Racjonalista - Strona głównaDo treści
Odp: Kontrakcja dla prolife

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
13-07-2011 23:09prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kontrakcja dla prolife
Ocena -8 na 10

>Zapraszam do wypowiedzi.
Mam tylko jedno pytanie.
Dlaczego chcesz zachęcać i pomagać kobietom w usuwaniu ciąży, a nie w donoszeniu i urodzeniu dzieciątka?
Czyżbyś sama niegdyś usunęła ciążę i teraz chcesz swój czyn usprawiedliwić?

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Dalej..
#61
21-07-2011 15:29
 Ocena 4 na 4
liliac (147340 punktów)Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi Meretseger
>Druga Grabowska się nam objawiła. Willkommen, bienvenue, welcome im Kabarett, au cabaret, to cabaret.

Nie jest przecież Grabowska jedyną osobą w sieci plującą tego typu żenującymi "argumentami" ad personam.

#62
21-07-2011 15:29
 0 na 2
Oliwia Sandra Nowak (758 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi Meretseger
>się nam objawiła
Chyba Tobie; objawienia to mają mohery i kołtuny.

#63
21-07-2011 15:37
 Ocena 4 na 4
liliac (147340 punktów)Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi Oliwia Sandra Nowak
>>się nam objawiła
>Chyba Tobie; objawienia to mają mohery i kołtuny.

Naprawdę warto się niekiedy zastanowić ZANIM się popisze ubóstwem językowym.

#64
21-07-2011 15:38
 Ocena-1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi Oliwia Sandra Nowak
>>się nam objawiła
>Chyba Tobie; objawienia to mają mohery i kołtuny.
To w końcu jesteś drugą Grabowską czy nie?
Faktycznie unikam argumentów ad personam. To był pierwszy i ostatni na moje ponad 4 tys. wypowiedzi.
Zawsze zaś staram się używać argumentów rzeczowych, ale z kolei wtedy mnie spotykają wyzwiska i epitety zamiast merytorycznych odpowiedzi.
Ot, bądź tu mądra i pisz wiersze!


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#65
21-07-2011 16:05
 Ocena 6 na 6
Ignorancja (4718 punktów)Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi prof. Grabowska
> Oliwia Sandra Nowak przekonała mnie, że biologicznie kobieta pragnie mężczyzny, który płodzi dziecko.
>Pragnienie dziecka ma raczej swoje przyczyny kulturowe. Dopiero jak dziecko się pojawi budzi się instynkt macierzyński.
>Mężczyźni z kolei pragną posiadać kobiety, co skutkuje najczęściej dzieckiem i wtedy pojawia się ojcowska duma, szczególnie kiedy urodzi się syn.

To cudownie Grabowska. Czyżby począł kiełkować w tobie feminizm?

To może teraz zastanowisz się, czy chęć maksymalizacji szans dla swego chcianego potomstwa ma ugruntowanie w kulturze, czy naturze?
I może jeszcze wytłumaczysz nam, co uważasz za moment pojawienia się dziecka, który budzi instynkt macierzyński. Zapłodnienie, pierwsze ruchy, czy poród?
Czy to również nie ma podłoża kulturowego, a co za tym idzie nie można forsować własnego stanowiska jako jedynie słusznego?

I czym tym bardziej w świetle powyższego nie jest karygodnym nazywanie kobiet morderczyniami?





Myślę, że gdyby chrześcijanom opowiedzieć o ich kultowej postaci ukrywając do kogo odnoszą się opisy zapałaliby nie mniejszym oburzeniem, aniżeli w zderzeniu z relacją o sekcie Moona.

#66
21-07-2011 17:20
 Ocena 2 na 2
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi prof. Grabowska

>To w końcu jesteś drugą Grabowską czy nie?
>Faktycznie unikam argumentów ad personam. To był pierwszy i ostatni na moje ponad 4 tys. wypowiedzi.
>Zawsze zaś staram się używać argumentów rzeczowych, ale z kolei wtedy mnie spotykają wyzwiska i epitety zamiast merytorycznych odpowiedzi.
>Ot, bądź tu mądra i pisz wiersze!
Szanowna Pani Profesor, nigdy i z niczym nie należy przesadzać.

@@@
.

#67
21-07-2011 19:02
 Ocena 7 na 7
Kowalska (14008 punktów)Odp: Kontrakcja dla prolife
   Iiiii tam. Skończcie się denerwować.

   W naszym kraju zawsze tak było, że to faceci mają najwięcej do powiedzenia na temat tego czy kobieta chce rodzić, czy może, czy powinna, kiedy jej kazać i takie tam.

Zatem Grabowska, jako facet bądź co bądź, wie dobrze co mówi.

P.S.

   Jestem całym sercem za banem dla Grabowskiej. Uzasadniać chyba nie muszę. Nie chce mi się więcej czytać tutaj peanów na temat pedofilii. O innych kretyństwach nie wspomnę.


"Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania"

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi Kowalska
> Uzasadniać chyba nie muszę.
Tak jest nałatwiej.


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#69
21-07-2011 20:08
 Ocena 2 na 2
liliac (147340 punktów)Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi Kowalska
>    Jestem całym sercem za banem dla Grabowskiej

Polecam zatem § 41 Regulaminu.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi Ignorancja
Nie zaglądałam na Twój wątek, ale domyślam się, że dymy kadzideł już się rozwiały a zgodne chóry zamilkły skoro zniżasz się do wejrzenia na wątek Grabowskiej wyklętej gdzie nie czeka Cię wzajemna adoracja lecz surowe, krwawe mięso rzeczywistości.

Instynkt macierzyński wydaje się budzić po urodzeniu dziecka kiedy matka widzi je, dotyka , czuje jego zapach i słyszy gruchanie.
> Czy to również nie ma podłoża kulturowego
Nie nie! Instynkt macierzyński ma podłoże biologiczne, jak u kwoki, która z jastrzębiem będzie walczyła o swoje małe kurczaczki.

Nigdy nie nazywałam kobiet morderczyniami. Zresztą to nie one mordują tylko lekarz ginekolog o zgrozo. Kobieta która dusi poduszką swoje nowo narodzone dziecko, albo pekluje je w beczce po kapuście, jest morderczynią.
Kobieta dokonująca aborcji popełnia zły uczynek, który wcale nie musi być zabroniony przez prawo. Jest wiele złych uczynków nie objętych sankcją karną. A ten zły uczynek polega na tym, że pozbawia szansy na urodzenie się, rozwój i życie zdrowo rozwijającego się dziecka. Jest to zły uczynek, gdyż robi to najczęściej zupełnie lekceważąc prawo do życia swego rozwijającego się dziecka. Jest to zły uczynek dlatego, że traktuje swój płód jak rzecz, jak przedmiot, a nie jak powstającą osobę.
Osobę, to znaczy coś osobnego, odrębnego, indywidualnego i niepowtarzalnego.
Amen!

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#71
21-07-2011 20:33
 Ocena 5 na 5
i.czaplicka (5782 punktów)Odp: Kontrakcja dla prolife
Dobrze. Ty personalnie, to i ja personalnie. Bo zauważyłam, ze ( nomen omen) ignorujesz moje posty. Jak się ustosunkujesz do prawa państwowego kontrolowania zawartości Twojej prostaty?

#72
21-07-2011 21:22
 Ocena 5 na 5
Ignorancja (4718 punktów)Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi prof. Grabowska
> Nie zaglądałam na Twój wątek, ale domyślam się, że dymy kadzideł już się rozwiały a zgodne chóry zamilkły skoro zniżasz się do wejrzenia na wątek Grabowskiej wyklętej gdzie nie czeka Cię wzajemna adoracja lecz surowe, krwawe mięso rzeczywistości.

Po pierwsze to nie jest twój wątek. Został wydzielony z mojego, bo próbowałaś spamować. Stąd miejsce tej części w bazgrołach.
Moja merytoryczna będzie odświeżana w miarę potrzeb i rozwoju sytuacji. Ja wiem, że tobie nie mieści się w móżdżku, iż nie ilość, a jakość jest najistotniejsza w dyskusji.

>Instynkt macierzyński wydaje się budzić po urodzeniu dziecka kiedy matka widzi je, dotyka , czuje jego zapach i słyszy gruchanie.

Ach tak? To skąd to ciągłe epatowanie nas, że zygota to już uroczy dzidziuś i że niewątpliwie każda matka tak to dobiera, a jak nie to jest jakimś wynaturzeniem?
Forum aż roi się od twoich wypowiedzi w takim tonie.
Chyba i tę część twej radosnej twórczości powinnaś zrewidować.

>> Czy to również nie ma podłoża kulturowego
>Nie nie! Instynkt macierzyński ma podłoże biologiczne, jak u kwoki, która z jastrzębiem będzie walczyła o swoje małe kurczaczki.

Nie o to pytałam. Nie próbuj manipulować. Pytałam o moment, w którym budzi się instynkt macierzyński, a raczej próbę jego wyznaczania, podejmowaną przez niektórych podług własnego uznania. Odpowiedziałaś powyżej. Serdecznie dziękuję.

>Nigdy nie nazywałam kobiet morderczyniami.

Nie łżyj Grabowska. Robiłaś to.
M. in., z tego co pamiętam, na wątku pana Andrzeja Bogusławskiego, który założył swego czasu, abyś się mogła rozwijać i nie rozpieprzać dyskusji w innych miejscach.

>Kobieta która dusi poduszką swoje nowo narodzone dziecko, albo pekluje je w beczce po kapuście, jest morderczynią.

Nie manipuluj. Nie o takie kobiety chodziło i nie o takich pisałaś, że mordują biedne zygoty z egoizmu.


Myślę, że gdyby chrześcijanom opowiedzieć o ich kultowej postaci ukrywając do kogo odnoszą się opisy zapałaliby nie mniejszym oburzeniem, aniżeli w zderzeniu z relacją o sekcie Moona.

#73
21-07-2011 21:32
 Ocena 5 na 5
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi Oliwia Sandra Nowak
>>Się przyłączam.
>O, drugi szarak.

Z tych Nowaków - jak sądzę?

Istotne jest jednak, by język mówienia o Trójcy nie uległ chorobie abstrakcji i oderwania od życia. (kard. Joseph Ratzinger)

#74
21-07-2011 22:28
 Ocena 1 na 1
Domestos z Bidetu (6257 punktów)Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi prof. Grabowska

>Nie nie! Instynkt macierzyński ma podłoże biologiczne, jak u kwoki, która z jastrzębiem będzie walczyła o swoje małe kurczaczki.

Ponawiam wiec pytania bo jakoś nie bardzo kwapisz się do odpowiedzi, a dalej inny przytykasz:

Cytat:

>Kobieta jest tak skonstruowana przez naturę, że pragnie mieć dzieci. Natura jest tak skonstruowana, żeby się geny powielały.

To ilokrotnie jesteś powielona genetycznie o Jedyna Prawdziwa Kobieto tutaj?

>Na wsiach ludzie mają po dziewięcioro dzieci i więcej.

Czyli - minimum dla Miejskiej Kobiety wynosi?



Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi i.czaplicka
>Dobrze. Ty personalnie, to i ja personalnie. Bo zauważyłam, ze ( nomen omen) ignorujesz moje posty. Jak się ustosunkujesz do prawa państwowego kontrolowania zawartości Twojej prostaty?
>
Jakie posty?
Nie wiem co się znajduje w prostacie, pewnie nic ciekawego, więc niech sobie państwo kontroluje jej zawartość.

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365