebie, faszystowski troll. Nie chciałbym go spotkać w ciemnej uliczce, w każdym razie wolałbym mieć wtedy w ręku paralizator. Zawsze smuci mnie proces staczania się ludzi: kraje arabskie tak wiele mają pieniędzy i tak wielu (oczywiście danych im przez Allacha) uczonych, że gość musiał studiować aż w biednej, jeszcze komunistycznej Polsce bez gazu i ropy  Że on z tego drobnego faktu wniosku nie wydciąga, to mnie właśnie dziwi. Ale do wyciągania wniosków zdrowym na umyśle trza być. PS mój kolega Władimir z Astrachania właśnie wysyła córkę na studia do Pragi.
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
| Episode_2 (3284 punktów) | Odp: 22 lata więzienia za uwiedzenie trzech 17-latków | > To troll.Znaczy kto? Udaje muslima? Słowo troll, jak już kiedyś pisałem jest dla mnie co najmniej nieprecyzyjne. Wolałby informację niż epitety. Jeden jego post nasunął mi duże podejrzenia, że jednak udaje, ale kto go wie? |
#155 -3 na 3 | Burnham (1149 punktów) | Odp: 22 lata więzienia za uwiedzenie trzech 17-latków | > Jaka szkoda, że nie ma z nami dr Pauliny....Tej pokręconej feministki, której się wydawało, że w XXI wieku kobiety na zachodzie są prześladowane i dyskryminowane, a gender studies jest nauką ? Przecież to był przypadek zupełnie beznadziejny. > Jestem socjalistą, (choć Ty zapewne nie rozumiesz znaczenia tego słowa) ale to ma wpływ na moje przekonanie o stopniu redystrybucji dochodu narodowego, nie ma wpływu na podejście do kobiet zwłaszcza w sprawach seksu.To niby jakim cudem poznałem się na tobie bez konieczności poznawania twojego spojrzenia na "ekonomię" ? Bo widzisz, gdybyś choć raz w życiu zechciał zrozumieć o czym piszesz i przestałbyś być analfabetą choćby przez jeden pisany przez ciebie tekst to poznałbyś genezę socjalizmu. Różnimy się tym, że ja miałem epizod bycia socjalistą. Do dzisiaj półki uginają się u mnie od prac Oskara Lange i lektur "szkoły frankfurckiej". Ja po prostu zrozumiałem o czym oni pisali i do czego dążą i dlatego tym gardzę. Ty zaś uczyłeś się komunizmu od partyjnych no i teraz pleciesz straszne kocopoły i dlatego nie rozumiesz, że socjalistę można poznać również po tym jak podchodzi do sfery seksualnej. To co wy lewacy bredzicie nie tylko o gospodarce, ale i o seksie (myśląc jednocześnie, że jesteście postępowi) to są stare bzdurki spisane przez Engelsa i Marksa prawie 200 lat temu, które oni z kolei wzięli od niejakiego Morgana wychowanego przez plemię Irokezów i studiującego genezę monogamicznej rodziny. To jest pogląd plemienny jeszcze z czasów barbarzyństwa i wzięty z obcej nam cywilizacji. Na tej bazie Marks z Engelsem wysnuwali wnioski mające obalić kapitalizm i wyzwolić proletariat oraz człowieka z rzekomej tyranii właścicieli środków produkcji. Tak definiowana rodzina współczesna jest zatem w swojej istocie nienaturalna bowiem jej fundamentem jest niewolnictwo kobiety względem mężczyzny oraz dominacja własności prywatnej nad własnością kolektywu, którą włada mężczyzna z burżuazyjnym rodowodem. Wy jesteście po prostu wrogami cywilizacji greckiej i rzymskiej opartej na INDYWIDUALNYM spojrzeniu na rzeczywistość i dążycie do tego by wepchnąć człowieka z powrotem do jaskini, względnie szałasów. Stąd te wasze smęty o dystrybucji majątku, odpowiedzialności państwa za wszystkich i wszystkich przed państwem, tyranii patriarchatu, złych "neoliberałach" i zniewolonych kobietach czy o potrzebie legalnej definicji z przywilejami i obowiązkami dla osób LGBT, samotnych matek, ludzi o różnej skórze, itp. itd. To jest cały czas marksizm i to jest cały czas próba wprowadzenia myślenia plemiennego do cywilizacji rzymskiej. I stąd te twoje pytania o moje poczucie moralności i inne tego typu pierdoły. Ja jestem ponad to bo mnie wasze forumowe i poza forumowe związki plemienne oraz moralność typowo plemienna kalafiorem latają. |
#156 3 na 3 | szarley (54913 punktów) | Odp: 22 lata więzienia za uwiedzenie trzech 17-latków | Wybacz, nie schodzę w dyskusji do poziomu rynsztoka pa |
#157 -2 na 2 | Burnham (1149 punktów) | Odp: 22 lata więzienia za uwiedzenie trzech 17-latków | Gdybym chciał z tobą dyskutować to traktował bym cię inaczej. A tak jedynie mogę cię pouczać jak jakiegoś zakapiora w zakładzie poprawczym. |
#158 2 na 2 | finerbijk (17282 punktów) | Odp: 22 lata więzienia za uwiedzenie trzech 17-latków | > Nie jest tak, że wolę "nie odpowiadać na proste jednoznaczne pytania", ale na forum zamierzam przedstawiać nie swoje opinie lecz fakty, które ustalam weryfikując twierdzenia wypowiadających się.A jeśli chcę poznać twoją opinię to coś złego? Twoja opinia też jest faktem. Opinie nas wszystkich to fakty kreujące rzeczywistość. > Z Ciebie próbuję wyciągnąć informację, czy opisane wspomnienie szkolne udałoby się przekuć w zasadę mającą zastosowanie w związku z tytułowym amerykańskim wyrokiem.To była sprawa poboczna, nie ma większego związku. Chyba, że karanie za myślenie i intencje, znajduje jakieś uzasadnienie w twoim światopoglądzie. |
#159 1 na 1 | 4poryroku (951 punktów) | Odp: 22 lata więzienia za uwiedzenie trzech 17-latków | > A matematyczki nie zapomnę - chyba, że dostanę alcka. Nie jestem przesądny, ale odpukać.Mojej matematyczki z technikum też nie zapomnę a uczyła mnie tylko jeden semestr. Co te matematyczki w sobie mają? |
#160 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: 22 lata więzienia za uwiedzenie trzech 17-latków |
> Mojej matematyczki z technikum też nie zapomnę a uczyła mnie tylko jeden semestr. Co te matematyczki w sobie mają?Pytanie co mają w sobie wszystkie te, które - o ile były to kobiety - choć uczyły Cię matematyki przez pozostałe semestry, to hurtem poszły w zapomnienie? (Bo podstaw statystyki to Ci ani ta zapamiętana nie wpoiła, ani tamte zapomniane.  )
Tropię przejawy irracjonalizmu u tutejszych racjonalistów. |
#161 1 na 1 | 4poryroku (951 punktów) | Odp: 22 lata więzienia za uwiedzenie trzech 17-latków |
> Pytanie co mają w sobie wszystkie te, które - o ile były to kobiety - choć uczyły Cię matematyki przez pozostałe semestry, to hurtem poszły w zapomnienie?Chodziło o zapach. Połączenie nafty z kulkami na mole. Wszystko to skropione było sosnowym odświeżaczem do ubikacji. Dodatkowo zawsze czuć było lakier do włosów. Czasami się zastanawiałem czy jak pali papierosy (tak, paliła pamiętam markę "Carmeny") to ten ul który ma/miała na głowie się nie zapali. Teraz pewnie jest łysa jak kolano. To przytłaczająca wizja i zdominowała wszystkie inne. Reszta nauczycielek dusi się w oparach lakieru do włosów. > (Bo podstaw statystyki to Ci ani ta zapamiętana nie wpoiła, ani tamte zapomniane. )Ona wpajała głównie freon. |
#162 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: 22 lata więzienia za uwiedzenie trzech 17-latków |
> A jeśli chcę poznać twoją opinię to coś złego?Ja się staram znać fakty, a nie mieć zdanie. > Opinie nas wszystkich to fakty kreujące rzeczywistość.E tam takie fakty, które można odmieniać namysłem.  > >Z Ciebie próbuję wyciągnąć informację, czy opisane wspomnienie szkolne udałoby się przekuć w zasadę mającą zastosowanie w związku z tytułowym amerykańskim wyrokiem.> To była sprawa poboczna, nie ma większego związku.A ja w tej pobocznej sprawie widzę liczne analogie, które i Ty musiałeś dostrzec, skoro ją przedstawiłeś.
Tropię przejawy irracjonalizmu u tutejszych racjonalistów. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|