 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-11-2019 16:23 | okragly (21676 punktów) | 15 lat
1 na 1 | Usłyszałem w radio, że z wyższym wykształceniem żyja 15 lat dłużej od tych z niższym. 1)czy to się uwzglednia w emeryturze, np. dwie osoby jedna wyższe, druga niższe, zgromadziły taki sam kapitał 399 000 zl, to ten niższe, o którym wiadomo że umrze 15 lat wcześniej powinienen dostawać 3x wieksza emeryturę 2) jak wszyscy skonczymy studia to wzrośnie nam o 15 lat długość życia? 3) może podwyższyć wiek o 15 lat tym z wyższym, a z niższym zostawić. (w kontekście wyższego wieku emeryt uchwalonego przez PO) 4) jakie inne przyczyny życia krócej z niższym? może to wina Tuska  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Oczywiście nie spodziewam się, że zrozumiesz, natomiast ciekawość mnie zżera: skoro uwiera cię moja władza wynikająca z posiadania domu, władza, która objawia się jedynie tym, że zabraniam ci do niego wchodzić, to po co chcesz tam wejść? Po co chcesz wejść do mojej łazienki i sypialni?> Znów zmienisz temat?Ja zmieniam? Właśnie obwiesciles, że nie pracowałem w X-Press. Skąd te rewelacje w waszym świcie pełnym tajemnic? Tajemnica klamczuszku? |
| szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | > >Znów zmienisz temat?> Ja zmieniam?Nadal brak odpowiedzi Po co ci prawo wejścia do mojej własności, do mojego sadu i mojej łazienki? Po co chcesz tam wchodzić A ty zaczynasz pieprzyć o patentach wiec zmieniasz temat (przy okazji pokazujesz kompletną nieznajomość tematu - zawiść przesłania wiedzę > Właśnie obwiesciles, że nie pracowałem w X-Press.> Skąd te rewelacje w waszym świcie pełnym tajemnic?> Tajemnica klamczuszku? Odpowiem, jeśli odpowiesz na sto razy zadane pytania: Wg ciebie własność to władza. Jedyny skutkiem tej irytującej cię "władzy" jest możnośc zakazania ci wstępu do mojego domu , stąd pytania Po co ci prawo wejścia do mojej własności, do mojego sadu i mojej łazienki? Po co chcesz tam wchodzić
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Po co chcesz tam wchodzićNie chcę. Nigdy nie chciałem. Nigdy podobnego zamiaru nie wyraziłem. Zmyslasz te wszystkie rzeczy, żeby manipulować przekonaniami innych ludzi. Nieudolnie zresztą. Nie sądzę, żeby ktokolwiek poza twoimi kolegami w przekonaniach to chwytal. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | > >Po co chcesz tam wchodzić> Nie chcę.> Nigdy nie chciałem. Cytat:Wyobraź sobie, że jestes zwierzęciem drapieżnym, żyjącym z lowow i znalazłeś się na terenie, który w całości jest zajęty przez inne osobniki. Gdzie nie spróbujesz wejść tam jako intruz i konkurent jesteś atakowany.
Mimo to wchodzisz na cudzy teren.
Cytat:Uwiera mnie zależność od twojej woli od twojego widzimisię. Co cię uwiera skoro i tak nie chcesz tam wchodzić? > Nigdy podobnego zamiaru nie wyraziłem.Setki razy pisałeś, że wasność to władza, na czym polega ta władza? jedynie na tym, że nie wolno ci zrobić tego czego i tak nie chcesz A do mojego sadu masz jeszcze większe pretensje że cię tam nie wpuszczam nawet masz złość, że go ogrodziłem Skończ kłamać
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | > Właśnie obwiesciles, że nie pracowałem w X-Press.> Skąd te rewelacje w waszym świcie pełnym tajemnic?Jeszcze dziś dowiesz się tu: www.racjonalista.pl/forum.php/s,801372
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > >Właśnie obwiesciles, że nie pracowałem w X-Press.> >Skąd te rewelacje w waszym świcie pełnym tajemnic?> Jeszcze dziś dowiesz się tu:> www.racjonalista.pl/forum.php/s,801372Skalmales, że pójdziesz do niemieckiego PIP i dalej kłamiesz. Nie wierzę ani jednemu twojemu słowu. Masz gadzi język. Niczego nie zrobisz tak jak nie zdołałeś podpisać się swoim nazwiskiem pod własnymi poglądami. Tchorzliwy, zachlanny, bezwzględny, kłamca! |
nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Jeszcze dziś dowiesz się tu:> www.racjonalista.pl/forum.php/s,801372> Hamerlik twierdzi że pracował w X-Press.> Nie wiem, nie mam takiej wiedzy, że nie pracował, To był bluffNapisałem w tym wątku, że to się nie nazywa bluff lecz inaczej ale moja odpowiedź zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Napisałem także, że za kłamstwa można przepraszać, że nikt nie broni, że kto przeprosi temu może będzie wybaczone. Wciąż to podtrzymuję. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | > Napisałem w tym wątku, że to się nie nazywa bluff lecz inaczej ale moja odpowiedź zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach.Techniczna pomyłka > Napisałem także, że za kłamstwa można przepraszać, że nikt nie broni, że kto przeprosi temu może będzie wybaczone.> Wciąż to podtrzymuję.Podtrzymuję, najpierw przeczytaj potem odpisz
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#324 1 na 1 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > >Napisałem w tym wątku, że to się nie nazywa bluff lecz inaczej ale moja odpowiedź zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach.> Techniczna pomyłkaTaaaa już. W ogóle nie tłumaczyłbys tego gdybyś i tu mógł post skasować. To też pokazuje do czego prowadzi nadmiar władzy człowieka nad człowiekiem. Do tego, że przestajesz się z podwładnym liczyć. Dlatego NIE WOLNO dopuścić do nadmiaru władzy człowieka nad człowiekiem lecz potrzeba władzę ograniczać. Różwniez tą, która wynika z własności. |
#325 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | Odp: 15 lat | > >Szarley Ty masz tą władze czy nie., > >Pytasz i pytasz. O kant dupy z tą wladzą.> Koniec końców i tak mnie zignorujecie.> Dojdziecie do wniosku - myśl sobie co chcesz, uważaj co tam uważasz, mamy to w dupie a NORMY naszej nie waż się kwestionować, bo naślemy funkcjonariusza, który Cię ukarze.> Tym sposobem gdybym nawet indywidualnie i eksperymentalnie zechciał testować ideę jawnego kapitału i podatku wyłącznie od własności, to przyjdzie do mnie wasz poborca i stwierdzi - wymieniliście się dobrami, wymieniliście się świadczeniami to dawajcie VAT.> Ja na to - ale tu chodzi o to, że już rozliczyliśmy się wzajemnie w podatku od własności i tu chodzi właśnie o to, żeby żadnego podatku od biedy VAT nie było.> Na co państwowy komornik - ma w dupie to na co się tam umawiacie, dawać VAT albo naślę na Was kolegów od przestępczości zorganizowanej.> I potem ja z kilkoma osobami, które zachciałby w ten układ wejść, znaleźlibyśmy się w państwowych wiadomościach o tym, że zatrzymano zorganizowaną, groźną grupę przestępczą, która chciała państwo okraść z VATu.BTC funkcjonuje i ma się dobrze jest legalny. Powiedz mi czy ja który ma gdzieś i BTC i twój ten system nie pozwoliłem nigdy na jego funkcjonowanie czy ja gdzieś wysyłałem funkcjonariusza Bo jest tam gdzieś BTC ? To już ci mówię nie zgaduj. Nie nie wysłałem. Twojego systemu nie ma i nie zapowiada się żeby kiedykolwiek to coś powstało. Istnieją fekalia jakie wylewasz na społeczeństwo. Nie nawidzisz systemu społecznego które to społeczeństwo swoimi głosami tworzy. Istnieją pytania bez odpowiedzi które od lat ignorujesz. Szarley ma całą listę. Skoro nie kłamiesz to prawda jest o szarleyu? Bo chyba nie bleff |
#326 2 na 2 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: 15 lat | > >>Znów zmienisz temat?> >Ja zmieniam?> Nadal brak odpowiedzi> Po co ci prawo wejścia do mojej własności, do mojego sadu i mojej łazienki?> Po co chcesz tam wchodzić> A ty zaczynasz pieprzyć o patentach wiec zmieniasz temat (przy okazji pokazujesz kompletną nieznajomość tematu - zawiść przesłania wiedzę> >Właśnie obwiesciles, że nie pracowałem w X-Press.> >Skąd te rewelacje w waszym świcie pełnym tajemnic?> >Tajemnica klamczuszku?> Odpowiem, jeśli odpowiesz na sto razy zadane pytania: Wg ciebie własność to władza. Jedyny skutkiem tej irytującej cię "władzy" jest możnośc zakazania ci wstępu do mojego domu , stąd pytania> Po co ci prawo wejścia do mojej własności, do mojego sadu i mojej łazienki?> Po co chcesz tam wchodzićTen kompletny debil nie rozumie o czym pisze. Że jeszcze pisze to cud. Ta proteza intelektu podejrzewam że nie skończył U.Wrocławskiego. Bo takiego wstydu się uczelni ( alma mater) nie przynosi. To jest tylko postawa umysłowego tłuka, przypadkowo jakoś wkręconego w środowisko studenckie. Blamaż jego tzw. wykształcenia. No po prostu młot intelektualny.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność. |
| j23a (1186 punktów) | Odp: 15370 lat |
> Dla mnie BTC to pierwsza jawna, kryptograficznie zabezpieczona, rozproszona księga kapitału posiadająca znamiona aplikacji rozproszonej tj. pozostającej pod kontrolą grupowej administracji - większości kapitału.Takie coś to masz w Etherium jak się zdaje a nie w BTC. Ale na razie przykładem tego (własności z wartością) sa wirtualne koty. Ponieważ posiadam 2 żywe koty na stanie to nie za bardzo jestem zainteresowany dopłacaniem jeszcze do jakiejś zabawy na sieci., Starczy że te trzeba karmić szczepić, pieścić, odrobaczać i inne takie. Koty w sieci nie łapią też rzeczywistych myszy (od czasu kiedy kotak Bura zakwaterowała się w chacie mam spokój tylko co najwyżej jakiegoś trupa znajde w łóżku  więc jaki z nich pozytek? Piksle na ekranie? > Centralne systemy finansowe pozostające pod kontrolą superadmina są dla mnie odpychajace tak jak systemy społeczne oparte oparte na władzy centralnej.Ale to po prostu korzystasz z tego a nie że to jest jakieś super czy coś. Wielka mi rzecz przejmować się bankiem. Trzepisz tu jakieś elaboraty, ja już w ogóle jestem totalnie tym portalem znudzony i pewnie niedługo się wyniose na stałe. To nie dobre, tam nierobrze. Pewnie może masz problemy prawne takie realne, żona ściga za alimenty czy coś. I to może narastać bo coraz bardziej w tym praca międzynarodowa się nasila. Przy Twoich możliwościach ja dawno siedziałbym w Brazylii w buszu, smiał się z jakiejkolwiek władzy i cieżył życiem. Chyba zę z wyjazdem problem bo komornik zahaltuje na co stawiam. Cos musi być nie tak. > Ty zdaje się takie systemy centralne konstruujesz. Niefajnie, to odmiana totalitaryzmu.Wymyślaj dalej ... EOT, to nie ma sensu. |
#328 1 na 1 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Ten kompletny debil nie rozumie o czym pisze.A czego Ty nie rozumiesz? Że kapitalisci zaspokajają swoje potrzeby zakupami na firmę tak jak politycy zakupami na instytucje? Płaci kapitalista VAT jedząc obiad fundowanny przez firmę albo podróżując firmowym samochodem? Jakiz to? Żeby nie było tak, że VAT zapłaci tylko robol, który odkupi zużyty samochód od kapitalisty. |
nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15370 lat | > Takie coś to masz w Etherium jak się zdaje a nie w BTC.ETH tym się różni od BTC, że można dokonać przelewu pod warunkiem i na termin. W BTC możliwy jest jedynie przelew bezwarunkowy i natychmiastowy. Ponadto ETH umożliwia opis jednostki przez co token może wyrażać zdefiniowana wartość nie tylko liczbowa. Token może wyrażać udział, prawo, dostęp, tożsamość co sobie tylko przywiazesz do klucza prywatnego i opis tego znajdzie się w tokenie. > Ale na razie przykładem tego (własności z wartością) sa wirtualne koty.Bez związku z ogólną funkcją i wartością krypto. > >Centralne systemy finansowe pozostające pod kontrolą superadmina są dla mnie odpychajace tak jak systemy społeczne oparte oparte na władzy centralnej.> Ale to po prostu korzystasz z tego a nie że to jest jakieś super czy coś.> Wielka mi rzecz przejmować się bankiem.Stac się od czegoś zależnym i nie kontrolować tego to rzecz ogromna, dająca innym możliwość kontrolowania Ciebie, sterowania Tobą. > Trzepisz tu jakieś elaboraty, ja już w ogóle jestem totalnie tym portalem znudzony i pewnie niedługo się wyniose na stałe. To nie dobre, tam nierobrze. Pewnie może masz problemy prawne takie realne, żona ściga za alimenty czy coś. I to może narastać bo coraz bardziej w tym praca międzynarodowa się nasila.Pewnie, pewnie mam jakieś problemy skoro dąże do zmiany. Chciałbyś zmienić bezproblemowa sytuację? > Przy Twoich możliwościach ja dawno siedziałbym w Brazylii w buszu, smiał się z jakiejkolwiek władzy i cieżył życiem. Chyba zę z wyjazdem problem bo komornik zahaltuje na co stawiam. Cos musi być nie tak.Oczywiscie, że coś jest nie tak. 1. W brazylijskiej dżungli nie jest różowo. 2. Ty jestes ten dobry a ja ten zły. Co do tego nie masz chyba wątpliwości? > >Ty zdaje się takie systemy centralne konstruujesz. Niefajnie, to odmiana totalitaryzmu.> Wymyślaj dalej ...> EOT, to nie ma sensu.Nie ma woli porozumienia, nie ma miejsca dla kompromisu to i wymiana myśli jest bez sensu. Normalnie w takich sytuacjach buduje się mur. Stawiasz wieżyczki strzelicze i zabijasz każdego kto bez zgody spróbuje przejść z jednej strony na drugą stronę. |
nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Mości Idioto! Jaki pożytek można mieć z utajnionego patentu?> Podpowiem Idiocie: Żaden!Patent, łąka, las, źródło, sad są widoczne ale ich właściciele już nie. Ta niewidoczność właścicieli nie jest przypadkowa. Wyobraź sobie, że na świecie istnieje tylko dwóch ludzi. Ty i twój przyjaciel Wenancjusz. Raz na miesiąc dokonujecie wymiany jednego dobra i oboje to akceptujecie, bo Wam się to przydaje. Nikt z Was nie wie wzajemnie jak wytwarzacie te dobra. Po latach, któregoś lata dowiadujesz się, że na wytworzenie dobra dla Ciebie Wenancjusz poświęcał 10 minut i niewiele energii natomiast Ty pracowałeś na jego dobro połowę każdego miesiąca, od świtu do nocy, z nakładem wielkiego wysiłku i ogromnej energii. Jak się czujesz z takim wyobrażeniem? Tak jak poczuliby się robole, gdyby wyjawić własność. Powoli zaczęliby rozumieć co tu się wyprawia. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|