 |
W trosce o nie zaśmiecanie forum Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 06-04-2016 20:29 | W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | W trosce o nie zaśmiecanie forum
7 na 11 | Duch prawdy ostatnio wyraził chęć walki o nie zaśmiecanie forum.
Ja też wykażę taką wolę, chciałbym zgłosić wniosek o usunięcie ducha prawdy. 2500 Postów o swoim mesjanizmie, cebulowych krążkach, palącej się wodzie, numerkach i tym podobnych bzdurach. To wystarczająco dużo aby uznać, iż po tym użytkowniku niczego więcej po za zaśmiecaniem forum nie można się spodziewać. Nie sądzę by tego typu persona pasowała do racjonalistycznego forum.
A więc kto za kto przeciw. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 #181 1 na 1 | Duch Prawdy (14788 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > >>Szwankuje Ci wzrok lub inteligencja.> >>Obstawiam to drugie.> >>Drobner, hazardzista> >skończ z hazardem, chyba, że lubisz przegrywać> Ależ ja tu nie mogę przegrać.> Wszak sam piszesz:> Duch Prawdy: Cytat:> Pozostaje więc to drugie.> Drobner, rozważny 'ryzykant'Drobner, któremu szwankuje inteligencja, obstawia drugie, a jest trzecie.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#182 4 na 4 | Drobner (19539 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > >>>Szwankuje Ci wzrok lub inteligencja.> >>>Obstawiam to drugie.> Drobner, któremu szwankuje inteligencja, obstawia drugie, a jest trzecie.Widać, że jedynie odpowiedź typu: "Nieprawda! To Ty jesteś głupi!", nie przerasta Twojego IQ. Drobner, celnie obstawiający |
#183 -2 na 2 | Duch Prawdy (14788 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > >>>>Szwankuje Ci wzrok lub inteligencja.> >>>>Obstawiam to drugie.> >Drobner, któremu szwankuje inteligencja, obstawia drugie, a jest trzecie.> Widać, że jedynie odpowiedź typu: "Nieprawda! To Ty jesteś głupi!", nie przerasta Twojego IQ.> Drobner, celnie obstawiającyRozumiesz tyle na ile pozwala Twoje IQ..., ale nie to jest smutne, że brakuje Ci inteligencji (*), lecz to, że przegrałeś wszystkie potyczki ze mną i tego nie dostrzegasz. (* o kulturze nie wspominając )
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#184 4 na 6 | Drobner (19539 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > >>>>>Szwankuje Ci wzrok lub inteligencja.> >>>>>Obstawiam to drugie.> >>Drobner, któremu szwankuje inteligencja, obstawia drugie, a jest trzecie.> >Widać, że jedynie odpowiedź typu: "Nieprawda! To Ty jesteś głupi!", nie przerasta Twojego IQ.> >Drobner, celnie obstawiający> Rozumiesz tyle na ile pozwala Twoje IQ..., ale nie to jest smutne, że brakuje Ci inteligencji (*), lecz to, że przegrałeś wszystkie potyczki ze mną i tego nie dostrzegasz.> (* o kulturze nie wspominając )======= #1 Ponownie widać, że jedynie odpowiedź typu: "Nieprawda! To Ty jesteś głupi!", nie przerasta Twojego IQ. #2 > ... przegrałeś wszystkie potyczki ze mną...Zaiste, masz nad wyraz oryginalną, 'Duchowo Prawdową' metodę wygrywania dyskusji... przez nieodpowiadanie na pytania. O! Choćby tu czy tu. Swoim milczeniem miażdżysz wszystkich. Brakiem odniesień do meritum onieśmielasz każdego. Przy takich Twoich umiejętnościach perswazyjnych, jeszcze długo Twoja religia pozostanie 'jednoosobowa'. Na szczęście! Drobner, gadający do obrazu... |
#185 4 na 4 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | Pamiętaj nie wstyd przegrać dyskusji z człowiekiem, który zna odpowiedzi na wszystkie pytania. Większość tych odpowiedzi to nie wiem, ale sam widzisz od początku skazany byłeś na porażkę. A tobie duchu przypominam vox populi vox dei, a ten głos przyznaje rację jednak komuś innemu. Ale wiemy, że ty będziesz zaprzeczał rzeczywistości, cóż taki to i duch prawdy co i z prawdą będzie walczyć gdy ta mu nie pomyśli. |
#186 3 na 7 | Drobner (19539 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > >Nie muszę pisać, jak to się nazywa.)> Po wodzie pływa i (sraczka?) się nazywa?Już ponad rok temu (26-03-2015) zdiagnozowałem u Ciebie tę przypadłość. Nawet zaproponowałem odpowiednie remedium. Gdybyś od wtedy zażywał regularnie, do dziś może by Ci i przeszło. Drobner, Spec Wczesnego Ostrzegania... |
#187 2 na 2 | Christos (2696 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > sam widzisz od początku skazany byłeś na porażkę.Czy porażkę? Technicznie rzecz ujmując, wynik dyskusji określiłbym jako powinowaty fizyce par komplementarnych.
No gods, no masters...I am who I am. |
| Duch Prawdy (14788 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | |
#189 4 na 4 oregani (375 punktów) (zablokowany) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | Racjonalizm siłą rzeczy opiera się na faktach i takiej ich interpretacji, by wnioski od tych faktów nie odbiegały. Trudno sobie wyobrazić, aby w świecie nauki tolerowano nienaukowe hipotezy i zaśmiecano nimi naukowe fora, bo każdy ma prawo do własnych przemyśleń. Obecnie forum racjonalisty jest bardziej forum światopoglądowym, niż racjonalistycznym. Osobiście nie wyobrażam sobie, aby racjonalizm mógł istnieć bez cenzurowania, ale powinien wzorować się na nauce, czyli ta cenzura powinna być wieloosobowa. W pewnych dziedzinach życia kryteria są istotne, tutaj w tej chwili nie widzę by istniały jakieś znaczące. Głos w dyskusji może zająć osoba ignorująca fakty i nie ma żadnej reakcji, jakby to było jakieś onetowe forum. Jak najbardziej jestem za cenzurą, choć nie mam pojęcia, czy cenzorzy się sprawdzą, nadal nie jest to gwarancją sukcesu i racjonalnych dyskusji, jednak od tego musi się zacząć, to podstawa. Jeśli zajmę się programowaniem, to inni ludzie nie pozwolą mi na dowolność, muszę przestrzegać reguł i reagować na pouczenia, podobnie jest z racjonalizmem - jeśli ma być nim w istocie, nie można pleść co ślina na język przyniesie, rozumowanie musi się opierać o pewne elementy, które przynajmniej dają nadzieję na docieranie do wspólnych wniosków. |
#190 5 na 5 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | Cóż do tego tematu warto dołożyć pewien suplement w postaci postu tłumaczącego czemu Duch Prawdy to zwykły troll Poniżej definicja trolla są tam też zawarte symptomy trollowania pl.wikipedia.org/wiki/TrollowanieOto kilka symptomów trollowania które dobrze pasują do Ducha: Cytat: bezgraniczne podporządkowanie się jakiejś idei (np. Ten system operacyjny jest najlepszy!) i bronienie jej do końca (często wbrew rzeczywistości) - jest to kryterium kontrowersyjne, ponieważ samo fanatyczne przywiązanie do określonej idei nie oznacza trollowania; No cóż toż mamy tu własną prywatną wiarę, której to Duch jest jednocześnie jedynym wyznawcą i mesjaszem. Broni jej do końca i to wbrew rzeczywistości. Cytat: częste zadawanie tych samych pytań, na które odpowiedź została już udzielona - celem trolla jest w tym przypadku zapętlenie dyskusji i wprowadzenie dodatkowego zamieszania; Wielokrotnie wracał do tych samych pytań po kilka razy sztandarowym wątkiem może być tu chociażby jego słynne stwierdzenie, że zna odpowiedzi na wszystkie pytania. Na wracał tam do pytania gdzie tak napisał po kilku razach człowiek musiał wysiąść z tamtego pociągu nie da się w nieskończoność udowadniać, że nie jest się wielbłądem Cytat: brak konsekwencji podczas prowadzenia dyskusji i zaprzeczanie własnym tezom i opiniom; Czy trzeba to komentować przecież każdy kto miał styczność z tym człowiekiem wie, iż tak właśnie czyni. Cytat: skrajny stosunek do netykiety (wybrane zasady) lub ortografii - albo atakowanie wszystkich za najdrobniejsze literówki, albo demonstracyjne łamanie zasad; No cóż mało to razy jedyną odpowiedzią ducha było poprawianie drobnych literówek lub demonstrowanie zasad logiki Cytat: skrajna megalomania i pogardliwy stosunek do innych osób - jest to bardzo charakterystyczna cecha trolli, która prowadzi prędzej czy później do ich wyobcowania, bo nawet osoby pierwotnie sympatyzujące z trollem lub odnoszące się doń neutralnie zrażają się do niego z powodu takich zachowań przejawianych wobec nich; No to kolejny tekst który jako żywo pasuje do naszego mesjaszka Cytat: częste nazywanie innych dyskutantów trollami internetowymi; Kto nas nie został nazwany trollem przez ducha prawdy ręka do góry Cytat: próby utrudniania innym wypowiedzi w dyskusji poprzez środki techniczne dostępne w danym forum (np. w Usenecie może dochodzić do prób zmieniania lub usuwania wypowiedzi współdyskutantów, ponieważ protokół nie pozwala na sprawdzenie, czy post z żądaniem usunięcia innego posta pochodzi od autora usuwanego posta) - działania takie jednak są rzadkie, ponieważ zazwyczaj wiążą się z naruszeniem regulaminu danego forum i tym powodują zdecydowaną reakcję administratorów, więc troll często ich unika, żeby nie utracić dostępu do danego forum; Szeroko komentowane były tu już masowe usuwania wątków duchowi nie przychylnych w jego tematach. Wpisuje się to więc w powyższy standard bardzo dokładnie W świetle powyższych faktów mam pytanie do moderacji czy może jednak zacznie działać by na tym forum panował jakiś porządek. Co zaś do samego Ducha ja zdecydowałem się dodać go do ignorowanych, nie ma sensu dyskutować z kimś takim. |
| Duch Prawdy (14788 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | |
| Duch Prawdy (14788 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > piździelec ...
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#193 1 na 1 silencjum (-53 punktów) (zablokowany) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|