Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Wenancjusz

01-09-2014 21:09 - Odp: Tusk szefen Rady Europy
01-09-2014 20:42 - Odp: Tusk szefen Rady Europy
01-09-2014 20:20 - Odp: Tusk szefen Rady Europy
31-08-2014 18:57 - Odp: Tusk szefen Rady Europy
31-08-2014 17:12 - Odp: Religia-oświadczenie
31-08-2014 16:07 - Odp: Religia-oświadczenie
31-08-2014 15:16 - Odp: Religia-oświadczenie
30-08-2014 15:56 - Odp: Religia-oświadczenie
30-08-2014 12:36 - Odp: Religia-oświadczenie
29-08-2014 21:31 - Odp: Do wierzących koleżanek i kolegów
29-08-2014 17:09 - Odp: Religia-oświadczenie
25-08-2014 18:35 - Odp: Cel czy środek
25-08-2014 17:33 - Odp: Biblia to księga zbrodni - zabijanie niewinnych
25-08-2014 17:10 - Odp: Zagadka lustrzanego życia
24-08-2014 18:07 - Odp: Gierek jednoczy dziś Polaków bardziej niż Jan Paweł II
24-08-2014 17:01 - Odp: Co z nami jest nie tak?
23-08-2014 00:49 - Odp: Nowy wątek ku rozrywce c.d.
23-08-2014 00:31 - Odp: Nowy wątek ku rozrywce c.d.
22-08-2014 23:59 - Odp: Nowy wątek ku rozrywce c.d.
20-08-2014 21:01 - Odp: Astronomia amatorska zabawą i narzędziem ateisty
20-08-2014 20:45 - Odp: Astronomia amatorska zabawą i narzędziem ateisty
20-08-2014 19:32 - Odp: Astronomia amatorska zabawą i narzędziem ateisty
20-08-2014 19:09 - Odp: Astronomia amatorska zabawą i narzędziem ateisty
19-08-2014 19:48 - Odp: Do którego momentu powinna być legalna aborcja?
19-08-2014 00:06 - Odp: Uważam , że tak powstał nasz Świat .
18-08-2014 12:36 - Odp: Uważam , że tak powstał nasz Świat .
18-08-2014 11:55 - Odp: Audyt biskupów
18-08-2014 11:19 - Odp: Audyt biskupów
17-08-2014 22:26 - Odp: Uważam , że tak powstał nasz Świat .
17-08-2014 19:30 - Odp: Audyt biskupów
17-08-2014 18:02 - Odp: Audyt biskupów
17-08-2014 17:25 - Odp: Uważam , że tak powstał nasz Świat .
14-08-2014 14:09 - Odp: Nowy wątek ku rozrywce c.d.
07-08-2014 22:34 - Odp: Powstanie warszawskie było zbrodnią i głupotą!
07-08-2014 21:52 - Odp: Powstanie warszawskie było zbrodnią i głupotą!
05-08-2014 15:34 - Odp: Powstanie warszawskie było zbrodnią i głupotą!
05-08-2014 13:18 - Odp: Powstanie warszawskie było zbrodnią i głupotą!
04-08-2014 23:12 - Odp: Powstanie warszawskie było zbrodnią i głupotą!
04-08-2014 22:23 - Odp: Powstanie warszawskie było zbrodnią i głupotą!
04-08-2014 21:01 - Odp: Rozwiązłość seksualna kobiet
03-08-2014 18:33 - Odp: Powstanie warszawskie było zbrodnią i głupotą!
03-08-2014 13:14 - Odp: Nowy naped
03-08-2014 06:03 - Odp: Sodoma, Gomora i Wenus...
03-08-2014 05:23 - Odp: Powstanie warszawskie było zbrodnią i głupotą!
02-08-2014 20:55 - Odp: Powstanie warszawskie było zbrodnią i głupotą!
02-08-2014 19:28 - Odp: Powstanie warszawskie było zbrodnią i głupotą!
02-08-2014 18:44 - Odp: Powstanie warszawskie było zbrodnią i głupotą!
02-08-2014 17:44 - Odp: Powstanie warszawskie było zbrodnią i głupotą!
02-08-2014 17:01 - Odp: Sodoma, Gomora i Wenus...
29-07-2014 17:02 - Odp: Program Kongresu Nowej Prawicy
28-07-2014 07:50 - Odp: Nowy wątek ku rozrywce c.d.
27-07-2014 14:13 - Odp: Do koleżanek i kolegów ateistów
27-07-2014 13:50 - Odp: Do koleżanek i kolegów ateistów
21-07-2014 10:46 - Odp: Oszuści w sukienkach
19-07-2014 16:49 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
18-07-2014 16:50 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
18-07-2014 15:48 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
16-07-2014 19:36 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
16-07-2014 14:46 - Odp: Dowody na nieistnienie Boga.
16-07-2014 13:44 - Odp: Dlaczego światła odbija się pod tym samym kątem?
16-07-2014 13:22 - Odp: Dlaczego światła odbija się pod tym samym kątem?
16-07-2014 13:02 - Odp: Dlaczego światła odbija się pod tym samym kątem?
16-07-2014 12:35 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
16-07-2014 03:59 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
14-07-2014 14:44 - Odp: Czy miłość do ojczyzny musi być bezwarunkową?
13-07-2014 13:47 - Odp: Chrzest na wszelki wypadek
12-07-2014 21:31 - Odp: Chrzest na wszelki wypadek
08-07-2014 12:54 - Odp: Dowody na nieistnienie Boga.
07-07-2014 13:15 - Odp: Nowy wątek ku rozrywce c.d.
06-07-2014 08:50 - Odp: Nowy wątek ku rozrywce c.d.
06-07-2014 08:27 - Odp: Nowy wątek ku rozrywce c.d.
02-07-2014 16:09 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
02-07-2014 15:40 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
02-07-2014 11:29 - Odp: Jestem przymuszana do chrztu własnego dziecka
30-06-2014 21:11 - Odp: Rozpędzanie sondy międzygwiezdnej.
30-06-2014 14:35 - Odp: Rozpędzanie sondy międzygwiezdnej.
30-06-2014 13:41 - Odp: Rozpędzanie sondy międzygwiezdnej.
28-06-2014 14:24 - Odp: Rozpędzanie sondy międzygwiezdnej.
25-06-2014 14:32 - Odp: Religijne kłamstwo nr.1
25-06-2014 12:24 - Odp: Pozwolić religiom dojść do władzy...
22-06-2014 17:44 - Odp: Czy uwolnienie Polski spod wpływu kościoła jest możliwe ?
22-06-2014 17:18 - Odp: Czy uwolnienie Polski spod wpływu kościoła jest możliwe ?
20-06-2014 19:42 - Odp: Nobliści zapomniani
20-06-2014 10:08 - Odp: Nobliści zapomniani
18-06-2014 11:05 - Odp: Zagubiony, od kilku lat.
16-06-2014 13:37 - Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :)
15-06-2014 14:21 - Odp: Jasność nad Polską
15-06-2014 12:28 - Odp: Minister: państwo polskie istnieje teoretycznie
12-06-2014 16:42 - Odp: Naturalne i oczywiste radości ateisty
11-06-2014 21:53 - Odp: Rozważania na tematkolonizacja innych układów planetarnych
11-06-2014 21:23 - Odp: Co mam myśleć o generale Jaruzelskim?
11-06-2014 21:11 - Odp: Co mam myśleć o generale Jaruzelskim?
11-06-2014 20:51 - Odp: Co mam myśleć o generale Jaruzelskim?
10-06-2014 11:45 - Odp: Relikwia gasi pożar miasta
10-06-2014 10:55 - Odp: Relikwia gasi pożar miasta
10-06-2014 10:37 - Odp: Relikwia gasi pożar miasta
10-06-2014 09:58 - Odp: Relikwia gasi pożar miasta
09-06-2014 20:21 - Odp: Relikwia gasi pożar miasta
09-06-2014 19:59 - Odp: Relikwia gasi pożar miasta
09-06-2014 19:26 - Odp: Relikwia gasi pożar miasta
Razem: 6316 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]
[61] [62] [63] [64] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)