Racjonalista - Strona głównaDo treści
"Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
21-04-2025 13:33okragly (21676 punktów)"Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
Ocena 1 na 1
wojne na Ukrainie spowodowało "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji", powiedział śp Franciszek, papież, czym wzbudził moje zaufanie i podziw
Podnoszenie wydatków na zbrojenia do 2% PKB nazywał "szaleństwem" (my wydajemy 5%). "Prawdziwą odpowiedzią nie jest - więcej broni, następne sankcje i sojusze polityczno-militarne, ale inny sposób zarządzania światem; nie przez pokazywanie zębów"
w marcu 2024 r. zasugerował Ukrainie wywieszenie "białej flagi"

jak byłem z kimś w konflikcie i byłem słabszy fizycznie, nigdy nie podejmowałem walki, ale gdy do niej doszło zawsze się poddawałem i do dzisiaj nie mam z tego powodu żadnych traum, do dzisiaj uwazam że zrobiłem dobrze i zrobiłbym po raz kolejny gdyby była taka potrzeba. Ukraina tez by tak zrobiła ale była sterowana zewnętrznie, przez usazyda, miała, ma, upokorzyc Rosję, zmusic do uległości w stosunku do usazyda, po wyborze Trumpa się zmieniło, dziś to UE zagrzewa Ukrainę do walki na śmierć. Tu Rosja wystepuje jako straszak, diabeł wcielony co mi się podoba, ale to kosztuje życie miliona słowian, dlatego mam informację do Ukrainców, walczycie o narodzenie Cesarstwa Europejskiego Narodu Niemieckiego, doszło do tego że my Polacy prosimy Niemców by się zbroili, by zjednoczyć europę pod flagą niemiecką. Cesarstwo Europejskie Narodu Niemieckiego,

nasz JP2 chodził na pasku usazyda i Niemiec, też zagrzewałby Ukraińców do walki

może dlatego nasi katolicy nie lubili śp papieża?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej..
quick (6854 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi okragly

>nasza ziemia powinna być wolna od usazyda i ruskich, taki poszerzony "pas graniczny" ale armię powinniśmy miec, niektórzy mężczyźni lubią sie pobawić, dajmy ujście im pragnieniom i nowoczesne zabawki
Kto jeśli nie m.in USA ma być naszym gwarantem?

>bardziej żeby się bronic przed Ukrainą, która nas znienawidzi za popchnięcie jej do wojny z Rosją.
Polska popchnęła Ukrainę do wojny? Nonsens.

>Konopka tłumaczył Ci zasadę kondensatora,
Wiele rzeczy mi tłumaczył, ale w tym akurat przypadku chodzi o strategie.

>jak napięcie pomiędzy dwoma wrogimi obozami jest wysokie a granica cienka, wybuchnie. Jak płytki kondensatora (usazyda-rosja), oddalimy od siebie o tysiąc km,(terytorium Polski jako izolator) nie ma szans na zwarcie, ogien, wojnę
To jest właśnie Twój problem. Znika Ci sprzed oczu interes Polski. Widzisz grę trzech podmiotów, resztę ignorujesz.
Przemyśl sprawę tzw. Trójmorza, wspominaliśmy o tym.

>na neutralności możemy zarabiać pieniądze, taki hub (Hub - pol. koncentrator to urządzenie sieciowe wykorzystywane do łączenia ze sobą segmentów sieci. Hub, który otrzyma informację na wybranym porcie, przesyła ją do wszystkich pozostałych portów)
Geografia.

>Przegraliśmy na własne zyczenie (na zyczenie naszego pana usazyda), Chiny nas, jako wiernego psa usazyda, omijaja łukiem

Jeszcze niczego żeśmy nie przegrali.
Sprawa gwaranta, o którą Cię pytam ma tu istotne znaczenie. Ciekaw jestem jaki masz pomysł.

#242
09-05-2025 20:02
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi quick

> W Rosji, jeśli wyłoni się następca Putina, Rosjanie będą gotowi wydać Putina MTK, w ramach jakiegoś dealu.
Putin jest ostrożny, nastepca rozprawi się z Ukrainą brutalnie, tak jak Netanjahu z Palestynczykami

>Netanjahu natomiast jest na łasce Waszyngtonu, ale i to może się skończyć.
ma uzasadnienie pisanie usa zyd, to jest jeden organizm, w dodatku ogon merda psem


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo

quick (6854 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi okragly
>> W Rosji, jeśli wyłoni się następca Putina, Rosjanie będą gotowi wydać Putina MTK, w ramach jakiegoś dealu.
>Putin jest ostrożny, nastepca rozprawi się z Ukrainą brutalnie, tak jak Netanjahu z Palestynczykami
Tego to ja nie wiem. Ale wątpię by zmiana nastąpiła w trakcie trwającej wojny. Chyba, że Geruzja wyda inne polecenia. Być może będzie i tak jak Ty tu uważasz. Nie wiem.

>>Netanjahu natomiast jest na łasce Waszyngtonu, ale i to może się skończyć.
> ma uzasadnienie pisanie usa zyd, to jest jeden organizm, w dodatku ogon merda psem

Wg mnie to mitologia. Rezonują tzw. protokoły.
Izrael ma znaczenie geostrategiczne. Jest położony w azjatyckim rimlandzie, przyczółek do bezpośredniego i pośredniego wpływania na świat arabski, Turcje i Iran. Posiadanie przez niego broni jądrowej to też nie jest przypadek.

#244
09-05-2025 20:26
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi quick
>>nasza ziemia powinna być wolna od usazyda i ruskich, taki poszerzony "pas graniczny" ale armię powinniśmy miec, niektórzy mężczyźni lubią sie pobawić, dajmy ujście im pragnieniom i nowoczesne zabawki
>Kto jeśli nie m.in USA ma być naszym gwarantem?
Paryż-Berlin-Warszawa-Moskwa-Pekin

>>bardziej żeby się bronic przed Ukrainą, która nas znienawidzi za popchnięcie jej do wojny z Rosją.
>Polska popchnęła Ukrainę do wojny? Nonsens.
przed napaścia Rosji na Ukrainę zagwarantowaliśmy jej umową nasze uzbrojenie, logistykę i wszelkie inne wsparcie. Tym sposobem popchaliśmy ją do wojny

>>Konopka tłumaczył Ci zasadę kondensatora,
>Wiele rzeczy mi tłumaczył, ale w tym akurat przypadku chodzi o strategie.
strategia jak wszystko na świecie jest fizyką, kondensator dobrze tłumaczy wyładowania (wojny)

>>jak napięcie pomiędzy dwoma wrogimi obozami jest wysokie a granica cienka, wybuchnie. Jak płytki kondensatora (usazyda-rosja), oddalimy od siebie o tysiąc km,(terytorium Polski jako izolator) nie ma szans na zwarcie, ogien, wojnę
>To jest właśnie Twój problem. Znika Ci sprzed oczu interes Polski. Widzisz grę trzech podmiotów, resztę ignorujesz.
od ogółu do szczegółu, dla mnie ważna jest szczęśliwa Europa (z Moskwą) wtedy każdy Polak będzie mieszkał tam gdzie chce, duzo Polaków wykupuje domy w "komunistycznej" Hiszpani, co mnie dziwi

>Przemyśl sprawę tzw. Trójmorza, wspominaliśmy o tym.
przemyśl sprawę równoleżnikowo tj Paryż-Berlin-Warszawa-Moskwa
2wś pochłoneła 80 mln żyć większość europejczyków, chinczycy i usazydzi będa się cieszyć jak my w imię jakiejś geopolityki weźmiemy się za łby i pozabijamy

>>na neutralności możemy zarabiać pieniądze, taki hub (Hub - pol. koncentrator to urządzenie sieciowe wykorzystywane do łączenia ze sobą segmentów sieci. Hub, który otrzyma informację na wybranym porcie, przesyła ją do wszystkich pozostałych portów)
>Geografia.
właśnie mamy b dobrą geografię a wiem że trasy omijają Polskę, idą przez Grecje, Węgry, Serbię, Niemcy, Leningrad, tylko nie przez Polskę

>>Przegraliśmy na własne zyczenie (na zyczenie naszego pana usazyda), Chiny nas, jako wiernego psa usazyda, omijaja łukiem
>Jeszcze niczego żeśmy nie przegrali.
>Sprawa gwaranta, o którą Cię pytam ma tu istotne znaczenie. Ciekaw jestem jaki masz pomysł.
oś Moskwa-Warszawa-Berlin-Paryż

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo

Thoter (6650 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi quick

>Polska wróciła trwale na mapę.

Jako kolonia i baza wojskowa Żydów amerykańskich.
Zasób ludzki tej "Polski" jest eksploatowany razem z surowcami w celu finansowania imperialnych wojen Żydów amerykańskich. Fabryka mięsa armatniego "leczonego" przez obce kartele farmakochemiczne. Nie mamy elit i nie mamy możliwości jakiegokolwiek wyboru.

>W którym momencie wg Ciebie Polska straciła samosterowność?

Polska traci samosterowność po "wyzwoleniach".
Nie ma kto Polską sterować i nie ma czym sterować.
Jest tak jak mówił Gomułka, Polacy bez swoich Żydów zginą.

Thoter (6650 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi quick

>Kto jeśli nie m.in USA ma być naszym gwarantem?

Naszym gwarantem muszą być Rosja i Niemcy.

>Polska popchnęła Ukrainę do wojny? Nonsens

Wczesniej z polskiego budżetu był finansowany, na szczęście nieudany, zamach stanu na Białorusi.
Teraz finansuje się utrzymanie chorych psychicznie Białorusinów, którym uroiło się we łbach, że są legalnym rządem Białorusi.
Zainstalowano nam żydowskich zięciów na: prezydenta i szefa MSZ, Ukraińca na szefa MS.


Thoter (6650 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi quick

>Wg mnie każdy wybiera sam,

Żeby wybierać trzeba mieć tego świadomość.
Wybierasz jak dziecko. Gadasz co usłyszałeś, płaczesz jak lizaka nie dostałeś.



>>To Ukraińcy wybrali sobie sami, gdzie Żydówka Victoria Nuland miała przeprowadzić zamach stanu ??
>Bez ludzi na Ukrainie nie byłoby to możliwe.

Raczej bez telewidzów. Żydowskiego komika pokazywano w ukraińskim telawizjorze i się Ukraińcy wtedy śmiali. Dzisiaj płaczą. Żyd Zelenski robi na nich łapanki i dowozi na linię frontu, która stoi w miejscu.

>Moim zdaniem, to każde tego typu działanie jest możliwe tylko i wyłącznie za zgodą rady >narodowej.

To CIA, MI6, Mossad nazywasz radami narodowymi ???

>>Na mnie nic nie działa, dlaczego ??

>Działa na wszystkich. Mniej lub bardziej każdy jest pod wpływem oddziaływania wojny >informacyjnej.

Na mnie to nie działa. Czy ja cytuję propagandę tak jak Ty i Hamerlik ??


>>Rosjanie są lepsi od Żydów ???

>Nie tylko Rosjanie stosują tego typu praktyki.
>
Ja nic takiego nie dostrzegam. Nawet jak coś takiego jest, to ja na to nie zwracam uwagi.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Thoter
>Czy ja cytuję propagandę tak jak Ty i Hamerlik ??

Pojęcie propagandy jest ściśle związane z pojęciem prawdy a tą każdy ma inną - swoją własną.

Co dla pierwszych fałszywą propagandą to dla drugich szczerą prawdą, co dla pierwszych szczerą prawdą to dla drugich fałszywą propagandą.

Zależy kto jaki program ma wgrany do mózgu.

youtu.be/5VCiU1osa3w

Thoter (6650 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka

>Zależy kto jaki program ma wgrany do mózgu.
>

Spece od propagandy używają tylko trików, wciąż tych samych.
Podstawową metodą jest wstawianie nienawiści do osób, którym propaganda przypisuje
nadludzkie możliwości. Otumaniony idiota potem gada, że gdyby się nie urodził Hitler i Stalin to nie byłoby wojny.
Następną metodą jest wstawianie wizji cudotwórczych możliwości demokracji i braku wolności.
Idioci latają na ustawione wybory i mordują tych, co im "przeszkadzają" wegetować w wolności.
Skolonizowany otumaniony ochlos jest eksploatowany i kierowany przez demokratcyznie wybranych cwanaiczków, którymi kieruje jedynie chęć dostania się do koryta.
Patologia intelektualna od dołu do góry. Tresura zaczyna się już od przedszkola a kończy przed telawizjorem.
Tradycyjny stary PIONOWY podział pomiędzy idiotami a mądrymi, krwawo lub bezkrwawo, jest zmieniany na POZIOMY, gdzie idioci są uprzywieljowani z racji ilości. W tym poziomy podziale mądry, by dostać się do władzy, musi się przebić przez warstwy walczących ze sobą idiotów.
Jest to praktycznie niemożliwe.

quick (6854 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi okragly
>>Kto jeśli nie m.in USA ma być naszym gwarantem?
>Paryż-Berlin-Warszawa-Moskwa-Pekin
Blok kontynentalny. Jaka rola i pozycja przypada Polsce w takim układzie?

>przed napaścia Rosji na Ukrainę zagwarantowaliśmy jej umową nasze uzbrojenie, logistykę i wszelkie inne wsparcie. Tym sposobem popchaliśmy ją do wojny
Nonsens. Takim sposobem za wybuch tej wojny można obarczać winą kogokolwiek tylko nie Rosję.

>strategia jak wszystko na świecie jest fizyką, kondensator dobrze tłumaczy wyładowania (wojny)
Strategia opiera się też na czynniku woli ludzkiej. Istotne znaczenie ma też tzw. charakter narodowy.

>chinczycy i usazydzi będa się cieszyć jak my w imię jakiejś geopolityki weźmiemy się za łby i pozabijamy

Dobrze byłoby poważnie traktować poważny temat.

quick (6854 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Thoter
>>Polska wróciła trwale na mapę.
>Jako kolonia i baza wojskowa Żydów amerykańskich.
>Zasób ludzki tej "Polski" jest eksploatowany razem z surowcami w celu finansowania imperialnych wojen Żydów amerykańskich. Fabryka mięsa armatniego "leczonego" przez obce kartele farmakochemiczne. Nie mamy elit i nie mamy możliwości jakiegokolwiek wyboru.
Nie podzielam Twojego "sceptycyzmu".

>>W którym momencie wg Ciebie Polska straciła samosterowność?
>Polska traci samosterowność po "wyzwoleniach".
>Nie ma kto Polską sterować i nie ma czym sterować.
>Jest tak jak mówił Gomułka, Polacy bez swoich Żydów zginą.
>

Polak bez wyzwolenia nie miałby przyszłości. Polskość rozmyła by się pośród tego co obce.

#252
10-05-2025 11:33
 Ocena 1 na 1
quick (6854 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Thoter
>>Kto jeśli nie m.in USA ma być naszym gwarantem?
>Naszym gwarantem muszą być Rosja i Niemcy.
Nareszcie odpowiedziałeś. Czyli blok kontynentalny. Jaką rolę odgrywa Polska w takim układzie?
Moim zdaniem jeśli nie USA to Francja, ale w układzie atlantyckim.

>>Polska popchnęła Ukrainę do wojny? Nonsens
>Wczesniej z polskiego budżetu był finansowany, na szczęście nieudany, zamach stanu na Białorusi.
>Teraz finansuje się utrzymanie chorych psychicznie Białorusinów, którym uroiło się we łbach, że są legalnym rządem Białorusi.
>Zainstalowano nam żydowskich zięciów na: prezydenta i szefa MSZ, Ukraińca na szefa MS.
>

Walka o pomost. Nie widzę jednak nic co przemawia za tezą, iż to Polska popchnęła Ukrainę do wojny.

quick (6854 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Thoter

>>Moim zdaniem, to każde tego typu działanie jest możliwe tylko i wyłącznie za zgodą rady >narodowej.
>To CIA, MI6, Mossad nazywasz radami narodowymi ???
Nie.
Wymienieni przez Ciebie nic by nigdzie nie zyskali gdyby nie było takiej zgody. Zdarza się też tak, że miejscowi ściągają pomoc z zagranicy.
Oczywiście to się tyczy tych, którzy są cywilizowani i nie mają małej demografii. Tzn. jest tak jak Ty twierdzisz tylko wtedy gdy albo ktoś jest "niecywilizowany" lub ma "małą" demografię.

>>Działa na wszystkich. Mniej lub bardziej każdy jest pod wpływem oddziaływania wojny >informacyjnej.
>Na mnie to nie działa. Czy ja cytuję propagandę tak jak Ty i Hamerlik ??

Zależy co się rozumie pod pojęciem propaganda. Jest też tak, że wpisujemy się swoim punktem widzenia w określoną narrację.

Thoter (6650 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi quick

>>>Polska popchnęła Ukrainę do wojny? Nonsens

>>Wczesniej z polskiego budżetu był finansowany, na szczęście nieudany, zamach stanu na Białorusi.
>>Teraz finansuje się utrzymanie chorych psychicznie Białorusinów, którym uroiło się we łbach, że są legalnym rządem Białorusi.
>>Zainstalowano nam żydowskich zięciów na: prezydenta i szefa MSZ, Ukraińca na szefa MS.
>>

>Walka o pomost. Nie widzę jednak nic co przemawia za tezą, iż to Polska popchnęła Ukrainę do wojny.
>
Pierwszy plan Żydów amerykańskich zakładał atak Polski na Rosję przez Białoruś. Andżelika Borys z Wiaczorką mieli być prowodyrami. Kto udaremnił atak Polski przez Białoruś na Rosję ??
Dzięki komu to Ukraińcy przejęli rolę agresora ???

Thoter (6650 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi quick

>Wymienieni przez Ciebie nic by nigdzie nie zyskali gdyby nie było takiej zgody. Zdarza się też tak, że miejscowi ściągają pomoc z zagranicy.
>

Jak się takie zgody uzyskuje ??
CIA do spółki z Watykanem zamordowało Popiełuszkę.
Zabójstwem Popiełuszki kierował gen. Mirosław Milewski. Bardzo bliska rodzina prezydenta Dudy.
Co na tym CIA i Watykan zyskali ??
Stworzono skurwy..two nienawidzące osób, które fałszywie o to oskarżono. To skurwys..teo na nie napuszczono. Jakie decyzje podejmuje takie skurw..two ???
Jak im podstawi się konia trojańskiego to go wciągają.
Tak to działa.
Na Słowacji, żeby usunąć prezydenta czy premiera to CIA zamordowała dziennikarza i oskarżyła niewinnego.
Tak się steruje ochlosem. Amerykanie w noc długich noży wymordowali osoby, które mogłyby powstrzymać, ich agenta, Hitlera w dojściu do władzy. Czy cwani Żydzi niemeiccy podstawili Hitlera Żydowi Baruchowi ???

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365