Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pedofilia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
14-06-2011 21:48marcin1902 (3438 punktów)Pedofilia
Ocena 2 na 4
Pedofilia, ten temat przewija się często przez forum, niczym luźny stolec przez jelito w czasie czerwonki. Zakładam więc wątek o pedofilii, aby właśnie tu rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące tego tematu (nie ja będę rozwiewał, gdyż się na tym nie znam). Więc proszę o:
1. Wyjaśnienie czym jest pedofilia,
2. Opis pedofilii w historii,
3. Jak wygląda stosunek do pedofilii w świecie,
4. Argumenty za pedofilią,
5. Argumenty przeciw pedofilii,
6. No i co wam przyjdzie do głowy.
Temat wzbudza emocje, jest kontrowersyjny, więc uwaga na emocje

ps. Kto porówna pierwszy przeciwnika do Hitlera przegrywa
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..
marcin1902 (3438 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi spellbinder
>tylko że żadna z tych osobowości dodatkowych o sobie nie wie.

Tylko, która jest prawdziwa? I czy nie są mężczyzną? I nie daj boże pedofilem...

"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki

#17
15-06-2011 20:26
 Ocena 1 na 1
marcin1902 (3438 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi Piękny Lolo
>Milczy, bo pisze elaborat o pedofilii. Gdy skończy, to go tu wklei, a my będziemy musieli go przeczytać.

"Nikt tu nikogo pod pistoletem nie zatrzymuje, wprost przeciwnie, ja tu siedzę z prawdziwą przyjemnością"

"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki

spellbinder (8577 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi marcin1902
>Tylko, która jest prawdziwa?

Żadna

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi spellbinder
>>Jasne Pod warunkiem, że zadzwonisz i ja dowiem się, jaki Ty masz głos
>A najzabawniejsze by było, gdyby się okazało, że taki sam. Że Grabowska i Kowalska to ta sama osoba, tylko że żadna z tych osobowości dodatkowych o sobie nie wie.
Doktor Jekyll i pan Hyde

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

marcin1902 (3438 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
> Doktor Jekyll i pan Hyde

A kto jest kto?

Grabowska jest profesorem to może ona jest doktorem... chyba, że Kowalska ma doktorat, a może jest panem... hmmm...

"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
> 1. Wyjaśnienie czym jest pedofilia,
> 2. Opis pedofilii w historii,
> 3. Jak wygląda stosunek do pedofilii w świecie,
> 4. Argumenty za pedofilią,
>5. Argumenty przeciw pedofilii,
ad.1
Pociąg erotyczny do dzieci przed okresem dojrzewania, czyli przed mniej więcej 13 rokiem życia. Jest to preferencja seksualna.
Ad 2
Za dużo i za długo. Trzeba czytać odnośną literaturę. Np. Autor: Marrou Henri Irenée Tytuł oryginalny: Histoire de l'éducation dans l'antiquité (Historia wychowania w starożytności).
Ad 3
W świecie zachodnim kiepsko. W kulturach tzw. prymitywnych całkiem OK.

Ad. 4
Takie jak za każdą preferencją.
Ad.5
A to już niech Kowalska się wypowie.


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi Wojtek B.

>Przestępstwem jest, jeśli dobrze pamiętam nazwę, czyn pedofilny.
Brawo!Stawiam plusa za znajomość rzeczy!


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#23
15-06-2011 21:13
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi marcin1902
> A Grabowska milczy...
Lecz gdy się milczy, milczy, milczy to apetyt rośnie wilczy


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#24
15-06-2011 21:27
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi marcin1902
Zadałeś zbyt ogólne i obszerne pytania na dany temat, chociaż gratuluję odwagi w dzisiejszych czasach.
Temat pedofilii jest bardzo skomplikowany i uwikłany w kwestie obyczajowe i polityczne, prawne i psychologiczne. To MATNIA.
Ja zwykle porównuję ten temat do homoseksualizmu sprzed lat.
Też był uważany za zboczenie, chorobę oraz przestępstwo.
Zrujnował życie wielu ludziom od Leonarda da Vinci poczynając, a na Oscarze Wilde i Alanie Turingu kończąc.

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi AdamGr
> Pedofilia jest chorobą i przestępstwem.
Jaką chorobą?
Gdzie masz w kodeksie karnym przestępstwo o nazwie "pedofilia"?
Przytocz mi taki artykuł kk.

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi Piękny Lolo
>>A Grabowska milczy...
>Milczy, bo pisze elaborat o pedofilii.
Faktycznie napisałam elaborat o pedofilii i to nie jeden.
Ale oczywiście nie mogę go upubliczniać, aby nie pójść siedzieć.
Bo kto publicznie propaguje i pochwala temu grozi.....
A kto obraża uczucia religijne, to też mu grozi....
I kto obraża prezydenta oraz władze Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej to też mu grozi...
Aż strach się bać!

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#27
15-06-2011 21:39
 Ocena 1 na 1
marcin1902 (3438 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
>Zadałeś zbyt ogólne i obszerne pytania na dany temat, chociaż gratuluję odwagi w dzisiejszych czasach.

Liczyłem, że rozmowa sama się "wyszczególni" , ale nie wiem co z tego wyjdzie. Za dużo jest na ten temat w innych wątkach. Chciałem żeby tu się "wyżyto" z tym tematem, ale ciężko będzie, bo dla Ciebie pedofilia jest niczym homoseksualizm z przed lat, a dla innych zwyrodnienie i przestępstwo. Czuję odrazę do pedofilii, to fakt. No ale chyba racjonalnie jest chociaż założyć, że może jednak się mylę?

Nie musisz gratulować, nie mam się czego bać... minusów się nie boję, jak mnie zabiją to nie będę żył, a wtedy to wszystko jedno. he he.

"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi marcin1902
> Czuję odrazę do pedofilii, to fakt.
Więc może zacznijmy od tego.
Dlaczego czujesz odrazę?
I czy do pedofilii, czy do pedofilów?

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#29
15-06-2011 21:44
 Ocena 2 na 2
marcin1902 (3438 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
>Lecz gdy się milczy, milczy, milczy to apetyt rośnie wilczy

Albo: Lepiej milczeć i wyglądać inteligentnie, niż się odezwać i rozwiać wątpliwości... he he


"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki

#30
15-06-2011 21:48
 Ocena 5 na 5
Kowalska (14008 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi marcin1902
>Kowalska ma doktorat, a może jest panem... hmmm...

   Oczywiście, że jestem facetem. Big może zaświadczyć. I że mam bardzo męski głos też.

Nie napiszę tylko, że nazywam się Wojtuś i mam 13 lat. Bo serio się boję, że mi się Grabowska do tyłka dobierze.

"Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeśli to będzie miało miejsce tego samego dnia".

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365