 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-06-2011 21:48 | marcin1902 (3438 punktów) | Pedofilia
2 na 4 | Pedofilia, ten temat przewija się często przez forum, niczym luźny stolec przez jelito w czasie czerwonki. Zakładam więc wątek o pedofilii, aby właśnie tu rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące tego tematu (nie ja będę rozwiewał, gdyż się na tym nie znam). Więc proszę o: 1. Wyjaśnienie czym jest pedofilia, 2. Opis pedofilii w historii, 3. Jak wygląda stosunek do pedofilii w świecie, 4. Argumenty za pedofilią, 5. Argumenty przeciw pedofilii, 6. No i co wam przyjdzie do głowy. Temat wzbudza emocje, jest kontrowersyjny, więc uwaga na emocje  ps. Kto porówna pierwszy przeciwnika do Hitlera przegrywa  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..| marcin1902 (3438 punktów) | Odp: Pedofilia |
> W każdym bądź razie nie życzę Ci nic, aby nie zapeszyć!Udało się zdać. > Byle z umiarem!Umiar póki co został zachowany... lecz czy to koniec?
"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki |
#302 3 na 3 | liliac (147340 punktów) | Odp: Pedofilia | > >>> Można być kazirodcą - pedofilem, Grabowska.> >>Seksuologowie temu zaprzeczają.> >Kłamiesz, Grabowska, i to wyjątkowo bezczelnie.> Nie jest to kłamstwo, lecz założenie.A z której to niby strony? Grabowska nie pisze "moim zdaniem tak nie jest". Grabowska pisze "nie jest tak całkiem na pewno - zaprzeczają temu fachowcy", podczas gdy fachowcy temu nie zaprzeczają, a czołowe podręczniki psychiatrii i seksuologii kazirodztwo względem dzieci traktują jako dodatkowo nacechowany podtyp pedofilii, co już Grabowskiej klarowałam niejednokrotnie. Niekoniecznie należy uznawać za jedyną możliwą interpretację, twierdzenie jednak, iż jest odwrotnie oraz, że wersja odwrotna jest jedyną słuszną wersją w oczach seksuologów, jest ewidentnym łgarstwem. > Do czasu następnej rewolucji w geninżynierii kazirodztwo wyklucza się z zoofilią.Nic podobnego - wykluczają się tylko w pojedynczym akcie (ewentualnie wymagają nieco gimnastyki i zastosowania formy zbiorowej), ale spokojnie mogą sobie współistnieć. > Podobnież z pedofilią, jeżeli np. przyjmiemy za seksualnym teleologiem AdamGr, że punktem przejścia jest pierwsza miesiączka.Toteż nie każda forma kazirodztwa jest tożsama z pedofilią. > Mądry, bo nie wierzący w "boga" ani w wyższość "naszej" kultury, Franval inicjuje swą córkę, gdy ta ma 14 lat. Bynajmniej nie jest pedofilem, jak chciałby ów za przeproszeniem księgowy, który pod aplauz motłochu ustanowił jakąś różnicę między bieżącą datą a peselem jako kryterium.14-latka jest dzieckiem li i jedynie z pewnej perspektywy kulturowej i w istocie - w sensie biologicznym nie upierałabym się przy określaniu tego obywatela pedofilem. |
| Domestos z Bidetu (6257 punktów) | Odp: Pedofilia | |
| schlawiner (400 punktów) | Odp: Pedofilia | > Nic podobnego - wykluczają się tylko w pojedynczym akcie (ewentualnie wymagają nieco gimnastyki i zastosowania formy zbiorowej), ale spokojnie mogą sobie współistnieć.Gratuluję fantazji. Trójkąt wymagałby jednakże współdziałania "ofiary". Z jej perspektywy nie ma zwykle znaczenia, czym na boku jest "sprawca". Prawnik powinien chyba podzielać to stanowisko (Krylenko był odmiennego zdania i ukręcił se tym pętlę na szyję!). Mogę to wyjaśnić na własnym przykładzie jako sędzia sportowy. > Toteż nie każda forma kazirodztwa jest tożsama z pedofilią.Nie usiłuję nigdzie twierdzić, że mowa jest o identyczności dwóch zbiorów. Analityk, a takim poniekąd jestem, potrafi je wszakże - na kanwie "aktu" lub "ofiary" - czyściutko rozdzielić. > 14-latka jest dzieckiem li i jedynie z pewnej perspektywy kulturowej i w istocie - w sensie biologicznym nie upierałabym się przy określaniu tego obywatela pedofilem.Postać literacka - w odróżnieniu od inżyniera Fritzla. |
#305 5 na 5 | liliac (147340 punktów) | Odp: Pedofilia | Szczerze mówiąc, nie widzę w twojej odpowiedzi zbyt wiele powiązania z tematem. Sensu w sumie też nie widzę. |
| schlawiner (400 punktów) | Odp: Pedofilia | > Szczerze mówiąc, nie widzę w twojej odpowiedzi zbyt wiele powiązania z tematem. Sensu w sumie też nie widzę.Na szczęście może nie tylko ty czytasz to forum. |
#307 5 na 5 | liliac (147340 punktów) | Odp: Pedofilia | > Na szczęście może nie tylko ty czytasz to forum.No tak - zawsze możesz pogadać z Grabowską  |
| schlawiner (400 punktów) | Odp: Pedofilia | > No tak - zawsze możesz pogadać z Grabowską  Między nami jest istotna różnica: ja nie znam się na pedofilach (dziećmi się w ogóle brzydzę, wiedząc co z nich może wyróść), za to na hecendorfach aż do bólu. |
#309 2 na 2 | marcin1902 (3438 punktów) | Odp: Pedofilia | > Szczerze mówiąc, nie widzę w twojej odpowiedzi zbyt wiele powiązania z tematem. Sensu w sumie też nie widzę.Huuu... Myślałem, że tylko ja.
"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki |
#310 2 na 2 | Kowalska (14008 punktów) | Odp: Pedofilia | |
#311 -1 na 1 | Zeusxamp (196 punktów) | Odp: Pedofilia | Ad.1,2,3,4,5,6. Co to pedofilia? Pedofilia to stan ducha powodujący gwałt na nieletnich. Należy go leczyć. Najlepszym lekarstwem jest kula w łeb! |
#312 2 na 2 | maruda (5550 punktów) | Odp: Pedofilia | > Należy go leczyć. Najlepszym lekarstwem jest kula w łeb!To jest nawoływanie do linczu. Z linczem jest niestety ten jeden problem, że nikt nie patrzy czy złapany jest faktycznie winny, ważne by ktoś zawisł. |
| Zeusxamp (196 punktów) | Odp: Pedofilia | > >Należy go leczyć. Najlepszym lekarstwem jest kula w łeb!> To jest nawoływanie do linczu. Z linczem jest niestety ten jeden problem, że nikt nie patrzy czy złapany jest faktycznie winny, ważne by ktoś zawisł.nie. to jest nawoływanie do leczenia. To nie moja rzecz kogo złapano. Tematem jest pedofilia, a nie kogo złapano. |
#314 4 na 4 | maruda (5550 punktów) | Odp: Pedofilia | > nie. to jest nawoływanie do leczenia.Leczenie przez zabijanie wyszło z mody w europie już jakiś czas temu. Teraz bardzo protestujemy przeciwko zabijaniu, nieważne z jakiego powodu. Dożywocie jest ciężą karą, więcej kosztuje i czasami daje szansę na poprawę. > To nie moja rzecz kogo złapano. Tematem jest pedofilia, a nie kogo złapano.Pedofilia jest straszną rzeczą, tu pełna zgoda. Tylko nawoływanie do zabijania nie jest wcale lepsze. Piękne krótkie hasła muszą być dobrze przemyślane, szczególnie gdy ceną będzie ludzkie życie. Leczenie przez zabijanie nie jest rozwiązaniem. |
| Zeusxamp (196 punktów) | Odp: Pedofilia | > Pedofilia jest straszną rzeczą, tu pełna zgoda. Tylko nawoływanie do zabijania nie jest wcale lepsze. Piękne krótkie hasła muszą być dobrze przemyślane, szczególnie gdy ceną będzie ludzkie życie. Leczenie przez zabijanie nie jest rozwiązaniem.Sam nie mam dzieci, jednak jak pomyśle... , jak takie coś może zwichrować psychikę na całe życie komuś... TO naprawdę, ... Wątpię czy bym był racjonalny gdybym się dowiedział[na miejscu rodzica], ze takie rzeczy ktoś zrobił mojemu dziecku. Litość, jaka litość on ie myślał, że krzywdzi bezbronne dziecko... |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|