Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika okragly

01-11-2019 16:28 - Odp: Fizyka pożywienia
10-11-2019 17:48 - Odp: flaga raju?
11-11-2019 01:41 - Odp: flaga raju?
11-11-2019 09:57 - Odp: flaga raju?
11-11-2019 11:08 - Odp: flaga raju?
12-11-2019 10:50 - Odp: flaga raju?
17-11-2019 18:56 - Odp: flaga raju?
18-11-2019 08:10 - Odp: flaga raju?
06-10-2024 08:52 - Odp: ford
02-11-2020 13:36 - Odp: fraktal
02-11-2020 17:19 - Odp: fraktal
03-11-2020 08:58 - Odp: fraktal
03-11-2020 09:03 - Odp: fraktal
07-11-2020 18:59 - Odp: fraktal
20-12-2022 09:11 - Odp: Franciszek komunistą
30-01-2021 19:38 - Odp: Furtka do wyłączenia internetu
06-06-2022 14:08 - Odp: Galeria pięknych ludzi
06-06-2022 18:38 - Odp: Galeria pięknych ludzi
08-06-2022 13:39 - Odp: Galeria pięknych ludzi
08-06-2022 15:05 - Odp: Galeria pięknych ludzi
08-06-2022 18:16 - Odp: Galeria pięknych ludzi
21-09-2019 09:21 - Odp: galeria to raj
21-09-2019 15:15 - Odp: galeria to raj
22-09-2019 19:20 - Odp: galeria to raj
23-09-2019 13:03 - Odp: galeria to raj
23-09-2019 16:34 - Odp: galeria to raj
24-09-2019 14:57 - Odp: galeria to raj
24-09-2019 22:51 - Odp: galeria to raj
27-01-2021 11:52 - Odp: Gambit....królowej???
11-05-2022 11:17 - Odp: gangbang
14-05-2022 11:51 - Odp: gangbang
15-10-2021 15:53 - Odp: Gargamel niczym archetypiczny Żyd
06-08-2021 13:45 - Odp: Garść refleksji mężczyzny wychowanego przez dwie lesbijki
19-02-2021 16:31 - Odp: gated community?
08-06-2022 13:17 - Odp: Gdy człowiek nie chce ustąpić
08-05-2020 16:10 - Odp: Gdyby go nie było...
09-05-2020 09:06 - Odp: Gdyby go nie było...
23-11-2020 09:04 - Odp: Gdyby każdy Polak wysyłał tylko jedną wiadomość mniej
23-11-2020 12:08 - Odp: Gdyby każdy Polak wysyłał tylko jedną wiadomość mniej
23-11-2020 13:13 - Odp: Gdyby każdy Polak wysyłał tylko jedną wiadomość mniej
23-11-2020 22:39 - Odp: Gdyby każdy Polak wysyłał tylko jedną wiadomość mniej
24-11-2020 09:05 - Odp: Gdyby każdy Polak wysyłał tylko jedną wiadomość mniej
24-11-2020 09:50 - Odp: Gdyby każdy Polak wysyłał tylko jedną wiadomość mniej
23-02-2022 17:04 - Odp: gdyby nie było mężczyzn
19-07-2020 17:38 - Odp: Gdyby nie likwidacja przemysłu, zarabialibyśmy 1/3 więcej
20-07-2020 15:01 - Odp: Gdyby nie likwidacja przemysłu, zarabialibyśmy 1/3 więcej
22-07-2020 09:01 - Odp: Gdyby nie likwidacja przemysłu, zarabialibyśmy 1/3 więcej
22-07-2020 17:32 - Odp: Gdyby nie likwidacja przemysłu, zarabialibyśmy 1/3 więcej
15-12-2018 23:05 - Odp: Gdyby pierwsi ludzie nie zgrzeszyli...
16-12-2018 10:21 - Odp: Gdyby pierwsi ludzie nie zgrzeszyli...
16-12-2018 10:29 - Odp: Gdyby pierwsi ludzie nie zgrzeszyli...
29-12-2025 13:41 - Odp: Gdybym był mężczyzną, zostałbym księdzem.
22-12-2021 19:35 - Odp: Gdzie byli przekupieni w latach 2007 i 2011.
15-08-2022 07:51 - Odp: gdzie dwóch się bije ...
15-08-2022 12:16 - Odp: gdzie dwóch się bije ...
15-08-2022 12:37 - Odp: gdzie dwóch się bije ...
16-08-2022 07:04 - Odp: gdzie dwóch się bije ...
16-08-2022 10:10 - Odp: gdzie dwóch się bije ...
16-08-2022 12:35 - Odp: gdzie dwóch się bije ...
19-08-2023 20:56 - Odp: gdzie dwóch się bije korzysta ....
20-08-2023 10:27 - Odp: gdzie dwóch się bije korzysta ....
20-08-2023 19:10 - Odp: gdzie dwóch się bije korzysta ....
20-08-2023 20:36 - Odp: gdzie dwóch się bije korzysta ....
20-11-2020 22:50 - Odp: Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta - cz. 3
21-11-2020 10:22 - Odp: Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta - cz. 3
07-05-2023 20:18 - Odp: gdzie jest ta ulica?
08-05-2023 16:19 - Odp: gdzie jest ta ulica?
09-05-2023 12:34 - Odp: gdzie jest ta ulica?
10-05-2023 16:03 - Odp: gdzie jest ta ulica?
11-05-2023 13:54 - Odp: gdzie jest ta ulica?
29-08-2020 21:34 - Odp: gdzie ta bieda???
26-05-2021 10:22 - Odp: gdzie te trupy?
05-09-2025 15:06 - Odp: gdzie wywózł tusk moje 800 mliliardów?
30-07-2021 15:39 - Odp: Gdzie zmarł Stefan Michnik?
30-07-2021 17:00 - Odp: Gdzie zmarł Stefan Michnik?
14-06-2019 12:02 - Odp: gdzie żyli?
24-11-2018 19:48 - Odp: gen dominuje
20-08-2025 14:39 - Odp: GEN dyktatorem
20-08-2025 15:18 - Odp: GEN dyktatorem
20-08-2025 18:51 - Odp: GEN dyktatorem
20-08-2025 19:11 - Odp: GEN dyktatorem
20-08-2025 21:47 - Odp: GEN dyktatorem
07-05-2019 18:45 - Odp: geniusz indywidualny versus stado???
10-02-2026 20:04 - Odp: Geopolityka Żydów
11-02-2026 15:39 - Odp: Geopolityka Żydów
12-02-2026 19:53 - Odp: Geopolityka Żydów
14-02-2026 12:21 - Odp: Geopolityka Żydów
15-02-2026 17:31 - Odp: Geopolityka Żydów
18-02-2026 19:20 - Odp: Geopolityka Żydów
19-02-2026 13:22 - Odp: Geopolityka Żydów
09-03-2021 09:19 - Odp: Geotermiczny potencjał Wielkiego Afrykańskiego Ryftu
15-08-2023 16:45 - Odp: GESZEFT
16-08-2023 11:15 - Odp: GESZEFT
16-08-2023 14:05 - Odp: GESZEFT
18-08-2023 10:25 - Odp: GESZEFT
26-10-2022 20:18 - Odp: gęś nie jest głupia
27-10-2022 18:38 - Odp: gęś nie jest głupia
29-10-2022 09:37 - Odp: gęś nie jest głupia
29-10-2022 20:44 - Odp: gęś nie jest głupia
04-07-2023 11:20 - Odp: giniemy w pracy
Razem: 10415 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]
[61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75]
[76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90]
[91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105]

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)