 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-11-2019 16:23 | okragly (21676 punktów) | 15 lat
1 na 1 | Usłyszałem w radio, że z wyższym wykształceniem żyja 15 lat dłużej od tych z niższym. 1)czy to się uwzglednia w emeryturze, np. dwie osoby jedna wyższe, druga niższe, zgromadziły taki sam kapitał 399 000 zl, to ten niższe, o którym wiadomo że umrze 15 lat wcześniej powinienen dostawać 3x wieksza emeryturę 2) jak wszyscy skonczymy studia to wzrośnie nam o 15 lat długość życia? 3) może podwyższyć wiek o 15 lat tym z wyższym, a z niższym zostawić. (w kontekście wyższego wieku emeryt uchwalonego przez PO) 4) jakie inne przyczyny życia krócej z niższym? może to wina Tuska  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..| szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | Nadal brak odpowiedzi Po co ci prawo wejścia do mojej własności, Do mojego sadu i mojej łazienki Po co chcesz tam wchodzić Proste pytania;
Napisałeś że ogranicza się władza wynikają z własności Ogranicza cię zamknięcie od środka łazienki w której ktoś.... Czekam na odpowiedź > Po co chcę ujawnić i opodatkować twój patent?Jest jawny i opodatkowany, od każdej korony jaką z niego mam. Znów udowodniłeś, że żyjesz w odrealnionym świecie własnego zwidu
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| farmer (22440 punktów) | Odp: 15 lat | > Nadal brak odpowiedzi> Po co ci prawo wejścia do mojej własności, Do mojego sadu i mojej łazienki> Po co chcesz tam wchodzić> Proste pytania;> Napisałeś że ogranicza się władza wynikają z własności> Ogranicza cię zamknięcie od środka łazienki w której ktoś....> Czekam na odpowiedź> >Po co chcę ujawnić i opodatkować twój patent?> Jest jawny i opodatkowany, od każdej korony jaką z niego mam.> Znów udowodniłeś, że żyjesz w odrealnionym świecie własnego zwidu> Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzebySzarley Ty masz tą władze czy nie.,  Pytasz i pytasz. O kant dupy z tą wladzą. |
#303 1 na 1 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > >Po co chcę ujawnić i opodatkować twój patent?> Jest jawny i opodatkowany, od każdej korony jaką z niego mam.> Znów udowodniłeś, że żyjesz w odrealnionym świecie własnego zwiduTaaaa pewnie zapłaciłeś w podatku dochodowym tyle co Trump, który wykorzystał wszelkie instytucje prawne, żeby to zataić. Choć nie przepraszam, Trump zdaje się nic nie płaci więc możesz być od niego lepszy. Każdy frajer już wie, że kapitaliści i wielkie spółki kapitałowe w dochodowym płacą ZERO, NULL tak zwane NIC. Bedactwa wciąż jadą na stracie. Co prawda Forbes publikuje informacje o ich miliardowych majątkach, ale skąd one się wzięły nie wiadomo, tajemnica większa niż zaginięcia na trójkącie Bermudzkim, po prostu są i to u ludzi na permanentnej stracie. Nie żebym Ci zarzucał, że dochody z patentu obniżają koszta zakupu auta, którymi jeździsz sobie na zakupy do sklepu ale podatek dochodowy w przychodach państwa to zdaje się niewielki składnik, opłacony głównie przez biedotę od minimalnego dochodu krajowego. Napisałem "zdaje się", bo szybkiej statystyki nie znajdziesz, TAJEMNICA, chodzi w końcu tylko o środki publiczne, ministerstwo finansów nie będzie przecież razić prostymi statystykami i liczbami, bo jeszcze ktoś z prostych ludzi to zrozumie. A tak tylko elita dotrze a ta wie co i jak. > Nadal brak odpowiedzi> Po co ci prawo wejścia do mojej własności, Do mojego sadu i mojej łazienki> Po co chcesz tam wchodzić> Proste pytania;> Napisałeś że ogranicza się władza wynikają z własności> Ogranicza cię zamknięcie od środka łazienki w której ktoś....> Czekam na odpowiedźOgranicza mnie posiadanie przez starego dzida 100 mieszkań na zabezpieczenie jego dobrobytu, to to czyni każde mieszkanie niewyobrażalnie drogim, świadczenie wynajmu mieszkania ogromnie dochodowym i w tych okolicznościach świadczenie przeze mnie pracy najemnej praktycznie bezwartościowym. Wystarczy porównać stosunek wartości przeciętnego wynagrodzenia za pracę do wartości przeciętnego mieszkania w czasie kiedy każdy posiada po jednym mieszkaniu z czasem kiedy wszystkie mieszkania posiada kilku chciwych, bezwzględnych, zmówionych, starych dziadów ŻEBY ZROZUMIEĆ O CZYM JEST MOWA! Badaliście kiedyś stosunek wartości pracy najemnej do wartości nieruchomości zależnie od stopnia koncentracji kapitału? Aaaaaaaa Skąd! Przecież rozkład kapitału to u Was tajemnica. Zatem jak badać takie relacje skoro za ujawnienie cudzego mienia lub jego właściwości grozi kara więzienia.  cwaniaki |
#304 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | > Szarley Ty masz tą władze czy nie., Mam kiedy.... sram  Wtedy zamykam się w łazience i ograniczam wolność drugiego człowieka do... hm Cóż dla mnie takie zainteresowania to jednak zboczenie Hamerlikizm
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | Brak odpowiedzi oznacza jedno : Twoje postulaty są pomysłami najaranego nienawiścią i zawiścią głupca Teraz się rozpłacz i nawymyślaj jaki ten szarley jest zły, bo nie chce płacić podatku od łazienki Skończ się błaźnić
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Szarley Ty masz tą władze czy nie., > Pytasz i pytasz. O kant dupy z tą wladzą.Koniec końców i tak mnie zignorujecie. Dojdziecie do wniosku - myśl sobie co chcesz, uważaj co tam uważasz, mamy to w dupie a NORMY naszej nie waż się kwestionować, bo naślemy funkcjonariusza, który Cię ukarze. Tym sposobem gdybym nawet indywidualnie i eksperymentalnie zechciał testować ideę jawnego kapitału i podatku wyłącznie od własności, to przyjdzie do mnie wasz poborca i stwierdzi - wymieniliście się dobrami, wymieniliście się świadczeniami to dawajcie VAT. Ja na to - ale tu chodzi o to, że już rozliczyliśmy się wzajemnie w podatku od własności i tu chodzi właśnie o to, żeby żadnego podatku od biedy VAT nie było. Na co państwowy komornik - ma w dupie to na co się tam umawiacie, dawać VAT albo naślę na Was kolegów od przestępczości zorganizowanej. I potem ja z kilkoma osobami, które zachciałby w ten układ wejść, znaleźlibyśmy się w państwowych wiadomościach o tym, że zatrzymano zorganizowaną, groźną grupę przestępczą, która chciała państwo okraść z VATu. |
#307 1 na 1 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Mam kiedy.... sram  I tacy ludzi stanowią mi zasady moralne. Definiują dobro i zło. Ustalają prawdę i fałsz. A kiedy spróbujesz się ich prymitywnym NORMOM sprzeciwić dostają furii. |
| farmer (22440 punktów) | Odp: 15 lat |
> Badaliście kiedyś stosunek wartości pracy najemnej do wartości nieruchomości zależnie od stopnia koncentracji kapitału?> Aaaaaaaa> Skąd!> Przecież rozkład kapitału to u Was tajemnica.Tak badałem u ciebie. I jest to tajemnica. Nie wiadomo jaki jest stosunek wynagrodzenia robotnika....nie robola nazywanego chamsko przez ciebie do tego ile kosztuje cegła i ile będzie go kosztowalo mieszkanie z jego pracy gdzie inny pracownik nie robol nazywany chamsko przez ciebie wykonuje materiał dla niego. Plus praca innych pracowników. Czyli ile kosztuje dom mieszkanie w twoim systemie . Huj wie. Masz władze i nie odpowiesz. Typowe dla panów pogardliwie nazywających innych robolami. Tfu! |
| szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | > pewnie zapłaciłeś w podatku dochodowym tyle co Trump,Znów zarzut bez dowodu A odpowiedzi na pytania brak..... Przykro mi, zapędziłeś się w kozi róg odpowiadając obelgami i zarzutami na pytania UDOWODNIŁEŚ, że twoje postulaty są pomysłami debila Q.E.D.
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | > Tak badałem u ciebie. I jest to tajemnica.A nawet więcej !! Hamerlik twierdzi, że pracował w pewnej niemieckiej firmie, w której podtruwano go toksynami. UJAWNIŁ gdzie pracował, tylko.. ta firma nie słyszała takiego nazwiska  Ot zwolennik jawności !!!
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | > naślemy funkcjonariusza, który Cię ukarze.Gdybyś był zwykłym kretynem, można by cię zignorować, ale ty jesteś wyjątkowo upierdliwym kretynem ze szczególnym talentem do wymyślania innym kim są. Nikogo na ciebie nie naślę bo nie mam takiej władzy Nikogo na ciebie nie naślę bo nie mam takiej władzy Nikogo na ciebie nie naślę bo nie mam takiej władzy Nikogo na ciebie nie naślę bo nie mam takiej władzy Nikogo na ciebie nie naślę bo nie mam takiej władzy Nikogo na ciebie nie naślę bo nie mam takiej władzy Na co Hamerlik: : naślecie komornika... i gadaj tu z debilem Niestety oprócz tego, że jesteś upierdliwym debilem, jesteś też kłamliwym zwolennikiem "jawności"  Nigdy nie pracowałeś w firmie, którą podałeś jako swojego pracodawcę w Niemczech. anie na umowę, ani przez agencje pracy tymczasowej
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > >Tak badałem u ciebie. I jest to tajemnica.> A nawet więcej !!> Hamerlik twierdzi, że pracował w pewnej niemieckiej firmie, w której podtruwano go toksynami. UJAWNIŁ gdzie pracował, tylko.. ta firma nie słyszała takiego nazwiska  > Ot zwolennik jawności !!!To firma ma słuch? Czyli nie zwrociles sie do niemieckiej inspekcji pracy jak zapowiadałea tylko napisałeś do Pani sekretarki? To opublikuj tę odpowiedź, możemy ten wątek kontynuować. Co nie zrobisz? Ehhh Johannesie Jerlasie, towi kumple i tak Ci uwierzą, bo im się taka wiara opłaca. Jakby się opłacało uwierzyliby nawet w latajacego potwora spagetti. |
nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Niestety oprócz tego, że jesteś upierdliwym debilem, jesteś też kłamliwym zwolennikiem "jawności" Nigdy nie pracowałeś w firmie, którą podałeś jako swojego pracodawcę w Niemczech. anie na umowę, ani przez agencje pracy tymczasowej> Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzebyBierzesz w ogóle jakąkolwiek odpowiedzialność za upowszechnianie kłamstw czy masz to w dupie? Wymienilbys choć nazwę firmy i jej właściciela, byłoby wiadomo o czym piszesz. Co nie zrobisz? |
nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > >Szarley Ty masz tą władze czy nie., > Mam kiedy.... sram  > Wtedy zamykam się w łazience i ograniczam wolność drugiego człowieka do... hm Cóż dla mnie takie zainteresowania to jednak zboczenieTym Szarley usprawiedliwia utajnienie jego patentu i zwolnienie jego posiadania od opodatkowania przy jednoczesnej państwowej, przymusowej egzekucji praw patentowych. Szarley zaraz powie, że płaci podatek od patentu ale nie dajcie się zwieść, on będzie mówił o podatku dochodowym i bynajmniej nie o podatku od własności. Patent Szarleya podobnie jak i wszytkie pozostałe ograniczają ludzi w możliwości rozwiązywania własnych problemów i zaspokajania własnych czasem bardzo krytycznych potrzeb z użyciem określonych struktur materii i systemów ruchu. To ograniczenie jest związane z wynagrodzeniem Szarleya i jemu podobnych oraz z ich widzimisię w kwestii wykorzystania patentu. Ale czy prawa i wynagrodzenie właściciela patentu moga być za wysokie? Prawa i wynagrodzenie mają motywować do tworzenia ale przecież tworzymy wszyscy i równolegle. To, że ktoś pierwszy konstruuje w umyśle rozwiązanie problemu wcale nie oznacza, że już kilka minut, godzin, dni później ktoś inny nie skonstruuje podobnego rozwiązania. To jest w koncu matematyka. Jeśli ktoś znajdzie rozwiązanie pierwszy to i owszem powinien być wynagrodzony ale nigdy ponad miarę. Podatek od własności określa te miarę. Ponieważ Szarley i jemu podobni nie chcą być umiarkowni w korzyściach nawet kosztem niezaspokojenia potrzeb innych ludzi dlatego prawo własności należy ograniczyć - jawnościa kapitału i opodatkowaniem własności. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | Nadal brak odpowiedzi Po co ci prawo wejścia do mojej własności, do mojego sadu i mojej łazienki? Po co chcesz tam wchodzić? Zamiast odpowiedzi jest zmiana tematu, ale tym razem wyszedłeś już na idiotę, którego idiotyzm już nie złości ale bawi  Doszedłeś już do 11 stopnia idiotyzmu w 10-stopniowej skali Hamerlika > Tym Szarley usprawiedliwia utajnienie jego patentuMości Idioto! Jaki pożytek można mieć z utajnionego patentu? Podpowiem Idiocie: Żaden! Wniosek: nie ma tajnych patentów, a Hamerlik znów odleciał w urojenia > Szarley zaraz powie, że płaci podatek od patentu ale nie dajcie się zwieść, on będzie mówił o podatku dochodowym i bynajmniej nie o podatku od własności.Mości Idioto! Jaką wartość ma patent, którego nikt nie chce zastosować? Żadną i żadnego podatku ani dziś nie zapłacę, ani w kryskonizmie nie zapłacę od zerowej wartości Mości Idioto! Dochodowy podatek od patentu jest dokładnie podatkiem od jego wartości, czyli patentowe prawa są spełnieniem Twojej idei Mości Idioto! dziś obowiązują podatki dochodowe i VAT i takie płacę. Wprowadzisz inne - zapłacę inne, nie miej żalu że nie płacę nieistniejących podatków, bo wychodzisz już na zidiociałego hipokrytę Wniosek: Hamerlik znów odleciał w urojenia zaraz się zacznie, że VAT płaci biedota na moje konto  > To ograniczenie jest związane z wynagrodzeniem Szarleya i jemu podobnych oraz z ich widzimisię w kwestii wykorzystania patentu.Mości idioto, znów nie wiesz nawet o czym piszesz, wiem,ty byś chciał za darmo cudze jeść > Ale czy prawa i wynagrodzenie właściciela patentu moga być za wysokie?Mości idioto, jeśli zażądam zbyt wiele nikt mi patentowych praw nie kupi i zostanę bez zysku. Zbyt wysokie to były ceny określane przez spekulantów za Stalina. Wartość patentu określa wolny rynek i od wartości patentu płaci się podatki *** Oczywiście nie spodziewam się, że zrozumiesz, natomiast ciekawość mnie zżera: skoro uwiera cię moja władza wynikająca z posiadania domu, władza, która objawia się jedynie tym, że zabraniam ci do niego wchodzić, to po co chcesz tam wejść? Po co chcesz wejść do mojej łazienki i sypialni? Znów zmienisz temat?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|