 |
Wypowiedzi czytelnika Cieślański 08-03-2005 16:05 - religia jest zbędna cz.III 16-02-2005 15:03 - sain't fantazy bez obrazy 17-02-2005 13:06 - c.d. opłatek i komUnijne zaloty 11-02-2005 16:14 - C.d. Cześć Tereska czyli gołębia głębia 24-02-2005 17:01 - cz.2 flirtowanie na ekranie 24-02-2005 17:12 - cz.3 flirtowanie na ekranie 24-02-2005 17:18 - cz.4 flirtowanie na ekranie 07-03-2005 16:54 - Dla czego religijni nie czują, że dołują? cz.I 24-02-2005 16:52 - flirtowanie na ekranie 09-03-2005 17:14 - JAJA koka tolik 17-02-2005 12:56 - opłatek i komUnijne zaloty 01-04-2005 15:55 - Papież z zagłębia sz. piegów? cz.III 21-11-2007 21:48 - Pastwiskowy pastisz cz.II 08-03-2005 16:09 - religia jest zbędna cz.IV 08-03-2005 16:13 - religia jest zbędna cz.V 06-06-2007 22:28 - 1Seks to płeć 06-06-2007 22:31 - 2Seks to płeć 06-06-2007 22:34 - 3Seks to płeć 18-11-2006 00:32 - Antena TV na drzewie? 15-02-2005 17:05 - antydepresyjna dieta jako podnieta 15-03-2006 16:25 - Autokrytyka 15-03-2006 16:38 - Autokrytyka c.d. 09-02-2005 15:35 - c.d. kobiety gwarancją Pokoju 17-02-2005 13:01 - c.d. opłatek i komUnijne zaloty 11-02-2005 16:07 - C.d. Cześć Tereska czyli gołębia głębia 15-02-2005 15:13 - C.d. Tantra sikków i gimnastyka BATNA 11-05-2007 18:05 - C.d. Zrozumieć krycie należycie 16-06-2021 01:46 - Co zdrowsze? Modlitwa czy masturbacja? 04-04-2007 21:55 - Cud pojednania? 11-03-2005 18:35 - Cud w Kanie 11-02-2005 16:04 - Cześć Tereska czyli gołębia głebia 13-01-2005 15:14 - Czy religijni żyją krócej? 20-11-2007 20:48 - Dieta na humor cz.I 07-03-2005 16:58 - Dla czego religijni nie czują, że dołują? cz.II 07-03-2005 17:09 - Dla czego religijni nie czują, że dołują? cz.III 10-03-2005 14:37 - dowód za, czyli skutki picia wódki 07-06-2006 21:30 - Fabrykowanie wspomnień na drodze do Damaszku? 31-05-2007 19:49 - Humanizm contra winna manipulacja 14-01-2025 22:10 - Humor 2025 17-05-2007 21:18 - Hyperwentylacja 15-06-2022 19:51 - Jak świętować noc Kupały 31-01-2025 06:06 - Javieryni w Davos 29-03-2020 23:20 - Jerzuś Jerzegosyn Cieślański odp. 08-04-2006 16:44 - Jezyk a anomia 25-03-2025 04:36 - Kliniczne racje radosnej masturbacji 22-05-2019 22:59 - Kobiecy orgazm - zagajenie 20-05-2021 20:11 - łyżeczkowanie opilstwa cz. 2 04-03-2006 12:52 - marszałki jednego ruszańca?? 18-01-2021 01:32 - Mia Lem sen ZEN 02-02-2005 17:30 - miłość i bogi to zgubne nałogi 24-10-2007 10:29 - Na obraz i podobieństwo cz.I 26-12-2020 15:29 - Niestety same zalety bo grunt to prund. 29-01-2021 08:04 - No to pop jej działem. 13-06-2007 14:03 - Odp: Więcej kaftanów. 23-11-2020 00:23 - Odp: "maseczki" sa z raju 25-11-2020 14:58 - Odp: "maseczki" sa z raju 21-06-2007 12:21 - Odp: "Używając Gadu-Gadu, finansujesz socjalistów!" 20-09-2020 11:53 - Odp: 1 proc. najbogatszych posiada więcej niż reszta świata 20-09-2020 13:13 - Odp: 1 proc. najbogatszych posiada więcej niż reszta świata 20-09-2020 23:02 - Odp: 1 proc. najbogatszych posiada więcej niż reszta świata 20-09-2020 23:03 - Odp: 1 proc. najbogatszych posiada więcej niż reszta świata 25-09-2020 11:11 - Odp: 1 proc. najbogatszych posiada więcej niż reszta świata 28-09-2020 18:19 - Odp: 1 proc. najbogatszych posiada więcej niż reszta świata 29-09-2020 04:17 - Odp: 1 proc. najbogatszych posiada więcej niż reszta świata 06-10-2020 14:01 - Odp: 1 proc. najbogatszych posiada więcej niż reszta świata 17-10-2020 04:15 - Odp: 1 proc. najbogatszych posiada więcej niż reszta świata 18-10-2020 12:08 - Odp: 1 proc. najbogatszych posiada więcej niż reszta świata 01-11-2020 21:36 - Odp: 1 proc. najbogatszych posiada więcej niż reszta świata 16-11-2020 21:13 - Odp: 1 proc. najbogatszych posiada więcej niż reszta świata 08-02-2005 17:23 - Odp: a walentynki tuż tuż 11-03-2008 20:23 - Odp: Afera w KRK 04-09-2020 01:40 - Odp: American dream 10-09-2020 13:08 - Odp: American dream 18-11-2006 00:37 - Odp: Antena TV na drzewie? cz.2 18-11-2006 00:43 - Odp: Antena TV na drzewie? cz.3 18-11-2006 00:49 - Odp: Antena TV na drzewie? cz.4 18-11-2006 00:52 - Odp: Antena TV na drzewie? cz.5 09-02-2005 16:04 - Odp: antychemiczna siostra genetyczna 15-06-2007 15:56 - Odp: Antysemityzm 15-06-2007 16:01 - Odp: Antysemityzm 09-06-2006 21:15 - Odp: Apel do Wierzejskiego 08-05-2006 13:49 - Odp: Artysta. Co to takiego 09-12-2014 13:05 - Odp: asystent szefa 09-12-2014 15:00 - Odp: asystent szefa 27-10-2007 19:55 - Odp: Ateiści przygotowują pornograficzną wystawę w kościele 15-03-2021 03:44 - Odp: Bananowa republika 22-06-2007 20:51 - Odp: Betanki 22-05-2019 23:53 - Odp: Bunt jako istota chrześcijaństwa? 21-04-2006 18:29 - Odp: Chyba każdy lubi ;>? 13-05-2006 11:08 - Odp: Co najbardziej smakuje diabłom w piekle?:) 19-10-2020 00:45 - Odp: Co się dzieje z M Agnosiewiczem? 25-07-2011 14:40 - Odp: Crimen sollicitationis i art. 240 KK 25-07-2011 14:43 - Odp: Crimen sollicitationis i art. 240 KK 25-07-2011 14:45 - Odp: Crimen sollicitationis i art. 240 KK 04-04-2007 21:58 - Odp: Cud pojednania? cz.2 05-04-2007 11:46 - Odp: Cud pojednania? cz.2 05-04-2007 19:06 - Odp: Cud pojednania? cz.2 05-04-2007 21:00 - Odp: Cud pojednania? cz.2 06-04-2007 14:38 - Odp: Cud pojednania? cz.2 06-04-2007 15:45 - Odp: Cud pojednania? cz.2 Razem: 633 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |