Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika i. o.

02-03-2014 22:47 - Odp: Ateizm a wykształcenie
02-03-2014 19:42 - Odp: Ateizm a wykształcenie
02-03-2014 12:07 - Odp: Ateizm a wykształcenie
02-03-2014 08:23 - Odp: Ateizm a wykształcenie
02-03-2014 00:05 - Odp: Ateizm a wykształcenie
01-03-2014 21:47 - Odp: Ateizm a wykształcenie
01-03-2014 20:33 - Odp: Ateizm a wykształcenie
01-03-2014 17:06 - Odp: Ateizm a wykształcenie
01-03-2014 16:22 - Odp: Ateizm a wykształcenie
01-03-2014 16:16 - Odp: Ateizm a wykształcenie
01-03-2014 16:05 - Odp: Ateizm a wykształcenie
25-02-2014 12:02 - Odp: Molestowanie seksualne
25-02-2014 10:53 - Odp: Molestowanie seksualne
25-02-2014 07:40 - Odp: Molestowanie seksualne
25-02-2014 07:33 - Odp: Molestowanie seksualne
22-02-2014 23:56 - Odp: Hipoteza upośledzenia.
22-02-2014 04:37 - Odp: Hipoteza upośledzenia.
21-02-2014 03:42 - Odp: Obowiązek alimentacyjny dziadków wobec wnucząt.
15-02-2014 23:04 - Odp: Rozroczość a cywilizacja.
30-01-2014 15:10 - Odp: Zaginiony fragment Księgi Rodzaju...
30-01-2014 14:27 - Odp: Zaginiony fragment Księgi Rodzaju...
29-01-2014 15:50 - Odp: Homoseksualizm a wychowywanie dzieci
29-01-2014 15:25 - Odp: Homoseksualizm a wychowywanie dzieci
29-01-2014 14:31 - Odp: Homoseksualizm a wychowywanie dzieci
26-01-2014 04:38 - Odp: Argument ze strachu
25-01-2014 01:21 - Odp: Oko łże w żywe oczy.
21-01-2014 15:51 - Odp: Foto niewidy
21-01-2014 15:43 - Odp: Foto niewidy
18-01-2014 20:02 - Odp: Zapłodnienie in vitro
02-01-2014 11:15 - Odp: Opętani
01-01-2014 14:34 - Odp: rzecz. rządu potwierdza - dziewczynki mogą się bawić autkami
31-12-2013 18:47 - Odp: Gender
31-12-2013 11:02 - Odp: Gender
19-12-2013 15:41 - Odp: Naukowo o aborcji
19-12-2013 15:09 - Odp: Naukowo o aborcji
18-12-2013 16:12 - Odp: Naukowo o aborcji
16-12-2013 00:04 - Odp: Gender - kto kłamie?
15-12-2013 18:00 - Odp: Gender - kto bałagani?
15-12-2013 14:33 - Odp: Gender - kto kłamie?
15-12-2013 02:30 - Odp: Gender - kto kłamie?
15-12-2013 01:41 - Odp: Fdukacja seksualna
13-10-2013 23:32 - Odp: Zmarł W. Krolopp
08-10-2013 19:35 - Odp: Reklama homeopatii w Świecie Nauki.
08-10-2013 17:07 - Odp: Reklama homeopatii w Świecie Nauki.
07-10-2013 12:20 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać?
07-10-2013 01:44 - Odp: Reklama homeopatii w Świecie Nauki.
04-10-2013 17:10 - Odp: Statut ważniejszy od Konstytucji?
22-09-2013 00:06 - Odp: Konfuzja w kościele
18-09-2013 01:25 - Odp: Jezus większy od Świebodzina- we łbach się po przewracało!?
01-09-2013 13:38 - Odp: Prymas: Katecheza powinna być obowiązkowa.
11-08-2013 12:23 - Odp: Legalizacja wszystkich narkotyków?
02-08-2013 11:47 - Odp: Pedofilia wśród Żydów
11-07-2013 13:50 - Odp: Dla siebie.
03-07-2013 02:36 - Odp: Testowanie leków na zwierzętach
02-07-2013 20:05 - Odp: To nie patologia (?)
02-07-2013 05:59 - Odp: To nie patologia (?)
01-07-2013 23:23 - Odp: Testowanie leków na zwierzętach
28-06-2013 23:38 - Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką
23-06-2013 18:04 - Odp: Prawackie zabawy
24-05-2013 20:23 - Odp: Proszę o pomoc studentów - wykładowca
24-05-2013 12:44 - Odp: Psowate czasem gryzą a człowiekwate czasem gwałcą
24-05-2013 11:41 - Odp: Psowate czasem gryzą a człowiekwate czasem gwałcą
24-05-2013 11:27 - Odp: Psowate czasem gryzą a człowiekwate czasem gwałcą
23-05-2013 11:58 - Odp: Proszę o pomoc studentów - wykładowca
23-05-2013 11:00 - Odp: Psowate czasem gryzą a człowiekwate czasem gwałcą
09-05-2013 22:36 - Odp: Dawid Bowie podpada KK :)
07-05-2013 20:40 - Odp: Sakralna hodowla abp Głódzia
07-05-2013 13:55 - Odp: Bezrobotny i chory? Do piachu!
05-05-2013 15:37 - Odp: Telewizja straszy jajami
03-05-2013 20:34 - Odp: Dlaczego wierzymy w boga (ów). Dyskusja na temat książki
03-05-2013 15:40 - Odp: Dlaczego wierzymy w boga (ów). Dyskusja na temat książki
03-05-2013 00:03 - Odp: Wola boska i karabin dla pięciolatka
02-05-2013 15:55 - Odp: Wola boska i karabin dla pięciolatka
28-04-2013 16:38 - Odp: Małżeństwa jednopłciowe i adopcja.
27-03-2013 23:45 - Odp: Pieronek: Rzecznik Praw Dziecka jest dziecinny, niech spada
27-03-2013 23:35 - Odp: Pieronek: Rzecznik Praw Dziecka jest dziecinny, niech spada
27-03-2013 23:07 - Odp: Pieronek: Rzecznik Praw Dziecka jest dziecinny, niech spada
24-03-2013 20:30 - Odp: Statystyki dot. narkotyków w Holandii
14-03-2013 13:30 - Odp: Czy uczniowie powinni dostawać wypłatę?
20-02-2013 22:59 - Odp: Eutanazja nieletnich
20-02-2013 22:00 - Odp: Eutanazja nieletnich
12-02-2013 01:04 - Odp: Przykazania ważniejsze od pedofilii ?!?!
11-10-2012 20:04 - Odp: OT: Odp: Pilnie potrzebni asertywni ateiści!
11-10-2012 19:58 - Odp: Pilnie potrzebni asertywni ateiści!
12-09-2012 22:55 - Odp: Bartek "Agitka" Arłukowicz
12-09-2012 21:43 - Odp: Bartek "Agitka" Arłukowicz
12-09-2012 20:16 - Odp: Bartek "Agitka" Arłukowicz
12-09-2012 17:28 - Odp: Bartek "Agitka" Arłukowicz
11-09-2012 18:10 - Odp: Religia Korwina
10-09-2012 22:30 - Odp: Co dalej z polską pedagogiką?
10-09-2012 17:20 - Odp: Katecheza, czyli horror pierwsza klasa
14-12-2011 17:54 - Odp: Dzieci - zabójcy
25-07-2011 00:20 - Odp: Zwyczajność zła czyli Breivika przygotowywania do misji
24-07-2011 22:24 - Odp: Zwyczajność zła czyli Breivika przygotowywania do misji
09-07-2011 21:39 - Odp: Sprawa Piotrusia
07-07-2011 12:24 - Odp: Walka ze szczepieniami.Troska o dzieci, czy atak ciemnogrodu?
06-07-2011 00:14 - Odp: Młody, zdolny stanie przed sądem.
28-04-2011 22:50 - Odp: Zmiana płci 10 latka
16-04-2011 18:15 - Odp: Rosja - państwo pseudo-demokratyczne ?
16-04-2011 17:41 - Odp: Dziwaczny ateizm
Razem: 185 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)