 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 20-11-2020 20:39 | 0363669D4A7247F71657625173BEC3B8124D127C (858 punktów) | Bitcoin osiąga nowe ATH |
BTC osiągnął dzisiaj najwyższą cenę w historii względem złotówki:  I to bez jakiejkolwiek rządowej przemocy, zastraszania i wsadzania do więzień. Kiedy wreszcie pogodzicie się z wyższością wolnego zdecentralizowanego pieniądza nad reżimową walutą ?  . | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 | Hamerlik Konopka (19905 punktów) | Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH | > Bit coin dział na tej samej zasadzie co paciorki, którymi mamiono indian północnoamerykańskich.> To jest proceder stary jak kontakty między cwyilizacjami na róznym stopniu "rozwoju"> Obecna klasa rządząca to spadkobiercy tych którzy tych paciorków używali do pozyskiwania realnych dóbr, ziemi, złóż i niewolników do roboty.> A że sie poprzebierali za rewolucjonistów i wizjonerów to też nie jest jakaś szczególnie odkrywcza konstatacja ich taktykiA przeczytałes manifest Satoshi jak Cię prosiłem? bitcoin.pl/manifest-satoshi-nakamoto/Czy choć spróbowałeś zrozumieć? Tereny Indian były wartościowym zasobem, źródłem wielkiego dobrobytu, dziwi Cię to zajęcie? Ludzie wydostawali się z europejskich piwnic, żeby posiąść wartościowe zasoby. A Ty co byś zrobił? Gnilbys w piwnicy i zostawił Indian w spokoju? Zjadasz inne stworzenia odbierając im życie, czy zostawiasz je w spokoju? Naiwnie przypisujesz każdemu człowiekowi wielką niepodważalna wartość. Natura tak nie działa. Natura dziala tak, że kiedy opłaca Ci się napasc i ukraść i wiesz, że nie zostaniesz za to ukarany, bo nie ma kto Cię ukarać to robisz to. Moralnosc określa żołądek, nie zauważyłeś tego? Nie bądź naiwny, Indianie źle zrobili że nie zaczęli od początku współpracować i uczyc się, wtedy mieliby szansę przetrwać. Nie można sprzeciwić się potężnej sile. Głód milionów europejskich żołądków był potężny. Tej siły nie dało się opanować. |
| Hamerlik Konopka (19905 punktów) | Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH | > Gdy waluty rządowe zaczną upadać, a BTC stanie się podstawowym pieniądzem w światowej gospodarceWg mnie grubo przeceniasz wartość BTC i nie doceniasz wartości pieniądza państwowego. Nazwałeś go pieniądzem rządowym ale to jest fałszywe uproszczenie. Algorytm BTC jest zbyt prosty, żeby odegrać decydującą rolę. Nie doceniasz znaczenia inflacji i utraty wartości oszczędności. Sądzisz, że inflacja jest wyłącznie zła ale to nie jest prawda. Wg mnie nie ma takiej opcji, żeby dzialanosc gospodarcza społeczeństwa mogła oprzeć się na btc. Wg mnie btc jest tylko technologicznym zaczynem nowego pieniądza. Pieniadz pozostanie państwowy czy jak wolisz rządowy. Ewoluuje na bazie btc ale decydującą rolę bedzie odgrywał pieniądz państwowy. To właśnie ewolucja państwowego pieniądza zgodna z właściwościami btc spowoduje, że państwowy pieniądz na powrót odzyska wartość a btc w obliczu ewolucji państwowego pieniądz ją straci. BTC w wymiarze jego kreacji jest, że tak powiem prostacki i nieefektywny. BTC to będzie tylko chwilowy rozbłysk. Potem będzie odwrót do wyewoluowanego pieniądza państwowego. |
#198 1 na 1 keeen (235 punktów) (zablokowany) | Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH | A czy to potrafisz odróżnić próbe analizowania faktów od oskarżeń? Jak piszę, że francuzi mamili indian paciorkami w zamian za skóry to oskarżenie jest tam tylko wtedy jeżeli jesteś francuzem, sprzedajesz paciorki po zawyzonej cenie i cie to gryzie. |
#199 1 na 1 keeen (235 punktów) (zablokowany) | Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH | I nie strasz mnie banem. Każdy post to monolog. Pisze co mam do powiedzenia i nie koniecznie chce wchodzić w polemikę. Jak chcesz mnie zbanować za to że sie nie awanturuje z userami to mnie zbanuj i sie p*****l |
#200 1 na 1 keeen (235 punktów) (zablokowany) | Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH | Myśli są jak prąd elektryczny. Trzeba je zwerbalizowac proporcjonalnie do napięcia (potencjału elektrycznego). Prąd tak naprawdę to nie jest uporządkowany ruch elektronów. Jest to chaotyczny ruch nośników ładunku z przewagą w kierunku niższego potencjału. Nie moja wina, że masz niski potencjał. Jak byś miał wysoki potencjał to prąd by nie płynął ewentualnie płynałby w obu kierunkach albo by sie zderzył po środku i wypierdolił dizure w monitorze. Co ciekawe zgodnie z z założeniami splątania kwantowego w obydwu monitorach na raz twoim i moim. |
| Hamerlik Konopka (19905 punktów) | Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH | > A czy to potrafisz odróżnić próbe analizowania faktów od oskarżeń?> Jak piszę, że francuzi mamili indian paciorkami w zamian za skóry to oskarżenie jest tam tylko wtedy jeżeli jesteś francuzem, sprzedajesz paciorki po zawyzonej cenie i cie to gryzie.Sami nie nauczyli się paciorków wytwarzać, bo zyli jak wolne ptaki. Europejczycy zyli jak niewolnicy i nauczyli się. Czyli warto rezygnować z części wolności, żeby całej nie stracić wraz z życiem. To jest problem Indian, że przywiązywali tyle wagi do paciorka. Zgubiła ich prymitywna kultura. Tobie proponuję naucz się rozmawiać i postaraj się zrozumieć świat albo zostaniesz takim Indianinem. Gdybyś miał więcej rozumu, rozumiałbys, że dla każdego człowieka jego potrzeby PRZEDE WSZYSTKIM, tak jak Ameryka Trumpa first. Taka egoistyczna postawa zapewnia każdemu przetrwanie i rozwój. Egoizm i bezwzględność są naturalne i trzeba z tym żyć. Chcesz jakiemuś człowiekowi pomoc to go zasymiluj go ze społeczeństwem, ustaw jego emocje tak, żeby przestał widzieć w społeczenstwie wroga. Ja teraz wpływam na twoje emocje, żebyś zrozumiał, że nie jestem twoim wrogiem i nie chce żyć w upicia Ci krwi. Inni ludzie też nie są twoimi wrogami ale mogą nimi być. Ludzi może połączyć wspólnota interesu. Jeżeli w twoim ogródku pojawi się 100 Chińczyków żeby go skolonizować wtedy nie walcz z nimi, tylko sie z nimi układaj. Zapomnij o tym, że ogródek byl twój i spróbuj w nim znaleźć swoje miejsce. |
#202 1 na 1 keeen (235 punktów) (zablokowany) | Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH | Mam gdzieś indian. Zabijali sie nawzajem a gdyby któres plemie było w stanie to zrobiłoby to samo co przybysze z europy, którzy powiedzmy to wprost byli nastawieni na grabiez, gwałt i mord. I nie jest to oskarżenie. |
#203 1 na 1 keeen (235 punktów) (zablokowany) | Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH | Chcesz pogadać o falach elektromagnetycznych? Bo zamieściłem kilka postów w temacie, na którym zauważyłem że twój potencjał jest największy |
| Hamerlik Konopka (19905 punktów) | Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH | > I nie strasz mnie banem.> Każdy post to monolog.> Pisze co mam do powiedzenia i nie koniecznie chce wchodzić w polemikę.> Jak chcesz mnie zbanować za to że sie nie awanturuje z userami to mnie zbanuj i sie p*****lMowisz do człowieka, który był tu z 50x banowany. Nie mam mocy banowania i nawet nie chcę jej mieć. Cieszę się chwilą, że mnie nie banują, bo nie wiadomo kiedy może się skończyć. Jestem pełen pokory wobec ewentualności zbanowanie mnie, bo odebranie mi prawa głosu pogorszy moje życie. Ty wkrótce też zrozumiesz, że nie chodzi o to, żeby zostać zbanowanym ale o to, żeby zostać wysłuchanym. Arogancja z jaką podchodzisz do banu jest wyrazem twojej prawdziwej arogancji. Pod twoja maską jest człowiek jednoczesnie przestraszony i arogancki. To możliwe. Też taki byłem. Postaraj się lepiej, żeby twoja inteligencja się do czegoś przydała a nie poszła na złom. Rujnowanie wszytkiego jest niezmiernie proste. Stworzenie czegokolwiek niezmiernie trudne. Mówić do siebie jest łatwo. Rozmawiać z innym wymaga wysiłku. |
#205 1 na 1 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH | |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|