Racjonalista - Strona głównaDo treści
A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
16-11-2012 12:51Alpha Phoenicis (4607 punktów)A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE"
Ocena 36 na 36
www.se.pl/(*)ej-zonie-po-gwacie_291218.html
Cytat:
(...) Załóżmy - oby to się nigdy nie stało - że pana żona została zgwałcona. Każe jej pan urodzić to dziecko?

- Ale oczywiście, że tak! (...)

Wiecie co? Chciałam jakoś skomentować poglądy znajdujące się wyżej ale tak jakoś ciężko mi wpaść na jakąś ciętą ripostę...

Cytat:
- Nie obchodzi pana, że te zgwałcone kobiety będą przeżywały straszliwą traumę?

- A czy kobiety, które dokonują tzw. aborcji, nie przeżywają straszliwej traumy?

Tak, bo oczywiście skrobana kobieta jest siłą wywlekana za włosy ze swojego mieszkania, wleczona przez krzaczory, haszcze i ściółkę leśną, po czym sama, bezradna i bez jakiejkolwiek szansy na pomoc związywana, wrzucana na pakę ciężarówki, wywożona na jakieś zadupie, siłą się ją rozbiera i przytrzymuje po czym kombinerkami, względnie sekatorem, morduje się życie napoczęte wewnątrz jej wnętrza, następnie nieubraną i wyskrobaną zostawia się na miejscu, lub też wywozi i wyrzuca na poboczu autostrady...

*Ironiczny komentarz: off*

Cytat:
(..) I kobiety wolą rodzić. (...)

- Odrzekł mężczyzna.

Cytat:
(...)Ten przepis wprowadza dyskryminację dzieci poczętych ze względu na takie, a nie inne okoliczności.

Wprowadźmy zakaz zbierania kasztanów, gdyż "drzewa nieurośnięte" względnie "kasztanowce wypadnięte ze skorupek" dyskryminowane są w ten sposób przez takie, a nie inne okoliczności (dzieci zbierające je i uśmiercające przy pomocy wykałaczek i plasteliny).
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Dalej..
#46
17-11-2012 12:39
 Ocena 6 na 6
astrotaurus (12445 punktów)Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu
W odpowiedzi worek kości
>I nagle rodzi się dziecko - owoc gwałtu.
A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości....


Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

#47
17-11-2012 12:52
 Ocena 16 na 16
liliac (147340 punktów)Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu
W odpowiedzi worek kości
>4. Zwolennik pro-choice twierdzi coś innego, że P!=D, więc uśmiercenie płodu nie jest zabójstwem człowieka.
>7. Skoro bycie poczętym przez gwałt nie odbiera dziecku jego człowieczeństwa (...)

Tradycyjnie trollujesz.

Kwestia człowieczeństwa płodu nie ma dla mnie w kontekście aborcji najmniejszego znaczenia. Dla wielu zwolenników opcji pro-choice nie ma.

"...a świniobicie, łaskawa pani, to to samo, jak kiedy ksiądz odprawia mszę świętą, bo zawsze idzie o krew i o mięso, czyli ciało." (B. Hrabal, "Postrzyżyny")

#48
17-11-2012 14:08
 Ocena 6 na 6
Sylwek (15472 punktów)Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu

>Tak, bo oczywiście skrobana kobieta

Tak w ogóle, to tak bardzo przywykliśmy do terminu "skrobanka" jako synonimu aborcji, ze zapominamy, że "skrobią się" kobiety niemogące poddać się legalnej aborcji - mającej postać indukowanego poronienia.

#49
17-11-2012 16:29
 Ocena 4 na 4
Anna Salman (16360 punktów)Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu
>Wiecie co? Chciałam jakoś skomentować poglądy znajdujące się wyżej ale tak jakoś ciężko mi wpaść na jakąś ciętą ripostę...
Krążył kiedyś taki niecenzuralny dowcip "Wujek Staszek - Cięta Riposta". I chyba ta jego riposta byłaby właśnie wystarczająca, jako komentarz.
Bo takie wypowiedzi w zasadzie powinien oceniać wymiar sprawiedliwości (ziemskiej) - ja to kwalifikuję, jako mowę nienawiści.

#50
17-11-2012 17:18
 Ocena-1 na 1
facet (344 punktów)Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu
W odpowiedzi Mateusz Kożuch
>>ale aż do końca nie zdawała sobie z tego sprawy (z ciąży, a nie z gwałtu).
>W głowie worek kości zamiast mózgu...
>Ile Ty masz lat? 10, 11?
>Miałeś w życiu partnerkę?
>Ja nie wyobrażam sobie kobiety nie zaniepokojonej faktem, że jej się okres 9 miesięcy spóźnia, ba! 1 miesiąc i już zdecydowana większość szaleje.
>I nagle dzidziuś wyskakuje! Cóż za niespodzianka!

Regularnie współżyła z mężem do środy, w czwartek została zgwałcona, potem dalej współżyła z mężem...

#51
17-11-2012 17:45
 Ocena 7 na 7
Tomek Fiedorek (5805 punktów)Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu
W odpowiedzi facet
>Regularnie współżyła z mężem do środy, w czwartek została zgwałcona, potem dalej współżyła z mężem...
Jaka kobieta poszłaby do łóżka z mężczyzną po takim zdarzeniu???? Może jeszcze taka ze świeżymi krwiakami
i dopiero co założonymi szwami? Matko z córką ratujcie mnie.

Chyba, że to sarkazm a ja nie zrozumiałem.

#52
17-11-2012 17:57
 Ocena 4 na 4
-jad- (18783 punktów)Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu
W odpowiedzi Mateusz Kożuch

>Czy Ty wiesz co to znaczy, że kobieta ma okres? Trochę lektury: pl.wikipedia.org/wiki/Menstruacja.

Dzięki.



Wolność słowa

#53
17-11-2012 18:17
 Ocena 2 na 2
Mateusz Kożuch (2120 punktów)Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu
W odpowiedzi -jad-
>Dzięki.
Nie ma sprawy
Nie wiem jak to się stało. Spróbuję jeszcze raz: pl.wikipedia.org/wiki/Menstruacja. Dla pewności jeszcze zrzut:


Edit:
Dalej to samo. Może angielska zadziała a stamtąd klikać na polski: en.wikipedia.org/wiki/Menstruation

Headbangers www.youtube.com/watch?v=OAhIB4YEY_g

#54
17-11-2012 19:27
 Ocena 4 na 4
-jad- (18783 punktów)Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu
W odpowiedzi Mateusz Kożuch
pl.wikipedia.org/wiki/Menstruacja

Ten link działa ale zanim ktoś do niego dojdzie, to dwa razy cioty dostanie.

#55
17-11-2012 19:49
 Ocena 3 na 3
mrSpock (2845 punktów)Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu
W odpowiedzi worek kości
Zanim coś napiszesz to zastanów się nad tym i raczej daruj sobie te słowne gierki w stylu mordowanie nie narodzonych dzieci. Embrion to nie dziecko wbijcie to sobie w końcu do głowy. Aborcja to nie jest taka prosta sprawa, ale wy chcieli byście zwyczajnie zakazać nie zależnie od poglądów i zdania dla czego? Bo macie głęboko w d... te kobiety, a co tam w końcu to tylko worki na spermę.

#56
17-11-2012 19:51
 Ocena 2 na 2
mrSpock (2845 punktów)Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu
W odpowiedzi Jan Werbiński

>Może jest taka brzydula że nikt, ani nawet sam mąż jej nie chce? Może chociaż jakiś gwałciciel się nad nią zlituje?
Nie smaczne

#57
17-11-2012 19:53
 Ocena 2 na 2
worek kości (2937 punktów)Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu
W odpowiedzi big_zyd
>znaczyć?

Na koniec wszak wrzuciłem podsumowanie stosowne, a i z troski o dwunastnicę, co by bitew tak ciężkich nie staczać, mniej alkoholu i ostrych przypraw doradzam, więcej zielonej herbaty i warzyw.


bembergiem w berg

#58
17-11-2012 19:55
 Ocena 1 na 3
worek kości (2937 punktów)Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu
W odpowiedzi liliac
>Kwestia człowieczeństwa płodu nie ma dla mnie w kontekście aborcji najmniejszego znaczenia. Dla wielu zwolenników opcji pro-choice nie ma.

A dla pro-life ma to znaczenie. Racjonalizm w statusie portalu powinien zobowiązywać chyba do formułowania argumentów, a nie emocjonalnych opinii.


bembergiem w berg

#59
17-11-2012 20:01
 Ocena 4 na 4
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu
W odpowiedzi worek kości
>>znaczyć?
>Na koniec wszak wrzuciłem podsumowanie stosowne,

Przestałem je czytać przy słowie, cytuję: apropo .

www.allout.org/en/actions/nigeria-veto

#60
17-11-2012 20:08
 Ocena 1 na 1
worek kości (2937 punktów)Odp: A.Górski: "Kazałbym rodzić nawet własnej żonie po GWAŁCIE&qu
W odpowiedzi Ania.
>Trudno mi określać światopogląd osoby, która wierzy, że nagminne jest niezorientowanie się o ciąży aż do chwili porodu.

Nagminne? Czytanie ze zrozumieniem... Pisałem o tym jak o hipotetycznej możliwości i ewentualnych konsekwencji.

bembergiem w berg

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365