 |
Wypowiedzi czytelnika i. o. 02-03-2014 22:47 - Odp: Ateizm a wykształcenie 02-03-2014 19:42 - Odp: Ateizm a wykształcenie 02-03-2014 12:07 - Odp: Ateizm a wykształcenie 02-03-2014 08:23 - Odp: Ateizm a wykształcenie 02-03-2014 00:05 - Odp: Ateizm a wykształcenie 01-03-2014 21:47 - Odp: Ateizm a wykształcenie 01-03-2014 20:33 - Odp: Ateizm a wykształcenie 01-03-2014 17:06 - Odp: Ateizm a wykształcenie 01-03-2014 16:22 - Odp: Ateizm a wykształcenie 01-03-2014 16:16 - Odp: Ateizm a wykształcenie 01-03-2014 16:05 - Odp: Ateizm a wykształcenie 25-02-2014 12:02 - Odp: Molestowanie seksualne 25-02-2014 10:53 - Odp: Molestowanie seksualne 25-02-2014 07:40 - Odp: Molestowanie seksualne 25-02-2014 07:33 - Odp: Molestowanie seksualne 22-02-2014 23:56 - Odp: Hipoteza upośledzenia. 22-02-2014 04:37 - Odp: Hipoteza upośledzenia. 21-02-2014 03:42 - Odp: Obowiązek alimentacyjny dziadków wobec wnucząt. 15-02-2014 23:04 - Odp: Rozroczość a cywilizacja. 30-01-2014 15:10 - Odp: Zaginiony fragment Księgi Rodzaju... 30-01-2014 14:27 - Odp: Zaginiony fragment Księgi Rodzaju... 29-01-2014 15:50 - Odp: Homoseksualizm a wychowywanie dzieci 29-01-2014 15:25 - Odp: Homoseksualizm a wychowywanie dzieci 29-01-2014 14:31 - Odp: Homoseksualizm a wychowywanie dzieci 26-01-2014 04:38 - Odp: Argument ze strachu 25-01-2014 01:21 - Odp: Oko łże w żywe oczy. 21-01-2014 15:51 - Odp: Foto niewidy 21-01-2014 15:43 - Odp: Foto niewidy 18-01-2014 20:02 - Odp: Zapłodnienie in vitro 02-01-2014 11:15 - Odp: Opętani 01-01-2014 14:34 - Odp: rzecz. rządu potwierdza - dziewczynki mogą się bawić autkami 31-12-2013 18:47 - Odp: Gender 31-12-2013 11:02 - Odp: Gender 19-12-2013 15:41 - Odp: Naukowo o aborcji 19-12-2013 15:09 - Odp: Naukowo o aborcji 18-12-2013 16:12 - Odp: Naukowo o aborcji 16-12-2013 00:04 - Odp: Gender - kto kłamie? 15-12-2013 18:00 - Odp: Gender - kto bałagani? 15-12-2013 14:33 - Odp: Gender - kto kłamie? 15-12-2013 02:30 - Odp: Gender - kto kłamie? 15-12-2013 01:41 - Odp: Fdukacja seksualna 13-10-2013 23:32 - Odp: Zmarł W. Krolopp 08-10-2013 19:35 - Odp: Reklama homeopatii w Świecie Nauki. 08-10-2013 17:07 - Odp: Reklama homeopatii w Świecie Nauki. 07-10-2013 12:20 - Odp: Emigracja 2013 - cieszyć sie czy płakać? 07-10-2013 01:44 - Odp: Reklama homeopatii w Świecie Nauki. 04-10-2013 17:10 - Odp: Statut ważniejszy od Konstytucji? 22-09-2013 00:06 - Odp: Konfuzja w kościele 18-09-2013 01:25 - Odp: Jezus większy od Świebodzina- we łbach się po przewracało!? 01-09-2013 13:38 - Odp: Prymas: Katecheza powinna być obowiązkowa. 11-08-2013 12:23 - Odp: Legalizacja wszystkich narkotyków? 02-08-2013 11:47 - Odp: Pedofilia wśród Żydów 11-07-2013 13:50 - Odp: Dla siebie. 03-07-2013 02:36 - Odp: Testowanie leków na zwierzętach 02-07-2013 20:05 - Odp: To nie patologia (?) 02-07-2013 05:59 - Odp: To nie patologia (?) 01-07-2013 23:23 - Odp: Testowanie leków na zwierzętach 28-06-2013 23:38 - Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką 23-06-2013 18:04 - Odp: Prawackie zabawy 24-05-2013 20:23 - Odp: Proszę o pomoc studentów - wykładowca 24-05-2013 12:44 - Odp: Psowate czasem gryzą a człowiekwate czasem gwałcą 24-05-2013 11:41 - Odp: Psowate czasem gryzą a człowiekwate czasem gwałcą 24-05-2013 11:27 - Odp: Psowate czasem gryzą a człowiekwate czasem gwałcą 23-05-2013 11:58 - Odp: Proszę o pomoc studentów - wykładowca 23-05-2013 11:00 - Odp: Psowate czasem gryzą a człowiekwate czasem gwałcą 09-05-2013 22:36 - Odp: Dawid Bowie podpada KK :) 07-05-2013 20:40 - Odp: Sakralna hodowla abp Głódzia 07-05-2013 13:55 - Odp: Bezrobotny i chory? Do piachu! 05-05-2013 15:37 - Odp: Telewizja straszy jajami 03-05-2013 20:34 - Odp: Dlaczego wierzymy w boga (ów). Dyskusja na temat książki 03-05-2013 15:40 - Odp: Dlaczego wierzymy w boga (ów). Dyskusja na temat książki 03-05-2013 00:03 - Odp: Wola boska i karabin dla pięciolatka 02-05-2013 15:55 - Odp: Wola boska i karabin dla pięciolatka 28-04-2013 16:38 - Odp: Małżeństwa jednopłciowe i adopcja. 27-03-2013 23:45 - Odp: Pieronek: Rzecznik Praw Dziecka jest dziecinny, niech spada 27-03-2013 23:35 - Odp: Pieronek: Rzecznik Praw Dziecka jest dziecinny, niech spada 27-03-2013 23:07 - Odp: Pieronek: Rzecznik Praw Dziecka jest dziecinny, niech spada 24-03-2013 20:30 - Odp: Statystyki dot. narkotyków w Holandii 14-03-2013 13:30 - Odp: Czy uczniowie powinni dostawać wypłatę? 20-02-2013 22:59 - Odp: Eutanazja nieletnich 20-02-2013 22:00 - Odp: Eutanazja nieletnich 12-02-2013 01:04 - Odp: Przykazania ważniejsze od pedofilii ?!?! 11-10-2012 20:04 - Odp: OT: Odp: Pilnie potrzebni asertywni ateiści! 11-10-2012 19:58 - Odp: Pilnie potrzebni asertywni ateiści! 12-09-2012 22:55 - Odp: Bartek "Agitka" Arłukowicz 12-09-2012 21:43 - Odp: Bartek "Agitka" Arłukowicz 12-09-2012 20:16 - Odp: Bartek "Agitka" Arłukowicz 12-09-2012 17:28 - Odp: Bartek "Agitka" Arłukowicz 11-09-2012 18:10 - Odp: Religia Korwina 10-09-2012 22:30 - Odp: Co dalej z polską pedagogiką? 10-09-2012 17:20 - Odp: Katecheza, czyli horror pierwsza klasa 14-12-2011 17:54 - Odp: Dzieci - zabójcy 25-07-2011 00:20 - Odp: Zwyczajność zła czyli Breivika przygotowywania do misji 24-07-2011 22:24 - Odp: Zwyczajność zła czyli Breivika przygotowywania do misji 09-07-2011 21:39 - Odp: Sprawa Piotrusia 07-07-2011 12:24 - Odp: Walka ze szczepieniami.Troska o dzieci, czy atak ciemnogrodu? 06-07-2011 00:14 - Odp: Młody, zdolny stanie przed sądem. 28-04-2011 22:50 - Odp: Zmiana płci 10 latka 16-04-2011 18:15 - Odp: Rosja - państwo pseudo-demokratyczne ? 16-04-2011 17:41 - Odp: Dziwaczny ateizm Razem: 185 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |