 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Religie
| Napisano | Autor | Tytuł | | 04-11-2014 21:20 | Episode_2 (3284 punktów) | Pytanie do agnostyków.
3 na 3 | Nie, nie pytam, co by Was przekonało i do czego. Zastanawiam się nad czymś innym.
Czy agnostycy się modlą, chodzą do kościoła? Bo jeśli ktoś uważa, że istnienie Boga jest możliwe mniej więcej na 50% to chyba nie olewa Boga i na wszelki wypadek się modli? Za duże ryzyko byłoby.
Jeśli jednak jakiś agnostyk żyje, jakby Boga nie było, to na co liczy, gdyby po śmierci okazało się, że jednak Bóg jest? W każdym razie gdybym ja był agnostykiem to modliłbym się co drugi dzień. Na wszelki wypadek. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..| Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Pytanie do agnostyków. | > > widząca (wiara opiera się) na obserwacji świata i praw nim rządzących.> Znów coś kręcisz. To nauka opiera się na obserwacji świata i praw nim rządzących, oraz wyciąganiu z tych dostrzeżonych praw wniosków.Wiara też... widząca. |
| Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Pytanie do agnostyków. | > jakoś to "zadamawianie" idzie Ci kiepsko..> Duch Prawdy 59 punktów, wypowiedzi autora 94.   "Przyszło do swojej własności, a swoi Go nie przyjęli." |
| Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Pytanie do agnostyków. | > A królestwo Twoje jest nie z tego świata....Tak, w to wierzę. |
#214 5 na 5 rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: Pytanie do agnostyków. | > >A królestwo Twoje jest nie z tego świata....> Tak, w to wierzę.Nastepny idiota troll, ktory mysli, ze robi sobie niezle jaja. To Forum potrzebuje automatycznej funkcji ukrywania idiotycznych postow. Nie usuwania bo to by byla cenzura ale zwyklego ukrywania. Kazdy, kto by chcial w jakims watku czytac rowniez wypociny idiotow-trolii musialby nacisnac na przycisk "uwaga, post debila-trolla.Jesli chcesz pomimo tego przeczytac - nacisnij" |
| Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Pytanie do agnostyków. | > >>A królestwo Twoje jest nie z tego świata....> >Tak, w to wierzę.> Nastepny idiota troll, ktory mysli, ze robi sobie niezle jaja.> To Forum potrzebuje automatycznej funkcji ukrywania idiotycznych postow. Nie usuwania bo to by byla cenzura ale zwyklego ukrywania. Kazdy, kto by chcial w jakims watku czytac rowniez wypociny idiotow-trolii musialby nacisnac na przycisk "uwaga, post debila-trolla.Jesli chcesz pomimo tego przeczytac - nacisnij"ciekawe co moderatorzy na to? |
#216 2 na 2 | Elasp (6859 punktów) | Odp: Pytanie do agnostyków. |
> > widząca (wiara opiera się) na obserwacji świata i praw nim rządzących.> Znów coś kręcisz. Itd. Naprawdę nie widzisz, że gość cały czas jaja sobie robi z Ciebie i ma przy tym niezły ubaw? Może to być nowe wcielenie "Anannazego", któremu też zresztą dałeś się nabrać. Jak na krytyka wiary jesteś zdumiewająco łatwowierny. |
#217 5 na 5 rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: Pytanie do agnostyków. |
> ciekawe co moderatorzy na to?Nie masz sie czego obawiac. Od jakiegos czasu mottem tego forum jest : "Dialogujemy z religijnymi debilizmami i absolutnie ich nie wysmiewamy" Dopoki nie przesadzisz mozesz swobodnie pisac, ze masz objawienia  |
#218 -1 na 1 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Pytanie do agnostyków. | > >ciekawe co moderatorzy na to?> Nie masz sie czego obawiac. Od jakiegos czasu mottem tego forum jest :> "Dialogujemy z religijnymi debilizmami i absolutnie ich nie wysmiewamy"> Dopoki nie przesadzisz mozesz swobodnie pisac, ze masz objawienia  Nie o to mi chodziło, nie zrozumiałeś. Mam objawienia? Jakie? |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Pytanie do agnostyków. | > Wiara też... widząca.Mówisz o objawieniach i wizjach? Fakt, trzeba to na poważnie brać 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Pytanie do agnostyków. | > Jak na krytyka wiary jesteś zdumiewająco łatwowierny.A nie lepiej mi tak odpowiedzieć na meritum wpisu? Swoją drogą ma Pan dużą wiarę w umiejętności intelektualne religiantów np. do robienia sobie jaj, drwienia, czy poczucia humoru. On tak raczej ma i to jest szczere. Spotkałem takich ludzi osobiście, Pan z pewnością widzi i doświadcza ich pierwszy raz na forum. A nowe doświdczenie zawsze wiąże się z pewnym dysonansem poznawczym. Mimo wszystko raczej ich lubię  Serdecznie pozdrawiam! |
#221 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Pytanie do agnostyków. | Czuj czuj, czuwaj!
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Pytanie do agnostyków. | > "Przyszło do swojej własności, a swoi Go nie przyjęli."No właśnie. Wyciągnę teraz za Ciebie pewien wniosek: chyba trzeba będzie w Apostolstwo Prawdy włożyć odrobinę wiecej wysiłku.. 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Pytanie do agnostyków. | > Mam objawienia? Jakie?Że przyszedłeś do swojej własności, a ona Cię nie przyjęła? Chyba to ostatnio.
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#224 -2 na 2 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Pytanie do agnostyków. | > >Wiara też... widząca.> Mówisz o objawieniach i wizjach? Fakt, trzeba to na poważnie brać  Masz problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu, albo jesteś szydercą, nawet dziecko wie, że nie mówię o objawieniach i wizjach. |
#225 -1 na 1 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Pytanie do agnostyków. | > Naprawdę nie widzisz, że gość cały czas jaja sobie robi z Ciebie i ma przy tym niezły ubaw?Nie jestem szydercą, ani pyszałkiem, który sobie jaja robi z ludzi, Szanuję ludzi, ... rozumiesz co to znaczy? > Może to być nowe wcielenie "Anannazego", któremu też zresztą dałeś się nabrać.Szufladkowanie ludzi. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|