 |
"Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 21-04-2025 13:33 | okragly (21676 punktów) | "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
1 na 1 | wojne na Ukrainie spowodowało "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji", powiedział śp Franciszek, papież, czym wzbudził moje zaufanie i podziw Podnoszenie wydatków na zbrojenia do 2% PKB nazywał "szaleństwem" (my wydajemy 5%). "Prawdziwą odpowiedzią nie jest - więcej broni, następne sankcje i sojusze polityczno-militarne, ale inny sposób zarządzania światem; nie przez pokazywanie zębów" w marcu 2024 r. zasugerował Ukrainie wywieszenie "białej flagi"
jak byłem z kimś w konflikcie i byłem słabszy fizycznie, nigdy nie podejmowałem walki, ale gdy do niej doszło zawsze się poddawałem i do dzisiaj nie mam z tego powodu żadnych traum, do dzisiaj uwazam że zrobiłem dobrze i zrobiłbym po raz kolejny gdyby była taka potrzeba. Ukraina tez by tak zrobiła ale była sterowana zewnętrznie, przez usazyda, miała, ma, upokorzyc Rosję, zmusic do uległości w stosunku do usazyda, po wyborze Trumpa się zmieniło, dziś to UE zagrzewa Ukrainę do walki na śmierć. Tu Rosja wystepuje jako straszak, diabeł wcielony co mi się podoba, ale to kosztuje życie miliona słowian, dlatego mam informację do Ukrainców, walczycie o narodzenie Cesarstwa Europejskiego Narodu Niemieckiego, doszło do tego że my Polacy prosimy Niemców by się zbroili, by zjednoczyć europę pod flagą niemiecką. Cesarstwo Europejskie Narodu Niemieckiego,
nasz JP2 chodził na pasku usazyda i Niemiec, też zagrzewałby Ukraińców do walki
może dlatego nasi katolicy nie lubili śp papieża?
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej..| szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >TY BRONISZ LUDZI, KTÓRZY INNYCH WYSŁALI DO TREBLINKI> Nie.TAK! Bronisz twojego dziadunia, który dla nagrody donosił na Gestapo, gdzie ukrywają się Żydzi, żeby można ich było wysłać do Treblinki K....A. Czytaj własne słowa Skoro nie poradzisz zrozumieć pytania o spółdzielnie, to przynajmniej postaraj się zrozumieć to , co sam piszesz > Każdy bandyta, który atakuje prawdęIle tatuś dostał dotacji do posiadłości? Rozumiem, tajemnica  Chcę znać PRAWDĘ, ale jakiś bandyta - Konopka ją tai Tej prawdy nikt się nie dowie, fanatyczny miłośniku tajemnic Wg ciebie ludobójstwo bierze się z tajemnic Ile tatuś dostał dotacji do posiadłości? Rozumiem, tajemnica 
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19904 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Ile tatuś dostał dotacji do posiadłości?> Rozumiem, tajemnica  Nie wiem. On to nie ja. Podejrzewam, że mógł uzyskać od państwa ponad 50 tys. pomocy ale nie znam dokładnej liczby. Byłaby publicznie jawna księga kapitału to byś sobie sam sprawdził co do drugiego miejsce po przecinku ale z tego co widzę prędzej zginiecie niż pozwolicie na jej rozwój. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | Wg ciebie tajemnice są przyczyną ludobójstwa Za ile poszła twoja działka, twórco ludobójstwa? Twierdzisz, że lepiej żeby zginął miliard ludzi, niż żeby został ukarany jeden donosiciel do Gestapo, gdzie ukrywają się Żydzi Jesteś psim gównem > >Ile tatuś dostał dotacji do posiadłości?> >Rozumiem, tajemnica  > Nie wiem.> On to nie ja.To zapytaj, paczpan, mnie zapytasz, to odpowiem, a rodzony tatuś nie powie? Za ile poszła TWOJA działka? Rozumiem, tajemnica On to nie ja? I nie interesuje cię najważniejsza transakcja w twoim życiu, ale interesuje cię za ile kupiłem samochód To ci powiem . kosztował ok. 120 000 złotych Za ile poszła twoja ziemia? Uuuuuuu, rozuuuuumiem.... tajemnica nawet przed tobą Hamerchuju Nie wierzę że nie wiesz NIE WIERZĘ, że jakaś kobieta okazała się tak głupią pindą, że wydała się za zadłużonego człowieka, nie pytając ile ma długu i czy nie przyjdzie komornik i nie zabierz JEJ własności Jeśli ona nie wie, to albo oszukałeś własną żonę, albo łżesz na forum, albo wziąłeś idiotkę. > Podejrzewam, że mógł uzyskać od państwa ponad 50 tys. pomocy ale nie znam dokładnej liczby.Paczpan jak posiadacze żreją na koszt biedoty, która płaci podatki od każdej kromki chleba To psi chuj, pijawka, chciwe gówno. Tak go nazwiesz? ODWAGI, synu psiego gówna! Przecież to myślisz, to mu to powiedz, albo podaj adres mailowy tatusia czy mamusi, poślę im linki do twoich wypowiedzi. Nie? Przecież TY napisałeś że twoje poglądy powinny być znane > Byłaby publicznie jawna księga kapitałuAle jej nie ma i nigdy nie będzie, bo ucieczkami do niej nie przekonasz Warunkiem przekonania kogoś jest PRZYKŁAD > Ale ok, spotkajmy się, porozmawiamy twarzą w twarz. Zapraszam.> >Czy powtórzysz wtedy swoje zarzuty, że oszukałem pracowników i żyję z lichwy, człowieku bez twarzy nazwiska i godności?> >Powtórzysz???> Powtórzę to co dziś wyraziłem,Czy powtórzysz wtedy swoje zarzuty, że oszukałem pracowników i żyję z lichwy, człowieku bez twarzy nazwiska i godności? Takie było pytanie > Władza bez odpowiedzialności to twoja dewiza jak zresztą wielu innych pasożytów w dziejach ludzkości.Znów nazwałeś swoich rodziców pasożytami, ale oczywiście nie twarzą w twarz
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Zabili opętani nienawiścią kaci.> Taka chora nienawiść między ludźmi mogła rozwinąć się tylko dzięki tajemnicom, chronionym >państwowymi karami wobec ludzi prawdomównych.> Np. Żydów, po 1938 roku, zaczęto mordować z zemsty, za to co zrobili w ZSRR w 1937 roku. To nie była nienawiść a zemsta. Do prowadzenia proxy wojen potrzeba stworzyć skurwy...two otuanione nienawiścią. Ci co z tą otumanioną bandą walczą, już nie kierują się nienawiścią. |
| Hamerlik Konopka (19904 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Ci co z tą otumanioną bandą walczą, już nie kierują się nienawiścią.Tak, tak, tak. Można wyprodukować 1000 bomb atomowych, wykrzykiwać do kamer groźby ich użycia i wciąż pozostawać "dobrym człowiekiem". Ale to tylko w waszym świecie i w waszej "kulturze". W moich to niemożliwe. W moim świecie wystarczy tylko wyprodukować bombę atomową, innemu na to pozwolić albo dać mu do tego prawo, żeby zostać przez wszystkich uznanym za wcielenie diabła. W moim świecie nie da się prowadzić wojny i być dobrym jednocześnie. W moim świecie wojny prowadzi wyłącznie diabelstwo, bez względu na to mu się tam roi w głowie i czego tam i kogo broni. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| Hamerlik Konopka (19904 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Za ile poszła twoja działka,Nie wiem i też nie wierzę, że kiedykolwiek była moja. Nie była. To jest tylko wroga narracja, która ma innym pozwolić na przemoc wobec mnie > Twierdzisz, że lepiej żeby zginął miliard ludzi, niż żeby został ukarany jeden donosiciel do Gestapo, gdzie ukrywają się ŻydziTwierdzę, że prawa do prawdy i pokoju będą fundamentem mojego społeczeństwa, w którym ludzie głoszący prawdę i odmawiający walki z innymi będą święci i nietykalni. Ty cały czas odnosisz to do waszych zwierzęcych stosunków społecznych i pouczasz mnie, że krzywdzenie ludzi za prawdę i pokój jest normalne. Dla małp może i normalne ale w moim społeczeństwe to będzie absolutne tabu. Nikomu nie będzie wolno nikogo skrzywdzić za prawdę i pokój. Jeśli kogoś tkniesz za prawdę i pokój albo innym na to pozwolisz, to zostaniesz wykluczony z mojego społeczeństwa. Zresztą ty nigdy nie staniesz się jego częścią. Twoja prymitywna i brutalna psychika wyklucza taką możliwość. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| Hamerlik Konopka (19904 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Paczpan jak posiadacze żreją na koszt biedoty, która płaci podatki od każdej kromki chlebaZgoda, dopłacanie do własności prywatnej z podatków zebranych pod przymusem od ludzi, którzy nie mają nic prócz długów jest pojebane. Jestem temu bardzo przeciwny. A jeszcze ukrywanie tego, to już jest maks w skali pojebania. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | Napisałeś, że spółdzielnie przekształcają się w spółki w skrzynkach na listy Czekam na przykład. > >Za ile poszła twoja działka,> Nie wiem i też nie wierzę, że kiedykolwiek była moja.Kłamiesz Sam napisałeś, że była twoja, ale nie spłacałeś kredytu więc ją zlicytowano Pipcys od lat o potrzebie jawności Dlaczego nie powiedziałeś swojej ŻONIE ile masz długu? Bo jesteś kłamcą, oszustem i fanatycznym miłośnikiem tajemnic Nie wierzę, że znalazła się samica która wydał się za zadłużonego człowieka nie wiedząc ile ma długu NIE WIERZĘ, więc nie wierzę też, ze nie znasz kwoty licytacji Znasz, ale jesteś fanatykiem tajemnin Głosisz, że przyczyną ludobójstwa były tajemnice. więc sam się przyznajesz to tworzenia ideologii ludobójstwa, zresztą to co piszesz o miliardzie ofiar twojej ideologii popierdoleńca, o tym dobitnie świadczy > >Twierdzisz, że lepiej żeby zginął miliard ludzi, niż żeby został ukarany jeden donosiciel do Gestapo, gdzie ukrywają się Żydzi> Twierdzę, że prawa do prawdy i pokoju będą fundamentem mojego społeczeństwa,Twierdzisz, że lepiej żeby zginął miliard ludzi, niż żeby został ukarany jeden donosiciel do Gestapo, gdzie ukrywają się Żydzi Nie przekręcaj swoich słów > Ty cały czas odnosisz to do waszych zwierzęcychDo suki - Konopki pisz na priv, dalej nie czytam PRZESTAŃ RZUCAĆ GÓWNEM PSI CHUJU, PRZESTANIESZ OBRYWAĆ RYKOSZETEM > >Paczpan jak posiadacze żreją na koszt biedoty, która płaci podatki od każdej kromki chleba> Zgoda, dopłacanie do własności prywatnej z podatków zebranych pod przymusem od ludzi, którzy nie mają nic prócz długów jest pojebane.No to dlaczego tatuś wziął, skoro zna twoje poglądy? Powiedziałeś mu, że jest pasożytem? Rozumiem, za trudne pytania ja mnie biorę dotacji, a do mnie masz cięgiem pretensje Miej pretensje do tatusia Oczywiście nie podasz adresu tatusia, żebym mu powtórzył twoje słowa, że jest pasożytem... Rozumiem, tajemnica 
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19904 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Sam napisałeś, że była twoja, ale nie spłacałeś kredytu więc ją zlicytowanoAle już nie operuję waszą prawdą i waszymi pojęciami. To się zmieniło. Nie jestem już częścią waszej kultury. Twoja narracja nie jest już moją narracją. Różnimy się nie tylko systemem wartości ale także systemem pojęciowym. To co dzieje się w waszych umysłach mnie już więcej nie dotyczy. Mój umysł jest inny, zbudowany na nowym pojęciu świata. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >Sam napisałeś, że była twoja, ale nie spłacałeś kredytu więc ją zlicytowano> Ale już nie operuję wasządalej nie czytam, do mamusi pisz na priv Serio za trudny komunikat? Aż taki masz przegnity mózg, żeby nie zrozumieć? napisałeś że ludobójstwo wzięło się z tajemnic Za ile poszła twoja działka? Tajemnica Nie pipc, że nie wiesz, żadna kobieta nie wzięłaby ślubu z zadłużonym facetem nie wiedząc ile ma długu. Wiedziałeś za ile poszła twoja działka, ale to tajemnica fanatyczny miłośniku tajemnic A od tajemnic pochodzi ludobójstwo wg ciebie Mengele to twój wujek? Pytanie o spółdzielnie w mocy Brak odpowiedzi oznacza, że znów się publicznie zesrałeś UDOWODNIŁEŚ ŻE ŻYJESZ W ŚWIECIE UROJEŃ i WŁASNYCH KŁAMSTW Ty już nawet siebie okłamujesz
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" |
> USA to samotna wyspa, nikt i nic jej nie zagraża> www.youtube.com/watch?v=TIUVoYqUyAAAmeryka umiera na moich oczach. UPADEK MOCARSTWA.Pani Ola mówi w 7 minucie, że na egzaminach na pytanie: czy Ameryka jest policją czy terrorystą świata, tylko ona i jeszcze jedna osoba odpowiedziała, że policją. |
| Hamerlik Konopka (19904 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Nie pipc, że nie wiesz, żadna kobieta nie wzięłaby ślubu z zadłużonym facetem nie wiedząc ile ma długu.A ty, że nie nauczono cię budować własnej wartości na poniżaniu innych. Tak pewnie robił twój tatuś na twoich oczach, ten obraz oprogramowal twój mózg i teraz powtarzasz jego zachowania nieświadomie nawet, że to efekt wgranego ci kulturowego oprogramowania. W waszej kulturze to normalne. Dlatego też mam z nią taki problem. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | Nie pipc, że nie wiesz, żadna kobieta nie wzięłaby ślubu z zadłużonym facetem nie wiedząc ile ma długu. > A ty, że nie nauczono cię budować własnej wartości na poniżaniu innych.Więc zaprzestań poniżania innych Nazwałeś mnie przestępcą. Nie pipc, że nie wiesz, żadna kobieta nie wzięłaby ślubu z zadłużonym facetem nie wiedząc ile ma długu. Wiesz za ile zlicytowano działkę, ale to tajemnica fanatyka tajemnic Inni mają ujawnić hamerchuj ma prawo do tajemnic Twierdzisz, że nawet ludobójstwo bierze się z tajemnic za ile poszła twoja działka? Twoje tajemnice też prowadzą do ludobójstwa? > W waszejdalej nie czytam. Pytanie o spółdzielnie w mocy, ale ponieważ jest to merytoryczne pytanie, hamergówno ucieka w prywatne wycieczki
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19904 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Wiesz za ile zlicytowano działkę, ale to tajemnica fanatyka tajemnic> Inni mają ujawnić hamerchuj ma prawo do tajemnic> Twierdzisz, że nawet ludobójstwo bierze się z tajemnicNie mam tajemnic, nie potrzebuję ich więcej. Nie buduję własnych korzyści na błędnych założeniach innych ludzi tak jak wy. Nie należę do waszej kultury. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | 1 Pytanie o spółdzielnie Przyznaj że napisałeś brednie, 2 Zarzuciłeś mi przestępstwa - powtórzysz zarzuty przy świadkach w Berlinie > >Wiesz za ile zlicytowano działkę, ale to tajemnica fanatyka tajemnic> Nie mam tajemnic, nie potrzebuję ich więcej.Za ile poszła twoja działka? Kłamiąc, że nie wiesz obrażasz swoją żonę. Twierdzisz, że jest głupią cipą, która wydała się za zadłużonego faceta nie pytając o wielkość długu. albo też nie powiedziałeś jej o długu, a wtedy jesteś oszustem. oszukałeś ŻONĘ
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|