Racjonalista - Strona głównaDo treści
W trosce o nie zaśmiecanie forum

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
06-04-2016 20:29W.R. (3003 punktów)
(zablokowany)
W trosce o nie zaśmiecanie forum
Ocena 7 na 11
Duch prawdy ostatnio wyraził chęć walki o nie zaśmiecanie forum.

Ja też wykażę taką wolę, chciałbym zgłosić wniosek o usunięcie ducha prawdy. 2500 Postów o swoim mesjanizmie, cebulowych krążkach, palącej się wodzie, numerkach i tym podobnych bzdurach. To wystarczająco dużo aby uznać, iż po tym użytkowniku niczego więcej po za zaśmiecaniem forum nie można się spodziewać. Nie sądzę by tego typu persona pasowała do racjonalistycznego forum.

A więc kto za kto przeciw.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Dalej..
#106
08-04-2016 13:06
 Ocena 2 na 2
W.R. (3003 punktów)
(zablokowany)
Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
W odpowiedzi Duch Prawdy
>>>"Kogo nie stać na wysiłek zrozumienia ten ocenia." *
>>>* Prawa autorskie zastrzeżone. Duch Prawdy
>>Proszę o dowód zastrzeżenia. Jeśli go nie przedstawisz, ogłoszę, że złamałeś prawo
>
>
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.


Poznasz głupiego po śmiechu jego.

Duch Prawdy (14787 punktów)Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
W odpowiedzi W.R.
>>>>"Kogo nie stać na wysiłek zrozumienia ten ocenia." *
>>>>* Prawa autorskie zastrzeżone. Duch Prawdy
>>>Proszę o dowód zastrzeżenia. Jeśli go nie przedstawisz, ogłoszę, że złamałeś prawo
>>
>>
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

>Poznasz głupiego po śmiechu jego.
A mądrego po śmiechu jego.

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#108
08-04-2016 13:30
 Ocena 6 na 6
Drobner (19539 punktów)Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
W odpowiedzi tarkos
>> nie warto tej rozmowy kontynuować

Obu Panom ( Q. i t.) (oraz sobie) tylko uwypuklę, iż obracaliśmy się wyłącznie w kręgu całkowicie abstrakcyjnych hipotez o nieziszczalnych możliwościach nierealnych zmian funkcjonowania fR.

Eeeech!
Takie surfowanie po 'wyobrażonej jeno nierzeczywistości' jest bardzo relaksujące dla umysłu, gdyż znakomicie uwalnia od trudów uwikłania w powszedni realizm.

Drobner, zrelaksowany nieco...

#109
08-04-2016 13:40
 Ocena 2 na 2
tarkos (10757 punktów)Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
>>> Wystarczy by wraz z informacją o usunięciu wpisu przekazywana była autorowi jego treść (to tylko kwestia techniczna).
>Kwestią techniczną jest automatycznie przychodząca informacja, ale post już znajduje się poza zasięgiem tego, który go napisał i kopii sobie nie zapisał.
W takim razie należy to zmienić - wpisy nie powinny znikać bez śladu, lecz trafiać z powrotem do autora lub w inne miejsce (np. do pod-wątku wg sugestii Drobnera).

[Oczywiście przy założeniu, że pozostawi się autorom jakiekolwiek narzędzia moderacji. Przy zupełnym braku wpływu na 'segregację wpisów' troskę o niezaśmiecanie forum trzeba będzie włożyć między bajki albo kierować wieczne roszczenia do Pana Agnosiewicza, by wreszcie zaprowadził porządek.]
>

#110
08-04-2016 13:45
 Ocena 1 na 1
tarkos (10757 punktów)Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
W odpowiedzi W.R.
> niech moderacja zacznie wreszcie pracować.
Świetne Hasło! Popieram.

[Zwłaszcza, że zaliczam się raczej do leniwych.]
>

#111
08-04-2016 13:45
 Ocena 4 na 4
Drobner (19539 punktów)Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
W odpowiedzi W.R.
>>... bogatego duchowo.

>Moim zdaniem raczej biednego. Ale samochwała w k*[ą]cie stała...

'Bogatego duchowo', bogatego: w nierealne wymysły, manipulację, krętactwo i kłamstwo.

Ubogi to on jest w zasoby uczciwości, honoru, odwagi cywilnej i logiki.

Dowody są w jego wpisach (przytoczę na żądanie).

Wszelki Duch Wszelkiego Ducha chwali. Nikt inny.

Drobner, 0-bogaty

#112
08-04-2016 13:48
 Ocena 2 na 4
Drobner (19539 punktów)Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
W odpowiedzi szarley
>>"Kogo nie stać na wysiłek zrozumienia ten ocenia." *
>>* Prawa autorskie zastrzeżone. Duch Prawdy
>Proszę o dowód zastrzeżenia. Jeśli go nie przedstawisz, ogłoszę, że złamałeś prawo

Daj spokój, nie sza[r]ley.
To nie pierwszy raz, gdy Duch nie rozumie tego, co sam mówi.

Drobner, liczący

#113
08-04-2016 13:55
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
W odpowiedzi tarkos
>> niech moderacja zacznie wreszcie pracować.
>Świetne Hasło! Popieram.
>[Zwłaszcza, że zaliczam się raczej do leniwych.]

Ja też kiedyś poprę.

Drobner, leniwy prokrasty...

Duch Prawdy (14787 punktów)Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
W odpowiedzi Drobner
Przytocz.


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#115
08-04-2016 14:17
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
W odpowiedzi Duch Prawdy
>Przytocz.

Tobie? Po co? Znasz je wszystkie.
I nie odpowiadasz na moje dowody Twoich kłamstw.

Odpowiesz - przytoczę.

Drobner, zbieracz.

Duch Prawdy (14787 punktów)Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
W odpowiedzi Drobner
N-ta już Twoja kompromitacja, skoro moja nauka duchowa zawiera się tylko w jednym zdaniu: "Absolutną Prawdą jest Miłość", to Twoim kłamstwem jest, a nie moim, że tekst o "kulce" to nauka.


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#117
08-04-2016 14:38
 Ocena 1 na 1
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
W odpowiedzi tarkos
.
>Wystarczy by wraz z informacją o usunięciu wpisu przekazywana była autorowi jego treść (to tylko kwestia techniczna).
Kwestią techniczną jest automatycznie przychodząca informacja, ale post już znajduje się poza zasięgiem tego, który go napisał i kopii sobie nie zapisał.
>W takim razie należy to zmienić - wpisy nie powinny znikać bez śladu, lecz trafiać z powrotem do autora lub w inne miejsce (np. do pod-wątku wg sugestii Drobnera).
>[Oczywiście przy założeniu, że pozostawi się autorom jakiekolwiek narzędzia moderacji. Przy zupełnym braku wpływu na 'segregację wpisów' troskę o niezaśmiecanie forum trzeba będzie włożyć między bajki albo kierować wieczne roszczenia do Pana Agnosiewicza, by wreszcie zaprowadził porządek.]
Nie jestem ani redaktorem, ani też moderatorem tego forum i w sprawach zasad organizacyjnych nie mam tu nic do powiedzenia. Dobrze, iż jeszcze pogadać tu sobie mogę.

@@@
.

#118
08-04-2016 14:53
 Ocena-1 na 3
Duch Prawdy (14787 punktów)Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
>Nie jestem ani redaktorem, ani też moderatorem tego forum i w sprawach zasad organizacyjnych nie mam tu nic do powiedzenia.
Chwała Bogu

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#119
08-04-2016 15:26
 Ocena 5 na 5
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
W odpowiedzi tarkos
.
>Może więc należy zwiększyć uprawnienia autorów wątków choćby o możliwość wycinania wtrąceń ad personam?
Napisane tu teksty są moją własnością i nie upoważniam nikogo do dokonywania na nich manipulacji. Nie zakładam a priori, iż jakikolwiek autor wątku, tak jak i dyskutant jest w czymkolwiek mądrzejszym ode mnie i nikt inteligentny nie ma żadnego prawa tak zakładać.

Natomiast propozycje zmian warto zaczynać od zapoznania się z istniejącym regulaminem: § 25. c) cytować wyłącznie te fragmenty wypowiedzi rozmówcy, na które bezpośrednio udziela się odpowiedzi. Należy wycinać cytaty, do których wypowiedź się nie odnosi, z czego wynika, iż polemista nie musi pozostawiać i odnosić się do wtrąceń,
które uznaje za ad personam.

Sankcjonować idiotyzm, żeby to, co idiotyczne nie jest, wstawiać gdzie indziej. Toż to jest jakieś przygnębiające marnotrawstwo!
>Trochę tak, ale cóż począć?
Jak najwięcej czytać ze zrozumieniem i samodzielnie myśleć.

@@@
.

#120
08-04-2016 15:09
 Ocena 2 na 4
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
W odpowiedzi Duch Prawdy
.
Nie jestem ani redaktorem, ani też moderatorem tego forum i w sprawach zasad organizacyjnych nie mam tu nic do powiedzenia.
>Chwała Bogu
W Pańskim przypadku tak, gdyż gdybym był Pana już dawno by tu nie było i wcale nie chodzi mi tu ani o Pańską wiarę,
ani o poglądy. Zajmując się zawodowo redagowaniem papierowych pism musiałem masowo odrzucać przysyłane do nas niezamówione teksty. Wiara we własną rację i własną mądrości do faktycznej mądrości ma się jak 1/100, a jak powiedział Albert Einstein: Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej. Inne rzeczy - i pisma i umysły - mają różne ograniczenia i szkoda tam miejsca na głupoty różnych grafomanów.

@@@
.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365