Racjonalista - Strona głównaDo treści


Fundusz Racjonalisty

Wesprzyj nas..
Zarejestrowaliśmy
149.618.727 wizyt
Ponad 1062 autorów napisało dla nas 7287 tekstów. Zajęłyby one 28732 stron A4

Wyszukaj na stronach:

Kryteria szczegółowe

Najnowsze strony..
Archiwum streszczeń..

 Co z Brexitem?
będzie drugie referendum
będzie początkiem końca UE
zyska na nim Wielka Brytania
ostatecznie wzmocni UE
dużo hałasu o nic
  

Oddano 590 głosów.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zamów dobrą książkę.
Propozycje Racjonalisty:

Złota myśl Racjonalisty:
"Nie rozumiem tych, którzy nie interesują się religią. Jeśli religia reprezentuje prawdę, to jest to niewątpliwie najważniejsza prawda w życiu ludzkim. Jeśli jest w większości błędna, to jest to błąd o monumentalnie tragicznych proporcjach, i powinien być energicznie zwalczany."
Komentarze do strony Rada Naukowa Racjonalisty

Dodaj swój komentarz…
Vytautas   2 na 4
Szanowni Państwo,
kto mi wyjaśni, dlaczego pan doktor Łukasz A. Glinka nazywa instytut, w którym pracuje, instytut Bogoliubowa w Dubnej pod Moskwą, po angielsku. Czyżby wstydził się tego, że jest Słowianinem?
Autor: Vytautas  Dodano: 24-09-2008
Reklama
Paulina  -1 na 7
W Radzie Naukowej Racjonalisty nie zauważyłam niestety nikogo, kto specjalizowałby się w którejkolwiek z nauk humanistycznych, co tłumaczy poniekąd styl w jakim został zredagowany artykuł dotyczący Konstantyna Wielkiego. Rażący brak obiektywnego podejścia do tematu i na wskroś przebijające negatywne podejście autora do chrześcijaństwa daje podstawy sądzić, że celem stworzenia tekstu nie było ukazanie racjonalnego, a więc obiektywnego, punktu widzenia, a znalezienie jak największej ilości argumentów przemawiających przeciwko chrześcijaństwu.
Z wyrazami szacunku.
Autor: Paulina Dodano: 29-09-2008
Maciej Twardowski   8 na 8
Dziwne pytanie sie tutaj pojawilo - p. doktor Glinka napisal nazwe instytucji po angielsku, poniewaz taka mial ochote, lub tez dlatego ze ten intystut tak sie poprostu nazywa. Zwykle czepialstwo.
Autor: Maciej Twardowski  Dodano: 14-10-2008
AFM - bardzo ważna informacja!   3 na 3
Wchodząc na Pańswa stronę dot. przeciwdziałaniu stosowania nienaukowych metod-homeopatia zauważyłam w okienku Państwa strony reklamy bioenergoterapii i jogi(z google,trwało to chwilę i gdy weszłam ponownie to już w okienku było co innego:o szkodliwości palenia)  Państawa naukowy Autorytet inni wykorzystują do reklamowania nienaukowych metod:bioenergioterapia, joga.
Z poważaniem
Agata Mućko
Autor: AFM Dodano: 07-03-2010
Mariusz Agnosiewicz - odp.   3 na 3
Pani Agato, nikt nikogo tutaj nie wykrzystuje. Racjonalista, korzystając z systemu reklamoweg Google (zewnętrznego) ma po prstu ograniczny wpływ na treść reklam emitowanych w portalu. Możemy po prostu zablokować reklamowane linki, ktre nie odpowiadają linii Racjonalisty, co też zawsze czynimy, jeśli czytelnik zgłosi nam informacje o danej reklamie. Proszę zatem przesłać link reklamowanej bienergoterapii a reklamę będziemy mogli zablokować.
Autor: Mariusz Agnosiewicz  Dodano: 07-03-2010
wicia - Trzeba to przestudiować
Drodzy Państwo wiem, że bardzo trudno jest zmienić swoje poglądy (ścieżki wyryte w mózgu przez przepływy energetyczne , trudno wypaść z tej koleiny, mimo że już potrafimy myśleć inaczej lub mamy nową wiedzę)
Przełom na miarę XXI wieku. BRUCE LIPTON "NOWA BIOLOGIA" oparta na fizyce kwantowej. Cały wykład to 15 krótkich filmów, serdecznie polecam.
Autor: wicia  Dodano: 16-04-2012

Pokazuj komentarze od najnowszego

Aby dodać komentarz, należy się zalogować

  

Zaloguj przez Facebook lub OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Reklama
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365