 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-11-2019 16:23 | okragly (21676 punktów) | 15 lat
1 na 1 | Usłyszałem w radio, że z wyższym wykształceniem żyja 15 lat dłużej od tych z niższym. 1)czy to się uwzglednia w emeryturze, np. dwie osoby jedna wyższe, druga niższe, zgromadziły taki sam kapitał 399 000 zl, to ten niższe, o którym wiadomo że umrze 15 lat wcześniej powinienen dostawać 3x wieksza emeryturę 2) jak wszyscy skonczymy studia to wzrośnie nam o 15 lat długość życia? 3) może podwyższyć wiek o 15 lat tym z wyższym, a z niższym zostawić. (w kontekście wyższego wieku emeryt uchwalonego przez PO) 4) jakie inne przyczyny życia krócej z niższym? może to wina Tuska  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..#211 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | Odp: 15 lat |
> Pojedz, do specjalnych stref ekonomicznych, w których zachodnie koncerny zwolniliscie od opodatkowania zaspokajać się podatkiem od biedy, żeby zaoraly rodzimy biznes, zaobserwuj płaskie hale, które tam stoją i spróbuj policzyć okna> Potem możesz jeszcze pojechac do centrum metropolii poobserwować wieże należące do zachodnich koncernów i funduszy inwestycyjnych. Policz w tych wieżch okna.> skąd ta różnica w liczbie okien.> Poobserwuj też nowoczesne kurniki i chlewnie pod kątem ilości okien.jesteśmy socjalizowani od żłobka, poprzez przedszkole, szkołę do mieszkania w kurnikach pietrowych (bloki) i pracy w halach (kurnikach poziomych) i wierzymy że zyjemy w najlepszym swiecie. Elity nam mogą wmówić każdą bzdurę, my im uwierzymy, będziemy powtarzać nawet na pR ich brednie jak prawdę objawioną, ba, jeśli nas wezwą umrzemy za nich
szukanie raju, moim celem |
#212 1 na 1 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Elity nam mogą wmówić każdą bzdurę, my im uwierzymy, będziemy powtarzać nawet na pR ich brednie jak prawdę objawioną, ba, jeśli nas wezwą umrzemy za nich> szukanie raju, moim celemNie ulega wątpliwości, że za elity poświęcimy życie ale zeby te jeszcze nam przewodzily dla naszego dobra a nie na nas pasożytowaly. |
#213 1 na 3 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > >>Gdzie jest taka praca?> >Pojedz, do którejkolwiek z waszych specjalnych stref ekonomicznych,> Nie pracujesz w takiej strefie> >zaobserwuj płaskie hale, które tam stoją i spróbuj policzyć okna> Pracowałem w kopalni, tam nie ma okien, mam być takim frustratem jak ty?> >Potem możesz jeszcze pojwchac do centrum metropolii o poobserwować wieże należące do zachodnich koncernów i funduszy inwestycyjnych.> Wystarczy pojechać do luksusowej dzielnicy Berlina i zobaczyć jak mieszka Hamerlik - Konopka. Niewielu Polaków mieszka w takich luksusach, a ci, którzy mieszkają raczej nie są beneficjentami netto systemów podatkowych> Stać Cię na mieszkanie za najm którego płacisz tyle ile polski listonisz zarabia przez dwa miesiące. Po opłaceniu wszystkich opłat zostaje ci pensja brutto polskiej salowej.> Żyjesz jak pączek w maśle i pyerdolisz że chodzisz głodny do pracy> Nawet nie mam pomysłu na co można wydać tak olbrzymie pieniądze jak twoje, skoro niczego nie masz,> Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzebyŻądam ujawnienia własności i opodatkowania własności w miejsce opodatkowania biedy w VAT! CZEGO NIE ROZUMIESZ ZACHLANNY I BEZWZGLĘDNY CZŁOWIEKU? |
#214 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | > Żądam ujawnienia własności i opodatkowania własności w miejsce opodatkowania biedy w VAT!> CZEGO NIE ROZUMIESZ ZACHLANNY I BEZWZGLĘDNY CZŁOWIEKU?Napisz to otwarcie: Żądam aby podatki płacili inni a nie ja Do tego sprowadza się twój postulat. VAT płacą także bogaci i to proporcjonalnie do dochodu. Ty będąc bardzo zamożnym człowiekiem też płacisz VAT, nie tylko biedota Żądanie ujawnienia własności trzeba jakoś uzasadnić, jedynym uzasadnieniem jest twoja zawiść. Nie kupuję Nazywanie mnie zachłannym też wypadałoby uzasadnić, jak narazie to proponujesz system w którym ty się nahabisz cudzych podatków, więc tu raczej twoja zachłanność wychodzi
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#215 2 na 2 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > >>Gdzie jest taka praca?> >Pojedz, do którejkolwiek z waszych specjalnych stref ekonomicznych,> Nie pracujesz w takiej strefieChcę wyjwaniena mojej własności i opodatkowania mojej własności na rzecz pracowników najemnych bez mienia w miejsce PODATKU OD BIEDY VAT! Chcę tego bo niczego nie mam? TAK właśnie dokładnie TAK. Chce tego bo mnie stare, chciwe, bezwzględne, cwane, zamówione dziady zrobiły w swojego konia i na moim garbie próbują dotrzeć do gwiazd. Tak samo każdy najemny robol w moim modelu stosunkow społecznych zechce wysokiego podatku kiedy reszta zrobi go w konia, że ten nie będzie miał nic poza zapieprzem od świtu do nocy. Masz to wszystko w dupie! Muszę się zatem bardzo postarac, żebyś Ty I tobie podobni przestali mieć to w dupie. |
#216 1 na 3 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Napisz to otwarcie: Żądam aby podatki płacili inni a nie ja Do tego sprowadza się twój postulat.Chcę, żeby inni płacili mi podatki w sytuacji kiedy sami są właścicielami a ja najemnym pracownikiem bez mienia. Kiedy wyjdę z roli najemnika i przejdę do roli właściciela, również dzięki uzyskiwanym dochodom z podatku od własności, również ja zacznę płacić podatek najemnikom, oprócz wynagrodzenia za ich pracę. OTWARCIEJ NIE POTRAFIĘ!!! > VAT płacą także bogaciNie kłam! Nie wystarczająco sie jeszcze w życiu naklamales? VAT opłaca wyłącznie biedota bez mienia ku chwale swoich Panów właścicieli. |
#217 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | > Chcę wyjwaniena mojej własności i opodatkowania mojej własności na rzecz pracowników najemnych bez mienia w miejsce PODATKU OD BIEDY VAT!> Chcę tego bo niczego nie mam?> TAK właśnie dokładnie TAK.Q.E.D. Chcesz, żeby podatki płacili inni na twoje konto. Sam mimo bogactwa, podatków nie chcesz płacić. Masz wszystkich wokół za idiotów? Myślisz, że nie widzą twoich intencji? To, że nie masz żadnego mienia, to jest wyłącznie skutek twojej decyzji. Dochód masz spory, polski robotnik mając twój dochód zbudowałby dom > Tak samo każdy najemny robol w moim modelu stosunkow społecznych ....W "moim" modelu nie ma roboli. Są robotnicy i wielu z nich ma domy lub mieszkania i samochody. Jesteś JEDYNYM robotnikiem w Berlinie, który łże, że jest głodny > Masz to wszystko w dupie!> Muszę się zatem bardzo postarac, żebyś Ty I tobie podobni przestali mieć to w dupie.Masz niebezpiecznie sprany mózg. Brevik myślał tam samo
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| okragly (21676 punktów) | Odp: 15 lat | > >Elity nam mogą wmówić każdą bzdurę, my im uwierzymy, będziemy powtarzać nawet na pR ich brednie jak prawdę objawioną, ba, jeśli nas wezwą umrzemy za nich> Nie ulega wątpliwości, że za elity poświęcimy życie ale zeby te jeszcze nam przewodzily dla naszego dobra a nie na nas pasożytowaly.przez ostatnie 200 lat nauka i technika ogromnie poszły do przodu ale nauki spoleczne i ekonomiczne sa takie same jak za czasów Marksa, co za tym idzie, nie zaszła żadna jakościowa zmiana od tylu lat a jak ktoś chce to zmienić to zostaje odsądzony od .... Żeby jeszcze "Kulczyki" im płacili, to po ludzku rozumiem, ale oni to robia bezinteresownie, oddadzą za nich życie, żeby tylko jeszcze wiecej mógli nas wydoić.
szukanie raju, moim celem |
#219 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | > >Napisz to otwarcie: Żądam aby podatki płacili inni a nie ja Do tego sprowadza się twój postulat.> Chcę, żeby inni płacili mi podatki w sytuacji kiedy sami są właścicielami a ja najemnym pracownikiem bez mienia.> OTWARCIEJ NIE POTRAFIĘ!!!Nie musisz, to jest wystarczająco otwarcie napisane: Inni mają płacić na ciebie. Dokładnie. > Kiedy wyjdę z roli najemnika i przejdę do roli właściciela,Kiedy wreszcie zrozumiesz, że prawie każdy najemny pracownik ma też swoją własność? Jedynie Hamerlik - Konopka, mając dochód kilku polskich listonoszy jakoś niczego się dorobić nie poradzi i woła do tych listonoszy o podatki. > >VAT płacą także bogaci> Nie kłam!Nie kłamię. Ty jesteś bogaty i VAT płacisz Ja jestem bogaty i VAT płacę > VAT opłaca wyłącznie biedota bez mienia ku chwale swoich Panów właścicieli.Skończ jarać to gówno, bo ci gówno z mózgu zostało
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Nie musisz, to jest wystarczająco otwarcie napisane:> Inni mają płacić na ciebie. Dokładnie.Kupilem samochód, czyli ja też będę bulil na tych, którzy z minimalnej pensji mogą sobie kupić co najwyżej plastikowy stolik i plastikowe krzesła do wynajętej od właściciela kuchni. > >Kiedy wyjdę z roli najemnika i przejdę do roli właściciela,> Kiedy wreszcie zrozumiesz, że prawie każdy najemny pracownik ma też swoją własność?Kto ma własność ten buli na rzecz pozostałych, również na rzecz bogatych. Znaczenie ma różnica między tym co masz zapłacić a tym to uzyskujesz. Robol z mieniem może wyjść na 0 będzie miał tyle samo do zapłacenia co uzyska w podatku od innych zatem będzie żył, ze swojego wynagrodzenia za pracę. > Jedynie Hamerlik - Konopka, mając dochód kilku polskich listonoszy jakoś niczego się dorobić nie poradzi i woła do tych listonoszy o podatki.Do właścicieli o podatki na rzecz najemnych roboli. Ty jak widzę wolisz, żeby robol przy zakupie wczorajszego chleba zapłacił subwencje Muskowi. Typowe u chciwego, zamówionego dziadostwa. Napój jeszcze umysł robola, który oderwany od maszyny nie wie co się dzieje, że dajesz mu za darmo opiekę zdrowotną i edukację jego dzieci, że taki z Ciebie dobry dziad. Dajesz a nie musisz dać, jak król Arabii Saudyjskiej. > Nie kłamię. Ty jesteś bogaty i VAT płacisz Ja jestem bogaty i VAT płacęBogaci wszystko kupują na firmę. Ida do restauracji gdzie motloch ich obsluguje i proszą o rachunek na firmę, bo w trakcie obiadu myśleli jak zdobyć jeszcze więcej, żeby innnym nie pozostało nic, to im się za takie myślenie należy zwort VATu. Żebyś jeszcze nie widział rozkładu własności na świecie, albo nie rozumiał jej konsekwencji dla ludzkiej hierarchii. Jak beneficjent chorego systemu, to będzie go klami i pazurami bronił, jak konfederaci niewolnictwa. |
#221 1 na 1 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Inni mają płacić na ciebie. Dokładnie.A i nie zapomnij powiadomić polskiego komornika, funkcjonariusza państwa polskiego, że kupiłem samochód, żeby przyjechał i żeby mi go przemocą odebrał w rozliczeniu karnych odsetek od odsetek bankowych. Żeby uczynił ten świat choć odrobinę lepszym. Choc na ile poznałem wasze dziadostwo, to już pewnie stworzyliscie jakieś tajny dziadowski system informowania się o składnikach mienia biedoty, to pewnie już wie. Bo chodzi o to, żeby bogactwo wiedzialo wszytko o biedocie a biedota o bogactwie nic. Tfuuuu dziadostwo! |
#222 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | > >Nie musisz, to jest wystarczająco otwarcie napisane:> >Inni mają płacić na ciebie. Dokładnie.> Kupilem samochód,Ojeeeeej jaki sukces  Gratuluję! Jeszcze godzinę temu pisałeś, że nie masz żadnego mienia Zauważasz jak twoje kłamstwa cię ośmieszają?  > >Kiedy wreszcie zrozumiesz, że prawie każdy najemny pracownik ma też swoją własność?> Kto ma własność ten buli na rzecz pozostałych, również na rzecz bogatych.Reasumując i to całkiem na poważnie: Twój system jest kompletnie bezsensowny, niczego korzystnego nie proponujesz oprócz: wariant 1 maksymalnej koncentracji kapitału www.racjonalista.pl/forum.php/s,772371wariant 2 sposobu na życie bogatych na koszt biedoty Jeśli będę zarabiał tyle ile zarabiam, to w twoim systemie sprzedam dom i będę mieszkał w hotelu, sprzedam samochód i będę jeździł taksówkami. A właściciel hoteli i taksówki niech na moją konsumpcję płacą. Nikt nie zainwestuje ani grosza w coś od czego będzie płacił podatki, nikt nie zbuduje domu, nikt nie kupi samochodu, wrócimy na drzewa. To jest sposób na cywilizacyjny zastój Jedyny skutek "pozytywny": Hamerlik Konopka zaspokoi swoją frustrację życiowego nieudacznika, który mając potężne dochody nie ma żadnego mienia (teraz już ma!) > Znaczenie ma różnica między tym co masz zapłacić a tym to uzyskujesz.obecnie ja więcej płacę, ty więcej zyskujesz w twoim systemie też ja więcej płacę, ty więcej zyskujesz > Robol z mieniem może wyjść na 0Nie ma roboli. Wytrzeźwiej > >Jedynie Hamerlik - Konopka, mając dochód kilku polskich listonoszy jakoś niczego się dorobić nie poradzi i woła do tych listonoszy o podatki.> Do właścicieli o podatki na rzecz najemnych roboli.Do listonosza, który ma dom po dziadku i jest jego WŁAŚCICIELEM . Musk podatku nie zapłaci bo nikt jego majątku nie wyceni. To on wyceni majątek innego rekina kupi go i skupi całą własność w jeny ręku. Nie odpowiedziałeś nigdy na ten argument. Dlaczego, bo żyjesz w urojonym świecie swojej zawiści. Żyjesz marzeniami o zemście na ludziach którzy zarabiają mniej ale coś mają, bo np czytają mowy które podpisują. > Napój jeszcze umysł robola, który oderwany od maszyny nie wie co się dzieje,Na szczęście tacy "robole żyją tylko w twojej chorej głowie. W mojej wsi robotnicy mieszkają w swoich domach i wiedzą co się dzieje > >Nie kłamię. Ty jesteś bogaty i VAT płacisz Ja jestem bogaty i VAT płacę> Bogaci wszystko kupują na firmę.Ty też? Ja nie. > Ida do restauracji gdzie motloch ich obsluguje...Ciebie obsługuje motłoch? Mnie kelner, ale ja uważam pracujących, dla ciebie to motłoch i robole
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#223 1 na 1 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Nie kłamię. Ty jesteś bogaty i VAT płacisz Ja jestem bogaty i VAT płacęPamietasz ten numer z kratką w samochodzie? Najdroższe i najbardziej sportowe limuzyny jeździły z kratka z tyłu. Żeby odliczyć VAT. Nie martw się, chciwe dziady nie dadzą sobie zrobić krzywdy skoro podatek od biedy może zapłacić całkowicie zastraszony, zdominowany, zmanipulowany, nie rozumiejący co się dzieje najemny robol bez żadnego mienia przy każdym zakupie butelki mleka. |
#224 1 na 1 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Jeszcze godzinę temu pisałeś, że nie masz żadnego mieniaZacytuj mnie! |
#225 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | > >Jeszcze godzinę temu pisałeś, że nie masz żadnego mienia> Zacytuj klamilwy dziadu.> Zacytuj mnie!dzisiaj godzina 11.09 www.racjonalista.pl/index.php/s,47/k,230376 Cytat:Chcę, żeby inni płacili mi podatki w sytuacji kiedy sami są właścicielami a ja najemnym pracownikiem bez mienia. Kto jest kłamliwym dziadem?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|