 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-06-2011 21:48 | marcin1902 (3438 punktów) | Pedofilia
2 na 4 | Pedofilia, ten temat przewija się często przez forum, niczym luźny stolec przez jelito w czasie czerwonki. Zakładam więc wątek o pedofilii, aby właśnie tu rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące tego tematu (nie ja będę rozwiewał, gdyż się na tym nie znam). Więc proszę o: 1. Wyjaśnienie czym jest pedofilia, 2. Opis pedofilii w historii, 3. Jak wygląda stosunek do pedofilii w świecie, 4. Argumenty za pedofilią, 5. Argumenty przeciw pedofilii, 6. No i co wam przyjdzie do głowy. Temat wzbudza emocje, jest kontrowersyjny, więc uwaga na emocje  ps. Kto porówna pierwszy przeciwnika do Hitlera przegrywa  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..| marcin1902 (3438 punktów) | Odp: Pedofilia | > tylko że żadna z tych osobowości dodatkowych o sobie nie wie.Tylko, która jest prawdziwa? I czy nie są mężczyzną? I nie daj boże pedofilem... 
"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki |
#17 1 na 1 | marcin1902 (3438 punktów) | Odp: Pedofilia | > Milczy, bo pisze elaborat o pedofilii. Gdy skończy, to go tu wklei, a my będziemy musieli go przeczytać."Nikt tu nikogo pod pistoletem nie zatrzymuje, wprost przeciwnie, ja tu siedzę z prawdziwą przyjemnością" 
"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki |
| spellbinder (8577 punktów) | Odp: Pedofilia | > Tylko, która jest prawdziwa?Żadna  |
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Pedofilia | > >Jasne Pod warunkiem, że zadzwonisz i ja dowiem się, jaki Ty masz głos  > A najzabawniejsze by było, gdyby się okazało, że taki sam. Że Grabowska i Kowalska to ta sama osoba, tylko że żadna z tych osobowości dodatkowych o sobie nie wie. Doktor Jekyll i pan Hyde
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
| marcin1902 (3438 punktów) | Odp: Pedofilia | > Doktor Jekyll i pan HydeA kto jest kto? Grabowska jest profesorem to może ona jest doktorem... chyba, że Kowalska ma doktorat, a może jest panem... hmmm...
"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki |
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Pedofilia | > 1. Wyjaśnienie czym jest pedofilia, > 2. Opis pedofilii w historii, > 3. Jak wygląda stosunek do pedofilii w świecie, > 4. Argumenty za pedofilią, >5. Argumenty przeciw pedofilii, ad.1 Pociąg erotyczny do dzieci przed okresem dojrzewania, czyli przed mniej więcej 13 rokiem życia. Jest to preferencja seksualna. Ad 2 Za dużo i za długo. Trzeba czytać odnośną literaturę. Np. Autor: Marrou Henri Irenée Tytuł oryginalny: Histoire de l'éducation dans l'antiquité (Historia wychowania w starożytności). Ad 3 W świecie zachodnim kiepsko. W kulturach tzw. prymitywnych całkiem OK.
Ad. 4 Takie jak za każdą preferencją. Ad.5 A to już niech Kowalska się wypowie.
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Pedofilia |
> Przestępstwem jest, jeśli dobrze pamiętam nazwę, czyn pedofilny.Brawo!  Stawiam plusa za znajomość rzeczy!
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
#23 1 na 1 prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Pedofilia | > A Grabowska milczy...Lecz gdy się milczy, milczy, milczy to apetyt rośnie wilczy
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
#24 1 na 1 prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Pedofilia | Zadałeś zbyt ogólne i obszerne pytania na dany temat, chociaż gratuluję odwagi w dzisiejszych czasach. Temat pedofilii jest bardzo skomplikowany i uwikłany w kwestie obyczajowe i polityczne, prawne i psychologiczne. To MATNIA. Ja zwykle porównuję ten temat do homoseksualizmu sprzed lat. Też był uważany za zboczenie, chorobę oraz przestępstwo. Zrujnował życie wielu ludziom od Leonarda da Vinci poczynając, a na Oscarze Wilde i Alanie Turingu kończąc.
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Pedofilia | > Pedofilia jest chorobą i przestępstwem.Jaką chorobą? Gdzie masz w kodeksie karnym przestępstwo o nazwie "pedofilia"? Przytocz mi taki artykuł kk.
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Pedofilia | > >A Grabowska milczy...> Milczy, bo pisze elaborat o pedofilii.Faktycznie napisałam elaborat o pedofilii i to nie jeden. Ale oczywiście nie mogę go upubliczniać, aby nie pójść siedzieć. Bo kto publicznie propaguje i pochwala temu grozi..... A kto obraża uczucia religijne, to też mu grozi.... I kto obraża prezydenta oraz władze Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej to też mu grozi... Aż strach się bać!
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
#27 1 na 1 | marcin1902 (3438 punktów) | Odp: Pedofilia | > Zadałeś zbyt ogólne i obszerne pytania na dany temat, chociaż gratuluję odwagi w dzisiejszych czasach.Liczyłem, że rozmowa sama się "wyszczególni"  , ale nie wiem co z tego wyjdzie. Za dużo jest na ten temat w innych wątkach. Chciałem żeby tu się "wyżyto" z tym tematem, ale ciężko będzie, bo dla Ciebie pedofilia jest niczym homoseksualizm z przed lat, a dla innych zwyrodnienie i przestępstwo. Czuję odrazę do pedofilii, to fakt. No ale chyba racjonalnie jest chociaż założyć, że może jednak się mylę? Nie musisz gratulować, nie mam się czego bać... minusów się nie boję, jak mnie zabiją to nie będę żył, a wtedy to wszystko jedno. he he.
"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki |
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Pedofilia | > Czuję odrazę do pedofilii, to fakt.Więc może zacznijmy od tego. Dlaczego czujesz odrazę? I czy do pedofilii, czy do pedofilów?
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
#29 2 na 2 | marcin1902 (3438 punktów) | Odp: Pedofilia | > Lecz gdy się milczy, milczy, milczy to apetyt rośnie wilczyAlbo: Lepiej milczeć i wyglądać inteligentnie, niż się odezwać i rozwiać wątpliwości... he he 
"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki |
#30 5 na 5 | Kowalska (14008 punktów) | Odp: Pedofilia | > Kowalska ma doktorat, a może jest panem... hmmm... Oczywiście, że jestem facetem. Big może zaświadczyć. I że mam bardzo męski głos też. Nie napiszę tylko, że nazywam się Wojtuś i mam 13 lat. Bo serio się boję, że mi się Grabowska do tyłka dobierze.
"Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeśli to będzie miało miejsce tego samego dnia". |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|