 |
"Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 21-04-2025 13:33 | okragly (21676 punktów) | "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
1 na 1 | wojne na Ukrainie spowodowało "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji", powiedział śp Franciszek, papież, czym wzbudził moje zaufanie i podziw Podnoszenie wydatków na zbrojenia do 2% PKB nazywał "szaleństwem" (my wydajemy 5%). "Prawdziwą odpowiedzią nie jest - więcej broni, następne sankcje i sojusze polityczno-militarne, ale inny sposób zarządzania światem; nie przez pokazywanie zębów" w marcu 2024 r. zasugerował Ukrainie wywieszenie "białej flagi"
jak byłem z kimś w konflikcie i byłem słabszy fizycznie, nigdy nie podejmowałem walki, ale gdy do niej doszło zawsze się poddawałem i do dzisiaj nie mam z tego powodu żadnych traum, do dzisiaj uwazam że zrobiłem dobrze i zrobiłbym po raz kolejny gdyby była taka potrzeba. Ukraina tez by tak zrobiła ale była sterowana zewnętrznie, przez usazyda, miała, ma, upokorzyc Rosję, zmusic do uległości w stosunku do usazyda, po wyborze Trumpa się zmieniło, dziś to UE zagrzewa Ukrainę do walki na śmierć. Tu Rosja wystepuje jako straszak, diabeł wcielony co mi się podoba, ale to kosztuje życie miliona słowian, dlatego mam informację do Ukrainców, walczycie o narodzenie Cesarstwa Europejskiego Narodu Niemieckiego, doszło do tego że my Polacy prosimy Niemców by się zbroili, by zjednoczyć europę pod flagą niemiecką. Cesarstwo Europejskie Narodu Niemieckiego,
nasz JP2 chodził na pasku usazyda i Niemiec, też zagrzewałby Ukraińców do walki
może dlatego nasi katolicy nie lubili śp papieża?
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej..| szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | Odpowiedz na cały mój wpis I pamiętaj, że mój społeczny status nie różni się NICZYM od społecznego statusu twojej matki
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Odpowiedz na cały mój wpis> I pamiętaj, że mój społeczny status nie różni się NICZYM od społecznego statusu twojej matkiOdpowiedziałem. Jesteśmy niezgodni w kwestii fundamentalnych wartości społecznych. Jeśli publicznie jawna księga kapitału pod kolektywną kontrolą jest fundamentem silniejszego społeczeństwa to wasze społeczeństwo przegra i wymrze. Jeśli publicznie jawna księga kapitału zapewni wszystkim więcej energii życiowej to wkrótce inni też będą budować podobne do mnie wnioski i zwracać się w kierunku tych samych wartości. Osobiście czuję wstręt do waszych wartości społecznych i ogólnie do waszego społeczeństwa. Czuję każdą komórką własnego ciała, że go nie chcę i do niego nie należę. Musicie nam oddać teren na nasze społeczeństwo. Z mojej perspektywy musisz się mentalnie transformować i przystać do nas. Musisz zmienić swoją tożsamość. Nie pozostawiam ci żadnego wyboru. Zwrot w kierunku waszych tfffuuuu "wartości" społecznych jest absolutnie wykluczony. Nie będziemy żyć jak zwierzęta innych gatunków, bo tego jesteście nauczeni. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >Odpowiedz na cały mój wpis> >I pamiętaj, że mój społeczny status nie różni się NICZYM od społecznego statusu twojej matki> Odpowiedziałem.Pokazałeś przykład spółdzielni, która się zamieniła w spółkę w skrzynce na listy? A napisałeś, że KAŻDA spółdzielnia jest formą pośrednią do spółki w skrzynce Nie pipc, że odpowiedziałeś > >2 Mam obowiązek wykonywać rozkazy twojej matki bo ma posiadłości, czy Bezosa ?> Tak, jeśli znajdziesz się w ich przestrzeni, na straży czego swoją wasze sądy i wasi komornicy.I wasi windykatorzy z wiertarkami (wyjątkowo czytam dalej) Nie muszę słuchać rozkazów twojej matki. Gdybym się znalazł w jej przestrzeni i kazała mi umyć podłogi, po prostu bym wyszedł Twoja mamusia każe gościom myć naczynia, a jak nie, to woła policję? Pokazałem absurdalność twojego poglądu o władzy właścicielskiej Teraz będzie ucieczka No i jest ucieczka Nie pipc, że odpowiedziałeś > >3 Jak widzisz organizację pracy bez wykonywania poleceń?> Nie widzę i też nie potrzebuję jej tak widzieć.Nie pipc, że odpowiedziałeś > >4,1 Nie wolno ci zmienić pracy bez zgody pana?> A tobie oddychać gdy...4,1 Nie wolno ci zmienić pracy bez zgody pana? Tego dotyczyło pytanie Ucieczka Nie pipc, że odpowiedziałeś 4.2 Pan decyduje gdzie polecisz na wakacje? Ucieczka Nie pipc, że odpowiedziałeś > >5 Jaką odpowiedzialność za podwładnych ma stara Hamerlikowa?> Każdy kto zyskuje władzę staje się automatycznie odpowiedzialny za podwładnych.5 Jaką odpowiedzialność za podwładnych ma stara Hamerlikowa? Tak brzmi pytanie Ucieczka Nie pipc, że odpowiedziałeś Według ciebie jestem pasożytem bo nie płacę podatku od domu Oboje twoi rodzice to pasożyty bo nie płacą podatków od posiadłości? Wiedzą, że są pasożytami wg synusia? Ucieczka Nie pipc, że odpowiedziałeś Pokaż mi przykład takiego "robola, bez żadnych posiadłości, praw, wpływu, kontroli, bez bezpieczeństwa a jedynie z długami i koniecznością podporządkowania się wam" Odp. Oczywiście są ludzie bezdomni, ale nawet oni mają swoje prawa, w tym prawo do bezpieczeństwa Nie pipc, że odpowiedziałeś > wszystkie świadectwa własności bowiem także wszystkie portfele, wszystkie wpływy do nich i wszystkie wypływy do publicznej wiadomości wszystkich uczestników gospodarki.Za ile poszła twoja działka? Tajemnica, więc nie pipc o jawności Himalaje hipokryzji WSZYSTKO ma być jawne, ale transakcje Hamerlika tajne Nie pipc, że odpowiedziałeś NIE KŁAM ŻE ODPOWIEDZIAŁEŚ > Jesteśmy niezgodni w kwestii fundamentalnych wartości społecznych.Najpierw poznaj moje wartości. Poznaj a nie zmyślaj Pochwalam niewolnictwo? Gdzie i kiedy? > Jeśli publicznie jawna księga kapitału pod kolektywną kontrolą jest fundamentem silniejszego społeczeństwa to wasze społeczeństwo przegra i wymrze.A jeśli nie jest? pipcys o tek księdze od lat, ale nie udowodniłeś że stworzy lepszy świat Twoje mantry i religijne odloty nie są dowodem Twoje życie przeczy potrzebie jawności > Osobiście czuję wstręt do waszych wartościDalej nie czytam co chcesz udowodnić tym "wy"? Że twoja mamusia zasługuje na szubienicę Nie ma różnicy między społecznym statusem twojej matki i moim Nadal nie rozumiesz? To czego na "nas" drzesz ryja ze swoimi potępieniami?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Pokazałem absurdalność twojego poglądu o władzy właścicielskiejPokaż tez robolom w fabryce, że właściciel nie ma tam żadnej władzy. Wyjaśnij im potem w hotelu robotniczym, że własność hotelu nie ma dla nich żadnego znaczenia, mogą np. iść pod most jeśli nie będzie straży miejskiej w pobliżu albo co innego tam im się zachce. Rozumiem, że koncepcja władzy właścicieli jest dla was niebezpieczna, bo ciągnie za sobą odpowiedzialność a chcielibyście rządzić mając w pełni wyjebane na podporządkowanych ale takie społeczeństwo przesiąknięte pasożytnictwem nie ma racji bytu. Upadnie tak czy siak. Z moją pomocą czy bez niej. Bo przecież nikt o zdrowych zmysłach nie będzie tkwił w tym szajsie i trwonił własne życie. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | PRZYKŁAD SPÓŁDZIELNI! Jak długo jeszcze będziesz udowadniał, że jesteś idiotą? Kolejny raz apeluję : odpowiedz na cały mój wpis > >Pokazałem absurdalność twojego poglądu o władzy właścicielskiej> Pokaż tez robolom w fabryce, że właściciel nie ma tam żadnej władzy.1 nie jestem właścicielem fabryki, a ty cięgiem pieerdolisz o MOJEJ rzekomej władzy 2 W fabryce praca musi być zorganizowana. To jest ORGANIZACJA pracy, rzecz konieczna . I ta organizacja pracy pociąga za sobą odpowiedzialność pracodawcy. Możesz to nazwać władzą dyrektora czy właściciela nad pracownikiem, ale to tylko gra słówek. Jednak ta twoja "władza" pociąga za sobą odpowiedzialność. Nie ma władzy bez odpowiedzialności. (Twoje słowa) Tak więc właściciel mając "władzę" odpowiada za bezpieczeństwo pracownika i za terminową, zgodną z umową wypłatę. Właściciel Fiata nie musi odpowiadać za twoje dzieci. I nie zarzucaj mi że zwisa mi to czy twoje dzieci mają co jeść Tak, zwisa mi to. Dokładnie jak tobie zwisa czy mam dom i czy moje dzieci mają co jeść Nie widzę swojego obowiązku karmienia twoich dzieci tylko dlatego, że pracowałem i zarobiłem na dom JAK WYOBRAŻASZ SOBIE PRACĘ JAKIEGOKOLWIEK ZESPOŁU BEZ ORGANIZACJI? 3 Nawet właściciel fabryki nie wzywa policji, jeśli pracownik łamie dyscyplinę pracy (chyba, że kradnie lub pije w pracy) Krystkon, przyznaj się, tak uczciwie. Pracowałeś kiedyś? Bo z twojego bełkotu wynika, że jesteś zwolennikiem hierarchii i anarchii jednocześnie Nie boli cię głowa od tego? > Wyjaśnij im potem w hotelu robotniczym...99,9% robotników nie wie co to jest robotniczy hotel, żyjesz w urojonym świecie Zdecydowana większość robotników wysyłanych do pracy z dala od domu ma zapewnione noclegi w lepszych warunkach niż robotniczy hotel. Wytrzeźwiej i przestań pieerdolić Oranienburg wyzwolono w 1945 > , że własność hotelu nie ma dla nich żadnego znaczenia, mogą np. iść pod mostMogą poszukać innej pracy Właściciel decyduje dokąd masz polecieć na wakacje? ILE LAT PYTAĆ? > Rozumiem, że koncepcja władzy właścicieli jest dla was niebezpiecznaDalej nie czytam 5 Jaką odpowiedzialność za podwładnych ma stara Hamerlikowa? Tak brzmi pytanie Ucieczka Nie wiem na czym polega władza twojej matki. podaj mi jej numer telefonu to ją zapytam. Każe gościom myć podłogi a jeśli odmówią to wzywa policję? Pokaż mi przykład takiego "robola, bez żadnych posiadłości, praw, wpływu, kontroli, bez bezpieczeństwa a jedynie z długami i koniecznością podporządkowania się wam" Ile lat czekać?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > 1 nie jestem właścicielem fabrykiOczywiście, tylko kawałka świata tak potrzebnego innym do przetrwania. Na tym kawałku świata jesteś panem a inni twoimi poddanymi. Ten kawałek świata nie tylko został dla innych wykluczony ale musieli tłumnie jeszcze uczestniczyć przy jego organizacji, żeby tobie żyło się dobrze. Nie akceptuję społeczeństwa, w którym panują tak potężne różnice i nie mam tu na myśli samych praw i obowiązków ale idące są tym w zdrowiu i rozwoju intelektualnym. Nie należę do waszego świata i wy też nie będziecie mogli należąc do mojego zanim nie staniecie się kimś innym, kimś lepszym. Potraktuj to jak wyzwanie. Nie jestem twoim wrogiem czego ty wciąż nie rozumiesz podczas gdy ty jesteś moim wrogiem. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" |
> Tak właśnie rozwinął się komunizm.> Znowu bzdury do kwadratu. Komunizm opracowali Żydzi niemieccy, francuscy też w tym mieli udział. Komunizm miał stworzyć potężną Europę, potężniejszą jak dzisiaj komunistyczne Chiny. Komunizm jest wyższą formą religii chrześcijańskiej, też opracowanej przez Żydów. Komunizm w Europie się nie rozwinął za sprawą: Brytyjczyków, Francuzów, amerykańskiego Żyda Bernarda Barucha, Watykanu, Ostjuden i polskich "katolików. Stworzony przez Żydów niemieckich i Niemców ZSRR został w wyniku ludobójstwa w 1937 roku przejęty. Przejęta został też Armia Czerwona po wymordowaniu 35 tysięcy oficerów. Oficerów szkolił Żyd Iona Jakir, absolwent berlińskiej Akademii Sztabu Generalnego. W 1926 roku ukończył ją razem z Uborewiczem. Żyda Jakira i Uborewicza zamordowała banda na czele której stali Żydzi: Lew Zacharowicz Mechlis i Зиновий Маркович Ушаков. Twórcą ZSRR był najmądrzejszy Żyd Lew Dawidowicz Bronstein. Zamordowali go płatni mordercy, którym zlecenie wystawił Żyd Naum Eitingon. Opis możesz znaleźć w Internecie. Europa miała w tym czasie najlepszych w świecie naukowców i fizyków atomowych, głównie Żydów. Najlepszych naukowców wykradł nam amerykański Żyd Bernard Baruch. Hamerlik, plujesz na tych wielkich ludzi, którzy tworząc potężną Europę zostali zamordowani. Kpisz sobie z tragedii jak spotkała Żydów, tworzących komunistyczną Europę. Dzisiaj Żydzi robią geszeft na Żydach, którzy wymordowali Żydów komunistów. O Żydach zdrajcach nie można powiedzieć złego słowa. Za to w pluciem na wymordowanych Żydów komunistów zajmują się miliony. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | Przykład spółdzielni Nadal czekam 1 nie jestem właścicielem fabryki, a ty cięgiem pieerdolisz o MOJEJ rzekomej władzy 2 W fabryce praca musi być zorganizowana. To jest ORGANIZACJA pracy, rzecz konieczna . I ta organizacja pracy pociąga za sobą odpowiedzialność pracodawcy. Możesz to nazwać władzą dyrektora czy właściciela nad pracownikiem, ale to tylko gra słówek. Jednak ta twoja "władza" pociąga za sobą odpowiedzialność. Nie ma władzy bez odpowiedzialności. (Twoje słowa) Tak więc właściciel mając "władzę" odpowiada za bezpieczeństwo pracownika i za terminową, zgodną z umową wypłatę. Właściciel Fiata nie musi odpowiadać za twoje dzieci. I nie zarzucaj mi że zwisa mi to czy twoje dzieci mają co jeść Tak, zwisa mi to. Dokładnie jak tobie zwisa czy mam dom i czy moje dzieci mają co jeść Nie widzę swojego obowiązku karmienia twoich dzieci tylko dlatego, że pracowałem i zarobiłem na dom JAK WYOBRAŻASZ SOBIE PRACĘ JAKIEGOKOLWIEK ZESPOŁU BEZ ORGANIZACJI? 3 Nawet właściciel fabryki nie wzywa policji, jeśli pracownik łamie dyscyplinę pracy (chyba, że kradnie lub pije w pracy) Krystkon, przyznaj się, tak uczciwie. Pracowałeś kiedyś? Bo z twojego bełkotu wynika, że jesteś zwolennikiem hierarchii i anarchii jednocześnie Nie boli cię głowa od tego? > Wyjaśnij im potem w hotelu robotniczym...99,9% robotników nie wie co to jest robotniczy hotel, żyjesz w urojonym świecie Zdecydowana większość robotników wysyłanych do pracy z dala od domu ma zapewnione noclegi w lepszych warunkach niż robotniczy hotel. Wytrzeźwiej i przestań pieerdolić Oranienburg wyzwolono w 1945 > , że własność hotelu nie ma dla nich żadnego znaczenia, mogą np. iść pod mostMogą poszukać innej pracy Właściciel decyduje dokąd masz polecieć na wakacje? ILE LAT PYTAĆ? > Rozumiem, że koncepcja władzy właścicieli jest dla was niebezpiecznaDalej nie czytam 5 Jaką odpowiedzialność za podwładnych ma stara Hamerlikowa? Tak brzmi pytanie Ucieczka Nie wiem na czym polega władza twojej matki. podaj mi jej numer telefonu to ją zapytam. Każe gościom myć podłogi a jeśli odmówią to wzywa policję? Pokaż mi przykład takiego "robola, bez żadnych posiadłości, praw, wpływu, kontroli, bez bezpieczeństwa a jedynie z długami i koniecznością podporządkowania się wam" Ile lat czekać?ata To się powieś
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >Tak właśnie rozwinął się komunizm.> >> Znowu bzdury do kwadratu.> Komunizm opracowali Żydzi niemieccy, francuscy też w tym mieli udział.No tak, bo narodowość ma tu fundamentalne znaczenie. Trzeba odróżnić ziarno od plew w ludzkich genach. > Komunizm miał stworzyć potężną Europę, potężniejszą jak dzisiaj komunistyczne Chiny.Oczywiście, komuniści rozumowali koncepcją "potęgi" od samego początku. Chcieli być najpotężniejsi na świecie i to jest ta wyższa forma chrześcijaństwa. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > komuniści rozumowali koncepcją "potęgi" od samego początku. Chcieli być najpotężniejsi na świecie i to jest ta wyższa forma chrześcijaństwa.> Gdyby komunizm Żydów niemieckich był fikcją, to by: Brytyjczycy, Francuzi, amerykański Żyd Bernard Baruch nie wydali miliardów na ich mordowanie Żydów komunistów i komunistów nie Żydów. Straszenie komunizmem to robota wyżej wymienionych bandytów. Chińczycy udowodnili, że komunizm w jedno pokolenie pozwala przeskoczyć dwa wieki do przodu. |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > 1 nie jestem właścicielem fabryki, a ty cięgiem pieerdolisz o MOJEJ rzekomej władzyOjej, nie rozumiesz pojęcia władzy właścicielskiej a jednocześnie nigdy nie oddałbys swoich posiadłości, żeby nie stracić władzy i kontroli nad własnym życiem? Ale brak władzy i kontroli nad własnym życiem u innych ci nie przeszkadza? Po co ktos, który nie ma żadnych praw maiłby uznać twoje prawa? Jaki widzisz dla tego sens, bo ja żadnego. > 2 W fabryce praca musi być zorganizowana.I niech będzie ale celem organizacji musi być dobrobyt wszystkich jej członków a nie że dla jednego złote klamki, żeby imponował prymitywnym istotom a drugiemu wyłącznie choroby zawodowe i brak jakiegokolwiek bezpieczeństwa. Udział w grupie, która cię doi i wykorzystuje nie ma żadnego sensu. Trzymanie się zasad takiej grupy staje się wówczas chorobą psychiczną. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > 99,9% robotników nie wie co to jest robotniczy hotel, żyjesz w urojonym świecieZnowu wysysasz informacje z palca dostosowując je do własnej chciwości. Mieszkanie w czynszówce jest życiem w hotelu robotniczym. W Berlinie blisko 85% ludności - robole żyją w hotelach robotniczych, takich albo innych ale generalnie żyją na cudzym i muszą płacić innym za prawo do życia. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Gdyby komunizm Żydów niemieckich był fikcją, to by: Brytyjczycy, Francuzi, amerykański Żyd Bernard Baruch nie wydali miliardów na ich mordowanie Żydów komunistów i komunistów nie Żydów. Straszenie komunizmem to robota wyżej wymienionych bandytów.To jest twoja wizja świata ale z pewnością nie innych. Mam zupełnie inne wyobrażenie komunistów, którzy niekoniecznie byli powodowani pragnieniem nowego imperium. > Chińczycy udowodnili, że komunizm w jedno pokolenie pozwala przeskoczyć dwa wieki do przodu.W Chinach wszystkie zachodnie koncerny mają fabryki. Wywożą z Chin produkcję i zyski nie mając przy tym nic wspólnego z chińską własnością państwową. Chińczycy mają z tego tyle, że uczą się produkcji i kopiują technologię ale nie są właścicielami tego co w Chinach przynależy do właścicieli zachodnich korpo. youtu.be/5VCiU1osa3w |
#419 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | Pytanie o spółdzielnie w mocy Leczysz się z urojeń? > >1 nie jestem właścicielem fabryki, a ty cięgiem pieerdolisz o MOJEJ rzekomej władzy> Ojej, nie rozumiesz pojęcia władzy właścicielskiejNie, nie rozumiem, pytam czy u twojej mamusi goście MUSZĄ myć podłogi Pytam, czy twój pan decyduje o tym gdzie jedziesz na wakacje Pytam czy twoje luksiurne mieszkanie to jest robotniczy hotel. Nie mam władzy nad nikim, tak jak twoja matka, idioto I czekam na przykład spółdzielni, która przekształciła się w spółkę w skrzynce na listy > a jednocześnie nigdy nie oddałbys swoich posiadłościPokaż mi kogoś, kto oddałby dom NO POKAŻ !!!!!! > żeby nie stracić władzy i kontroli nad własnym życiem?Żeby nie stracić dachu nad głową, ciulu i owoców swojej pracy Pokaż jak oddajesz swój samochód Nie? Ojeeeeeeeej hamerchuj wymaga od innych oddania własności, ale sam habi dla siebie ile wlezie A to chciwy kurwisyn. > Ale brak władzy i kontroli nad własnym życiem u innych ci nie przeszkadza?Nie, nie przeszkadza mi, bo nie dostrzegam tego braku władzy i kontroli. to twoje urojenie. Ciul, który najgłośniej o to drze ryja, podróżuje na wakacje po 4 kontynentach > Po co ktos, który nie ma żadnych prawZnasz kogoś takiego? Krystkon skończ zmyślać ! > >2 W fabryce praca musi być zorganizowana.> I niech będzie ale celem organizacji musi być dobrobyt wszystkich jej członkówI dlatego właściciel fabryki płaci za pracę. Płaci PRACOWNIKOWI za pracę, a nie KRYSTKONOWI za posiadanie fabryki Gdybyś pracował w moim sadzie, to bym ci płacił, ale nie pracujesz więc się bujaj. > Udział w grupie, która cię doi i wykorzystuje nie ma żadnego sensu.I o to masz pretensje do kogoś, kto zakładał spółdzielnie. Ty żałosny idioto > >99,9% robotników nie wie co to jest robotniczy hotel, żyjesz w urojonym świecie> Znowu wysysasz informacje z palcaTwoje luksiurne mieszkanie to robotniczy hotel? > dostosowując je do własnej chciwości.I prostytucji twojej samicy. Rzucasz gównem - obrywasz rykoszetem Sonia to też dziwka > Mieszkanie w czynszówce jest życiem w hotelu robotniczym.A gówno to miód Mieszkałeś kiedyś w robotniczym hotelu? Czteroosobowy pokój ze wspólnymi łazienkami na całe piętro? Nie pajacyku przyzwyczajony do luksusu. > W Berlinie blisko 85% ludności - robole żyją w hotelach robotniczychPaczpan a w Senegalu każdy mieszka w swojej chatce, jaki bogaty ten Senegal, a ty wróciłeś do berlińskiego Nędzogrodu Rozumiesz jakiego kretyna z siebie robisz? Widziałeś kiedyś na oczy Wutzhaus? Widziałeś kiedyś na oczy Wutzhaus? Widziałeś kiedyś na oczy Wutzhaus? Oczywiście nie odpowiesz, bo jesteś ciulem Podróżujesz na wakacje po 4 kontynentach i użalasz się na biedę? Samego Kindergeldu masz więcej niż pensja polskiego nauczyciela i użalasz się na biedę? dziesiątki tysięcy Polaków w Niemczech zarobiło na swoje domy, a ty użalasz się na biedę? Jeeebnij się w czerep kilofem > takich albo innych ale generalnie żyją na cudzym i muszą płacić innym za prawo do życia.Za chleb też muszą płacić. Ja też płacę za chleb Właściciel decyduje dokąd masz polecieć na wakacje? ILE LAT PYTAĆ? 5 Jaką odpowiedzialność za podwładnych ma stara Hamerlikowa? Tak brzmi pytanie Ucieczka Nie wiem na czym polega władza twojej matki. podaj mi jej numer telefonu to ją zapytam. Każe gościom myć podłogi a jeśli odmówią to wzywa policję? Pokaż mi przykład takiego "robola, bez żadnych posiadłości, praw, wpływu, kontroli, bez bezpieczeństwa a jedynie z długami i koniecznością podporządkowania się wam" Czekam
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" |
> Chińczycy mają z tego tyle, że uczą się produkcji i kopiują technologię ale nie są właścicielami >tego co w Chinach przynależy do właścicieli zachodnich korpo.> www.youtube.com/watch?v=yrr0FGT5NYw10 godzin temu Czy to koniec Boeinga i Airbusa? Chiny wprowadziły nową technologię lotniczą, która zaszokowała USA!Kopiować to można było pół wieku temu. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|