 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 25-07-2015 09:55 | Marco Rolle (419 punktów) (zablokowany) | Posłuszeństwo
-6 na 10 | Czy uczestnicy tego portalu wyznają posłuszeństwo nauce? Dwa przykłady:
SŁUCHAJ IZRAELU Od czego mamy uszy i oczy i rozum – czyli o posłuszeństwie. 1. Czym jest posłuszeństwo? - Niewolnictwem ! 2. Komu powinniśmy być posłuszni? Religii ,Nauce. 3. Posłuszeństwo kapłanom i naukowcom – jak zmienia się z wiekiem? 4. Posłuszeństwo religii ,nauce w małżeństwie. Posłuszeństwo obowiązkom. W pracy. 5. Co to jest posłuszeństwo ślepe nauce i jaka jest granica pomiędzy nim a posłuszeństwem zdrowym? 6. Posłuszeństwo nauce (dogmaty, moralność, etyka seksualna). 7. Posłuszeństwo a wolność – czy posłuszeństwo nie jest ograniczeniem mojej wolności. 8. Posłuszeństwo a wspólnota – czy i jak posłuszeństwo prowadzi do budowania wspólnoty. (rodzina, społeczeństwo, wspólnota religijna, Kościół
Powiem tak ,przyglądam się temu portalowi,forum od kilku lat. Dlaczego jesteście niewolnikami? Dlaczego wyznajecie posłuszeństwo? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Dalej..| e-duch (1053 punktów) | Odp: Posłuszeństwo | hej, Jestem beneficjentem dominującej cywilizacji , która w wielu aspektach swego funkcjonowania korzysta z przemysłowo i politycznie opracowanego wyzysku innych . Ponieważ zdaje sobie z tego sprawe - próbuje ograniczać swój w tym udział . Odbywa się to na wielu poziomach Jednym z tych poziomów jest sprzeciw wobec chowu przemysłowego . Innym jest członkostwo w związkach zawodowych Głosowanie w wyborach na partie , które występują przeciw totalitarnym dominacjom Muszę jednak funkcjonować w tym systemie - nie stać mnie na to aby żyć poza nim makuś
szacunek i współczucie zawsze w granicach rozsądku |
#287 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Posłuszeństwo | > uzasadnij dlaczego prawa marchewki> do życia jest dla ciebie tak istotneZ tego samego, co dla Ciebie domniemane cierpienie zwierząt. Nie rozumiem, z jakiego powodu zwierzęta miałyby mieć prawo do niecierpienia, a marchewka do dowolnego rozmnażania się i do życia nie. > oraz dlaczego etycznym wzorem do naśladowania jest dla ciebie limfocytNigdy tego nie mówiłem. Teraz Ty: co z tymi dezodorantami? Z góry dziękuję za przejrzystą odpowiedź, pozdr
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
| e-duch (1053 punktów) | Odp: Posłuszeństwo |
> Oczywiście, że z hodowlą przemysłową i z ubojem przemysłowym trzeba zrobić porządek, by możliwie maksymalnie wyeliminować cierpienie zwierząt. Tego nie musisz tłumaczyć, każdy to wie.Co robisz aby wyeliminować chów przemysłowy ? makuś
szacunek i współczucie zawsze w granicach rozsądku |
| e-duch (1053 punktów) | Odp: Posłuszeństwo | hej, To oznacza , że nie widzisz różnicy pomiędzy marchewką a wysoko rozwiniętym zwierzęciem ? Wytłumacz swe stanowisko Mówiłeś , że powinienem się zastanowić nad reakcjami limfocytów - dlaczego powinienem to zrobić ? makuś
szacunek i współczucie zawsze w granicach rozsądku |
#290 2 na 2 | Lilly Amina (4723 punktów) | Odp: Posłuszeństwo |
> Co robisz aby wyeliminować chów przemysłowy ?Nie kupuję skórzanych butów. Na przykład. |
#291 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Posłuszeństwo | Różnica biologicznie i strukturalnie jest ewidentna. Ale etycznie niekoniecznie. > Wytłumacz swe stanowiskoAle to już druga prośba, a ja wciąż czekam ma moją odpowiedź, której Ty mi dotąd nie udzieliłeś. Jakimi dezodorantami się pryskasz i w jakiej odzieży chodzisz? Jeśli skóra, to czy aby na pewno zawsze eko? Co z jedwabiem? > Mówiłeś , że powinienem się zastanowić nad reakcjami> limfocytów - dlaczego powinienem to zrobić ?Ponieważ one planowo zabijają w Twojej krwi inne żyjątka. Może wartało by się zastanowić nad jakim alternatywnym systemem immunologicznym.
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#292 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Posłuszeństwo | > Czy fakt, że posiadam skórzane paski jest dla ciebie> motywem czy usprawiedliwieniem chowu przemysłowego ?Nie wiem jak dla Lily, ale ja wcale nie zamierzam w ten sposób argumentować. > No skoro makuś ma skórzane buty to problem chowu przemysłowego nie istnieje !A to już sobie dopowiedziałeś. Jak rozumiem, potwierdzasz tutaj, iż masz skórzane paski i buty. Czy tak? Nie kombinuj, tylko odpowiedz na proste pytanie, następnie dowiesz się do czego zmierzam.
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
| farmer (22440 punktów) | Odp: Posłuszeństwo |
> Muszę jednak funkcjonować w tym systemie - nie stać mnie na to aby żyć poza nimHE EH EHE. Powiedz jak innym wprost że zabijasz zwierzęta dla kaprysu a nie jakieś wygibasy że cię nie stać na życie po za systemem. Zwykła manipulacja. Co to obchodzi żywe zwierzę? I co to ma być? > Jednym z tych poziomów jest sprzeciw wobec chowu przemysłowego .> Innym jest członkostwo w związkach zawodowych> Głosowanie w wyborach na partie , które występują przeciw totalitarnym dominacjom WTEM> Muszę jednak funkcjonować w tym systemie - nie stać mnie na to aby żyć poza nim.Rozgrzeszyłeś się ? Fajnie. Wymień tylko co jest niezbędne do życia kosztem innego życia. |
#294 1 na 1 | e-duch (1053 punktów) | Odp: Posłuszeństwo | Dziękuje za uwage poświęconą mojej osobie A teraz może cos powiesz na temat I nie wycieraj sobie ust cierpieniem zwierzat bo ono kompletnie cie nie interesuje Mnie owszem i zadne twoje manipulavje i oszustwa tego zmienic nie potrafią Mnie stać na sporo uczciwosci - ciebie wyłacznie na kpiny i szyderstwa Lecz - nie o mnie tu chodzi lecz o zdolnosć rozpoznania problemu Ty z niezrozumiałych dla mnie powodów nie jestes do tego zdolny Pomóc ci nie potrafie - za dużo w tobie dogmatu , złości , nirchęci i arogancji Trudno Rozmawiamy tu o problemach dotyczacych naszej cywilizacji - zachowaniach ktore ją ksztsłtują , sa typowe , charakterystyczne Ty chcesz rozmawiac o mnie Załóż watek o makusiu pozdrawiam serdecznie
szacunek i współczucie zawsze w granicach rozsądku |
#295 1 na 3 | e-duch (1053 punktów) | Odp: Posłuszeństwo | Kpina Ciebie też nie stać na powazne potraktowanie problemu ? Fascynuje mnie wasze świetne samopoczucie , brak refleksji i watpliwości - jak sie taki stan osiąga ? Pozdrawiam makuś
szacunek i współczucie zawsze w granicach rozsądku |
| e-duch (1053 punktów) | Odp: Posłuszeństwo | Etycznie niekoniecznie ? Wytłumacz proszę Chcesz etyką objąć marchewke ale odmawiaszjej wysoko rozwinietym istotm oraz trzymiesiecznym embrionom ludzkim - żartujesz ? Ja swoje stanowisko tłumaczylem wielokrotnie nie kpij więc Rozmowa dotyczy przede wszystkim chowu przemysłowego a nie makusia Nawet gdybym miał całą szafe butów i wdzianek ze skóry nie zmienia to faktu istnienia powaznych i wielopoziomowych problemow i zagrożeń Zamiast szyderstwa na temat limfocytów ktore pozwalaja ci na akceptacje tradycji , przyzwyczajeń , dogmatow i tabu proponuje głeboki namysł nad przedstawianymi przeze mnie kontrowersjami Pozdrawiam makuś
szacunek i współczucie zawsze w granicach rozsądku |
| farmer (22440 punktów) | Odp: Posłuszeństwo | > Rozmawiamy tu o problemach dotyczacych naszej cywilizacji - zachowaniach ktore ją ksztsłtują , >sa typowe , charakterystyczneWymień choć jeden aspekt którego pozbywając się przestałbyś żyć. Jak wiem, od 30 lat nie jesz mięsa i żyjesz. Powiedz mi zatem co to takiego to że nie da się żyć nikogo nie krzywdząc(zwierzęta)? Dlaczego zatrzymałeś się na jedzeniu...... |
#298 1 na 1 | e-duch (1053 punktów) | Odp: Posłuszeństwo | Hej Zapraszam do rozmowy na temat Piszesz doktorat z psychoanalizy ? Zauważasz problemy czy widzisz tylko mnie ? Nie ośmieszaj sie farmer Ja natomiast powiem tobie , że postawa , którą tu prezentujesz jest częścią problemu Dogmatyczne ignorowanie problemów poprzez ślepą wiare w oczywiste oczywistści I ostatnie pytanie : Dlaczego ty nie ruszyłeś z miejsca ? Satysfankcjonuje cie ignorowanie problemow? Pozdrawiam makuś
szacunek i współczucie zawsze w granicach rozsądku |
| farmer (22440 punktów) | Odp: Posłuszeństwo | > Hej> Zapraszam do rozmowy na temat> Piszesz doktorat z psychoanalizy ?> Zauważasz problemy czy widzisz tylko mnie ?Nie radzisz sobie z presją otoczenia i chcesz pouczać innych co mają robić? Powiedz ile z tych problemów jest nie do przejścia. No napisz z czego nie możesz zrezygnować. > Nie ośmieszaj sie farmerTo ty się ośmieszasz > Ja natomiast powiem tobie , że postawa , którą tu prezentujesz jest częścią problemuTy jesteś częścią problemu i świadomie go tworzysz. Zamelduj o tym zwierzętom. > Dogmatyczne ignorowanie problemów poprzez ślepą wiare w oczywiste oczywistściTwój problem to konformizm i hipokryzja. > I ostatnie pytanie : Dlaczego ty nie ruszyłeś z miejsca ? Satysfankcjonuje cie ignorowanie problemow?Mięso jest dobre i pożywne. "Twój" dezodorant to syf bez którego możesz się łatwo obyć. Ile jeszcze będzie się nad tym głowił? |
#300 -1 na 1 | e-duch (1053 punktów) | Odp: Posłuszeństwo |
Hej Twoje wypowiedzi są prostackie i aroganckie - pozbawione treści za to nacechowane nieudolnymi atakami osobistymi co świadczy wyłącznie o twojej niezdolności do rozpoznania problemu i uczciwego zmierzenia się z nim . Poza tym manipulujesz i oszukujesz . Przez twoja arogancje i kompleksy racjonalny dialog jest niemożliwy . Jestem zniesmaczony twoimi wypowiedziami Mięso jest dobre i pożywne - szczególnie z chowu przemysłowego Twoja ucieczka w dezodoranty jest żałosna Ponieważ ludzie używają dezodorantów to ty masz prawo domagać sie zabijania milionów zwierzat i nie musisz czuć z tego powodu żadnego dyskomfortu mimo tego , że są zabijane dla kaprysu i przyjemności - Taką sobie znalazleś wymówke aby móc ignorować problem - ty myjesz sie w kałuży , nie ? Już sam fakt takiego postawienia sprawy świadczy o jednoznacznie złej woli lub intelektualnej niemocy Pozdrawiam serdecznie makuś
szacunek i współczucie zawsze w granicach rozsądku |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|