 |
"Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 21-04-2025 13:33 | okragly (21676 punktów) | "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
1 na 1 | wojne na Ukrainie spowodowało "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji", powiedział śp Franciszek, papież, czym wzbudził moje zaufanie i podziw Podnoszenie wydatków na zbrojenia do 2% PKB nazywał "szaleństwem" (my wydajemy 5%). "Prawdziwą odpowiedzią nie jest - więcej broni, następne sankcje i sojusze polityczno-militarne, ale inny sposób zarządzania światem; nie przez pokazywanie zębów" w marcu 2024 r. zasugerował Ukrainie wywieszenie "białej flagi"
jak byłem z kimś w konflikcie i byłem słabszy fizycznie, nigdy nie podejmowałem walki, ale gdy do niej doszło zawsze się poddawałem i do dzisiaj nie mam z tego powodu żadnych traum, do dzisiaj uwazam że zrobiłem dobrze i zrobiłbym po raz kolejny gdyby była taka potrzeba. Ukraina tez by tak zrobiła ale była sterowana zewnętrznie, przez usazyda, miała, ma, upokorzyc Rosję, zmusic do uległości w stosunku do usazyda, po wyborze Trumpa się zmieniło, dziś to UE zagrzewa Ukrainę do walki na śmierć. Tu Rosja wystepuje jako straszak, diabeł wcielony co mi się podoba, ale to kosztuje życie miliona słowian, dlatego mam informację do Ukrainców, walczycie o narodzenie Cesarstwa Europejskiego Narodu Niemieckiego, doszło do tego że my Polacy prosimy Niemców by się zbroili, by zjednoczyć europę pod flagą niemiecką. Cesarstwo Europejskie Narodu Niemieckiego,
nasz JP2 chodził na pasku usazyda i Niemiec, też zagrzewałby Ukraińców do walki
może dlatego nasi katolicy nie lubili śp papieża?
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej..#151 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >naród niemiecki jest na wymarciu, pewnie 40% to cudzoziemcy> Niemców w Niemczech jest 62,5 miliony (2017). Musisz przyznać, że to wciąż wiele.jak Polska ich napadnie, będa się bronić, ale żeby miały napadac na Polską, wątpię chyba, że masz na myśli gospodarczo, politycznie, kulturalnie, to już się stało, Tusk jest tego przykładem (wolę niemieckiego Tuska niz USA Kaczyńskiego) > >szukajmy wrogów daleko (Izrael, USA) a przyjaciół blisko (Niemcy, Rosja, Szwecja, Litwa, Słowacja), wtedy będziemy najbezpieczniejszym krajem na swiecie.> Chodzi o "gen" mocarstwowy.biologicznie mamy takie same geny a kulturowo, wiele po 2 wś się w Niemczech zmieniło w odróżnieniu od nas > Gdyby to od nich zależało Polski prawdopodobnie dawno by już nie było.i co by się stało? przecież Ty jesteś w Anglii, ja nie wyjeżdżając, nie tracąc rodziny, znajomych, miejsca, byłbym w Niemczech lub Rosji > >Europę zniszczyły wojny, usazyd gardzi naszym życiem, patrz Ukraina, dlatego trzeba go wyrzucić z Europy, niech się bije z Chinami> Państwa europejskie się odbudowały. Reszta Twojej wypowiedzi świadczy o przyjęciu rosyjskiej perspektywy. Jeśli jednak dalej będziesz się upierał, że to przypadkowa koincydencja, to wiedz, że myślisz jak Rosjanin.nie mam z nimi nic do czynienia (ani znajomych, ani książki, pisma, film, gospodarka, ...) nad czym boleje, za to wszędzie widze usazyda (idę do sklepu, kupuję produkty, czytam prasę, książki, film, muzyka, ... wszędzie usazyd) wolę być Rosjaninem niż Anglikiem, Niemcem czy innym usazydem 
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" |
> >Był tu taki, co Rosjan sobie chwalił, ale po pierwsze był on wśród ichniego ludu w randzie polskiego inżyniera,> szarley?Nie. (Użyłam czasu przeszłego.) > za kilka lat będzie za dużo medyków, ostatnio otworzyli kilkanaście uczelni medycznych,Tylko czy damy radę ich upilnować, skoro już teraz są z nimi kłopoty. 
"Stop!" stopkowym mundrościom! |
#153 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" |
> >>>>Rosja nie napadła na Polskę, i nie ma do nas żadnych pretensji, prędzej my na nich> >>>I niby to my jesteśmy ten silniejszy koleś?> >>My nie ale nasz pan jest super mocarstwem,> >A co ma nasz pan do tej kwestii?> świat stał się "wioską", nasz pan (usa) stał się hitlerem czy napoleonem chcącym podbić światNo.  Bo póty na nas nikt nie napada, póki jesteśmy silni, choćby i za sprawą sojuszu.
"Stop!" stopkowym mundrościom! |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" |
> Państwa europejskie się odbudowały.Odbudowały się ale nie mogą podnieść się technologicznie po tym jak Bernard Baruch z Rotszildem wykradli naszych naukowców. pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_PaperclipOperacja Paperclip (z ang. spinacz) - kryptonim operacji przeprowadzonej przez amerykańskie służby specjalne w końcowym okresie i po zakończeniu II wojny światowej, mającej na celu przerzucenie do Stanów Zjednoczonych czołowych niemieckich naukowców.jednym z powodów napaści Anglosasów na Żydów niemieckich i Niemców było zaplanowane przejęcie naukowców. Nasi dziadkowie i ojcowie pomagali im zapakować naukowców na statki za free. |
| quick (6858 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Jak Twoi geostratedzy opisują to jedno z najważniejszych wydarzeń w historii ??Pisałem już do Ciebie na ten temat. Z tego co mnie wiadomo, nie ma nigdzie w książkach do geopolityki o tym mowy. Z prostego powodu. Geopolityka bada zachowania państw. Kierunki ich ekspansji, na co wpływ ma geografia. Kto kieruje państwem? Czego geopolitycznie nie osiągnęła biała Rosja, a co osiągnęła Rosja czerwona? Czy carat zdobyłby atom? Czy Rosja carów postawiłaby rakiety jądrowe na Kubie pod nosem Amerykanów? Co się kryło pod szyldem tzw. światowej rewolucji komunistycznej jak nie realne ekspandowanie wpływów Moskwy? Z mojego doświadczenia w geopolityce, po wielu przeczytanych książkach i artykułach, czy też opracowaniach naukowych, po wielu wielogodzinnych rozmowach z ludźmi różnych kręgów, nasunął się nie tylko mnie wniosek, że komunizm został zaaprobowany przez Rosję i Chiny dokładnie w tym samym celu w jakim liberalizm narzucili sobie Anglicy, Francuzi i Amerykanie. Tym celem było ideologiczne uzasadnienie ekspansji. Oczywiście mam świadomość, że można się z tym nie zgadzać. Można uważać inaczej. Nie mam z tym problemu. Do mnie jednak nic bardziej niż to nie przemawia. Zobacz jaki jest skład stałych członków RB ONZ. |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > komunizm został zaaprobowany przez RosjęLepiej nie zajmuj się historią. Do urojeń dorabiasz ideologię. |
| Hamerlik Konopka (19905 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > ale Ukraina nie chciała zostawić Rosji w pokojuW sensie, nie chciała podporządkować swojego istnienia istnieniu Rosji? Możliwe. Niektórzy nie mają natury niewolnika i pchają się walki, gdy inni próbują ich zdominować. Ja też nie poświęcę swojego życia innym ludziom, którzy lubią być podziwiani za złote klamki w ogromnych domach. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| quick (6858 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >komunizm został zaaprobowany przez Rosję> Lepiej nie zajmuj się historią.> Do urojeń dorabiasz ideologię.Takie jest moje stanowisko. Bazuję na geopolityce. Nie potrzebuję niczyjej aprobaty, myślę samodzielnie i do samodzielnie myślących kieruję swoje słowa. |
#159 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" |
> Bazuję na geopolityce.która dąży do rozpadu UE i NATO, wtedy jak przed 2 wś zostaniemy osamotnieni, ale wolni, znowy w sejmie wystapi "Beck" i powie, że honor ważniejszy niz śmierć, po czym uciekł do Rumuni. 
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > myślę samodzielnie i do samodzielnie myślących kieruję swoje słowa.Problem w tym, że za wcześnie zacząłeś "myśleć". Ja historią zacząłem interesować się późno i na szczęście nie miałem wstawionej fałszywej wersji. Od razu zatwierdzoną wersję odrzuciłem i zacząłem szukać i odkrywać ukrywane FAKTY. Dopiero po przeanalizowaniu odkryć, stworzyłem logiczne ich wytłumaczenie. Jak ktoś jest w stanie pojąć co piszę, to zrozumie, jak działa amerykanska proxy wojna na Ukrainie, która jest małą odnogą wojny z Chinami. Mamy w tym nieszczęściu szczęście obserwować Żydów amerykańskich w oprawianiu Rosji i Chin. Daje to inteligentnym możliwość porównywania z ich działaniami z początku XX wieku, gdy po mistrzowsku rozprawili się z Żydami niemieckimi i Niemcami. Symbioza Żydów niemieckich z Niemcami stworzyła potęgę, której naukowcy pracowali i byli najlepsi w zapewnieniu sobie bezpieczeństwa bronią atomową. Nie dano im się rozwinąć. Najpierw zaczęli mordować Żydów za ich potężny komunizm, któremu w 1937 roku w ZSRR groźny cios zadali Żydzi zdrajcy, których szybko spotkała za to kara. Stoisz, jak wszyscy, po stronie Żydów zdrajców. Ja bronię dobrego imienia Żydów komunistów, których mordowali Żydzi zdrajcy, na usługach Żydów amerykańskich i brytyjskich. Oczywiście pomagali w tym polscy "wielcy katolicy". |
#161 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >ale Ukraina nie chciała zostawić Rosji w pokoju> W sensie, nie chciała podporządkować swojego istnienia istnieniu Rosji?myslisz jak typowy libek, dla ciebie najwazniejsza jest wolność, indywidualizm, co zawsze oznacza ból, cierpienie, po czym śmierć. Najbardziej wolnym człowiekiem jest bezdomny. Był taki działacz Solidarności z Wrocławia, mówił że woli śpiwór w NY niż M5 we Wrocławiu > ciekawe co by się stało gdybyśmy nie chcieliżyli by jak my zniewoleni przez UE a więc dobrze (patrz Białoruś, Uzbekistan, Kazachstan, Mongolia, Gruzja) Rosja Ukraina, to bratnie etnosy, tak jak Serb i Chorwat, tylko ktoś z zewnątrz (wtedy hitler dziś usazyd, wedle zasady Dziel i Rządź) je tak poróżni że się zabijają okrutnie nawzajem.
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo |
#162 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >>Był tu taki, co Rosjan sobie chwalił, ale po pierwsze był on wśród ichniego ludu w randzie polskiego inżyniera,> >szarley?> Nie. (Użyłam czasu przeszłego.)pomyślałem, że kiedyś był inny  już wiem, to był Jacek > >za kilka lat będzie za dużo medyków, ostatnio otworzyli kilkanaście uczelni medycznych,> Tylko czy damy radę ich upilnować, skoro już teraz są z nimi kłopoty.  w raju było tak, że było widać u dzieci zachowania empatyczne, nastawione na pomaganie, leczenie, taką osobę wysyłaliśmy na studia medyczne, po czym ona wracała i nas leczyła. Komuna
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo |
| quick (6858 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > jednym z powodów napaści Anglosasów na Żydów niemieckich i Niemców było zaplanowane przejęcie naukowców.> Nasi dziadkowie i ojcowie pomagali im zapakować naukowców na statki za free.> A jaką Ci naukowcy mieli perspektywę, w obliczu tego co się zrodziło w Niemczech? |
| quick (6858 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >Czy te osady nie prowadziły między sobą walki, nie było między nimi rywalizacji o cokolwiek? Np. o lepsze miejsce do polowania?> z tymi wojnami to historyczna przesadaFakt pozostaje jednak faktem. Tam gdzie ekspansja spotyka ekspansję tam wynikiem tego jest starcie. Strategia państwa ma polegać na takim kierowaniu ekspansją by ominąć potencjalny konflikt. Sztuka walki bez walki. > dla mnie strategiczne jest uruchomienie "jedwabnego szlaku" do Łodzi, wszystko inne to bzdetyNiektórzy twierdzą, że ten projekt upada. tvn24.pl/s(*)yc-a-podzielil-swiat-st7736122Ja jednak nie przekreślałbym tego projektu. Chiny cechuje cierpliwość, jak przystało na starą cywilizację. Mądrość. > nasza STRATEGIA JEST GŁUPIAKtóra strategia? Strategia to konieczność by przetrwać, by się rozwijać, by się bogacić. |
| quick (6858 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > chyba, że masz na myśli gospodarczo, politycznie, kulturalnie, to już się stało, Tusk jest tego przykładem (wolę niemieckiego Tuska niz USA Kaczyńskiego)Z tego co mnie wiadomo to utrzymujemy jeszcze kontrolę nad swoim państwem. Są dwa rodzaje zagrożeń dla państwowości polskiej. Geostrategiczne ze strony Rosji. Geoekonomiczne ze strony Niemiec. > >Chodzi o "gen" mocarstwowy.> biologicznie mamy takie same geny a kulturowo, wiele po 2 wś się w Niemczech zmieniło w odróżnieniu od nasNiemcy to mocarstwo. > >Gdyby to od nich zależało Polski prawdopodobnie dawno by już nie było.> i co by się stało? przecież Ty jesteś w Anglii, ja nie wyjeżdżając, nie tracąc rodziny, znajomych, miejsca, byłbym w Niemczech lub RosjiMasz lokajskie myślenie. To, że jestem w Anglii nie zanczy, że nie kocham swojej ojczyzny. Rozumiem, że wg Ciebie nic by się nie stało gdyby Polak nie miał swojego miejsca na świecie. Cóż, wg mnie to godne pożałowania nastawinie. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|