Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Cieślański

08-03-2005 16:05 - religia jest zbędna cz.III
16-02-2005 15:03 - sain't fantazy bez obrazy
17-02-2005 13:06 - c.d. opłatek i komUnijne zaloty
11-02-2005 16:14 - C.d. Cześć Tereska czyli gołębia głębia
24-02-2005 17:01 - cz.2 flirtowanie na ekranie
24-02-2005 17:12 - cz.3 flirtowanie na ekranie
24-02-2005 17:18 - cz.4 flirtowanie na ekranie
07-03-2005 16:54 - Dla czego religijni nie czują, że dołują? cz.I
24-02-2005 16:52 - flirtowanie na ekranie
09-03-2005 17:14 - JAJA koka tolik
17-02-2005 12:56 - opłatek i komUnijne zaloty
01-04-2005 15:55 - Papież z zagłębia sz. piegów? cz.III
21-11-2007 21:48 - Pastwiskowy pastisz cz.II
08-03-2005 16:09 - religia jest zbędna cz.IV
08-03-2005 16:13 - religia jest zbędna cz.V
06-06-2007 22:28 - 1Seks to płeć
06-06-2007 22:31 - 2Seks to płeć
06-06-2007 22:34 - 3Seks to płeć
18-11-2006 00:32 - Antena TV na drzewie?
15-02-2005 17:05 - antydepresyjna dieta jako podnieta
15-03-2006 16:25 - Autokrytyka
15-03-2006 16:38 - Autokrytyka c.d.
09-02-2005 15:35 - c.d. kobiety gwarancją Pokoju
17-02-2005 13:01 - c.d. opłatek i komUnijne zaloty
11-02-2005 16:07 - C.d. Cześć Tereska czyli gołębia głębia
15-02-2005 15:13 - C.d. Tantra sikków i gimnastyka BATNA
11-05-2007 18:05 - C.d. Zrozumieć krycie należycie
16-06-2021 01:46 - Co zdrowsze? Modlitwa czy masturbacja?
04-04-2007 21:55 - Cud pojednania?
11-03-2005 18:35 - Cud w Kanie
11-02-2005 16:04 - Cześć Tereska czyli gołębia głebia
13-01-2005 15:14 - Czy religijni żyją krócej?
20-11-2007 20:48 - Dieta na humor cz.I
07-03-2005 16:58 - Dla czego religijni nie czują, że dołują? cz.II
07-03-2005 17:09 - Dla czego religijni nie czują, że dołują? cz.III
10-03-2005 14:37 - dowód za, czyli skutki picia wódki
07-06-2006 21:30 - Fabrykowanie wspomnień na drodze do Damaszku?
31-05-2007 19:49 - Humanizm contra winna manipulacja
14-01-2025 22:10 - Humor 2025
17-05-2007 21:18 - Hyperwentylacja
15-06-2022 19:51 - Jak świętować noc Kupały
31-01-2025 06:06 - Javieryni w Davos
29-03-2020 23:20 - Jerzuś Jerzegosyn Cieślański odp.
08-04-2006 16:44 - Jezyk a anomia
25-03-2025 04:36 - Kliniczne racje radosnej masturbacji
22-05-2019 22:59 - Kobiecy orgazm - zagajenie
20-05-2021 20:11 - łyżeczkowanie opilstwa cz. 2
04-03-2006 12:52 - marszałki jednego ruszańca??
18-01-2021 01:32 - Mia Lem sen ZEN
02-02-2005 17:30 - miłość i bogi to zgubne nałogi
24-10-2007 10:29 - Na obraz i podobieństwo cz.I
26-12-2020 15:29 - Niestety same zalety bo grunt to prund.
29-01-2021 08:04 - No to pop jej działem.
13-06-2007 14:03 - Odp: Więcej kaftanów.
23-11-2020 00:23 - Odp: "maseczki" sa z raju
25-11-2020 14:58 - Odp: "maseczki" sa z raju
21-06-2007 12:21 - Odp: "Używając Gadu-Gadu, finansujesz socjalistów!"
20-09-2020 11:53 - Odp: 1 proc. najbogatszych posiada więcej niż reszta świata
20-09-2020 13:13 - Odp: 1 proc. najbogatszych posiada więcej niż reszta świata
20-09-2020 23:02 - Odp: 1 proc. najbogatszych posiada więcej niż reszta świata
20-09-2020 23:03 - Odp: 1 proc. najbogatszych posiada więcej niż reszta świata
25-09-2020 11:11 - Odp: 1 proc. najbogatszych posiada więcej niż reszta świata
28-09-2020 18:19 - Odp: 1 proc. najbogatszych posiada więcej niż reszta świata
29-09-2020 04:17 - Odp: 1 proc. najbogatszych posiada więcej niż reszta świata
06-10-2020 14:01 - Odp: 1 proc. najbogatszych posiada więcej niż reszta świata
17-10-2020 04:15 - Odp: 1 proc. najbogatszych posiada więcej niż reszta świata
18-10-2020 12:08 - Odp: 1 proc. najbogatszych posiada więcej niż reszta świata
01-11-2020 21:36 - Odp: 1 proc. najbogatszych posiada więcej niż reszta świata
16-11-2020 21:13 - Odp: 1 proc. najbogatszych posiada więcej niż reszta świata
08-02-2005 17:23 - Odp: a walentynki tuż tuż
11-03-2008 20:23 - Odp: Afera w KRK
04-09-2020 01:40 - Odp: American dream
10-09-2020 13:08 - Odp: American dream
18-11-2006 00:37 - Odp: Antena TV na drzewie? cz.2
18-11-2006 00:43 - Odp: Antena TV na drzewie? cz.3
18-11-2006 00:49 - Odp: Antena TV na drzewie? cz.4
18-11-2006 00:52 - Odp: Antena TV na drzewie? cz.5
09-02-2005 16:04 - Odp: antychemiczna siostra genetyczna
15-06-2007 15:56 - Odp: Antysemityzm
15-06-2007 16:01 - Odp: Antysemityzm
09-06-2006 21:15 - Odp: Apel do Wierzejskiego
08-05-2006 13:49 - Odp: Artysta. Co to takiego
09-12-2014 13:05 - Odp: asystent szefa
09-12-2014 15:00 - Odp: asystent szefa
27-10-2007 19:55 - Odp: Ateiści przygotowują pornograficzną wystawę w kościele
15-03-2021 03:44 - Odp: Bananowa republika
22-06-2007 20:51 - Odp: Betanki
22-05-2019 23:53 - Odp: Bunt jako istota chrześcijaństwa?
21-04-2006 18:29 - Odp: Chyba każdy lubi ;>?
13-05-2006 11:08 - Odp: Co najbardziej smakuje diabłom w piekle?:)
19-10-2020 00:45 - Odp: Co się dzieje z M Agnosiewiczem?
25-07-2011 14:40 - Odp: Crimen sollicitationis i art. 240 KK
25-07-2011 14:43 - Odp: Crimen sollicitationis i art. 240 KK
25-07-2011 14:45 - Odp: Crimen sollicitationis i art. 240 KK
04-04-2007 21:58 - Odp: Cud pojednania? cz.2
05-04-2007 11:46 - Odp: Cud pojednania? cz.2
05-04-2007 19:06 - Odp: Cud pojednania? cz.2
05-04-2007 21:00 - Odp: Cud pojednania? cz.2
06-04-2007 14:38 - Odp: Cud pojednania? cz.2
06-04-2007 15:45 - Odp: Cud pojednania? cz.2
Razem: 633 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)