 |
A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE" Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 16-11-2012 12:51 | Alpha Phoenicis (4607 punktów) | A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE"
36 na 36 | www.se.pl/(*)ej-zonie-po-gwacie_291218.htmlCytat:(...) Załóżmy - oby to się nigdy nie stało - że pana żona została zgwałcona. Każe jej pan urodzić to dziecko?
- Ale oczywiście, że tak! (...)
Wiecie co? Chciałam jakoś skomentować poglądy znajdujące się wyżej ale tak jakoś ciężko mi wpaść na jakąś ciętą ripostę... Cytat:- Nie obchodzi pana, że te zgwałcone kobiety będą przeżywały straszliwą traumę?
- A czy kobiety, które dokonują tzw. aborcji, nie przeżywają straszliwej traumy?
Tak, bo oczywiście skrobana kobieta jest siłą wywlekana za włosy ze swojego mieszkania, wleczona przez krzaczory, haszcze i ściółkę leśną, po czym sama, bezradna i bez jakiejkolwiek szansy na pomoc związywana, wrzucana na pakę ciężarówki, wywożona na jakieś zadupie, siłą się ją rozbiera i przytrzymuje po czym kombinerkami, względnie sekatorem, morduje się życie napoczęte wewnątrz jej wnętrza, następnie nieubraną i wyskrobaną zostawia się na miejscu, lub też wywozi i wyrzuca na poboczu autostrady... *Ironiczny komentarz: off* Cytat:(..) I kobiety wolą rodzić. (...) - Odrzekł mężczyzna. Cytat:(...)Ten przepis wprowadza dyskryminację dzieci poczętych ze względu na takie, a nie inne okoliczności.
Wprowadźmy zakaz zbierania kasztanów, gdyż "drzewa nieurośnięte" względnie "kasztanowce wypadnięte ze skorupek" dyskryminowane są w ten sposób przez takie, a nie inne okoliczności (dzieci zbierające je i uśmiercające przy pomocy wykałaczek i plasteliny). | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Dalej..#1 -20 na 24 | worek kości (2937 punktów) | Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu | Jak ktoś jest przeciwko aborcji, to jest przeciwko aborcji. Ale mi wpadła do głowy inna historyjka, zainspirowana powyższym postem oraz programem "Ciąża z zaskoczenia":
Wyobraź sobie sytuację, w której kobieta została zgwałcona i zaszła w ciążę, ale aż do końca nie zdawała sobie z tego sprawy (z ciąży, a nie z gwałtu). I nagle rodzi się dziecko - owoc gwałtu. Czy powinniśmy mieć prawo je zabić?
bembergiem w berg |
#2 26 na 26 | Paweł Chruściel (979 punktów) | Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu | > Jak ktoś jest przeciwko aborcji, to jest przeciwko aborcji. Ale mi wpadła do głowy inna historyjka, zainspirowana powyższym postem oraz programem "Ciąża z zaskoczenia":> Wyobraź sobie sytuację, w której kobieta została zgwałcona i zaszła w ciążę, ale aż do końca nie zdawała sobie z tego sprawy (z ciąży, a nie z gwałtu). I nagle rodzi się dziecko - owoc gwałtu. Czy powinniśmy mieć prawo je zabić?> bembergiem w bergNo tak - położyła się spać a rano obudziła w 9 miesiącu... ...co za bzdura... |
#3 14 na 14 | Ag-nes (2295 punktów) | Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu | > - Każe jej pan urodzić to dziecko?> - Ale oczywiście, że tak!Normalnie, Islam. Rozmawiając w ten sposób, łamią wszelkie normy przyzwoitości i przede wszystkim prawo. Tą formą rozmowy ubezwłasnowolnili kobietę, zakładając niedopuszczalne scenariusze. Co to w ogóle za rozmowy?! Cytat:A jeśli jakaś kobieta nie będzie chciała takiego dziecka, to może je oddać. Są przecież okna życia. Nie, no, cóż za humanitaryzm. I jakież rozeznanie tematu. Te okna życia to prawie dla pOsłów się nadają, posadzić ich tam, zobaczymy kto i w jaki sposób się nimi zajmie.  |
#4 24 na 24 | Mateusz Kożuch (2120 punktów) | Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu | > ale aż do końca nie zdawała sobie z tego sprawy (z ciąży, a nie z gwałtu).W głowie worek kości zamiast mózgu... Ile Ty masz lat? 10, 11? Miałeś w życiu partnerkę? Ja nie wyobrażam sobie kobiety nie zaniepokojonej faktem, że jej się okres 9 miesięcy spóźnia, ba! 1 miesiąc i już zdecydowana większość szaleje. I nagle dzidziuś wyskakuje! Cóż za niespodzianka!
Headbangers www.youtube.com/watch?v=OAhIB4YEY_g |
#5 14 na 14 | Meretseger (61860 punktów) | Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu | A ten Górski to w ogóle ma jakąś żonę? Dziwne...
|
#6 14 na 14 | Tohver (1287 punktów) | Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu | > No tak - położyła się spać a rano obudziła w 9 miesiącu...> ...co za bzdura...A może oni naprawdę tak to widzą? Może im się wydaje, że jak kobieta jest w ciąży to tylko sobie trochę przytyje, może nawet nic nie zauważy a potem BACH - wypada z niej dziecko. To tłumaczyłoby dlaczego nie widzą różnicy pomiędzy ciążą planowaną i niezaplanowaną. Obie to przecież tak nieistotny epizod w życiu kobiety, że można go wręcz przegapić. |
Jan Werbiński (11380 punktów) (zablokowany) | Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu | > A ten Górski to w ogóle ma jakąś żonę? Dziwne...Może jest taka brzydula że nikt, ani nawet sam mąż jej nie chce? Może chociaż jakiś gwałciciel się nad nią zlituje? |
#8 13 na 13 | Irracja (4721 punktów) | Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu |
>(...) Załóżmy - oby to się nigdy nie stało - że pana żona została zgwałcona. Każe jej pan urodzić to dziecko? - Ale oczywiście, że tak! (...)
... z tej wymiany zdań, tylko jedno jest ciekawe... co żona posła na to... przedstawił ją jak "garkotłuka" nie mającego prawa do własnego zdania...
... jedyne co wiadomo o ateista i agnostykach to fakt, iż nie wierzą w "Boga takiego jak chciałyby religie"... reszta to zwykłe insynuacje...
|
#9 9 na 9 | Selanos (12869 punktów) | Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu | Nienawidzę tego sposobu myślenia, tego "ja myślę tak, więc wszyscy mają się dostosować". Niech sobie poseł uważa, że aborcja jest zła. Ma do tego święte prawo i jestem za tym, żeby pan poseł wyrażał swoją opinię, protestował, organizował pikiety itd. Jakoś to przełknę. Tylko dlaczego pan poseł chce ingerować w prywatne sprawy innych ludzi?
To trochę tak jak homoseksualizm. Dlaczego heteroseksualnych chrześcijan tak bardzo obchodzi to, że homoseksualiści popełniają "grzech sodomii"? Przecież to ich nie dotyczy, na szczęście jeszcze nie mają wglądu do cudzej sypialni.
Niezmiernie cieszę się z podwyższenia wieku emerytalnego. Przynajmniej ludzie będą mieli dłużej zajęcie, a co za tym idzie mniej czasu na wtrącanie się w sprawy innych. |
#10 9 na 9 | Artur@R (7115 punktów) | Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu | > A ten Górski to w ogóle ma jakąś żonę? Dziwne...<Hmm, są rzeczy na ziemi i w niebie , które nie śnią się nawet...Macierewiczowi 
"Jestem w kłopotliwym położeniu; zaplątałem się w życie bez własnej zgody." |
#11 20 na 20 | i.czaplicka (5782 punktów) | Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu | Mieszkam w kraju w ktorym, wg, roznych zrodel, aborcje ma za soba 75-80% kobiet. Czyli, wg. katolikow, psychiatryki powinny byc pelne. Nigdzie nie w8dzialam tylu szczesliwych, zadowolonych z zycia kobiet.
|
#12 4 na 4 | Tohver (1287 punktów) | Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu | Cytat:There is no such thing as an ugly woman. - John Boone |
#13 1 na 1 Jan Werbiński (11380 punktów) (zablokowany) | Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu | > Cytat:There is no such thing as an ugly woman. A jeśli Górski jest abstynentem? |
#14 18 na 18 | Alicja Duda (25557 punktów) | Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu | > Niezmiernie cieszę się z podwyższenia wieku emerytalnego. Przynajmniej ludzie będą mieli dłużej zajęcie, a co za tym idzie mniej czasu na wtrącanie się w sprawy innych.Posłowi Górskiemu daleko do wieku emerytalnego. Ja niedługo osiągnę ten przedłużony wiek emerytalny i w moim otoczeniu nie ma tego typu oszołomów. Te opinie wychodzą z kościoła to tam wśród zakompleksionych i nie spełnionych homoseksualistów rodzi się taki mizoginizm. Według badań 85% biskupów to homoseksualiści. Gdy wstępowali do seminarium myśleli, że mają powołanie bo nie ciągnie ich do kobiet. O swoim homoseksualizmie nie wiedzieli albo go głęboko wyparli gdy sobie go uświadomili zwalili całą winę na kobiety. Homoseksualizm hierarchii jest też przyczyną wściekłej walki o zakaz związków partnerskich i potępianie "cywilnych" homoseksualistów. Tak długo jak długo będzie obowiązywał celibat mizoginizm w kościele katolickim będzie normą obowiązującą. A kobiety będą winne całemu złu świata.
Zmień politykę, głosuj na kobiety. |
#15 17 na 17 | Ania. (14138 punktów) | Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu | Ofiara gwałtu powinna trafić do lekarza na obdukcję i do prokuratury. Powinna być wspierana przez każdy szczebel instytucjonalny do składania zeznań. Powinna być traktowana jak ofiara przestępstwa, a nie współwinna - co często się zdarza (bo spódniczka była za krótka, bo wiedziała po co idzie itd) Po obdukcji powinna mieć zaproponowaną antykoncepcję po, utrudniającą ewentualną implantację. Nie jest to działanie poronne, co się sugeruje, bowiem z definicji do poronienia dochodzi dopiero od momentu implantacji! Jeśli tabletka po nie zadziała, a może się tak zdarzyć, powinna mieć możliwość podjęcia decyzji o dalszym postępowaniu. Trudno mi określać światopogląd osoby, która wierzy, że nagminne jest niezorientowanie się o ciąży aż do chwili porodu. Za dużo amerykańskiej telewizji. Jeśli kobieta tak mówi to obawiam się, że planowała wcześniej urodzić skrycie i pozbyć się dziecka, przez oddanie lub zabicie. A później zmienia zdanie lub wypadki ją zmuszają do innej decyzji i co ma mówić? Jasne że powie, że nie wiedziała. Oczywiście wierzę, że zdarzają się naiwne wyjątki od tej reguły. Wyobrażasz sobie, że porwali Cię obcy i wszczepili Ci embrion powstały z gamet przestępcy. Wbrew Twojej woli i w potworny sposób, bolesny i okaleczający Cię. Teraz masz przed sobą 9 miesięcy noszenia go, ryzyko powikłań, zakrzepów, a nawet - na szczęście niewielkie - własnej śmierci. Później albo będziesz napiętnowany jako wyrodny, kiedy oddasz potomka do adopcji, albo będziesz patrzył na niego i zawsze przypominał sobie horror, jaki przeżyłeś. I zastanawiał się, czy on też nie zabije kiedyś albo zgwałci. Naprawdę z czystym sumieniem powiesz że nie sprawi Ci to przykrości i że taką podejmiesz decyzję? Że nie będziesz wolał pozbyć się problemu? Czy cierpienie istniejącej osoby można porównać do wyimaginowanego cierpienia grudki komórek bez układu nerwowego? A w przypadku aborcji - do zabicia organizmu bez w pełni działającego układu nerwowego? Bo przecież żaden lekarz ani biolog nie wierzy w tandetny film. BTW - jestem zwolennikiem skrócenia czasu do 10 tygodni ciąży. To dużo bezpieczniejsze z punktu widzenia rozwoju zarodka. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|