 |
W trosce o nie zaśmiecanie forum Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 06-04-2016 20:29 | W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | W trosce o nie zaśmiecanie forum
7 na 11 | Duch prawdy ostatnio wyraził chęć walki o nie zaśmiecanie forum.
Ja też wykażę taką wolę, chciałbym zgłosić wniosek o usunięcie ducha prawdy. 2500 Postów o swoim mesjanizmie, cebulowych krążkach, palącej się wodzie, numerkach i tym podobnych bzdurach. To wystarczająco dużo aby uznać, iż po tym użytkowniku niczego więcej po za zaśmiecaniem forum nie można się spodziewać. Nie sądzę by tego typu persona pasowała do racjonalistycznego forum.
A więc kto za kto przeciw. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Dalej..#106 2 na 2 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > >>"Kogo nie stać na wysiłek zrozumienia ten ocenia." *> >>* Prawa autorskie zastrzeżone. Duch Prawdy> >Proszę o dowód zastrzeżenia. Jeśli go nie przedstawisz, ogłoszę, że złamałeś prawo>   > ( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.Poznasz głupiego po śmiechu jego. |
| Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > >>>"Kogo nie stać na wysiłek zrozumienia ten ocenia." *> >>>* Prawa autorskie zastrzeżone. Duch Prawdy> >>Proszę o dowód zastrzeżenia. Jeśli go nie przedstawisz, ogłoszę, że złamałeś prawo> >   > > ( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.> Poznasz głupiego po śmiechu jego.A mądrego po śmiechu jego. 
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#108 6 na 6 | Drobner (19539 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > > nie warto tej rozmowy kontynuowaćObu Panom ( Q. i t.) (oraz sobie) tylko uwypuklę, iż obracaliśmy się wyłącznie w kręgu całkowicie abstrakcyjnych hipotez o nieziszczalnych możliwościach nierealnych zmian funkcjonowania fR. Eeeech! Takie surfowanie po 'wyobrażonej jeno nierzeczywistości' jest bardzo relaksujące dla umysłu, gdyż znakomicie uwalnia od trudów uwikłania w powszedni realizm. Drobner, zrelaksowany nieco... |
#109 2 na 2 | tarkos (10757 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > >> Wystarczy by wraz z informacją o usunięciu wpisu przekazywana była autorowi jego treść (to tylko kwestia techniczna).> Kwestią techniczną jest automatycznie przychodząca informacja, ale post już znajduje się poza zasięgiem tego, który go napisał i kopii sobie nie zapisał.W takim razie należy to zmienić - wpisy nie powinny znikać bez śladu, lecz trafiać z powrotem do autora lub w inne miejsce (np. do pod-wątku wg sugestii Drobnera). [Oczywiście przy założeniu, że pozostawi się autorom jakiekolwiek narzędzia moderacji. Przy zupełnym braku wpływu na 'segregację wpisów' troskę o niezaśmiecanie forum trzeba będzie włożyć między bajki albo kierować wieczne roszczenia do Pana Agnosiewicza, by wreszcie zaprowadził porządek.] > |
#110 1 na 1 | tarkos (10757 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > niech moderacja zacznie wreszcie pracować.Świetne Hasło! Popieram. [Zwłaszcza, że zaliczam się raczej do leniwych.] > |
#111 4 na 4 | Drobner (19539 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > >... bogatego duchowo.  > Moim zdaniem raczej biednego. Ale samochwała w k*[ą]cie stała...'Bogatego duchowo', bogatego: w nierealne wymysły, manipulację, krętactwo i kłamstwo. Ubogi to on jest w zasoby uczciwości, honoru, odwagi cywilnej i logiki. Dowody są w jego wpisach (przytoczę na żądanie). Wszelki Duch Wszelkiego Ducha chwali. Nikt inny. Drobner, 0-bogaty |
#112 2 na 4 | Drobner (19539 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > >"Kogo nie stać na wysiłek zrozumienia ten ocenia." *> >* Prawa autorskie zastrzeżone. Duch Prawdy> Proszę o dowód zastrzeżenia. Jeśli go nie przedstawisz, ogłoszę, że złamałeś prawoDaj spokój, nie sza [r]ley. To nie pierwszy raz, gdy Duch nie rozumie tego, co sam mówi. Drobner, liczący |
#113 2 na 2 | Drobner (19539 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > > niech moderacja zacznie wreszcie pracować.> Świetne Hasło! Popieram.> [Zwłaszcza, że zaliczam się raczej do leniwych.]Ja też kiedyś poprę. Drobner, leniwy prokrasty... |
| Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | Przytocz.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#115 2 na 2 | Drobner (19539 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > Przytocz.Tobie? Po co? Znasz je wszystkie. I nie odpowiadasz na moje dowody Twoich kłamstw. Odpowiesz - przytoczę. Drobner, zbieracz. |
| Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | N-ta już Twoja kompromitacja, skoro moja nauka duchowa zawiera się tylko w jednym zdaniu: "Absolutną Prawdą jest Miłość", to Twoim kłamstwem jest, a nie moim, że tekst o "kulce" to nauka.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#117 1 na 1 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | . > Wystarczy by wraz z informacją o usunięciu wpisu przekazywana była autorowi jego treść (to tylko kwestia techniczna). Kwestią techniczną jest automatycznie przychodząca informacja, ale post już znajduje się poza zasięgiem tego, który go napisał i kopii sobie nie zapisał.> W takim razie należy to zmienić - wpisy nie powinny znikać bez śladu, lecz trafiać z powrotem do autora lub w inne miejsce (np. do pod-wątku wg sugestii Drobnera).> [Oczywiście przy założeniu, że pozostawi się autorom jakiekolwiek narzędzia moderacji. Przy zupełnym braku wpływu na 'segregację wpisów' troskę o niezaśmiecanie forum trzeba będzie włożyć między bajki albo kierować wieczne roszczenia do Pana Agnosiewicza, by wreszcie zaprowadził porządek.]Nie jestem ani redaktorem, ani też moderatorem tego forum i w sprawach zasad organizacyjnych nie mam tu nic do powiedzenia. Dobrze, iż jeszcze pogadać tu sobie mogę. @@@ . |
#118 -1 na 3 | Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > Nie jestem ani redaktorem, ani też moderatorem tego forum i w sprawach zasad organizacyjnych nie mam tu nic do powiedzenia.Chwała Bogu 
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#119 5 na 5 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | . > Może więc należy zwiększyć uprawnienia autorów wątków choćby o możliwość wycinania wtrąceń ad personam?Napisane tu teksty są moją własnością i nie upoważniam nikogo do dokonywania na nich manipulacji. Nie zakładam a priori, iż jakikolwiek autor wątku, tak jak i dyskutant jest w czymkolwiek mądrzejszym ode mnie i nikt inteligentny nie ma żadnego prawa tak zakładać. Natomiast propozycje zmian warto zaczynać od zapoznania się z istniejącym regulaminem: § 25. c) cytować wyłącznie te fragmenty wypowiedzi rozmówcy, na które bezpośrednio udziela się odpowiedzi. Należy wycinać cytaty, do których wypowiedź się nie odnosi, z czego wynika, iż polemista nie musi pozostawiać i odnosić się do wtrąceń, które uznaje za ad personam. Sankcjonować idiotyzm, żeby to, co idiotyczne nie jest, wstawiać gdzie indziej. Toż to jest jakieś przygnębiające marnotrawstwo!> Trochę tak, ale cóż począć?Jak najwięcej czytać ze zrozumieniem i samodzielnie myśleć. @@@ . |
#120 2 na 4 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | . Nie jestem ani redaktorem, ani też moderatorem tego forum i w sprawach zasad organizacyjnych nie mam tu nic do powiedzenia.> Chwała Bogu  W Pańskim przypadku tak, gdyż gdybym był Pana już dawno by tu nie było i wcale nie chodzi mi tu ani o Pańską wiarę, ani o poglądy. Zajmując się zawodowo redagowaniem papierowych pism musiałem masowo odrzucać przysyłane do nas niezamówione teksty. Wiara we własną rację i własną mądrości do faktycznej mądrości ma się jak 1/100, a jak powiedział Albert Einstein: Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej. Inne rzeczy - i pisma i umysły - mają różne ograniczenia i szkoda tam miejsca na głupoty różnych grafomanów. @@@ . |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|