Racjonalista - Strona głównaDo treści
"Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
21-04-2025 13:33okragly (21676 punktów)"Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
Ocena 1 na 1
wojne na Ukrainie spowodowało "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji", powiedział śp Franciszek, papież, czym wzbudził moje zaufanie i podziw
Podnoszenie wydatków na zbrojenia do 2% PKB nazywał "szaleństwem" (my wydajemy 5%). "Prawdziwą odpowiedzią nie jest - więcej broni, następne sankcje i sojusze polityczno-militarne, ale inny sposób zarządzania światem; nie przez pokazywanie zębów"
w marcu 2024 r. zasugerował Ukrainie wywieszenie "białej flagi"

jak byłem z kimś w konflikcie i byłem słabszy fizycznie, nigdy nie podejmowałem walki, ale gdy do niej doszło zawsze się poddawałem i do dzisiaj nie mam z tego powodu żadnych traum, do dzisiaj uwazam że zrobiłem dobrze i zrobiłbym po raz kolejny gdyby była taka potrzeba. Ukraina tez by tak zrobiła ale była sterowana zewnętrznie, przez usazyda, miała, ma, upokorzyc Rosję, zmusic do uległości w stosunku do usazyda, po wyborze Trumpa się zmieniło, dziś to UE zagrzewa Ukrainę do walki na śmierć. Tu Rosja wystepuje jako straszak, diabeł wcielony co mi się podoba, ale to kosztuje życie miliona słowian, dlatego mam informację do Ukrainców, walczycie o narodzenie Cesarstwa Europejskiego Narodu Niemieckiego, doszło do tego że my Polacy prosimy Niemców by się zbroili, by zjednoczyć europę pod flagą niemiecką. Cesarstwo Europejskie Narodu Niemieckiego,

nasz JP2 chodził na pasku usazyda i Niemiec, też zagrzewałby Ukraińców do walki

może dlatego nasi katolicy nie lubili śp papieża?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej..
Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>I Hamerlik jest zwolennikiem takiego rozwiązania

To po części prawda.

Uważam, że wszystkie decyzje operacyjne, taktyczne i strategiczne w społeczeństwie powinni podejmować w imieniu wszystkich roboli właściciele kapitaliści.

Dlatego też jestem gorącym zwolennikiem indywidualnej własności prywatnej i wrogiem wszelkiej współwłasności, w tym spółdzielczości.

Po części bo w rękach roboli chcę pozostawić decyzję o podziale wypracowanego w ten sposób dobra. To oni mają zdecydować w jawnej demokracji bezpośredniej ile dobra wróci do nich w dochodzie gwarantowanym finansowanym z podatku wyłącznie od własności a ile dobra pozostanie w rękach kapitalistów na dalszą ekspansję.

Niestety moja propozycja zderza się z mentalnością i kulturą ludzi niegotowych na adaptację do takiego modelu społeczeństwa.

Ty jesteś przeciwny publicznie jawnej księdze kapitału pod kolektywną kontrolą, demokratycznu podatkowi wyłącznie od własności na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich uczestników gospodarki, pieniądzowi bez lichwy, prawu do wolności i pokoju, zaszyfrowaniu portfeli bo masz wgrane do głowy bardzo prymitywne pojęcie wolności i martwisz się jedynie o to co sam będziesz mógł włożyć do garnka ale nie interesuje cię, co będą jeść inni.

Nie wierzę w twój model społeczeństwa, nie widzę w nim żadnej przyszłości dla siebie i nie czuję żadnego z nim związku ani żadnej przynależności

Czekam aż wasza prymitywna kultura umrze i wyląduje na zawsze w piachu.

youtu.be/5VCiU1osa3w

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>I Hamerlik jest zwolennikiem takiego rozwiązania
>To po części prawda.
>Uważam, że wszystkie decyzje operacyjne, taktyczne i strategiczne w społeczeństwie powinni podejmować w imieniu wszystkich roboli właściciele kapitaliści.
Amen
Pytanie o uzasadnienie - ucieczka

>Dlatego też jestem gorącym zwolennikiem indywidualnej własności prywatnej i wrogiem wszelkiej współwłasności, w tym spółdzielczości.

Wiem, ale pytam DLACZEGO???
Co złego widzisz w tym, że pracownik jest współwłaścicielem swojego miejsca pracy?
Naiwnie pytam i pytam...

Co gorsza, ty przeczysz istnieniu spółdzielczości, co już świadczy o tym, że żyjesz w urojonym świecie

>Ty jesteś przeciwny publicznie jawnej księdze kapitału pod kolektywną kontrolą, demokratycznu podatkowi wyłącznie od własności na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego
Nudzą mnie te twoje zmyślenia
Pytam o UZASADNIENIE twoich postulatów, a w przypadku niektórych o ich napisanie po polsku
Ile lat pytać co to jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza?
Piszesz tę słowną zbitkę od lat i od lat uciekasz od pytania co to znaczy.
Jak mogę być zwolennikiem czegoś czego nie rozumiem?

>nie widzę w nim żadnej przyszłości dla siebie i nie czuję żadnego z nim związku ani żadnej przynależności
Skoro budujesz swój obraz świata na urojeniach....


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Thoter (6650 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka

>Uważam, że wszystkie decyzje operacyjne, taktyczne i strategiczne w społeczeństwie powinni >podejmować w imieniu wszystkich roboli właściciele kapitaliści.
>
W Polsce nie było, nie ma i nie będzie polskich kapitalistów, kto w takim przypadku ma podejmować decyzje w imieniu polskich roboli ???

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>Co złego widzisz w tym, że pracownik jest współwłaścicielem swojego miejsca pracy?

Nigdy nie był, nie jest i nie będzie.
To była i wciąż jest jedynie mistyfikacja.

1. Zło widzę takie, że to kłamstwo.
2. Organizacje gospodarcze nie mogą być demokratyczne, bo jeśli będą, to wszyscy zdechną z głodu.

youtu.be/5VCiU1osa3w

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Thoter
>W Polsce nie było, nie ma i nie będzie polskich kapitalistów, kto w takim przypadku ma podejmować decyzje w imieniu polskich roboli ???

Dzięki publicznie jawnej księdze kapitału pod kolektywną kontrolą a także dzięki wyłącznemu dysponowaniu zapłaconym podatkiem od własności w części przeznaczonej na utrzymanie porządku w społeczeństwie mają szansę się rozwinąć prawdziwi kapitaliści, u których władza będzie postępować zawsze razem z odpowiedzialnością za podwładnych.

Obecnie w tajemnicy może się rozwinąć najgorsze chamstwo i pasożytnictwo zupełnie niezauważalnie dla innych i inni zamiast się bronić przed wrogiem wszelkimi środkami tolerują jego destrukcyjną działaność.


youtu.be/5VCiU1osa3w

quick (6858 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Co dla Polski wynika ze zmiany gwaranta, z USA na Rosję i Niemcy?
>Gwaranta czego?
Bezpieczeństwa strategicznego.

>Co kto ma zagwarantowane i przez kogo?

Państwa małe i średnie mają zagwarantowane bezpieczeństwo przez mocarstwa, z którymi wchodzą w sojusz.

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Co złego widzisz w tym, że pracownik jest współwłaścicielem swojego miejsca pracy?
>Nigdy nie był, nie jest i nie będzie.

Dopóki nie przyjmujesz do wiadomości rzeczywistości i żyjesz w świecie urojeń, rozmowa z tobą jest bezcelowa

>2. Organizacje gospodarcze nie mogą być demokratyczne, bo jeśli będą, to wszyscy zdechną z głodu.
Pieerdolisz


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>>2. Organizacje gospodarcze nie mogą być demokratyczne, bo jeśli będą, to wszyscy zdechną z głodu.
>Pieerdolisz

Wasza ideologia i wasze normy społeczne zgadzają się ze mną, dlatego wszystkie dzieci nauczane są w przymusowych szkołach, że w prywatnych firmach nie ma żadnej demokracji lecz panuje królestwo i to mają akceptować jako normalne w waszym świecie.

Szkoda, że wasza odzwierzęca, prymitywna i brutalna ideologia kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności oraz lichwiarskim pieniądzu odrywa władzę od odpowiedzialności.

To jest naprawdę destrukcyjne dla wszystkich i nie zapewniaj mnie, że to jedyna droga do zbawienia, bo mam waszego kapitalistycznego boga w dupie, łącznie z jego sądem ostatecznym, oraz wiecznymi rajem i piekłem. W dupie mam co wam się jawi czego on tam chce a w rzeczywistości czego wy chcecie, bo do takiej chciwości zostaliście wychowani i wasze mózgi nie są zdolne do innej pracy.

youtu.be/5VCiU1osa3w

Thoter (6650 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka

>Dzięki publicznie jawnej księdze kapitału pod kolektywną kontrolą a także dzięki wyłącznemu >dysponowaniu zapłaconym podatkiem od własności w części przeznaczonej na utrzymanie porządku w >społeczeństwie mają szansę się rozwinąć prawdziwi kapitaliści, u których władza będzie postępować zawsze razem z odpowiedzialnością za podwładnych.
>

Ja nie chcę żeby, jawnie czy nie jawnie, moim kosztem się rozwinął prawdziwy lub nie prawdziwy kapitalista.
Ja nie chcę być czyimś podwładnym i nie chcę, żeby się mną ktoś "opiekował".
Ja chcę sobie żyć w spokoju obok tego Twojego i "demokratycznego" cyrku.

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Thoter
>Ja nie chcę żeby, jawnie czy nie jawnie, moim kosztem się rozwinął prawdziwy lub nie prawdziwy kapitalista.
>Ja nie chcę być czyimś podwładnym i nie chcę, żeby się mną ktoś "opiekował".
>Ja chcę sobie żyć w spokoju obok tego Twojego i "demokratycznego" cyrku.

Zatem żyj w świecie sekretarzy, którzy będą rządzić wspólnym jak swoim a do tej nie miej żadnego wpływu na ocenę tego co robią i ich wybór. Oni sami sobie poradzą, bez twojej wiedzy i akceptacji.

Ja wolę jednak żyć w świecie, w którym wiem kto jest moim władcą i w którym ten władca ponosi odpowiedzialność za swoich podwładnych.

Wszystkie kraje komunistyczne pomimo, że ponoć wewnętrznie spójne to zupełnie nieinnowacyjne. Jak nie ukradną komuś pomysłu, to sami niczego nie wymyślą, ze strachu każdego przed każdym. Do dobrych pomysłów potrzeba mieć poczucie bezpieczeństwa w krajach komunistycznych nieznane. Nigdy nie wiesz czy nie obserwuje Cię jakaś kamera, czy ktoś za nią nie buduje wniosku, że jesteś niezgodny z systemem i czy rano nie przyjdą po Ciebie.

youtu.be/5VCiU1osa3w

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
> >>2. Organizacje gospodarcze nie mogą być demokratyczne, bo jeśli będą, to wszyscy zdechną z głodu.
>>Pieerdolisz
>Wasza ideologia

Dalej nie czytam
Do mamusi pisz na priv
I przemyśl dlaczego życie w świecie urojeń czyni cię tak zgorzkniałym tetrykiem

Niemal całe życie przepracowałem w spółdzielczych strukturach, więc skończ pieerdolić, że nie istnieją

Pytałem dlaczego jesteś wrogiem tego, żeby pracownik pracował na swoim
Odpowiedź : bo bezosy nie lubią konkurencji

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Thoter (6650 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka

>Ja wolę jednak żyć w świecie, w którym wiem kto jest moim władcą i w którym ten władca ponosi odpowiedzialność za swoich podwładnych.
>Wszystkie kraje komunistyczne pomimo, że ponoć wewnętrznie spójne to zupełnie nieinnowacyjne. Jak nie ukradną komuś pomysłu, to sami niczego nie wymyślą, ze strachu każdego przed każdym. Do >dobrych pomysłów potrzeba mieć poczucie bezpieczeństwa w krajach komunistycznych nieznane. Nigdy >nie wiesz czy nie obserwuje Cię jakaś kamera, czy ktoś za nią nie buduje wniosku, że jesteś >niezgodny z systemem i czy rano nie przyjdą po Ciebie.
>

Masz jakieś urojenia identyczne z tymi, którymi popisuje się quick.
Uważasz, że wykradzeni przez Żydów amerykańskich naukowcy z Europy, w czasie gdy wymordowano Żydów niemieckich, by nie stworzyli potężnej komunistycznej Europy, nic by nam nie stworzyli ???
Ja stoję po stronie Żydów, których wymordowali Żydzi. To, że byli komunistami świadczy tylko o ich wielkości. Przez to, że nasi przodkowie mordowali Żydów, straciłem udziały w ich projekcie stworzenia potężnej komunistycznej Europy. Byłbym WSPÓLNIKIEM a Ty cieszysz się z bycia parobkiem. Quick płakał jak się zawiódł na Amerykanach. Starał się i liczył za to na nagrodę. Problem w tym, że nie zawarł z nimi umowy.
Może po epidemii dżumy, przez chwilę, posiadacze parobków by o nich dbali. Dzisiaj sytuacja jest inna. Parobek przegrał konkurencję z robotem. Nawet jak to pojął i coś się nauczył, to teraz dobije go AI. Kapitaliści jednak przygotowali mu alternatywę. Ma intratną możliwość, stania się mięsem armatnim.

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>Niemal całe życie przepracowałem w spółdzielczych strukturach, więc skończ pieerdolić, że nie istnieją

Co z tego skoro je zupełnie zdradziłeś i stałeś się ideologiem prymitywnego i brutalnego kapitalizmu?

Teraz nauczasz małe dzieci, że właściciel jest zawsze w prawie, kiedy inni nie mają żadnych praw, że wszystko mu wolno, kiedy innym nic nie wolno bez jego zgody, że do ochrony swojej władzy ma prawo wykorzystywać tajemnice i przemoc a państwo finansowane z przymusowych podatków od biedy ma mu to zagwarantować.

Jesteś zdrajcą i wrogiem najemnych roboli, który udaje ich przyjaciela.

Czekasz teraz na zaproszenie na salony za swoją lojalność wobec inwestorów inwestujących w wyzysk.

Po stokroć poznałem już twój stosunek do tajemnicy mienia i przemocy egzekucyjnej.

Najgorsze szumowiny tego świata, którym wszyscy są zupełnie obojętni i traktują ich jak martwą materię, mogą liczyć na twoje ogromne wsparcie i dozgonną lojalność.

youtu.be/5VCiU1osa3w

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Thoter
>teraz dobije go AI

Trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że propagatorzy bomb atomowych i w przyszłości autonomicznych robotów walczących, to nie są ludzie tylko demony i jak demony należy ich traktować.

Przemyśl swój stosunek do zbawienia przez produkcję i posiadanie bomb atomowych, bo też kwalifikujesz się do roli demona.

Dziwię się, że moralni ludzie pozwalają takiemu złu panoszyć się po świecie i jeszcze innym morale i normy definiować.

Na takie kreatury należy zorganizować ogólnoświatowe polowanie.

youtu.be/5VCiU1osa3w

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
Niemal całe życie przepracowałem w spółdzielczych strukturach, więc skończ pieerdolić, że nie istnieją

Lecz się z urojeń

>Co z tego skoro je zupełnie zdradziłeś i stałeś się ideologiem prymitywnego i brutalnego kapitalizmu?
A twoja żona stała się dziwką dla psów. Też poradzę zmyślać

>Teraz nauczasz małe dzieci
A ty je gwałcisz. Też poradzę zmyślać

>Najgorsze szumowiny tego świata, którym wszyscy są zupełnie obojętni i traktują ich jak martwą materię, mogą liczyć na twoje ogromne wsparcie i dozgonną lojalność.

Gówno nie jest argumentem

Pytałem dlaczego jesteś wrogiem organizacji, w której pracownik jest współwłaścicielem firmy
Odpowiedzią jest gówno
Miej odwagę napisać, że jesteś wrogiem spółdzielczości, bo tam nie ma panów, a ty panom ssiesz fiuta za kasę

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365