 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-11-2019 16:23 | okragly (21676 punktów) | 15 lat
1 na 1 | Usłyszałem w radio, że z wyższym wykształceniem żyja 15 lat dłużej od tych z niższym. 1)czy to się uwzglednia w emeryturze, np. dwie osoby jedna wyższe, druga niższe, zgromadziły taki sam kapitał 399 000 zl, to ten niższe, o którym wiadomo że umrze 15 lat wcześniej powinienen dostawać 3x wieksza emeryturę 2) jak wszyscy skonczymy studia to wzrośnie nam o 15 lat długość życia? 3) może podwyższyć wiek o 15 lat tym z wyższym, a z niższym zostawić. (w kontekście wyższego wieku emeryt uchwalonego przez PO) 4) jakie inne przyczyny życia krócej z niższym? może to wina Tuska  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..#46 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: 15 lat | > >>Wg mnie duża liczba ludzi sama się chce wykończyć - choćby po to żeby sobie kupić nowy samochód> >Napojeni nowymi wartościami wierzą, że bez samochodu nikt ich nie będzie szanowal.> >Uwierzyli, że biorą udział w wyścigu, w którym muszą wygrać.> Może współczesny marketing kreuje wiele potrzeb ale wyścig szczurów trwa od zawsze.w raju nie było wyścigu szczurów, mało tego, nie było EGO, było MY W raju jak kobieta rodzila to co 7 lat, kiedy starsze dziecko bylo zdolne do samodzielnego życia w stadzie z rówieśnikami Współcześnie rodzą co rok, zmusza to rodzenstwo do walki o uwage matki, której bardzo potrzebują. Cały system nagród, kar w przedszkolu, szkole, pracy zmusza do biegu, wyścigu szczurów
szukanie raju, moim celem |
#47 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: 15 lat | > >Globalne ocieplenie nieuniknione i spowoduje katastrofę> Okrągły nie ma co przepowiadać ani liczyć na katastrofę.to taki żart, wierze w ocieplenie ale i szanse która niesie > Z oskarżenia elit niewiele dobrego wyniknie,oni organizuja nam życie. Mogliby np zarządzic nową religię, MINIMALIZM, dać kaplanów > Gdybyśmy wszyscy pracowali z umiarkowanym wysiłkiem, umiarkowanie oszczędzali, utrzymywali umiarkowaną dyscyplinę to nasze życie już jutro byłoby lepsze.nie. Pracujesz i kupujesz u elit, jeśli zauważą że masz oszczędności podniosą ceny wyrobów które u nich kupujesz i obniżą place, > Trzeba wyeliminować możliwość życia jednego człowieka na garbie drugiego tak jak się eliminuję korupcje a nie oskarżać rządy i obalać je.musimy domagać sie jawności, co w erze AI, jast proste zagrożenie może być tam gdzie sie nikt tego nie spodziewa, mianowicie w internecie, zabiera ogrom czasu, i żywej energii, nie jestem przekonany czy mamy z tego adekwatne korzyści
szukanie raju, moim celem |
#48 1 na 1 niezgodny (-4 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > musimy domagać sie jawności, co w erze AI, jast prosteDomagajmy się jawności kapitału opisanego w powszechnej księdze kapitału, do której możesz zajrzeć w każdej chwili ze smartfonu, żeby się z niej dowiedzieć o wielkiej niesprawiedliwości w podziale dóbr. Niech to poczucie niesprawiedliwości nas zżera, nich budzi w nas zazdrość i zawiść aż te uczucia zmuszą nas do działania i zmiany stosunków społecznych. Domagajmy się zniesienia wszelkich kar za wyjawienie tajemnic, za wyjawienie prawdy, bez względu na to jaka ta prawda jest. Zacznijmy poić umysły zwykłych ludzi przekonaniem, że każdy kto podejmuje się ukarania człowieka za wyjawienie prawdy, jest bandytą i jak bandytę, który próbuje innym zniszczyć życie powinniśmy go potraktować. > zagrożenie może być tam gdzie sie nikt tego nie spodziewa, mianowicie w internecie, zabiera ogrom czasu, i żywej energii, nie jestem przekonany czy mamy z tego adekwatne korzyściRozwijamy się. Zmieniamy się emocjonalnie. Opanowujemy swój strach. Przełamujemy wątpliwości. Nabieramy siły, żeby się sprzeciwić temu, czego tak naprawdę nie chcemy, co dzieje się wbrew naszej woli. |
#49 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: 15 lat | > >musimy domagać sie jawności, co w erze AI, jast proste> Domagajmy się jawności kapitału opisanego w powszechnej księdze kapitału, do której możesz zajrzeć w każdej chwili ze smartfonu,żeby to wdrożyć trzeba mocy która daje stado. Indywidualista przegra, może za 100 lat ktoś znajdzie jego zapiski i idea odżyje. Druga kwestia; na pomysly musi nadejsc czas, sztucznie tego nie idzie przyspieszyć > Domagajmy się zniesienia kar za wyjawienie tajemnic, bez względu na to jaka ta prawda jest.kary za zatajanie, na jawnosci można zbudowac zaufanie > >zagrożenie może być tam gdzie sie nikt tego nie spodziewa, mianowicie w internecie, zabiera ogrom czasu, i żywej energii, nie jestem przekonany czy mamy z tego adekwatne korzyści> Rozwijamy się.> Zmieniamy się emocjonalnie.> Opanowujemy swój strach.> Przełamujemy wątpliwości.> Nabieramy siły, żeby się sprzeciwić temu, czego tak naprawdę nie chcemy, co dzieje się wbrew naszej woli. czas pokaże, ale można sie w globalnej sieci zatracić
szukanie raju, moim celem |
| j23a (1186 punktów) | Odp: 15370 lat |
> Facebook ze swoimi 2.5 mld użytkowników nie jest globalny i z taką liczbą ludzi Libra z pewnością skończy się fiaskiem jak pozostałe projekty Zuckerberga.Raczej nie ale nie zachwieje to pozycji tych spoza. Na szczęście ja FB mieć nie muszę w realnie szacowanej przyszłości w dowolnym rozwoju zawodowym. > Żeby nie było tylko tak za 10 lat, że kiedy zechcesz w Afryce zapłacić złotówkami to Cię wysmieja i powiedzą Libra albo Bitcoin.A co to za różnica? Postulujesz jakąś fundamentalna klapę w EU czy co? > Wchodzenie w takie systemy nie ma sensu, dlatego wszyscy, którzy są filarami takich systemów oplywaja w nieludzki dostatek kiedy inni tyraja na magazynach za minimalna krajowa.Bitcoin to odmiana piramidy finansowej. |
| 0363669D4A7247F71657625173BEC3B8124D127C (858 punktów) | Odp: 15370 lat |
> 1. Płacę zawsze gotówką albo przelewem z banku  > 2. Banki są globalne (i do jest fajne bo mogę sobie na emeryturze do Afryki pojechać na stałe przynajmiej tam gdzie przyjmą) a nie Libra czy Linden czy Bitcoin (to dopiero klapa na całego).Globalne ? Ty chyba nigdy nie rozliczałeś się z kontrahentami spoza UE. Wtedy wiedziałbyś, że wykonując przelew globalny np. SWIFT do ameryki, nigdy nie jesteś w stanie przewidzieć na ile-dziesiąt dolarów cię skroją i jak długo kasa będzie szła (w przelewach zagranicznych z Polski uczestniczą też banki pośredniczące "intermediary bank" i ty nie jesteś w stanie dotrzeć do informacji co to będą za banki, jakie one mają fee i warunki usługi i ile pieniedzy ukradna a ile dojdzie ostatecznie do odbiorcy). Już nie wspominając o takich sprawach jak odwracalność transakcji czy trudność udowodnienia faktu wykonania płatności. Dlaczego w ogóle polecasz korzystanie z podejrzanego systemu rozliczeniowego całkowicie kontrolowanego przez ludzi, którzy wielokrotnie udowodnili, że nie są godni zaufania ? Masz mentalność niewolniczą czy jesteś beneficjentem tego złodziejskiego systemu finansowego ? . |
| j23a (1186 punktów) | Odp: 15 lat | > >> czym zdrowszy kolektyw tym światlejsze myśli z niego wypływają> >Kolektyw mało efektywny, kto przegrał wyścig w kosmos: CCCP czy USU> kolektyw jest doskonala bronia do zabijania, wiedza o tym wszystkie zwierzeta drapiezne i nie atakuja czlowieka,Tak, oczywiście zwłaszcza rekiny w wodzie, węże i cała reszta  Było że tego nie wiem jak tam z ww, czytaj ze zrozumieniem. To sobie zobacz dla kontrastu www.youtube.com/watch?v=CbkZiDXqNxM(co prawda hieny zazwyczaj nie napadają na ludzi a przypadki ludożerstwa dotyczyły choryn na śpiączkę ale IQ hieny zrobiło na mnie wrażenie i tak). > tylko w agencjach rządowych,Myślałem o wyspie niezamieszkałej  Na emeryturze masz niewielki dopływ, w sam raz na bajery. > b. daleko i drogo i goraco i brak wody pitnej, szukasz problemow? mam lepszy pomysł.Wodę można filtrować/uzdatniać, jak uzdatniacz działa na ratunkowej tratwie to tym bardziej na wyspie, wykąpiesz się w oceanie, energii słonecznej w bród, jakby co tratwę zbudujesz z pniu (były różne testy klasy hardcore z tym, co dopiero do innej wysepki) żarcie zasięgu ręki też (po co forsa, nie umrzesz z głodu, krajowcy żyją, nie jestem gorszy). Raz na rok czy pół kupisz medykamenty i potrzebne rzeczy i już. Łazisz w slipkach bez niczego. Odpalasz radio na KF i prosisz kogoś o zakupy bajerów, wcześniej przelew i już (tam się tym bawią masowo - nawet był protest z NZ i AU za nielegalne transmisje). Mogę też pisać oprogramowanie/robić sprzęt na IOT, książki albo artykuły o tym do prasy dla amatorów różnych robotów. Sam proponujesz raj bez niczego a jak daje konkretny przykład to zaraz jakieś pierdoły religijne i mantra ala komuna, porażka. A jak nie chcesz wyspy tylko coś bardziej stałego to Ekwador i okolice tych Twoich Amiszów - tylko na emeryturę się nie łapie ze średnią, szkoda wielka. Bo bym pojechał. A chata w Bułgarii klasy konkret to jest od 50 tys zł, nieźle nie ? Ja staram się Tobie udowodnić że jednak kluczem ważnym jest położenie geograficzne i są naprawdę niezłe miejsca do życia poza tym durnym RP (to jest katastrofa prawie ostateczna może poza Emiratami i innym Islamem) i starą, zmęczona, spleśniałą, przeżartą polit correct, histeriami medialnymi, demokracją i bzdurami EU niekoniecznie dla miliarderów i to bez raju i reszty niedorzecznej. Oczywiście to nie może być jakiś reżim czy coś w tym stylu ale są miejsca na luzie i bez EU histerii i podkreślania jakiegoś państwa na każdym kroku. |
| j23a (1186 punktów) | Odp: 15 lat |
> >Może współczesny marketing kreuje wiele potrzeb ale wyścig szczurów trwa od zawsze.> w raju nie było wyścigu szczurów, mało tego, nie było EGO, było MYDurny wyścig masz już u Amiszów (w RP jest jedna rodzina, poczytaj sobie o tym). Początek dnia ok (zabezpieczenie sobie żarcia), później bzdury typu zbiorowe czytanie jakiejś Bibli. Na co to komu tak jak jakaś religia w XXIw ? Siedzą przy stole i czytają bzdury nikomu niepotrzebne i niesprawdzalne. Jak podpadniesz z tymi niedorzecznościami to jakaś kara jest, w skrajnych przypadkach wylot z grupy. Nie możesz być gorszy niż inni w niedorzecznościach, co to jak nie wyścig? Jak wylot z lekka problem jak się nie potrafi szukać pracy i niewiele umie, nawet z transportem trudno bo to odludzie a nie masz ani prawka ani własnego sanochodu. Wylot można tez zaliczyć za komputer i telefon, to jest niedorzeczne. Komuna i sekta w jednym ala jakiś reżim na poważnie (może bez bicia i kary śmierci). A Ty mi tu z zachwytami  |
| j23a (1186 punktów) | Odp: 15370 lat |
> Globalne ? Ty chyba nigdy nie rozliczałeś się z kontrahentami spoza UE. WtedyZakupy robiłem i robię po świecie. Czytaj dokładniej. To są drobiazgi dla bajeru bo podstawę bytu masz sobie sam zapewnić. Takie jest założenie fundamentalne. Nie ma specjalnie znaczenia czy kupię z Ali express STM czy nie kupię i mnie skroją na 7 zetów czy nie. Czy nawet 200zł. Bo to jest forsa na rozwalenie dla bajeru. Więcej nie testowałem poza Ukrainą kiedyś. > wiedziałbyś, że wykonując przelew globalny np. SWIFT do ameryki, nigdy nie jesteś wUSA mnie nie interesuje. > stanie przewidzieć na ile-dziesiąt dolarów cię skroją i jak długo kasa będzie szła (w przelewach zagranicznych z Polski uczestniczą też banki pośredniczące "intermediary bank" i ty nie jesteś w stanie dotrzeć do informacji co to będą za banki, jakie one mają fee i warunki usługi i ile pieniedzy ukradna a ile dojdzie ostatecznie do odbiorcy).Ojej  A przy okazji - Ukraina też wyszła kiedyś i to nieco więcej. > Już nie wspominając o takich sprawach jak odwracalność transakcji czy trudność udowodnienia faktu wykonania płatności.I co z tego? Tak w ogóle to w bankomacie się takim normalnym nie wypłaci ekwiwalentu ? Np. w Gujanie Francuskiej czy gdzieś? > Dlaczego w ogóle polecasz korzystanie z podejrzanego systemu rozliczeniowego całkowicie kontrolowanego przez ludzi, którzy wielokrotnie udowodnili, że nie są godni zaufania ?Toteż nie kupuje czegoś co ma znaczenie fundamentalne. > Masz mentalność niewolniczą czy jesteś beneficjentem tego złodziejskiego systemu finansowego ?Przynajmniej myślę a nie tak jak Ty proponujesz banki coś ala samo zatrudnienie ludzi w firmie w tym durnym RP (gdzieś tam w wątku), przecież to nawet nie jest śmieszne, to jest tragiczne  Kilkaset banków - firm z wpisem w KRS  Przy okazji -wykopałem dla żartu 2 centy przeliczeniowo Bitcoin ale później nam (praktykanci się bawili kompem do przekazania do świetlicy) klucz przepadł więc nie zrobiłem przelewu. Ale jakieś pokręcone to już na starcie było i wcale nie anonimowe, jakieś konta zakładać specjalne itp (myślałem naiwnie że sam klucz wystarczy jakoś, lipa i jeszcze problem by to wymienić na coś normalnego w ogóle). Jak dla mnie komedia a nie forsa. Na Etherium czasu nie sarczyło, te koty są niezłe  A ogólnie to piramida finansowa (Bitcoin i Etherium czy jak się toto pisze), nie? |
niezgodny (-4 punktów) (zablokowany) | Odp: 15370 lat | > Raczej nie ale nie zachwieje to pozycji tych spoza. Na szczęście ja FB mieć nie muszę w realnie szacowanej przyszłości w dowolnym rozwoju zawodowym.Nawet nie zauważą kiedy Zuckerberg przejmie kontrolę nad światem finansów. Będą patrzeć na swoje bilanse, rachunki wyników, zwalniać ludzi w placówkach wypełniających kwity aż świat się nagle zorientuje, że 1/4 świata korzysta z Libry > A co to za różnica? Postulujesz jakąś fundamentalna klapę w EU czy co?Prorokuję osłabienie walut państwowych, na rzecz krypto pod kontrolą globalnych koncernów jak Facebook. > Bitcoin to odmiana piramidy finansowej.Kompletna bzdura. Nigdy w to nie uwierzę. Wystarczy przeanalizować ilość energii jaką ludzkość włożyła w rozwój łańcucha bloków do tej pory, żeby od razu zrozumieć, że głosisz całkowitą bzdurę. Bitcoin to nie tylko niewiarygodny nakład pracy i środków, to przede wszystkim rozwinięta ideologia, która posiada wielką grupę fundamentalistów. Jak sobie przypomnę choćby jak próbowali zbudować konsensus w sprawie wielkości bloku to od razu wiem, że kompletnie nie wiesz o czym mówisz. Zresztą po 10 latach utrzymywania przez BTC wartości, rozwoju wielu systemów finansowych, w chwili gdy 1 BTC = 34.000 PLN twierdzenie, że BTC jest piramidą finansową jest po prostu w najwyższym stopniu niepoważne. |
| j23a (1186 punktów) | Odp: 15370 lat |
> Będą patrzeć na swoje bilanse, rachunki wyników, zwalniać ludzi w placówkach wypełniających kwity aż świat się nagle zorientuje, że 1/4 świata korzysta z LibryA co za to kupisz? A tak w ogóle to pierwszy był chyba Linden w "Second Life" I co? Gdzie toto teraz jest? > Jak sobie przypomnę choćby jak próbowali zbudować konsensus w sprawie wielkości bloku to od razu wiem, że kompletnie nie wiesz o czym mówisz.> Zresztą po 10 latach utrzymywania przez BTC wartości, rozwoju wielu systemów finansowych, w chwili gdy 1 BTC = 34.000 PLN twierdzenie, że BTC jest piramidą finansową jest po prostu w najwyższym stopniu niepoważne.To zobacz jak zyskali ci co sprzedali toto na górce finansowej i jak łatwo na początku było kopać. |
#57 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: 15 lat |
> >kolektyw jest doskonala bronia do zabijania, wiedza o tym wszystkie zwierzeta drapiezne i nie atakuja czlowieka,> Tak, oczywiście zwłaszcza rekiny w wodzie,rekin myli czlowieka z foka, ugryzie, orientuje sie w pomylce, w myśli przeprasza i odplywa, ale wiadomo, ugryzienie rekina polujacego na delkkatnym ciele czlowieka zostawia slady dozgonne > węże i cała reszta  węże to gady, są głupie > Myślałem o wyspie niezamieszkałej  bardzo mocne. A nie możesz w wyobraźni tam zamieszkać  > Na emeryturze masz niewielki dopływ, w sam raz na bajery.to i u nas, w kraju, możesz tak zrobic > Sam proponujesz raj bez niczego a jak daje konkretny przykład to zaraz jakieś pierdoły religijne i komuna,Raj to komuna, a ty chcesz uciec od ludzi > A jak nie chcesz wyspy tylko coś bardziej stałego to Ekwador i okolice ...mi sie podoba TU. U mnie to jest uzasadnione też brakiem znajomości jakiegokolwiek jezyka obcego > Ja staram się Tobie udowodnić że jednak kluczem ważnym jest położenie geograficzne jestem stąd, nie bylem za granicą i nie lubie gorąca
szukanie raju, moim celem |
| j23a (1186 punktów) | Odp: 15 lat | > >Tak, oczywiście zwłaszcza rekiny w wodzie,> rekin myli czlowieka z foka, ugryzie, orientuje sie w pomylce, w myśli przeprasza iOrka tak robi a nie rekin (ale to rzadkie przypadki). odplywa, ale wiadomo, ugryzienie rekina polujacego na delkkatnym ciele czlowieka zostawia slady dozgonne > >węże i cała reszta  > węże to gady, są głupieRekiny też. > >Na emeryturze masz niewielki dopływ, w sam raz na bajery.> to i u nas, w kraju, możesz tak zrobicNie lubię EU i mi się nie podoba w całokształcie (poza może południowymi Włochami i Hiszpanią ale tam drogo) a RP w szczególności. Wylęgarnia ksenofobów, idiotów, debilnych stylów życia, przeżarte political correct, polityką i religiami (w RP zwłaszcza to ostatnie + ksenofobie), komunizmem (rozwój imprez masowych chociażby w RP to fakty statystyczne), oszustwa na poziomie państwowym (system emerytalny i medyczny) i inne. > > Sam proponujesz raj bez niczego a jak daje konkretny przykład to zaraz jakieś pierdoły religijne i komuna,> Raj to komuna, a ty chcesz uciec od ludziBo nie lubię bezmyślnego durnego tłumu. > >Ja staram się Tobie udowodnić że jednak kluczem ważnym jest położenie geograficzne> jestem stąd, nie bylem za granicą i nie lubie gorącaTo błąd że nie byłeś a odpowiedni klimat umożliwia życie bez ogrzewania a to ważne. Jest różnica fundamentalna dla zapewnienia chociażby przeżycia na luzie do następnego dnia czy spisz pod palmą jak chcesz czy porządnie zmarzniesz albo gorzej. EOT |
#59 1 na 1 nieprzystosowany (0 punktów) (zablokowany) | Odp: 15370 lat | > Przy okazji -wykopałem dla żartu 2 centy przeliczeniowo Bitcoin ale później nam (praktykanci się bawili kompem do przekazania do świetlicy) klucz przepadł więc nie zrobiłem przelewu. Ale jakieś pokręcone to już na starcie było i wcale nie anonimowe, jakieś konta zakładać specjalne itp (myślałem naiwnie że sam klucz wystarczy jakoś, lipa i jeszcze problem by to wymienić na coś normalnego w ogóle). Jak dla mnie komedia a nie forsa. Na Etherium czasu nie sarczyło, te koty są niezłe  Jeśli swój portfel będziesz rzucał byle gdzie, zostawiał otwarty ne świetlicy, to też zniknie w niewyjaśnionych okolicznościach. Konta zakładać? Co Ty? Jakie znowu konta? Chyba, że chciałeś kopać w kopani łączącej zasoby jak ta iqmining.com/> A ogólnie to piramida finansowa (Bitcoin i Etherium czy jak się toto pisze), nie?Sam jesteś piramida Kapitalizacja BTC 18.000.000 BTC = 611.406.000.000 PLN Dochody budżetu Polski w 2019 r. mają wynieść 387.700.000.000 PLN Czyli roczny dochód budżetowy Polski stanowi 63% wartości wszystkich BTC |
#60 1 na 1 | 0363669D4A7247F71657625173BEC3B8124D127C (858 punktów) | Odp: 15370 lat |
> Przynajmniej myślę a nie tak jak Ty proponujesz banki coś ala samo zatrudnienie ludzi w firmie w tym durnym RP (gdzieś tam w wątku), przecież to nawet nie jest śmieszne, to jest tragiczne Kilkaset banków - firm z wpisem w KRS  Jakie samozatrudnienie ? Bardziej chodzi o to czy pracujesz przy swoich czy przy cudzych interesach. Ja chcę pracować na zlecenie swojej spółki kapitałowej (którą w pełni kontroluje i której przyszłymi zyskami będę mógł dysponować) a nie cudzej. Osobiście nie znajduje motywacji w rozwoju cudzego kapitału. > Przy okazji -wykopałem dla żartu 2 centy przeliczeniowo Bitcoin ale później nam (praktykanci się bawili kompem do przekazania do świetlicy) klucz przepadł więc nie zrobiłem przelewu. Ale jakieś pokręcone to już na starcie było i wcale nie anonimowe, jakieś konta zakładać specjalne itp (myślałem naiwnie że sam klucz wystarczy jakoś, lipa i jeszcze problem by to wymienić na coś normalnego w ogóle). Jak dla mnie komedia a nie forsa.Jak wykopałeś 2 centy to zapewne kopałeś we wspólnym poolu i z tym było związane zakładanie jakiegoś konta, gdybyś chciał kopać samodzielnie to musiałbyś mieć naprawdę dużą kopalnie, bo na jednym kompie czy nawet specjalistycznej koparce w życiu żadnego bloku nie wykopiesz (aktualna nagroda za blok to ponad 400 tys. złotych więc konkurencja musi być duża) W każdym razie ja nie zajmuje się kopaniem i ty też nie musisz. Chcesz mieć pewność że nikt cię nie zrobi w konia ? Wystarczy, że uruchomisz sam węzeł (który nie potrzebuje żadnej znaczącej mocy obliczeniowej a jedynie 250 gb dysku) który weryfikuje poprawność najdłuższego rozgłaszanego w sieci łańcucha. Przyjmuje się, że jeżeli Twoja transakcja jest dalej niż 5 ostatnich bloków to jest potwierdzona (jest bardzo mało prawdopodobne, że ktoś nagle pokaże dłuższy alternatywny łańcuch). Płatność w BTC możesz przyjąć całkowicie anonimowo. Klucz z adresem generujesz offline. Jedyny ślad jaki zostawiasz po sobie jest związany z przekazaniem komuś adresu na który ma wykonać płatność (a więc stosuje sie standardowe zabezpieczenia: TOR, VPN itp.) |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|