Racjonalista - Strona głównaDo treści
Odp: Kontrakcja dla prolife

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
13-07-2011 23:09prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kontrakcja dla prolife
Ocena -8 na 10

>Zapraszam do wypowiedzi.
Mam tylko jedno pytanie.
Dlaczego chcesz zachęcać i pomagać kobietom w usuwaniu ciąży, a nie w donoszeniu i urodzeniu dzieciątka?
Czyżbyś sama niegdyś usunęła ciążę i teraz chcesz swój czyn usprawiedliwić?

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Dalej..
Andrzej Bogusławski (52266 punktów)Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi prof. Grabowska
.
>>I jest apetyczniejsza od szyszynki.
>A skąd Pan wie? Czy jadł Pan szyszynkę?
Szynkę jadłem szyszynki nie, ale obydwie widziałem.
Szynki też - jak na moje oko - są bardziej zróżnicowane, a więc jest większy wybór smakowitości, ale to też jest kwestią gustu i smaku.

Pozdrawiam.

@@@
.

#92
23-07-2011 08:29
 Ocena 1 na 1
Oliwia Sandra Nowak (758 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi Alicja Duda
>Oprócz macicy i jajników natura obdarzyła kobiety w mózg. Ale co ty o tym możesz wiedzieć skoro u ciebie zanikł ten organ zupełnie.
Oprócz natury obdarzającej nas mózgiem miewamy też i kulturę eliminującą chamstwo.

#93
23-07-2011 08:56
 Ocena 1 na 1
Oliwia Sandra Nowak (758 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi big_zyd
>>O, drugi szarak.
>Z tych Nowaków - jak sądzę?
Nie z tych, ale jak widać Nowaki też Szaraki, kicają wszędzie dokoła. Więc punkcik dla Ciebie (ale nie mogę przyznawać na razie).

#94
23-07-2011 09:13
 Ocena 2 na 2
Oliwia Sandra Nowak (758 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi prof. Grabowska
>To w końcu jesteś drugą Grabowską czy nie?
A gdzież mi tam do Ciebie, Profesorowo!

>staram się używać argumentów rzeczowych, ale z kolei wtedy mnie spotykają wyzwiska i epitety zamiast merytorycznych odpowiedzi.
Jedna jest zasada u pospólstwa, że lepszy ich wkurza, a druga, że pospolitość z definicji liczniejsza.

Jest też trzecia, najgorsza, że owi mierni liczni zawsze znajdują wodzów sobie podobnych.

#95
23-07-2011 09:18
 Ocena 1 na 1
Oliwia Sandra Nowak (758 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi liliac
>Naprawdę warto się niekiedy zastanowić ZANIM się popisze ubóstwem językowym.
Pięknie dziękuję za poradę, ale swoje popisy wolę reżyserować sama.

#96
23-07-2011 09:30
 Ocena 2 na 2
Oliwia Sandra Nowak (758 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi prof. Grabowska
>nie założę!
OK, może założę sama.

>Podoba mi się ich bezpośredniość i szczerość tak jak w "Nowych sztach cesarza".
Prawdę tylko dzieciom się wybacza, bo dzieci wolno wyśmiać.

Ale niech no tylko trochę podrosną pozostając w swoich zachowaniach szczerymi, zaraz jakiś Meret (skrót od "moherowy beret" ) nazwie je - przykładowo - smarkami.

>Myślę, że Sir Elton John niczego już nie musi manifestować.
Pewnie manifestuje z rozpędu.

#97
23-07-2011 09:41
 Ocena 1 na 1
i.czaplicka (5782 punktów)Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi prof. Grabowska

>Ale chętnie będę polemizowała bo kocham dzieci!
Czym się rożni pedofil od pedagoga? Pedofil lubi dzieci...

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi i.czaplicka
>>Ale chętnie będę polemizowała bo kocham dzieci!
>Czym się rożni pedofil od pedagoga? Pedofil lubi dzieci...
No właśnie, stary to kawał krążący wśród ciała pedagogicznego.
To Ci opowiem taką dykteryjkę , iż niedawno upadły News of the World ogłosił swego czasu listę pedofilów zamieszkujących Wielką Brytanię.
Ludzie zaczęli urządzać protesty pod domami tychże, jak u nas pod domem Jaruzelskiego.
Dostało się też Bogu ducha winnemu pediatrze, bo ludzie w swym szaleństwie i jego wzięłi za pedofila z powodu przedrostka "ped".


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#99
23-07-2011 10:15
 Ocena 1 na 1
i.czaplicka (5782 punktów)Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi prof. Grabowska
>>>Ale chętnie będę polemizowała bo kocham dzieci!
>>Czym się rożni pedofil od pedagoga? Pedofil lubi dzieci...
>No właśnie, stary to kawał krążący wśród ciała pedagogicznego.
>To Ci opowiem taką dykteryjkę , iż niedawno upadły News of the World ogłosił swego czasu listę pedofilów zamieszkujących Wielką Brytanię.
>Ludzie zaczęli urządzać protesty pod domami tychże, jak u nas pod domem Jaruzelskiego.
>Dostało się też Bogu ducha winnemu pediatrze, bo ludzie w swym szaleństwie i jego wzięłi za pedofila z powodu przedrostka "ped".
Znam to. Ale akurat mój wpis był ad personam

liliac (147340 punktów)Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi Oliwia Sandra Nowak
>>Naprawdę warto się niekiedy zastanowić ZANIM się popisze ubóstwem językowym.
>Pięknie dziękuję za poradę, ale swoje popisy wolę reżyserować sama.

Ewidentnie, droga koleżanko, widać, że nie bardzo ci to wychodzi

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi i.czaplicka
> Znam to. Ale akurat mój wpis był ad personam
Jeśli miałaś na myśli etymologiczne znaczenie słowa "pedofil", pedofilia, przypomnę je, bo może ktoś (ale nie Ty) go nie znać, παιδοφιλια to miłość do dzieci. To takie ad personam może być.

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#102
23-07-2011 11:10
 Ocena 1 na 1
Oliwia Sandra Nowak (758 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi liliac
>Ewidentnie, droga koleżanko, widać, że nie bardzo ci to wychodzi
Co mi nie wychodzi, samodzielność?

Wprawdzie usiłujesz przeszkodzić, ale się nie daję.

#103
23-07-2011 11:18
 Ocena 1 na 1
liliac (147340 punktów)Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi Oliwia Sandra Nowak
>>Ewidentnie, droga koleżanko, widać, że nie bardzo ci to wychodzi
>Co mi nie wychodzi, samodzielność?
>Wprawdzie usiłujesz przeszkodzić, ale się nie daję.

Ośmieszasz się.
Jeśli elementami twojej samodzielności mają być żenująca nieudolność językowa i agresywne, a głupie, zaczepki, to - oczywiście - masz do nich prawo. Dopóki mieścisz się w Regulaminie.

#104
23-07-2011 11:47
 Ocena 1 na 1
Oliwia Sandra Nowak (758 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi liliac
>Ośmieszasz się.
Się???

#105
23-07-2011 13:09
 Ocena 2 na 2
Oliwia Sandra Nowak (758 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kontrakcja dla prolife
W odpowiedzi prof. Grabowska
>Dlaczego kobieta ma większe prawo do życia niż dziecko w jej łonie?
>Tym bardziej, kiedy to dziecko w niczym jej nie zagraża.
Dziecko zaistniałe w łonie matki zagraża jej rozwijającą się ciążą, porodem i laktacją oraz związanym z tymi zdarzeniami uciążliwością, cierpieniem, osłabieniem, oszpeceniem i stresem. A w dalszym swym życiu zagrażać jej będzie własną egzystencją, rzutującą - nawet w przypadku oddania go komuś na wychowanie - na jej los. Bo kobieta świadoma istnienia swego dziecka i tak będzie się zamartwiała o jego pomyślność.

A nienarodzonym nie dzieje się żadna krzywda.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365