Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Kowalska

28-01-2011 14:34 - Odp: Za wiedzą i zgodą przyszłego świętego
28-01-2011 14:21 - Odp: Jak dr Tomek gryzł własny zakonny ogon
28-01-2011 13:37 - Odp: konferencja: Partie polityczne - dla kogo, do kogo, w kogo?
27-01-2011 22:15 - Odp: Brała kaczka MAK, nie wiedziała jak.
27-01-2011 21:59 - Odp: Sonda: Kaczyński popełni samobójstwo!
27-01-2011 21:38 - Odp: Arystp z Cyreny
27-01-2011 21:22 - Odp: konferencja: Partie polityczne - dla kogo, do kogo, w kogo?
26-01-2011 21:12 - Odp: Życie erotyczne roślin
26-01-2011 21:05 - Odp: Jaka wiara taki kościół - Rydzykowe imperium
26-01-2011 20:35 - Odp: RELIGIJNOŚĆ NA WSIACH, dlaczego większa niż w miastach?
26-01-2011 10:00 - Odp: Brała kaczka MAK, nie wiedziała jak.
25-01-2011 20:11 - Odp: Naukowcy: warto czekać z seksem do ślubu.
25-01-2011 19:47 - Brała kaczka MAK, nie wiedziała jak.
25-01-2011 18:37 - Odp: Ban dla złośliwca007
24-01-2011 22:18 - Odp: Ateizm - zabobon XXI wieku
24-01-2011 21:25 - Odp: Książki - sceptycyzm, mity i przesądy
24-01-2011 21:08 - Odp: Ateizm - zabobon XXI wieku
24-01-2011 19:59 - Odp: Dawkins czyli alfa i omega dla wszystkich
24-01-2011 19:07 - Odp: Dawkins czyli alfa i omega dla wszystkich
24-01-2011 00:05 - Odp: Kazirodztwo
23-01-2011 23:09 - Odp: Dawkins czyli alfa i omega dla wszystkich
23-01-2011 15:59 - Odp: Dawkins czyli alfa i omega dla wszystkich
23-01-2011 12:46 - Odp: Dawkins czyli alfa i omega dla wszystkich
22-01-2011 23:57 - Odp: Dawkins czyli alfa i omega dla wszystkich
22-01-2011 23:23 - Odp: Dawkins czyli alfa i omega dla wszystkich
22-01-2011 21:51 - Dawkins czyli alfa i omega dla wszystkich
22-01-2011 20:50 - Odp: Kazirodztwo
22-01-2011 20:30 - Odp: proszę o pomoc
21-01-2011 22:08 - Odp: koniec to koniec
21-01-2011 20:55 - Odp: masturbacja i Bóg
21-01-2011 19:51 - Odp: koniec to koniec
21-01-2011 19:18 - Odp: masturbacja i Bóg
20-01-2011 21:58 - Odp: Kolejowa zrzutka na ratowanie dróg.
19-01-2011 21:28 - Odp: Naukowcy: warto czekać z seksem do ślubu.
19-01-2011 20:52 - Odp: Beatyfikacja JP2 - sondaż
19-01-2011 20:21 - Odp: Beatyfikacja JP2 - sondaż
19-01-2011 00:22 - Odp: Poczta Polska - nowe pomysły
18-01-2011 22:47 - Odp: Geneza monogamii.
18-01-2011 21:07 - Odp: masturbacja i Bóg
18-01-2011 20:35 - Odp: Teorie spiskowe raz jeszcze ;-)
18-01-2011 18:03 - Odp: Gdzie jest napisane, że świat ma mniej niż 10 tys lat ?
18-01-2011 17:22 - Odp: Beatyfikacja JP2 - sondaż
17-01-2011 18:11 - Odp: "spór między religią a nauką"
17-01-2011 17:44 - Odp: Nowa beatyfikacja w mitologii katolickiej.
17-01-2011 08:18 - Odp: Jak przekonać
17-01-2011 07:27 - Odp: "spór między religią a nauką"
16-01-2011 21:13 - Odp: Ateizujcie się
16-01-2011 20:34 - Odp: Mgła
16-01-2011 20:23 - Odp: Obywatela sprzedam tanio.
16-01-2011 14:41 - Odp: Powstanie warszawskie
16-01-2011 14:33 - Odp: Obywatela sprzedam tanio.
16-01-2011 13:32 - Odp: Obywatela sprzedam tanio.
16-01-2011 13:04 - Odp: Mgła
16-01-2011 12:47 - Odp: Jak przekonać
16-01-2011 12:32 - Odp: Mgła
16-01-2011 12:22 - Odp: Betyfikacja JP2 - sondaż
16-01-2011 11:45 - Odp: Nieetyczne polowanie?
16-01-2011 11:38 - Odp: Obywatela sprzedam tanio.
16-01-2011 01:04 - Odp: Powstanie warszawskie
16-01-2011 00:23 - Odp: O Biegunach
16-01-2011 00:03 - Odp: Agnosiewicz: Heretyckie dziedzictwo Europy
15-01-2011 23:55 - Odp: To Bóg był sprawcą Wielkiego Wybuchu!
15-01-2011 23:14 - Odp: Agnosiewicz: Heretyckie dziedzictwo Europy
15-01-2011 17:26 - Odp: Nie rozumiem punktów
15-01-2011 17:11 - Odp: Szczątki TU-154 co z nimi zrobić ?
15-01-2011 15:34 - Odp: Jak przekonać
15-01-2011 12:49 - Odp: Szczątki TU-154 co z nimi zrobić ?
15-01-2011 02:52 - Odp: Santo Subito, Hitler Jugend, Ave Satan
14-01-2011 20:51 - Odp: obraz szatana w filozofii
14-01-2011 20:21 - Odp: Kolejny wstrząs!
14-01-2011 20:13 - Odp: Kalendarz i kalendarium racjonalisty 2011
14-01-2011 18:30 - Odp: Czy to rozsądne CHCIEĆ powrócić do natury ?
14-01-2011 17:53 - Odp: Polska 2020
14-01-2011 17:19 - Odp: Kolejny wstrząs!
14-01-2011 16:59 - Odp: Polska 2020
14-01-2011 16:32 - Odp: Odrodzenie sztuki.
14-01-2011 16:08 - Odp: Cuda
14-01-2011 14:55 - Odp: Czy to rozsądne CHCIEĆ powrócić do natury ?
14-01-2011 14:30 - Odp: Kaplica (hmm... ekumeniczna?) na Stadionie Narodowym
14-01-2011 13:53 - Odp: Cuda
13-01-2011 20:12 - Odp: Powstanie warszawskie
13-01-2011 19:29 - Odp: Smoleńsk rano, we dnie, w nocy...
13-01-2011 18:25 - Odp: Smoleńsk rano, we dnie, w nocy...
13-01-2011 18:14 - Odp: Cuda
13-01-2011 18:07 - Odp: Powstanie warszawskie
13-01-2011 17:46 - Odp: Ziemia jest płaska!
13-01-2011 17:21 - Odp: Cuda
13-01-2011 17:02 - Odp: Smoleńsk rano, we dnie, w nocy...
13-01-2011 16:23 - Odp: Racjonalizm bezwzględnie?
13-01-2011 15:50 - Odp: Racjonalizm bezwzględnie?
12-01-2011 21:53 - Odp: Raport MAK
12-01-2011 17:47 - Odp: Sprzeczność i schizofrenia
12-01-2011 17:36 - Odp: Jak przekonać
12-01-2011 16:20 - Odp: Jak przekonać
12-01-2011 15:38 - Odp: Teoria ewoluzji obalana przez... granit?
12-01-2011 15:33 - Odp: Sprzeczność i schizofrenia
12-01-2011 02:20 - Odp: Sprzeczność i schizofrenia
12-01-2011 01:42 - Odp: ksieza to nie anioly
12-01-2011 01:04 - Odp: Teoria ewoluzji obalana przez... granit?
12-01-2011 00:19 - Odp: Jak przekonać
Razem: 3271 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)