 |
"Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 21-04-2025 13:33 | okragly (21676 punktów) | "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
1 na 1 | wojne na Ukrainie spowodowało "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji", powiedział śp Franciszek, papież, czym wzbudził moje zaufanie i podziw Podnoszenie wydatków na zbrojenia do 2% PKB nazywał "szaleństwem" (my wydajemy 5%). "Prawdziwą odpowiedzią nie jest - więcej broni, następne sankcje i sojusze polityczno-militarne, ale inny sposób zarządzania światem; nie przez pokazywanie zębów" w marcu 2024 r. zasugerował Ukrainie wywieszenie "białej flagi"
jak byłem z kimś w konflikcie i byłem słabszy fizycznie, nigdy nie podejmowałem walki, ale gdy do niej doszło zawsze się poddawałem i do dzisiaj nie mam z tego powodu żadnych traum, do dzisiaj uwazam że zrobiłem dobrze i zrobiłbym po raz kolejny gdyby była taka potrzeba. Ukraina tez by tak zrobiła ale była sterowana zewnętrznie, przez usazyda, miała, ma, upokorzyc Rosję, zmusic do uległości w stosunku do usazyda, po wyborze Trumpa się zmieniło, dziś to UE zagrzewa Ukrainę do walki na śmierć. Tu Rosja wystepuje jako straszak, diabeł wcielony co mi się podoba, ale to kosztuje życie miliona słowian, dlatego mam informację do Ukrainców, walczycie o narodzenie Cesarstwa Europejskiego Narodu Niemieckiego, doszło do tego że my Polacy prosimy Niemców by się zbroili, by zjednoczyć europę pod flagą niemiecką. Cesarstwo Europejskie Narodu Niemieckiego,
nasz JP2 chodził na pasku usazyda i Niemiec, też zagrzewałby Ukraińców do walki
może dlatego nasi katolicy nie lubili śp papieża?
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej..| Hamerlik Konopka (19905 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Ty to nazywasz rozproszeniem własności?No dobrze, przyznaję może jej nie być, jako że wszystko się globalizuje i koncentruje w wielkie organizacje. A skoro rozproszenia własności nie będzie ani tak ani siak, to chociaż może być uwolnienie biedoty od podatków, długów, lichwy, gróźb, poniżeń i zapewnienie jej dochodów z podatków od jawnej własności globalnych organizacji. Wtedy Bezos będzie co prawda nadal posiadał wszystkie taśmy produkcyjne ale nie będzie już posiadał pływających, pozłacanych pałaców. A taśmy produkcyjne, może sobie mieć jak zapłaci biedocie od nich podatek. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" |
> Pewnie dlatego walczę o rozproszonie własności, żeby nie żyć i nie pracować na cudzym, nie być >od cudzego zależnym i przez to podległym innym.> Jesteś polskojęzycznym Ruskiem. Jakbyś był mądrzejszy napisałbym, że jesteś komunistą. |
#183 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >Najbardziej wolnym człowiekiem jest bezdomny.> Aha.> To ja jednak wolę zniewolenie własnym domem,własność jest zniewoleniem, kredyt jest zniewoleniem w komunizmie nie ma własnosci, kredytu, jest wolność  dlatego mogła powstać Solidarność, która została zniewolona przez usazyda > Pewnie dlatego walczę o rozproszonie własności, żeby nie żyć i nie pracować na cudzym, nie być od cudzego zależnym i przez to podległym innym.to chyba socjalizm? (pośrednia wersja komunizmu) > Sądzę, że o wolności przez bezdomność powinieneś pogadać z Ruskimi. Jeśli Cię dobrze zrozumieją to nie tylko odpuszczą zabór Ukrainy ale jeszcze oddadzą Rosję amerykańskim Żydom, przez co się ostatecznie wyzwolą.pierwsze co pojawiło się w Moskwie po upadku ZSRR to Soross, żyd, dawał $ swoim rosyjskim pobratymcom, żydom, którzy za darmo wykupywali majatek który był niczyj Żydzi działają jak wilki, wspólnie, libków, indywidualnych, wolnych, czyniąc niewolnikami, na tym polega liberalizm > Bo chyba nie masz na myśli, że dla mnie bezdomność a dla Ruskich cały świat?ruscy w odróżnienia od usazyda, naszego pana, nie są ekspansjonistyczni, tam gdzie jest wojna to ruska ziemia, odbierają swoje, bo nie chca żeby te ziemie zostały opanowane przez usazyda (NATO)
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo |
| szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | Podaj przykład spółdzielni, która zamieniła się w spółkę w skrzynce na listy Napisałeś, że tak się dzieje PODAJ PRZYKŁAD! Podaj przykład spółdzielni, która zamieniła się w spółkę w skrzynce na listy Napisałeś, że tak się dzieje PODAJ PRZYKŁAD! Podaj przykład spółdzielni, która zamieniła się w spółkę w skrzynce na listy Napisałeś, że tak się dzieje PODAJ PRZYKŁAD! Podaj przykład spółdzielni, która zamieniła się w spółkę w skrzynce na listy Napisałeś, że tak się dzieje PODAJ PRZYKŁAD! Podaj przykład spółdzielni, która zamieniła się w spółkę w skrzynce na listy Napisałeś, że tak się dzieje PODAJ PRZYKŁAD! Podaj przykład spółdzielni, która zamieniła się w spółkę w skrzynce na listy Napisałeś, że tak się dzieje PODAJ PRZYKŁAD! Podaj przykład spółdzielni, która zamieniła się w spółkę w skrzynce na listy Napisałeś, że tak się dzieje PODAJ PRZYKŁAD! Podaj przykład spółdzielni, która zamieniła się w spółkę w skrzynce na listy Napisałeś, że tak się dzieje PODAJ PRZYKŁAD! Czekam na przykład, pytałeś o przykłady spółdzielni pracy, ja podałem Czekam na uczciwą dyskusje > >Ty to nazywasz rozproszeniem własności?> A skoro rozproszenia własności nie będzie ani tak ani siak,Postaraj się zrozumieć własne postulaty jesteś fanatycznym zwolennikiem koncentracji własności w rękach garstki cwaniaków Kto ma dom, może kupić kolejny, kto nie ma nie będzie miał > to chociaż może być uwolnienie biedoty od podatków,To mój postulat, mnie twój > długów, lichwy, gróźb, poniżeńTo twój świat windykatorze, nie mój > i zapewnienie jej dochodów z podatków od jawnej własności globalnych organizacji.Nie to jest twoim postulatem > Wtedy Bezos będzie co prawda nadal posiadał wszystkie taśmy produkcyjneTo twój postulat - pełna koncentracja własności > ale nie będzie już posiadał pływających, pozłacanych pałaców.Ty chcesz, żeby nie płacił podatków > A taśmy produkcyjne, może sobie mieć jak zapłaci biedocie od nich podatek.Gówno zapłaci. żaden robotnik nie wyceni jego posiadłości. Postulujesz ich podział? rozmawialiśmy o tym Ucieczka Ucieczka Ucieczka Ucieczka Ucieczka Ucieczka Ucieczka Ucieczka
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19905 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Jesteś polskojęzycznym Ruskiem.> Jakbyś był mądrzejszy napisałbym, że jesteś komunistą.Nie chcę być jak Ruscy, bo oni nie potrafią nikogo przekonać, bez przystawienia pistoletu do głowy. Chcę nauczyć się przekonywać innych do własnych wizji bez gróźb i bez przemocy, budzić u nich wiarę w zyski. Nie wierzę we współwłasność i jestem jej przeciwny. Wolę jednego właściciela znanego wszystkim z twarzy, nazwiska, miejsca zamieszkania, który zarządza procesami gospodarczymi i ponosi przed wszystkimi podwładnymi za to odpowiedzialność. Nie wierzę w decyzje kolektywne ale wierzę w kolektywną kontrolę. Lud nie może decydować ale lud może kontrolować władzę. youtu.be/5VCiU1osa3w |
#186 1 na 1 | Thoter (6650 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > > Wolę jednego właściciela znanego wszystkim z twarzy, nazwiska, miejsca zamieszkania, który >zarządza procesami gospodarczymi i ponosi przed wszystkimi podwładnymi za to odpowiedzialność.> pch24.pl/j(*)dy-prowadza-do-poppera-opinia/Jednym ze słów-wytrychów Popperowskiej doktryny jest pojęcie "demokracji". Zdaniem filozofa, nie można rozumieć "rządów ludu" jako formy ustroju. O jej istnieniu nie ma decydować proces wyborczy ani parlamentarny ustrój, a... brak jakiegokolwiek przymusu w społeczeństwie oraz nieustrukturyzowany charakter wspólnoty. Tak, by jednostki mogły swobodnie konkurować o swoje pozycje i zasoby. Warunkiem "demokracji" według Poppera jest zgoda na zupełną samowolę obywateli - w wyborze sposobu życia, wartości i każdym innym zakresie. Tak zarysowanemu porządkowi Popper przeciwstawił brzmiący złowrogo totalitaryzm - którego stworzenie i odpowiedzialność za nie przypisał... Platonowi. Powiedzieć, że Austriak uznał pewne interpretacje czy rozwinięcia myśli tego wybitnego uczonego za mogące prowadzić do dyktatury, to zdecydowanie zbyt mało. Kanoniczny autor współczesnych nauk politycznych uczynił sobie ze starożytnego mistrza kozła ofiarnego, określając go jako (sic!) zwyczajnego propagandystę. Według zakrawającej o absurd interpretacji Poppera, Platon w obliczu braku sukcesów politycznych przeszedł na pole walki o umysły, chcąc zapewnić triumf swojemu wyobrażeniu o tym, jak powinna wyglądać organizacja wspólnoty. W swoim "Państwie" Ateńczyk istotnie zaproponował Polis ściśle uporządkowane, w którym każdy z obywateli ma wyznaczoną rolę i powinność, z której należy sumiennie się wywiązywać. Filozof silnie akcentował też rolę "wodza", zaznaczając, że poddani w sprawach politycznych muszą zostać ściśle podporządkowani liderom życia politycznego. Ustrój Platona jest więc systemem jasnej hierarchii i mocnej władzy. Popper dokonuje jednak poważniej manipulacji, zarówno w swoich zarzutach względem myśliciela, jak i nazywając jego ideał wspólnoty totalitarnym. Istotą totalitaryzmu jest bowiem ścisła kontrola każdego przejawu życia społecznego i inwigilacja obywateli, a nie sama hierarchiczność czy karność społeczna, które mogą przecież istnieć bez aparatu represji. Najlepszym przykładem niech będzie porządek przedrewolucyjnej, szczególnie średniowiecznej Europy. Hierarchia, religia i rola jednostki były wyraźnie określone w poszczególnych państwach, a mimo wszystko obywały się one bez scentralizowanej instytucji poddającej wszystko swojemu wpływowi. Ład opierał się na moralnych przekonaniach i kulturowej jedności, tymczasem różne podmioty życia społecznego cieszyły się nienaruszalnymi prawami i szeroką autonomią - uniwersytet, Kościół, panowie, stany... Austriacki filozof przekonywał, że historia polityczna świata polega na walce między dwoma modelami wspólnoty - "społeczeństwem zamkniętym" i "społeczeństwem otwartym". To pierwsze miało cechować się totalitarnym, a drugie demokratycznym charakterem. Obydwie kategorie są w myśli Poppera wyjątkowo szerokie: Do jednego worka filozof wrzucił średniowieczne Królestwo Franków i III Rzeszę, w praktyce zrównując je ze sobą i twierdząc, że stanowią reprezentację tyrańskiego porządku. W kontrze do nich miałyby natomiast występować wyłącznie skrajnie liberalne, otwarte społeczeństwa zachodnie - jako jedyne dające ucieczkę przed zamordyzmem.exxpress.a(*)htlicher-ard-sofort-auf-linie/Po tym, jak Federalny Urząd Ochrony Konstytucji zaklasyfikował AfD jako partię "zdecydowanie prawicową", państwowy nadawca publiczny ARD będzie od tej pory zawsze na to zwracać uwagę.Zamordyzm już trafił do tych "otwartych" zachodnich "społeczeństw". Okazuje się, że ta "demokrcja" to jest pic na wodę. Hamerlik, Europa Zachodnia jest niereformowalna i w takim stanie, że zalatuje od niej niemiły fetor. Europa nie może wyprodukować nowoczesnych towarów w dodatku taniej jak robią to Chińczycy. Dlatego nie należy się z Chińczykami ścigać. Musimy się przerzucić na szachy. Musimy czekać aż Chińczycy się wypalą. Żeby się szybciej wypalili trzeba Amerykanów i Chińczyków napuścić na siebie. Europa musi stać z boku i się przyglądać. Do akcji wkroczyć na końcu tak jak to zrobił Bernard Baruch. NIe denerwuj się tylko czekaj. |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" |
> Niemcy o niczym innym nie myśleli jak tylko o tym, żeby stworzyć dobrobyt innym narodom.> Niemcy mieli z jednej strony wrogą Francję a z drugiej brytyjsko francuską bazę wojskową w "niepodległej" Polsce. Co być na miejscu Żydów niemieckich i Niemców zrobił ??? "Niepodległa" Polska już 22 listopada 1918 roku wypowiedziała wojnę Żydom niemieckim i Niemcom mordując 150 Żydów we Lwowie. "Niepodległa" Polska była i jest używana do rozbijania interesów. My nie robimy interesów tylko je komuś rozbijamy. Tak jest od pokoleń. Wyobrażasz sobie żebyś z kimś prowadził rozmowy biznesowe ?? Ja sobie tego nie mogę wyobrazić. |
| Hamerlik Konopka (19905 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Wyobrażasz sobie żebyś z kimś prowadził rozmowy biznesowe ??Wyobrażam siebie, że międzynarodowe rozmowy biznesowe powinny być poprzedzone wymianą kulturalną i naukową. Gdyby Polska chciała robić biznes z Senegalem to wpierw powinna otworzyć w Dakarze dom polski i przez kilka lat organizować w nim wydarzenia naukowe i kulturalne, na ktore powinna zapraszać licznie Senegalczykow. Powinna również zaoferować stworzenie a nawet finansowe wsparcie dla domu senegalskiego w Warszawie, do którego powinni być zapraszani Polacy. Nie ambasady lecz domu kultury i nauki. Obok tego powinna zafunkcjonować wymiana szkolna uczniów. Po kilku latach poznania się, zrozumienia się, nawiązania kontaktów i zaufania sobie można dopiero myśleć o biznesie. Inaczej biznes po prostu nie uda się, bo nie będzie miał żadnego fundamentu. To jakby zbudować do na piasku. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| Hamerlik Konopka (19905 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Niemcy mieli z jednej strony wrogą Francję a z drugiej brytyjsko francuską bazę wojskową w "niepodległej" Polsce.> Co być na miejscu Żydów niemieckich i Niemców zrobił ???Z mojego doświadczenia wynika, że rozumowanie, iż inni są źli a jedynie my dobrzy, jest drogą na manowce. Taka wizja świata nie zapewni żadnej korzyści lecz spowoduje same straty. Dlatego wystrzegam się taniego rozumowania. Każdy jest zły i dobry a w jakim stanie się akurat znajdzie zależy od warunków. Rosjanie tak jak Amerykanie mogą być bohaterami i bestiami. Zależy jaki akurat program psychiczny zostanie u nich uruchomiony. Dotyczy to również Francuzów i Polaków. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" |
> Każdy jest zły i dobry a w jakim stanie się akurat znajdzie zależy od warunków.> gwzkrakow.pl/2021/11/22/pogrom-we-lwowie-w-1918-r/W piątek 22 listopada 1918 roku o godz. 5.30 nad ranem we Lwowie rozpoczął się pogrom lwowskich Żydów. Wtedy to na ul. Bóżniczej znajdującej się w centrum dzielnicy żydowskiej, wojska polskie, za nieformalnym przyzwoleniem komendanta miasta Lwowa i powiatu lwowskiego kpt. Czesława Mączyńskiego, rozpoczynają pogrom, która trwa do godz. 8.00 rano w niedzielę tj. 24 listopada 1918 r. W wyniku tych wydarzeń, jak podaje raport wysłanników Ministerstwa Spraw Zagranicznych, zamordowano co najmniej 150 Żydów, spalono ok. 50 dwu lub trzypiętrowych domów należących do Żydów, doszczętnie zrabowano ok. 500 sklepów żydowskich.8 stycznia 1918 roku amerykański Żyd Bernard Baruch, ustami prezydenta USA Wilsona, rozkazał stworzyć "niepodległą" Polskę. 22 listopada 1918 r. w tej "niepodległej" Polsce katolicy mordują Żydów. W ten sposób "niepodległa" Polska wypowiedziała wojnę Żydom niemieckim i Niemcom i przyłączyła się do wcześniej wypowiedzianej im wojnie przez Brytyjczyków i Francuzów. Brytyjczycy i Francuzi już 8 kwietnia 1904 roku wypowiedzieli wojnę Zydom niemieckim i Niemcom. Wojny nie zaczynają się od wystrzałów. Wojny zaczynają się od planowania, które ma miejsce w siedzibach amerykańskich banków i w pałacach w Londynie, które powstały dzięki: złodziejstwu oraz krwi i potowi niewolników. Znajdujesz się w warunkach, których nie rozumiesz i nie zrozumiesz. Wytłumacz mi jak władze "niepodległej" II RP zorganizowały pogrom Żydów we Lwowie. Ile czasu zajmuje przygotowanie i jak się ono odbywa ?? To nie był bandycki pogrom, w nim brali udział wyłącznie KATOLICY. Jaki był w tym udział funkcjonariuszy Watykanu ?? Jak byś był w tym czasie i miejscu we Lwowie, to też byś Żydów mordował. Nie rozumiesz obecnej sytuacji i tak samo nie rozumialbyś tego, co się działo w Lwowie i jakie miało to cele. "Niepodległa" II RP była brytyjską i francuską bazą wojskową z katolikami z wstawioną nienawiścią do Żydów. Brytyjczycy i Francuzi tą "niepodległą" II RP rządzili będąc w Polsce. pl.wikiped(*)ędzysojusznicza_do_Polski"Niepodległa" III RP to jest kopia "niepodległej" II RP. Różnica jest taka, że już się w niej Żydów nie morduje a rządzą w niej Żydzi. Oczywiście nienawiść w katolikach musiała zostać zmieniona, pod aktualne imperialne plany Żydów amerykańskich. Hamerlik a jak przeżyłeś czasy operacji CIA pod kryptonimem QRHELPFUL ?? "Wyzwalałeś" nas razem z polskimi złodziejami z polskich państwowych zakładów ?? Z tych złodziei to "wyzwolenie", z żydowska pomocą, zrobiło "bohaterów". Ci "bohaterowie" mieli dać zalążek kolejenj "niepodległej" Polski. Idiotom się wstawia w łby wizje i cele. Tak uformowaną masą zalewa się, kilku mądrych, którzy chcieli coś dobrego zrobić dla Polski. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Nie chcę być jak Ruscy, bo oni nie potrafią nikogo przekonać, bez przystawienia pistoletu do głowy.Paczpan Hamerlik nie chce być jak Konopka > Chcę nauczyć się przekonywać innych do własnych wizji bez gróźb...... nieuznawania mienia > i bez przemocyNiszczenie ogrodzenia cudzej własności nie jest przemocą wg Hamerlika > , budzić u nich wiarę w zyski.Ucieczkami > Nie wierzę we współwłasność i jestem jej przeciwny.Pisuj na kaznodzieja.pl na tym forum twoja WIARA nie ma znaczenia, a argumentów nie masz Podaj przykład spółdzielni, która zamieniła się w spółkę w skrzynce na listy Napisałeś, że tak się dzieje PODAJ PRZYKŁAD! zaiste, pięknie przekonujesz  Brednia - ucieczka- brednia - ucieczka - mantra - ucieczka - brednia - gówno
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| quick (6858 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > > Do rozpadu UE i NATO dążą różne siły, ale na pewno nie polska geopolityka.> przecież nie chcesz integracji UE, a NATO na pstrym koniu usazyda jeździJestem zwolennikiem konfederacji, Europy ojczyzn. NATO to nie tylko USA. > >Tejże chodzi o zabezpieczenie naszej polskiej przyszłości.> konfliktując się z supermocarstwem, sąsiadem,> powiedz swoją mądrość Meksykowi, KanadzieKto się z kim konfliktuje? Polska też ma interes w tym by pomost nie był zdominowany przez siły rosyjskie. W przeciwnym razie odbije się to na naszym bezpieczeństwie. > Jeffrey Sachs doradzał Polsce, Ukrainie, Rosji, żyd, zna nasze kraje od podszewkiZ jego słów, które przytoczyłeś wynika jasno, że jest zwolennikiem resetu. |
| quick (6858 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >>Nasi dziadkowie i ojcowie pomagali im zapakować naukowców na statki za free.> >>> >A jaką Ci naukowcy mieli perspektywę, w obliczu tego co się zrodziło w Niemczech?> >> W Niemczech zrodziło się to co im zasiano.> Może Niemcy sami sobie to zasiali ??> Wiesz kim był Ernst Franz Sedgwick Hanfstaengl i kto mu kazał udać się do Niemiec ??> Wiesz kto wysłał Rudolfa von Sebottendorfa do Niemiec a po wykonaniu zadania wrzucił do Bosforu ??Pomińmy na chwilę genezę nazizmu w Niemczech, co do której nie ma między nami zgody. To jednak nazizm opanował Niemcy, więc nie ma się co szczególnie dziwić, że wielu wolało zmienić miejsce pobytu. |
| quick (6858 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > > Są dwa rodzaje zagrożeń dla państwowości polskiej.> >Geostrategiczne ze strony Rosji.> napadną na nas i co?> napadną tez na Słowację, Węgry? może Bułgarię> opanują cały świat, jak usazyd?> wszyscy będziemy mówić po rosyjsku jak dziś po usazydowsku?Dążą do neutralizacji naszego regionu. Przykład; www.osw.wa(*)rosyjski-szantaz-wobec-zachodu> >Geoekonomiczne ze strony Niemiec.> jakby Niemcy zablokowały granicę to my leżymy i kwiczymyDziś to nasz sojusznik. Grunt to wydobyć się z pozycji "montowni" i uzyskać status huba gospodarczego. > jako jedyni zdobyliśmy Moskwę, co tam jest ogólnorosyjskim świętem, dniem wolnym od pracyZobacz do czego jesteś się w stanie posunąć. Oni świętują wypędzenie Polaków. > najlepiej to wyjechać do bezpiecznej Angli i się mądrzyć jak powinniśmy postepowac z Rosją i ginąć, Konopka z Niemiec tez proponuje nam, napaść na Rosję, ale wy jesteście mądrzyKoleżko ja się nie mądrze tylko rozmawiam, wymieniam się zdaniem. Życie nauczyło mnie by się przed nikim nie płaszczyć jak złotówka pod tramwajem. |
| quick (6858 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" |
> "Wyzwoleni" Ukraińcy będą mieć garby i łapy za kolana.Czyli oni wg Ciebie nie mają prawa do reorientacji? Ukraina ma być rosyjska, albo ma nie być jej wcale? |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|