Racjonalista - Strona głównaDo treści
"Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
21-04-2025 13:33okragly (21676 punktów)"Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
Ocena 1 na 1
wojne na Ukrainie spowodowało "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji", powiedział śp Franciszek, papież, czym wzbudził moje zaufanie i podziw
Podnoszenie wydatków na zbrojenia do 2% PKB nazywał "szaleństwem" (my wydajemy 5%). "Prawdziwą odpowiedzią nie jest - więcej broni, następne sankcje i sojusze polityczno-militarne, ale inny sposób zarządzania światem; nie przez pokazywanie zębów"
w marcu 2024 r. zasugerował Ukrainie wywieszenie "białej flagi"

jak byłem z kimś w konflikcie i byłem słabszy fizycznie, nigdy nie podejmowałem walki, ale gdy do niej doszło zawsze się poddawałem i do dzisiaj nie mam z tego powodu żadnych traum, do dzisiaj uwazam że zrobiłem dobrze i zrobiłbym po raz kolejny gdyby była taka potrzeba. Ukraina tez by tak zrobiła ale była sterowana zewnętrznie, przez usazyda, miała, ma, upokorzyc Rosję, zmusic do uległości w stosunku do usazyda, po wyborze Trumpa się zmieniło, dziś to UE zagrzewa Ukrainę do walki na śmierć. Tu Rosja wystepuje jako straszak, diabeł wcielony co mi się podoba, ale to kosztuje życie miliona słowian, dlatego mam informację do Ukrainców, walczycie o narodzenie Cesarstwa Europejskiego Narodu Niemieckiego, doszło do tego że my Polacy prosimy Niemców by się zbroili, by zjednoczyć europę pod flagą niemiecką. Cesarstwo Europejskie Narodu Niemieckiego,

nasz JP2 chodził na pasku usazyda i Niemiec, też zagrzewałby Ukraińców do walki

może dlatego nasi katolicy nie lubili śp papieża?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej..
szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
Twierdzisz, że spółdzielnie przekształcają się w spółki nw skrzynkach na listy
Podaj przykład takiej spółdzielni

Ile lat czekać?

>>Podtrzymuję. Właściciel ma płacić podatek, Hamerlik ma dostawać kasę bez żadnych zobowiązań
>Każdy najemnik ma obowiązek wykonywać rozkazy właścicieli

Pieerdolisz, jak zwykle. Mam obowiązek wykonywać rozkazy twojej matki bo ma posiadłości, czy Bezosa ? W dupie mam ich rozkazy, mogą mnie co najwyżej o coś poprosić

Jeśliu kogoś pracujesz, to on ci PŁACI za pracę i ma prawo wydawać polecenia
Ty, leniwy idioto, pewnie byś chciał wypłatę brać ale poleceń nie wykonywać

I to nie są ROZKAZY, ale co najwyżej POLECENIA, a pracę możesz po prostu zmienić lub założyć swoją firmę i nie słuchać nikogo
Oczywiście nie odpowiesz na ten argument, bo jesteś debilem
Równie oczywiste, że pracodawca ma obowiązki wobec pracowników musi im płacić i dbać o oich bezpieczeństwo, jesteś idiotą, skoro tego nie dostrzegasz
Odpowiesz na pytanie jack widzisz organizację pracy bez wykonywania poleceń?

Wiem, znam odpowiedź - ucieczka kretyna

Tak jak udowodniłeś że jesteś debilem pisząc, że twoja mamusia mieszka pod mostem bo nie istnieje jej osiedle.
Istnieje, brew twoim wizjom najaranego kretyna, który nie wie kim sam jest

>Najemnik nie ma prawa o niczym samodzielnie zdecydować,
Ojeeeeeeej kretynek zmyślił, że właściciel kazał mu lecieć do Senegalu
Ty idioto
Biedactwo wysrać się możesz bez pozwolenia pana?
Obciągasz panu?
Gdzie ci pan każe lecieć na następne wakacje?
Nie wolno ci zmienić pracy bez zgody pana?

Żałosny kretynie o mentalności skundlałego niewolnika

>To właśnie za tym zobowiązaniem do podporządkowania ma stać prawo gwarantowanego dochodu.
>Poddaństwo za dobrobyt i nigdy inaczej.

Żadnego poddaństwa, kundlu o mentalności niewolnika
A na dobrobyt sam zapracuj

Gardzę ludźmi nie potrzebującymi wolności. Gardzę mentalnymi niewolnikami, którzy potrzebują pana

>Ty chcesz, żeby właściciele mieli prawo władzy właścicielskiej
Twoja żna to k***a dla psów, zmyślaj dalej

>, bez żadnej odpowiedzialności za podwładnych.

Jaką odpowiedzialność ma stara Hamerlikowa?
UCIECZKA
UCIECZKA
UCIECZKA

>Chcesz rozerwać nierozerwalny społecznie związek prawa i obowiązku.
Jaką odpowiedzialność ma stara Hamerlikowa?
UCIECZKA
UCIECZKA
UCIECZKA

>Promujesz prawo bez obowiązku, bo jesteś ideologiem pasożytnictwa.

Twoja żona to k***a dla psów

>Masz naturę pasożyta
Twoja żona to k***a dla psów, niewolniku

>bo jesteś gotów niszczyć cudze życie, żeby na jego zgliszczach swoje życie rozwijać.
Twoja żona to k***a dla psów, niewolniku

>Wg twojej, do właścicieli mają należeć wszystkie owoce pracy najemnych roboli, bo działają w ich przestrzeni.

Zmyślasz moje poglądy
IDIOTO, SYNY IDIOTY! Nie po to zakładałem spółdzielcze struktury, żeby istnieli "robole" pracujący na właścicieli

Kiedy wreszcie gówno w twojej czaszce zrozumie prosty komunikat?
Jak twoi rodzice - pasożyty korzystają z własności, żeby żreć owoce pracy roboli, to miej pretensje do nich, nie do mnie

>Właściciel mieszkania musi zapłacić demokratyczny podatek od publicznie jawnej własności
Właściciel mieszkania musiał zainwestować pieniądze w budowę lub kupno, remonty, przeglądy itp
I to mu się musi opłacać
Czego, idioto nie rozumiesz?
A jak nie chcesz płacić za najm cudzego mieszkania, to zbuduj dom, zamiast latać na wakacje po 4 kontynentach

>To jest regulacja rozkładu kapitału - czytaj rozkładu dobra.
Brednia idioty. Przykład Płocka - ucieczka

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>pracę możesz po prostu zmienić lub założyć swoją firmę

Ja również ty w warunkach publicznie jawnej i demokratycznie opodatkowanej na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich uczestników gospodarki własności.

Jeśli nie chcesz mieć na sobie ciężaru jawnej i opodatkowanej własności to zawsze możesz z niej zrezygnować i zostać najemnikiem na cudzym bez żadnych długów ani żadnych zobowiązań podatkowych a jedynie z dochodem gwarantowanym.

Potężna różnica z waszym światem, gdzie najemnicy bez żadnych posiadłości toną w długach i w zobowiązaniach podatkowych wyłącznie finansując wasze tfffuuuu "państwo".

I nie mów mi, że ci się należy, bo zapracowałes.

Wystarczy spojrzeć na różnice społeczne jakie są naturalne w waszym tfffuuuu "systemie prawnym" żeby zrozumieć, że nie ma są wami żadnej sprawiedliwości, ani nawet przychylności innym.

Co ci się należy wychodząc poza wasz prymitywny, brutalny i jakże niesprawiedliwy system społeczny?

Wyglądając poza to prymitywne chamstwo ja twoich należności nie widzę.

youtu.be/5VCiU1osa3w

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
Twierdzisz, że spółdzielnie przekształcają się w spółki nw skrzynkach na listy
Podaj przykład takiej spółdzielni

Ile lat czekać?

>>Podtrzymuję. Właściciel ma płacić podatek, Hamerlik ma dostawać kasę bez żadnych zobowiązań
>Każdy najemnik ma obowiązek wykonywać rozkazy właścicieli

Pieerdolisz, jak zwykle. Mam obowiązek wykonywać rozkazy twojej matki bo ma posiadłości, czy Bezosa ? W dupie mam ich rozkazy, mogą mnie co najwyżej o coś poprosić

Jeśliu kogoś pracujesz, to on ci PŁACI za pracę i ma prawo wydawać polecenia
Ty, leniwy idioto, pewnie byś chciał wypłatę brać ale poleceń nie wykonywać

I to nie są ROZKAZY, ale co najwyżej POLECENIA, a pracę możesz po prostu zmienić lub założyć swoją firmę i nie słuchać nikogo
Oczywiście nie odpowiesz na ten argument, bo jesteś debilem
Równie oczywiste, że pracodawca ma obowiązki wobec pracowników musi im płacić i dbać o oich bezpieczeństwo, jesteś idiotą, skoro tego nie dostrzegasz
Odpowiesz na pytanie jack widzisz organizację pracy bez wykonywania poleceń?

Wiem, znam odpowiedź - ucieczka kretyna

Tak jak udowodniłeś że jesteś debilem pisząc, że twoja mamusia mieszka pod mostem bo nie istnieje jej osiedle.
Istnieje, brew twoim wizjom najaranego kretyna, który nie wie kim sam jest

>Najemnik nie ma prawa o niczym samodzielnie zdecydować,
Ojeeeeeeej kretynek zmyślił, że właściciel kazał mu lecieć do Senegalu
Ty idioto
Biedactwo wysrać się możesz bez pozwolenia pana?
Obciągasz panu?
Gdzie ci pan każe lecieć na następne wakacje?
Nie wolno ci zmienić pracy bez zgody pana?

Żałosny kretynie o mentalności skundlałego niewolnika

>To właśnie za tym zobowiązaniem do podporządkowania ma stać prawo gwarantowanego dochodu.
>Poddaństwo za dobrobyt i nigdy inaczej.

Żadnego poddaństwa, kundlu o mentalności niewolnika
A na dobrobyt sam zapracuj

Gardzę ludźmi nie potrzebującymi wolności. Gardzę mentalnymi niewolnikami, którzy potrzebują pana

>Ty chcesz, żeby właściciele mieli prawo władzy właścicielskiej
Twoja żna to k***a dla psów, zmyślaj dalej

>, bez żadnej odpowiedzialności za podwładnych.

Jaką odpowiedzialność ma stara Hamerlikowa?
UCIECZKA
UCIECZKA
UCIECZKA

>Chcesz rozerwać nierozerwalny społecznie związek prawa i obowiązku.
Jaką odpowiedzialność ma stara Hamerlikowa?
UCIECZKA
UCIECZKA
UCIECZKA

>Promujesz prawo bez obowiązku, bo jesteś ideologiem pasożytnictwa.

Twoja żona to k***a dla psów

>Masz naturę pasożyta
Twoja żona to k***a dla psów, niewolniku

>bo jesteś gotów niszczyć cudze życie, żeby na jego zgliszczach swoje życie rozwijać.
Twoja żona to k***a dla psów, niewolniku

>Wg twojej, do właścicieli mają należeć wszystkie owoce pracy najemnych roboli, bo działają w ich przestrzeni.

Zmyślasz moje poglądy
IDIOTO, SYNY IDIOTY! Nie po to zakładałem spółdzielcze struktury, żeby istnieli "robole" pracujący na właścicieli

Kiedy wreszcie gówno w twojej czaszce zrozumie prosty komunikat?
Jak twoi rodzice - pasożyty korzystają z własności, żeby żreć owoce pracy roboli, to miej pretensje do nich, nie do mnie

>Właściciel mieszkania musi zapłacić demokratyczny podatek od publicznie jawnej własności
Właściciel mieszkania musiał zainwestować pieniądze w budowę lub kupno, remonty, przeglądy itp
I to mu się musi opłacać
Czego, idioto nie rozumiesz?
A jak nie chcesz płacić za najm cudzego mieszkania, to zbuduj dom, zamiast latać na wakacje po 4 kontynentach

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>ma prawo wydawać polecenia

Kto ma prawo ten musi mieć też obowiązek.
Nie tylko prawo ale i obowiązek musi podlegać kontroli społecznej.

Nie chcecie żadnej kontroli, bo rozumiecie, że stworzyliście niesprawiedliwy i niekorzystny dla innych świat, które istnieje tylko dzięki przemocy i tajemnicom, bez nich nie przetrwałby nawet dnia.

Czas to zmienić i wprowadzić publicznie jawną księgę kapitału pod kolektywną kontrolą opisującą wszelką własność w powiązaniu każdego przedmiotu własności z osobą fizyczną z nazwiskiem i adresem zamieszkania.

Ale nie tylko wszystkie świadectwa własności bowiem także wszystkie portfele, wszystkie wpływy do nich i wszystkie wypływy do publicznej wiadomości wszystkich uczestników gospodarki.

Wasze pojęcie wolności w prawie do tajemicy - mam w dupie.

Wasza wiarę w to, że jesteście najlepsi a inni chcą wiedzieć co macie, żeby wam ukraść - mam w dupie.

Generalnie wasze wierzenia, wasze wizje, wasze wartości i przede wszystkim waszą tfffuuuu "kulturę" mam w dupie.

Byleby od nich jak najdalej.
Bo przecież nic nas nie łączy lecz wszystko dzieli.

Nie będę żył jak prymitywne zwierzę, bo tego jesteście nauczeni i tak chcecie.

Wasze tfffuuuu "prawo" wasza tfffuuuu "kultura" właśnie kończą się.

youtu.be/5VCiU1osa3w

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
To jeszcze raz w najważniejszych punktach:

1 Twierdzisz, że spółdzielnie przekształcają się w spółki nw skrzynkach na listy
Podaj przykład takiej spółdzielni

2 Mam obowiązek wykonywać rozkazy twojej matki bo ma posiadłości, czy Bezosa ?

3 Jak widzisz organizację pracy bez wykonywania poleceń?
3.1 Chcesz przychodzić do pracy, nie pracować i barć wypłatę?

4
>Najemnik nie ma prawa o niczym samodzielnie zdecydować,
4,1 Nie wolno ci zmienić pracy bez zgody pana?
4.2 Pan decyduje gdzie polecisz na wakacje?
4.3 Bezos osobiście każe pokazuje, kto jaką paczkę ma spakować?

(Widać, że nigdy nie pracowałeś)

5 Jaką odpowiedzialność za podwładnych ma stara Hamerlikowa?

>Promujesz prawo bez obowiązku, bo jesteś ideologiem pasożytnictwa.
>Masz naturę pasożyta
>bo jesteś gotów niszczyć cudze życie, żeby na jego zgliszczach swoje życie rozwijać.

Gówno nie jest odpowiedzią, jak widać skupiasz się na rzucaniu gównem w zmyślonego "szarleya" zamiast na argumentach

Pięć punktów + podpunkty
teraz będzie ucieczka w rzucanie gównem, lub może na jedno krystkon odpowie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>ma prawo wydawać polecenia
>Kto ma prawo ten musi mieć też obowiązek.

I MA OBOWIĄZKI!
Ma obowiązek dbać o bezpieczeństwo pracownika
Ma obowiązek płacić za pracę

>Nie tylko prawo ale i obowiązek musi podlegać kontroli społecznej.
Społecznej czy hamerliczej?

>Nie chcecie żadnej kontroli,
Mamusia czy tatuś?
Bo ja miałem nad sobą zawsze kontrolę spółdzielców,
MAMUSIA CZY TATUŚ?????????
Które z nich nie chce żadnej kontroli nad swoimi posiadłościami i podwładnymi?

>rozumiecie, że stworzyliście niesprawiedliwy i niekorzystny dla innych świat,
Mamusia czy tatuś?
Kiedy wreszcie Krystkon Hamerlik - idiota zrozumie, że NIKT z jego nie ponosi większej odpowiedzialności za ten świat niż Krystkon Hamerchuj - Idiota?

To, że w Niemczech głosujesz dupą, patrząc w telewizor:
1 To jest twój wyborczy akt
2 to nie jest żaden argument

Wytrzeźwiej wreszcie i zrozum prosty komunikat
NIE GŁOSUJĘ W TWOICH NIEMCZECH BO NIE MAM TAM WYBORCZYCH PRAW.
Zrozumiałeś?
Nie. a szkoda
Powtórzę
NIE GŁOSUJĘ W TWOICH NIEMCZECH BO NIE MAM TAM WYBORCZYCH PRAW.
Zrozumiałeś?
Nie. a szkoda
Powtórzę
NIE GŁOSUJĘ W TWOICH NIEMCZECH BO NIE MAM TAM WYBORCZYCH PRAW.
Zrozumiałeś?
Nie. a szkoda
Powtórzę
NIE GŁOSUJĘ W TWOICH NIEMCZECH BO NIE MAM TAM WYBORCZYCH PRAW.
Zrozumiałeś?
Nie. a szkoda
Powtórzę
NIE GŁOSUJĘ W TWOICH NIEMCZECH BO NIE MAM TAM WYBORCZYCH PRAW.
Zrozumiałeś?
Nie. a szkoda
Powtórzę

Cóż tłumaczenie idiocie jak piasek w morze
Starasz się chociaż zrozumieć

Bo ja dobrze rozumie, że twoja mamusia świadcząc usługi na Nadodrzu nabawiła się syfilisa i poczęła z klientem krystkona upośledzonego na deklu, który nie rozumie prostych słów

NIE GŁOSUJĘ W TWOICH NIEMCZECH BO NIE MAM TAM WYBORCZYCH PRAW.
Poproś tę dziwkę dla psów z którą sypiasz, może ci przełoży na niemiecki

>Czas to zmienić i wprowadzić publicznie jawną księgę kapitału pod kolektywną kontrolą
Ucieczka

>wszystkie wpływy do nich i wszystkie wypływy do publicznej wiadomości wszystkich uczestników gospodarki.

Wszystkie?
Za ile poszła twoja ziemia?

>Wasze...
dalej nie czytam, do pasożytów pisz na priv

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>3 Jak widzisz organizację pracy bez wykonywania poleceń?

Nie mam takich wizji tym bardziej iż głoszę, że podstawą każdej grupy społecznej jest hierarchia - stosunek nadrzędności podporządkowania.

Nie mam nic przeciwko poleceniom i hierarchii ale warunek jest taki, że te muszą służyć całej grupie a nie jednostce kosztem grupy.

youtu.be/5VCiU1osa3w

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>I MA OBOWIĄZKI!
>Ma obowiązek dbać o bezpieczeństwo pracownika
>Ma obowiązek płacić za pracę

A robol ma prawo wyznaczać cele organizacji, w której zasuwa i kontrolować czy działaność organizacji jest zgodna z tymi celami.

Nie wolno tu stosować żadnych sztuczek ani fałszu ani chamstwa, żeby cokolwiek przed nim ukryć.

>>Nie tylko prawo ale i obowiązek musi podlegać kontroli społecznej.
>Społecznej czy hamerliczej?

Wszystkich zaangażowanych.

youtu.be/5VCiU1osa3w

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
To jeszcze raz w najważniejszych pięciu punktach
Odpowiedz na cały mój wpis

1 Twierdzisz, że spółdzielnie przekształcają się w spółki nw skrzynkach na listy
Podaj przykład takiej spółdzielni

2 Mam obowiązek wykonywać rozkazy twojej matki bo ma posiadłości, czy Bezosa ?

3 Jak widzisz organizację pracy bez wykonywania poleceń?
3.1 Chcesz przychodzić do pracy, nie pracować i barć wypłatę?

4
>Najemnik nie ma prawa o niczym samodzielnie zdecydować,
4,1 Nie wolno ci zmienić pracy bez zgody pana?
4.2 Pan decyduje gdzie polecisz na wakacje?
4.3 Bezos osobiście każe pokazuje, kto jaką paczkę ma spakować?

(Widać, że nigdy nie pracowałeś)

5 Jaką odpowiedzialność za podwładnych ma stara Hamerlikowa?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>5 Jaką odpowiedzialność za podwładnych ma stara Hamerlikowa?

A jaką najemni robole, bez żadnych posiadłości, praw, wpływu, kontroli, bez bezpieczeństwa a jedynie z długami i koniecznością podporządkowania się wam w przestrzeni waszych posiadłości że są zobowiązani finansować wasze sądy, policję i waszą armię zajmujące się przymusową egzekucją waszej władzy właścicielskiej wynikającej z tajnej i nieopodatkowanej własności?

Najemni robole bez posiadłości są odpowiedzialni za wasze życie kosztem destrukcji własnego?

Bzdura!

Jakaś chora ideologia wyjęta z umysłu demona.

youtu.be/5VCiU1osa3w

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
To jeszcze raz w najważniejszych punktach:
Odpowiedz na cały mój wpis

1 Twierdzisz, że spółdzielnie przekształcają się w spółki nw skrzynkach na listy
Podaj przykład takiej spółdzielni

2 Mam obowiązek wykonywać rozkazy twojej matki bo ma posiadłości, czy Bezosa ?

3 Jak widzisz organizację pracy bez wykonywania poleceń?
3.1 Chcesz przychodzić do pracy, nie pracować i barć wypłatę?

4
>Najemnik nie ma prawa o niczym samodzielnie zdecydować,
4,1 Nie wolno ci zmienić pracy bez zgody pana?
4.2 Pan decyduje gdzie polecisz na wakacje?
4.3 Bezos osobiście każe pokazuje, kto jaką paczkę ma spakować?

(Widać, że nigdy nie pracowałeś)

5 Jaką odpowiedzialność za podwładnych ma stara Hamerlikowa?

>>5 Jaką odpowiedzialność za podwładnych ma stara Hamerlikowa?
>A jaką najemni robole,

5 Jaką odpowiedzialność za podwładnych ma stara Hamerlikowa?
To było pytanie, nie o twoich mitycznych najemnych roboli, którzy tylko za pozwoleniem pana mogą latać do Peru


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>A jaką najemni robole, bez żadnych posiadłości, praw, wpływu, kontroli, bez bezpieczeństwa a jedynie z długami i koniecznością podporządkowania się wam

Dalej nie czytam, do mamusi - pasożyta pisz na priv
NIE ZATRUDNIAM ŻADNYCH ROBOLI CIULU SYNU IDIOTY
NIKT NIE MUSI BYĆ MI PODPORZĄDKOWANY
To, że nie wolno ci wejśćdo mojego domu i nasrać na dywan, nie jest podporządkowaniem
Czego nie rozumiesz w prostych komunikatach?
Ile razy trzeba ci powtarzać to samo?
Zacznij rozmawiać ZE MNĄ a nie z mamusią - pasożytem, która żyje z posiadłości w kurorcie i wyzysku niewolników

Pokaż mi przykład takiego "robola, bez żadnych posiadłości, praw, wpływu, kontroli, bez bezpieczeństwa a jedynie z długami i koniecznością podporządkowania się wam"

POKAŻ PRZYKŁAD bo pierdoolisz tak samo ze spółdzielniami
skończ jarać to gówno bo kiedyś zjesz nerkę swojego dziecka

zapytaj mamusię o tych podporządkowanych jej "roboli bez żadnych posiadłości, praw, wpływu, kontroli, bez bezpieczeństwa a jedynie z długami i koniecznością podporządkowania"


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>NIE ZATRUDNIAM ŻADNYCH ROBOLI CIULU SYNU IDIOTY
>NIKT NIE MUSI BYĆ MI PODPORZĄDKOWANY

No ale już czaisz powoli o co chodzi?

Że państwo nie może istnieć tylko dla właścicieli i tylko im zapewniać rozwoju i bezpieczeństwa depcząc przy tym interesy najemnych roboli?

Dociera do ciebie, że podział na nad i podludzi jest fałszywy?

youtu.be/5VCiU1osa3w

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
To jeszcze raz w najważniejszych punktach:
Odpowiedz na cały mój wpis

1 Twierdzisz, że spółdzielnie przekształcają się w spółki nw skrzynkach na listy
Podaj przykład takiej spółdzielni

2 Mam obowiązek wykonywać rozkazy twojej matki bo ma posiadłości, czy Bezosa ?

3 Jak widzisz organizację pracy bez wykonywania poleceń?
3.1 Chcesz przychodzić do pracy, nie pracować i barć wypłatę?

4
>Najemnik nie ma prawa o niczym samodzielnie zdecydować,
4,1 Nie wolno ci zmienić pracy bez zgody pana?
4.2 Pan decyduje gdzie polecisz na wakacje?
4.3 Bezos osobiście każe pokazuje, kto jaką paczkę ma spakować?

(Widać, że nigdy nie pracowałeś)

5 Jaką odpowiedzialność za podwładnych ma stara Hamerlikowa?

>>5 Jaką odpowiedzialność za podwładnych ma stara Hamerlikowa?
>A jaką najemni robole,

5 Jaką odpowiedzialność za podwładnych ma stara Hamerlikowa?
To było pytanie, nie o twoich mitycznych najemnych roboli, którzy tylko za pozwoleniem pana mogą latać do Peru

>>NIE ZATRUDNIAM ŻADNYCH ROBOLI CIULU SYNU IDIOTY
>>NIKT NIE MUSI BYĆ MI PODPORZĄDKOWANY
>No ale już czaisz powoli o co chodzi?

Nie, nie czaję

NIE ZATRUDNIAM ŻADNYCH ROBOLI CIULU SYNU IDIOTY
NIKT NIE MUSI BYĆ MI PODPORZĄDKOWANY

Szkoda, że ty nie czaisz prostych komunikatów

Zadałem 5 pytań
Ucieczka



Nie rozumiesz tych pytań?

>Że państwo nie może istnieć tylko dla właścicieli
I nie istnieje tylko dla właścicieli, to twoje urojenie

>Dociera do ciebie, że podział na nad i podludzi jest fałszywy?
Wytłumacz to rodzicom, dla mnie nie ma podludzi.

>>ma prawo wydawać polecenia
>Kto ma prawo ten musi mieć też obowiązek.
Ma prawo wydawać polecenia i ma obowiązki
Jeśli tych obowiązków nie dostrzegasz, to znaczy, że nigdy nie pracowałeś
Ma obowiązek dbać o bezpieczeństwo pracy i płacić za pracę
Na tym polegają główne obowiązki pracodawcy, a nie na płaceniu Hamerlikowi podatku od mieszkania

>Nie tylko prawo ale i obowiązek musi podlegać kontroli społecznej.
1 Jesteś jej wrogiem
2 Gówno masz do kontrolowania mojego domu

>Czas to zmienić i wprowadzić publicznie jawną księgę kapitału pod kolektywną kontrolą
Ucieczka

>Ale nie tylko wszystkie świadectwa własności bowiem także wszystkie portfele, wszystkie wpływy do nich i wszystkie wypływy do publicznej wiadomości wszystkich uczestników gospodarki.
Za ile poszła twoja działka?
Tajemnica, więc nie pipc o jawności

Pokaż mi przykład takiego "robola, bez żadnych posiadłości, praw, wpływu, kontroli, bez bezpieczeństwa a jedynie z długami i koniecznością podporządkowania się wam"
Ucieczka

>Wasze
dalej nie czytam
do mamusi - pasożyta pisz na priv
Za trudne?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
Siku bez pytania o zgodę też mi wolno?

No to już prawdziwa wolność?
Dziękuję.

Odwdzięczę się w tłustych podatkach od pracy najemnej na cudzym. Będziecie mieć na karabiny dla waszych żołnierzy i na sanatoria dla nich.

youtu.be/5VCiU1osa3w

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365