Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pedofilia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
14-06-2011 21:48marcin1902 (3438 punktów)Pedofilia
Ocena 2 na 4
Pedofilia, ten temat przewija się często przez forum, niczym luźny stolec przez jelito w czasie czerwonki. Zakładam więc wątek o pedofilii, aby właśnie tu rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące tego tematu (nie ja będę rozwiewał, gdyż się na tym nie znam). Więc proszę o:
1. Wyjaśnienie czym jest pedofilia,
2. Opis pedofilii w historii,
3. Jak wygląda stosunek do pedofilii w świecie,
4. Argumenty za pedofilią,
5. Argumenty przeciw pedofilii,
6. No i co wam przyjdzie do głowy.
Temat wzbudza emocje, jest kontrowersyjny, więc uwaga na emocje

ps. Kto porówna pierwszy przeciwnika do Hitlera przegrywa
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..
#31
15-06-2011 21:58
 Ocena 1 na 1
marcin1902 (3438 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska

>Dlaczego czujesz odrazę?

No właśnie, może taki wpływ na mnie miało otoczenie, TV itp.

>I czy do pedofilii, czy do pedofilów?

Nie znam, albo nie wiem czy znam pedofila. Nie znam nikogo kto był ofiarą pedofila.
Czyli pogląd na sprawę zawdzięczam innym. I tak jest z większością spraw. Rację ma ten co przedstawi lepsze argumenty.

"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki

marcin1902 (3438 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi Kowalska
>    Oczywiście, że jestem facetem. Big może zaświadczyć. I że mam bardzo męski głos też.

Eee... to lypa... Zawiodłem się

>Nie napiszę tylko, że nazywam się Wojtuś i mam 13 lat.

To skoro masz 13 lat i męski głos, to już po mutacji jesteś

Niedługo się okaże, że ja jestem kobietą... tylko jeszcze o tym nie wiem.

"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki

AdamGr (3037 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
Nie czytasz uważnie, przeczytajk powyżej co napisałem.

#34
15-06-2011 22:14
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi marcin1902
> Czyli pogląd na sprawę zawdzięczam innym.
A więc może przyszła pora, jeśli Cię to interesuje, aby samemu wyrobić sobie pogląd na sprawę ,niezależny od innych.
Jak to zrobić?
Przede wszystkim czytać. Jak to Lenin mówił.
Dlatego na początek , jako zadanie domowe, podaję kilka linków.
Jak się zaznajomisz to możemy dyskutować dalej.
www.nie.com.pl/art4006.htm
pedofilia.republika.pl/html/w_czernikiewicz.html


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi Kowalska
> I że mam bardzo męski głos też.
Bo może palisz?
Rzuć te śmierdziuchy w diabły! Szkoda zdrowia.
Słyszałaś jak mówi Fedak?
Ta kobita się dusi! Nie wiem, może ma astmę, ale dla mnie wygląda na palaczkę tytoniu!

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi Kowalska
> Bo serio się boję, że mi się Grabowska do tyłka dobierze.
To oczywiście stereotyp, że pedofile tylko o tyłku myślą.
Ale Kowalska na stereotypach jedzie!

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#37
15-06-2011 22:33
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
>To oczywiście stereotyp, że pedofile tylko o tyłku myślą.
>Ale Kowalska na stereotypach jedzie!

   Weź Grabowska edytuj, i zrób z tych dwóch swoich ostatnich postów jeden. Już i tak za dużo na tym Forum śmiecisz.

Ale wszystko jest do czasu.... Śmiecenie też.

"Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeśli to będzie miało miejsce tego samego dnia".

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi AdamGr
>Nie czytasz uważnie, przeczytaj powyżej co napisałem.
No niby czytałam.
Ale w końcu czy pedofilia jest chorobą, czy nie jest?
Według Ciebie.
I co w ogóle należy z nią robić?
Leczyć? Karać?

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

AdamGr (3037 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
To jest jednostka chorobowa.
Leczyć, przy czym przymus może wystąpić tylko w przypadku zaistnienia czynu.
Karać czyn skierowany wobec dzieci.
Pedofilia jest z tego typu chorób które nie mają wpływu na świadomość i możliwośc oceny swoich działań.

Jak to niby czytałaś, czytałaś do góry nogami ?

#40
15-06-2011 22:53
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi Kowalska
> Weź Grabowska
Ale widzisz sama, że temat ludzi interesuje, a Ty byś chciała go zagdakać!
Czemu?


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi AdamGr
Proponuję obserwować dyskusję moją z marcinem 1902.
Jeśli się potoczy.
Nie chcę się n-razy powtarzać.
A ten chłopiec , wydaje się, chce się czegoś naprawdę dowiedzieć.

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi Kowalska
> Albo zadzwońcie do siebie.
I buzi buzi!

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#43
15-06-2011 23:04
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
>Ale widzisz sama, że temat ludzi interesuje, a Ty byś chciała go zagdakać! Czemu?

   Dobra, już nie nie gdaczę (a może nawet i nie gdakam? - hmmm.....) Nie chcę żebyś zaczęła pisać o pedofilii wśród kur. No, chyba że temat ludzi zainteresuje...

"Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeśli to będzie miało miejsce tego samego dnia".

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi Kowalska
> Nie chcę żebyś zaczęła pisać o pedofilii wśród kur.
Przecież widzisz, że ja już nie zaczynam tego tematu. To ludzie się domagają.
Zawsze podkreślam, że nie interesuje mnie pedofilia jako taka, tylko jej ocena psychologiczno prawna.
Ani jej nie propaguję , ani nie zalecam, ani nie pochwalam. Piszę o niej jak o zjawisku seksuologicznym, takim jak homoseksualizm, kazirodztwo czy transwestytyzm.
Kogo to nie interesuje, albo nuuuudzi, jak big-zyda, to po prostu ze mną się w polemiki nie wdaje.
I jest to najzdrowsza postawa.

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#45
15-06-2011 23:57
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
>> Nie chcę żebyś zaczęła pisać o pedofilii wśród kur.

>Przecież widzisz, że ja już nie zaczynam tego tematu. To ludzie się domagają.

   O matko Dobra, pisz Grabowska w takim razie o tej pedofilii wśród kur. No skoro ludzie się domagają...


"Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeśli to będzie miało miejsce tego samego dnia".

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365