Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pedofilia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
14-06-2011 21:48marcin1902 (3438 punktów)Pedofilia
Ocena 2 na 4
Pedofilia, ten temat przewija się często przez forum, niczym luźny stolec przez jelito w czasie czerwonki. Zakładam więc wątek o pedofilii, aby właśnie tu rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące tego tematu (nie ja będę rozwiewał, gdyż się na tym nie znam). Więc proszę o:
1. Wyjaśnienie czym jest pedofilia,
2. Opis pedofilii w historii,
3. Jak wygląda stosunek do pedofilii w świecie,
4. Argumenty za pedofilią,
5. Argumenty przeciw pedofilii,
6. No i co wam przyjdzie do głowy.
Temat wzbudza emocje, jest kontrowersyjny, więc uwaga na emocje

ps. Kto porówna pierwszy przeciwnika do Hitlera przegrywa
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..
#46
16-06-2011 06:47
 Ocena 3 na 3
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi Kowalska

>Dobra, pisz Grabowska w takim razie o tej pedofilii wśród kur.


Oto typowy kurzy pedofil wraz ze swoją ofiarą.


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

Domestos z Bidetu (exPanBuk)) (6257 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
>
>Dobra, pisz Grabowska w takim razie o tej pedofilii wśród kur.
>Oto typowy kurzy pedofil wraz ze swoją ofiarą.

A Ty kurzysz zamiast rzeczowo?
oj nieładnie!

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

#48
16-06-2011 07:42
 Ocena 1 na 1
Domestos z Bidetu (exPanBuk)) (6257 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
>I kto obraża prezydenta oraz władze Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej to też mu grozi...
>Aż strach się bać!

kawa? ale z CYKORIĄ??? No tego się nie spodziewałem! Zawiasy skrzypią czy jak?




Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

#49
16-06-2011 07:56
 Ocena 1 na 1
Domestos z Bidetu (exPanBuk)) (6257 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska

>Zawsze podkreślam, że nie interesuje mnie pedofilia jako taka, tylko jej ocena psychologiczno prawna.

Jej OCENA czy ZMIANA oceny?
Ocena jest wyraźna: n-e-g-a-t-y-w-n-a!

I co jeszcze oceniać?

Widząc czerwone światło nie jedziemy? A ty dalej: "może by jechać, bo czy ten odcień czerwieni nie zalatuje zielenią?". PO CO?

>Ani jej nie propaguję , ani nie zalecam, ani nie pochwalam. Piszę o niej jak o zjawisku seksuologicznym, takim jak homoseksualizm, kazirodztwo czy transwestytyzm.

Nie maskuj tematu. Dziadek Urban ma usmiech od ucha do ucha. A uszy to on miał!

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

#50
16-06-2011 08:26
 Ocena 1 na 1
Domestos z Bidetu (exPanBuk)) (6257 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
>Piszę o niej jak o zjawisku seksuologicznym, takim jak homoseksualizm, kazirodztwo czy transwestytyzm.

"Pisze" to troszkę za wiele powiedziane... raczej odsyłam do forumowicza: tony_hill. On pisze.
www.racjon(*)m.php/z,0/d,1/s,427689#w427754
www.racjon(*)m.php/z,0/d,1/s,427689#w427767
www.racjon(*)m.php/z,0/d,3/s,427689#w427875

Co do zjawisk (to z roku 2008):

Cytat:

Według niego (niej) zmiana systemu klasyfikacji zachowań seksualnych oznacza, że społeczeństwo zaczyna powoli akceptować transwestytów. - Stary system dezorientował wiele osób, które sądzą, że są chore, choć wkładają na siebie tylko ubrania płci przeciwnej - tłumaczy.
www.rp.pl/artykul/223095.html


Państwo/społeczeństwo: dojrzewa? ewoluuje? czy nie ma wyboru - akceptuje siebie - bo jest jakie jest?

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

#51
16-06-2011 08:35
 Ocena 1 na 1
Domestos z Bidetu (exPanBuk)) (6257 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
>Piszę o niej jak o zjawisku seksuologicznym...

Ludzie kochani, co MY wiemy o świecie? Moment skupienia, artykuł z roku 2008:

Diabeł tasmański ewoluuje na naszych oczach
Cytat:

Diabeł tasmański, którego średnia długość życia uległa w ostatnich latach znacznemu skróceniu z powodu nękającego ten gatunek raka pyska, zaczął się rozmnażać w młodszym wieku - twierdzą australijscy naukowcy na łamach najnowszego wydania periodyku...
...Australijscy naukowcy zaobserwowali, że zagrożone śmiercią zwierzęta zaczęły się wcześniej rozmnażać, przy czym liczba samic mających potomstwo już w pierwszym roku życia zwiększyła się 16- krotnie...


To nie jest obrona pedofilii tylko przyklad na trudność w obiektywnej ocenie. Trudno - wale gola we własna bramkę!! "Człowiek" to nie "syn Boży" - to jakos wiekszość tu akceptuje... Ale na ewolucje warczymy jak wilki!

CZEMU?


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
> Ocena jest wyraźna: n-e-g-a-t-y-w-n-a!
Ale jaka ocena? Moralna?
Ja mówię o ocenie psychologicznej, czy też psychopatologicznej, czy seksuologicznej, a ta nie jest negatywna.
Czy mam po raz kolejny cytować co o pedofilii mówił: Starowicz, Jaczewski czy świętej pamięci Imieliński? Mówili bo się wtedy nie bali. A dzisiaj się boją. A Imieliński przed śmiercią się tłumaczył,że nie napisał tego co napisał.
Mam?!?
> Nie maskuj tematu.
Nic nie maskuję. Proszę poczytać moje wpisy o homoseksualizmie, kazirodztwie etc.

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#53
16-06-2011 14:18
 Ocena 3 na 3
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
> odsyłam do forumowicza: tony_hill. On pisze.
Jak Bóg da, a partia pozwoli to się będę ścierała z tony_hillem na tym wątku.
I będziem nie jak dwa wrogi ,
"Lecz dwa na słońcach swych przeciwnych - Bogi." (Beniowski)

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

Domestos z Bidetu (exPanBuk)) (6257 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
A co to tak późno dzisiaj? No Pani Profesor? Z tego koguta to juz tylko rosołek w niedziele!


>Ale jaka ocena? Moralna?
??? Kto u nas wierzy w moralność? I co to jest moralność??
Jedyna ocena to: Aktualna Ocena Społeczna - AOS!

>Ja mówię o ocenie psychologicznej, czy też psychopatologicznej, czy seksuologicznej, a ta nie jest negatywna.

Od kiedy to ulica się tym przejmuje? I dziennikarze? I Radio Maryja? A to przecież jest: społeczeństwo! Większość, nie mniejszość!

>Czy mam po raz kolejny cytować co o pedofilii mówił: Starowicz, Jaczewski czy świętej pamięci Imieliński? Mówili bo się wtedy nie bali. A dzisiaj się boją. A Imieliński przed śmiercią się tłumaczył,że nie napisał tego co napisał.

Mnie się boją? Czytać lubie, tylko bez powtórek, choć w moim wieku czasem trzeba już utrwalać... oj!

>> Nie maskuj tematu.
>Nic nie maskuję. Proszę poczytać moje wpisy o homoseksualizmie, kazirodztwie etc.
Tak też robię, ale więcej jest pisania o pisniu, niż pisania właściwego!
Nim skończe jedna partię, już muszę po nowe okulary lecieć!

>
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

A ja czekam na tę madrość i co?

Żeby kobietę przejrzeć na wylot - mówi Falczak- trzeba się nazywać nie Falczak, ale Roentgen!

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
> z powodu nękającego ten gatunek raka pyska
No i przyszła kryska na Matyska!
Dostał raka pyska!

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
> Jedyna ocena to: Aktualna Ocena Społeczna - AOS!
Społeczeństwo w tym względzie jest wprowadzane rozmyślnie w błąd, lub wręcz, nie boję się użyć tego słowa - okłamywane!
Co najmniej z pięciu powodów.
Więc jak ma sobie wyrobić opinię? Obiektywną.
> Mnie się boją?
Gdyby Starowicz powiedział w telewizji na wizji to co pisał kiedyś o pedofilii w swoich książkach, to by go w kajdankach jak doktora G. na oczach publiczności wyprowadzili.
> więcej jest pisania o pisniu, niż pisania właściwego!
A jak miałoby wyglądać to właściwe pisanie?

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#57
16-06-2011 14:37
 Ocena 4 na 4
Domestos z Bidetu (exPanBuk)) (6257 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska

>Dostał raka pyska!

Ale jakoś sobie radzi... Ciekawe jak poradzi sobie homo catolicus?

Cytat:

Prawdę bowiem napisał papież Grzegorz I:
"nieuctwo jest matką prawdziwej pobożności"


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

#58
16-06-2011 14:42
 Ocena 2 na 2
Domestos z Bidetu (exPanBuk)) (6257 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
>> Jedyna ocena to: Aktualna Ocena Społeczna - AOS!
>Społeczeństwo w tym względzie jest wprowadzane rozmyślnie w błąd, lub wręcz, nie boję się użyć tego słowa - okłamywane!
>Co najmniej z pięciu powodów.
?? czyli ?? bo ja z laska chodzę i nie nadążam czasem...

>Więc jak ma sobie wyrobić opinię? Obiektywną.

hm... Cały czas wierzę w inteligencje społeczeństwa. Czy się mylę??


>Gdyby Starowicz powiedział w telewizji na wizji to co pisał kiedyś o pedofilii w swoich książkach, to by go w kajdankach jak doktora G. na oczach publiczności wyprowadzili.

Zależy kto by za nim stał na wizji? Takie sie ma poglądy jakich "przyjaciół"?

>> więcej jest pisania o pisniu, niż pisania właściwego!
>A jak miałoby wyglądać to właściwe pisanie?

A to ja się podpisuje "prof. G" ????


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

#59
16-06-2011 15:09
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
> >Co najmniej z pięciu powodów.
> ?? czyli ?? bo ja z laska chodzę i nie nadążam czasem...
Najpierw uwaga ogólna.
Jak strażacy nie mają co gasić, to sami wzbudzają pożary, aby mieć robotę.
Ich powitanie brzmi:"Niech będzie pochwalony św. Florian! I Dziewczynka z zapałkami."
Na sprzedawaniu kitu na temat pedofilii zyskują:
1. Politycy. Rozpętują histerię , podnoszą kary, bredzą o kastracji, aby zyskać poklask u wyborców.
2. Pismaki ze szmatławców. Wiadomo. Dobry temat na pierwszą stronę! Rośnie sprzedawalność.
3. Różne fundacje dzieci niczyich i osieroconych. Strasząc pedofilami uzyskują kasę na swoją pożal się Boże działalność. A kasa to etaty , premie, występy w TV itp.
4. Psychologowie i inni terapeuci. Wmawiając ludziom urazy odniesione na skutek molestowania oraz "lecząc" pedofilów trzepią niezłą kapuchę. Wizyta od 100 do 150 zł. albo i więcej.
Jest to tzw. psychobiznes.
5. Sądy, prokuratorzy, adwokaci, policja, służba więzienna itp. Im więcej pedofilów złapią tym więcej pieniążków i sławy. A taki pedofil to łatwy łup, nie to co jakiś Masa czy Kiełbasa, co to i po mordzie dać potrafi, albo gnata wyciągnąć i łeb odstrzelić. No i zawsze też się można załapać na jakiś występ w TV.
Więc się pedofilów mnoży. Jak tego malarza z Łodzi, co to biedaczek chciał zaprotestować przeciwko księżom pedofilom, a sam za pedofila uznany został. Niejaki Kuszej Krzysztof.

PS
A teraz babcia Grabowska się wyłącza , bo idzie robić obiadek.

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#60
16-06-2011 15:31
 Ocena 4 na 4
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
Stań przed lustrem grabowska i pomyśl, co ty piszesz. Żenada.

Pozdrawiam

Nadejdzie czas parad heretyków.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365