 |
Choroba umysłu czy opętanie? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 11-03-2015 13:04 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Choroba umysłu czy opętanie?
4 na 8 | . "Fronda": Aktor Krzysztof Pieczyński, znany w Polsce choćby z roli doktora Bruno z serialu "Na dobre i na złe" kolejny raz, w sposób bezdennie głupi mówi o Kościele. Pytanie: czy to objaw choroby, opętania czy .... (...) No cóż, czytając wypowiedzi pana Pieczyńskiego ma się wrażenie, że mamy doczynienia z osobą całkowicie zaburzoną jeśli chodzi o możliwość wglądu w istotę religijności w ogóle. Jego nienawiść, wręcz masochistyczna względem Kościoła katolickiego, ludzi wierzących w Jezusa Chrystusa jest przerażająca. Podobny ton można było znaleźć u tych, którzy dążyli do eliminacji chrześcijan z przestrzeni publicznej. A było ich sporo i są również i dziś.www.youtube.com/watch?v=IsJdtCy6gRIfilm.onet.(*)zowal-dwa-miliardy-ludzi/e4p4tnatemat.pl(*)iol-zahipnotyzowal-2-mld-ludzi No cóż, moje widzenie i rozumienie świata, jest alternatywne do opartego na wierze i światopoglądzie "Frondy", a bliskie wyrażonemu przez Pieczyńskiego. . W związku z tym nie istnieje możliwość aby nikogo nie dotykało kalectwo umysłowe. Myślę, iż mnie, gdyż miliardy much (wierzących) nie mogą się mylić. @@@ . | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej..#106 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Choroba umysłu czy opętanie? | > 4 osoby oceniły na plus mój komentarz, co powinno Ci dać do myśleniaSwoją drogą, gdybyś stosował ową złotą zasadę do siebie, dysproporcje w punktacji w rozmowach z Andrzejem .51 np. w tej rozmowie sięgajace 17 pkt (a najmniej 8 pkt). powiny dać Ci znacznie wiecej do myślenia, a najmniej "zastanawnia się nad sobą"  Ale ok, pożyteczniejsza robota czeka. Miłego!
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#107 1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: Choroba umysłu czy opętanie? | > W tym zdaniu jednak chodziło mi również o "Tylko Ty [sposród piszących tu racjonalistów]".Ale w tym zdaniu chodzi Ci o racjonalistów, czy ateistów?, bo nie wiem, czy wg Ciebie wśród wierzących też są racjonaliści?
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#108 1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: Choroba umysłu czy opętanie? | Specyfika forum jest taka, że wierzących się minusuje...
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#109 2 na 2 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Choroba umysłu czy opętanie? | Zapatrzony we własną "rację" i "Prawdę" wytłumaczenie znajdzie na wszystko. Pa!
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#110 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Choroba umysłu czy opętanie? | |
| Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: Choroba umysłu czy opętanie? | > > nie wiem, czy wg Ciebie wśród wierzących też są racjonaliści?> www.racjonalista.pl/forum.php/s,134117#w134321Pytam Ciebie nie diogenesa, nie potrzebuję wykładu, naczytałem się na ten temat dosyć, proszę o prostą odpowiedź Twoją; TAK, NIE?
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#112 4 na 4 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Choroba umysłu czy opętanie? | . > Specyfika forum jest taka, że wierzących się minusuje...Bzdura, minusuje się tu głównie głupotę - szczególnie taką upierdliwą. Ja plusowałem i nadal mam zamiar to czynić, wielu wierzących, tyle iż to byli ludzie nie zaślepieni swoją wiarą, a poszukujący własnych odpowiedzi. www.racjon(*)m.php/z,0/d,6/s,624150#w624521www.racjon(*)m.php/z,0/d,7/s,624150#w624558www.racjon(*)m.php/z,0/d,4/s,619649#w620050@@@ . |
#113 2 na 2 | Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: Choroba umysłu czy opętanie? | |
#114 5 na 5 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Choroba umysłu czy opętanie? | . > Specyfika forum jest taka, że wierzących się minusuje...Bzdura, minusuje się tu głównie głupotę - szczególnie taką upierdliwą.> Bzdura, głupota tu dostaje dużo plusów:To też, ale tylko pod warunkiem, że się jakoś tam Bogusławskiemu przeciwstawia, gdyż Bogusławski twardo realizuje tu linię programową forum, a niektórych mocno to boli. @@@ . |
#115 1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: Choroba umysłu czy opętanie? | Między innymi Bogusławski jest tutaj dostarczycielem głupoty, na szczęście moderacja dba o poziom Forum i część tej głupoty Bogusławskiego wyrzuciła do oślej ławki.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#116 2 na 2 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Choroba umysłu czy opętanie? | . > Między innymi Bogusławski jest tutaj dostarczycielem głupoty,Tak oczywiście - to Bogusławski na 1105 wypowiedzi na forum otrzymał 565 głosów negatywnych. Nikt nas nie jest w stanie bardziej skompromitować niż uczynimy to sami, a najbardziej sprawiedliwym sędzią jest ogół naszych czytelników. @@@ . |
#117 1 na 3 | Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: Choroba umysłu czy opętanie? | Ilość o niczym nie świadczy, ci co dokonali przełomowych rzeczy dla Ludzkości, co wnosili nową myśl, w swoich czasach często byli "minusowani", a ci co starej myśli się trzymali "plusowani"..., ot taka prawidłowość, ludzie boją się nowości, stara konserwa daje im złudne poczucie racji...
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#118 5 na 5 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Choroba umysłu czy opętanie? | . > Ilość o niczym nie świadczy,Bez przesady, ale rzeczywiście ważniejszą jest jakość. > ci co dokonali przełomowych rzeczy dla Ludzkości, co wnosili nową myśl, w swoich czasach często byli "minusowani", a ci co starej myśli się trzymali "plusowani"..., ot taka prawidłowość, ludzie boją się nowości, stara konserwa daje im złudne poczucie racji...Tak, to oczywiste i Pan tu do nich należy. Tyle tylko, że znamy społeczne zgrupowania, w których bywa po kilku Koperników, Einsteinów, Hawkingów itp. "przełomowców", a nawet proroków, czy bogów. Oni też święcie wierzą w swoją rację i w swoją misję. > Po raz kolejny absolutnie się Pan myli, ja nie narzucam moich poglądów, tylko je głoszę.Wydaje mi się, że potrzebnym jest duży upór, aby nie zauważyć tego co Pan tu wyprawia. @@@ . |
#119 2 na 4 | Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: Choroba umysłu czy opętanie? | > Tak, to oczywiste i Pan tu do nich należy. Tyle tylko, że znamy społeczne zgrupowania, w których bywa po kilku Koperników, Einsteinów, Hawkingów itp. "przełomowców", a nawet proroków, czy bogów.Nie pierwszy raz, gdy przegrywa Pan dialog merytorycznie, ucieka się do atakowania adwersarza. > Oni też święcie wierzą w swoją rację i w swoją misję. Też jest tutaj dla Pana słowem kluczowym, ale jakoś tak się składa, że ja nie wierzę święcie. Po co Pan o nich pisze, już wyjaśniałem, że tak długo będę wierzył w moją rację, dopóki ktoś nie przedstawi mi większej, ale Pan chyba coś na pamięć powinien brać. > Wydaje mi się, że potrzebnym jest duży upór, aby nie zauważyć tego co Pan tu wyprawia.Wiele rzeczy się Panu wydaje i są tacy co zauważają to, co Pan tu wyprawia.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Trzymaj się szewcze kopyta - aktorskiego |
> A jedna pani na Niedzieli napisała, że człowiek jest ikoną BogaA może emotikoną? 
Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|