 |
Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w szkołac Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 09-05-2014 13:11 | Kaganek (669 punktów) (zablokowany) | Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w szkołac
2 na 2 | Ciekawy wątek: www.racjonalista.pl/forum.php/s,527741#w527813Z cytowanych tam sporych badań (wysoki Impact Factor!!!) Wynika, że nie można wykluczyć, że kilka lub kilkanaście procent mężczyzn rodzi się nie w pełni zdeterminowanymi. W zależności od wpływów z późniejszego życia moga trafić lub nie do orientacji homoseksualnej. Co samo w sobie nie jest czymś złym, ale, za kilkadzieisiąt lat może mieć znaczenie demograficzne. Brak partnerów na mężów itp. Dlatego czy nie warto nie kruszyć kopii i "nie wciskać" do szkół podstawowych mówienia chłopcom lat 11-12 o homoseksualizmie. Czegokolwiek. Zawsze może to być bowiem odebrane jako ewnetualna zachęta do potraktowania wniosków ("ukierunkowanie rzekomo wrodzone - więc i tak pozostane ostatecznie przy mi pisanym") jako uzasadnienia "eksperymenów", a potem przyzwyczajenia w niektórych przypadkach. Pozdrawiam p.s. Dotyczy i tej sytuacji: Niecałe dwa lata temu sondaże w USA po raz pierwszy w historii dały ponad 50% liczbę osób popierających legalizację małżeństw homoseksualnych. Ja też nie mam nic przeciwko temu. Niemniej Obama pozwolił sobie na wystąpienie w roli znawcy natury homo sapiens sapiens w pewnym zakresie. W tym mniejscu konieczny jest wstęp statystyczny: W Szwecji przebadano wszystkich bliźniaków jednojajowych męskich w wieku 20-47 lat. Okazało się, że jest około 800 takich par. Okazało się też, że w przypadku 71 z tych par co najmniej jeden z braci trafił do orientacji homoseksualnej. Sporym zaskoczeniem było to, że w przypadku 64 z tych par do orientacji seksualnej trafił tylko jeden z braci, a drugi nie. Dlatego, nawet w abstrakcie, Szwedzi zdecydowali się napisać, że o trafianiu lub nie do orientacji homoseksualnej decyduje w pewnych przypadkach czynnik (wpływ) społeczny ("social"). Przy tej okazji wspomniano w owym raporcie, że udział orientacji homoseksualnej w odniesieniu do mężczyzn w różnych znanych społecznościach miewał sporą zmienność - od 3% do 20%. Przy okazji wytłumaczę słowo "discordant" zawarte w tabeli wyników. Oznacza tutaj "niezgodny z bratem w aspekcie orientacji". Jest to absolutnie sprzeczne z niefrasobliwą wypowiedzią Obamy, swego czasu, który powiedział, że dowiedział się od jakiegoś eksperta, że "homoseksualizm jest wrodzony". Może w przypadku 60 czy nawet 83% chłopców tak jest ale 17% to nie zero procent! Faktem jest, że potrzeba czasu, żeby te wyniki zostały uwzględnione w budowanych od kilkudziesięciu lat systemach filozoficznych, politycznych czy edukacyjnych. Sprawa takiego czy innego kształtowania czynników społecznych czy edukacyjnych w otoczeniu młodych chłopców może mieć znaczenie demograficzne w krajach o ujemnym przyroście naturalnym (kwestia braku dostatecznej liczby partnerów dla kobiet). Dlatego nie wiem czy Obamę można nazwać obłudnym czy nie? Taka opinia, w tym momencie, była mu "na rękę". Ciekawe czy w Europie też jacyś politycy bywają lub będą w takiej sytuacji? Abstrakt: link.sprin(*)le/10.1007/s10508-008-9386-1Cały raport: behavioral(*)s of sexual behavior.pdf | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 | Max Golonko (1811 punktów) | Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz | Wysoki, postawny, barczysty mężczyzna, z dużą głową i twarzą o zdecydowanie męskich rysach mimo to(!) postanowił poddać się serii wielu skomplikowanych zabiegów ku "formalnie" kobiecie. Czy o tej postaci należy uczyć chłopców w szkołach podstawowych? Oczywista logika podpowiada, że pewien znany ateista raczej będzie na nie: natemat.pl(*)derem-formacji-no-nie-moze-bycMiłego dnia |
#257 1 na 3 | Max Golonko (1811 punktów) | Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz | Ciekawie ujęte. Czyżby szwedzki dowcip na zasadzie uczyć (przemiło o homoseksualizmie), bawiąc!?
(tam jest aż 5% homoseksualistów męskich, w przeciwieństwie do Anglii gdzie jest 1.5%)
Osioł pyta lwa: - Lew, czemu ty jesteś królem zwierząt, a nie ja? - No, bo mam grzywę! - Ja też mam. - I mam taki pędzelek na końcu ogona! - I ja też mam. Lew zamyślił się i kontruje: - A ja dłużej od ciebie seks uprawiam, zanim skończę! - Nie wierzę! - A chodź, sprawdzimy! - Ok, sprawdzajmy! - Dobra, to ja pierwszy. Nadstaw się i mierz czas. Lew zabrał się za osła i po 21 minutach skończył. Teraz kolej osła... Lew leży, kontroluje czas, minęło 15 minut, a osioł ani myśli kończyć. Lew zatem sięga po komórkę, dzwoni do lwicy i pyta: - Kochanie, co ty robisz, żebym ja szybciej kończył? - No, Lewku, na przykład pupą kręcę. Lew zaczął wiercić pupą, osioł jakby poczerwieniał, ale dalej robi swoje. Lew znowu dzwoni do lwicy: - Słuchaj, a co jeszcze robisz? - No, miziam cię pazurami po jajeczkach. Lew zaczął miziać osła i osioł w 20 minucie finiszuje i pada wyczerpany. Lew dumnie pyta: - No i co, teraz przyznasz, żem jest królem zwierząt? Osioł, z wciąż zamkniętymi z rozkoszy oczami: - Lew, tyś nie król... tyś BÓG! |
#258 2 na 2 | Max Golonko (1811 punktów) | Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz | Dowcip na miarę naszych czasów.
Przychodzi Jarek do domu: - Mamo, żenię się! - Jak ona ma na imię? - Darek. - Jaruś , Darek to przecież chłopiec! - Kurczę blade! Coście się wszyscy uparli - w przyszłym tygodniu Darek kończy czterdziestkę, a wszyscy w kółko: chłopiec i chłopiec!
--------------------------- Ale nic z w tego nie wyszło i "młodzian" został prezesem znanej polskiej partii politycznej w stanie starokawalerskim.
|
| Max Golonko (1811 punktów) | Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz | Co prawda homoseksualizm u co najmniej u 17% mężczyzn może wynikac z okoliczności życiowych ale przynajmniej 1% (a nie 100%) zapewne jest "wrodzony" i tym oddajmy sprawiedliwość, nieco humorystycznie:
Czy facet może zajść w ciążę? Nie, nie może. Ale mimo to próby trwają bez przerwy na całym świecie.
__________________________ nie zapominając że zwiększa to trochę ryzyko nowotworu pewnej części układu pokarmowego
|
#260 1 na 1 | paulof (2 punktów) | Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz | Chyba problem ma głębsze źródło niż się wydaje. Uważam, że w takich przypadkach warto pomyśleć nad wizytą u psychologa, nie ma się czego bać. Sam byłam kilka razy u psychologa medox-lekomania.pl/ i te wizyty dużo mi dawały. |
#261 -1 na 1 | Max Golonko (1811 punktów) | Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz | Ten nowy papież gada, gada, nowoczesny, tolerancyjny(dla gejów), wierzy w psie i kocie dusze, w chrzest kosmitów, a tymczasem przepisy w kościołach nie zmieniają się ani trochę. On taki nowoczesny jak ten tam na filmiku: www.snotr.com/embed/8965Z drugiej strony, to typowa taktyka KrK, ustępować, przyznawać rację wszystkim ruchom intelektualnym co coś obecnie znaczą, żeby ci trochę inteligentniejsi ludzie jeszcze trochę pochodzili do kościoła, i dali na składkę, a nie zwymiotowali tymi infantylnymi bajkami godnymi ćwierć inteligentów (i chamskim udziałem duchownych z ambon w kampaniach politycznych PIS/Chadecji). Ustawa o związkach partnerskich jest potrzebna. Natomiast entuzjastyczne uczenie dzieci o homoseksualizmie powinno mieć miejsce dopiero w szkole średniej bo męski homoseksualizm u co najmniej 17% meżczyzn wrodzony nie jest - są elastyczni w obie strony. To naukowo pewne - badanie ma wysoki Impact Factor i objęło całą populację jedno i niejedno jajowych bliźniakow w Szwecji 20-47 lat. link.sprin(*)le/10.1007/s10508-008-9386-1 |
#262 1 na 1 | Max Golonko (1811 punktów) | Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz | Pan od w-f pyta Jasia - Jasiu a dlaczego ty dzisiaj nie ćwiczysz? - Bo proszę pana dzisiaj mam miesiączkę - Ależ Jasiu, przecież ty jesteś chłopcem - Ale proszę pana ja od dzisiaj postanowiłam być dziewczynką |
| Max Golonko (1811 punktów) | Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz | |
#264 1 na 1 | Max Golonko (1811 punktów) | Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz | Czy uczyć o polucjach? Tak! O ateizmie naukowo i nie tylko naukowo Dziś angielski i polski humor Olka C. Przerażony gimnazjalista rano : - Mamo , mamo , śniła mi się goła Doda ! - Nic się nie martw , ( odpowiada matka ) , ja zaraz wszystko wypiorę. na grupie na FaceBooku o nazwie: Ogólnopolskie porozumienie ateistów ponad podziałamiwww.facebook.com/groups/459028540910546/ |
| Max Golonko (1811 punktów) | Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz | Przychodzi facet do proktologa. - Panie Doktorze, mam problem... odczuwam ogromny ból w środku. - O nie. Byłeś tu ostatni raz i ja wiem co to był za problem. Won mi stąd! - Ale panie doktorze... naprawdę mnie boli. - Kolejny raz się nie nabiorę. - Ale panie doktorze... to mnie bardzo, ale to bardzo boli... Lekarz pomyślał, że da mu kolejną szansę. Wkłada rękę w pacjenta, maca i maca, nagle coś wymacał. - Aha! Ja się nie dziwię, że pana bolało, skoro miał pan tam różę! - To dla pana, panie doktorze.  _______________________________________ A tak poważniej to seks analny zwiększa prawdopodobieństwo pewnych bardzo poważnych chorób rozrostowych. Pytanie tylko o ile i czy mówić o tym w liceach? Jeśli tam już o homoseksualizmie nieuchronnie trzeba mówić zgodnie z jakimiś nieusuwalnymi normami UE. |
#266 2 na 2 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz | > Natomiast entuzjastyczne uczenie dzieci o homoseksualizmie powinno mieć miejsce dopiero w szkole średniej bo męski homoseksualizm u co najmniej 17% meżczyzn wrodzony nie jest - są elastyczni w obie strony. A damski homoseksualizm? Może zamiast entuzjastycznego uczenia o czymkolwiek zwyczajnie i uczciwie przedstawiać młodzieży świat takim, jakim naprawdę jest, a nie jakim ktoś chciałby, żeby był. Nie uwierzysz, ale wśród nastolatków też-o zgrozo-są homoseksualiści i to płci obojga. Taki ten świat po prostu jest.
Niektórzy ludzie mogliby się zabić skacząc z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ. |
#267 2 na 2 | Lilly Amina (4723 punktów) | Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz | > Natomiast entuzjastyczne uczenie dzieci o homoseksualizmieA po co entuzjastycznie? Nie wystarczy zwyczajnie podać rzetelnej informacji? Normalnie, bez entuzjazmu, ale i bez obrzydzenia, tak samo jak 2+2=4 albo że "Potop" napisał Henryk Sienkiewicz. We mnie takie informowanie entuzjazmu nijakiego nie wzbudza - ot, zwykła wiedza na elementarnym poziomie. |
| Max Golonko (1811 punktów) | Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz | |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|