 |
Czy są dowody na to, że homo sapiens żyje na ziemi dłużej Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Nauka
| Napisano | Autor | Tytuł | | 21-12-2014 09:34 | janek77 (172 punktów) | Czy są dowody na to, że homo sapiens żyje na ziemi dłużej
-1 na 3 | Czy są dowody na to, że homo sapiens żyje na ziemi dłużej niż 200 000 lat?
Drodzy Racjonaliści udowodnijcie mi, że homo sapiens jako istota stadna żyje na planecie ziemia setki tysięcy lat, a nie poniżej 15 000 lat.
Jakie niepodważalne dowody macie na to, że człowiek rozumny żyje setki tysięcy lat? Czy może jest to tylko wiara w teorie i jesteście w jakimś sensie osobami wierzącymi?
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Dalej..| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Czy są dowody na to, że homo sapiens żyje na ziemi dłużej | > >A byłeś już w tym Muzeum? Czy moje zachęty odkładasz w niepamięć?> Googlowałem.To na początek. Kiedyś jednak tam pójdź, by samemu popatrzeć. Jest tam zdecydowanie wiecej różnych omówień i samych eksponatów, niż w cytatach i na stronach internetowych. Poza tym spotkasz się z konkretną rzeczą z tamtych czasów. Może to rozwieje Twoje wątpliwości. > Jakieś fotki tej osady są z wykopalisk?Jedna jest już umieszczona niżej. Sam też możesz na początek poguglać. > Mnie nie ogranicza teologicznie nawet i 10 milionów lat więc się nie stresuj(ę)Ok, mam taką nadzieję. Pozdrowienia
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Czy są dowody na to, że homo sapiens żyje na ziemi dłużej | > I malowideł w to bym nie mieszał bo sama natura jest wstanie wiele> zdziałać na tym polu np. but półwyspu apenińskiego, czy czaszka na Marsie.Dobrze, że nie jesteś skłonny powiedzieć, że Mona Lisa to też dzieło natury  Poniżej zdjęcie twarzy o której mówisz wysokiej rozdzielczości, zrobione przez sondę Mars Reconnaissance Orbiter wystrzelonej przez NASA w kierunku Marsa 12 sierpnia 2005 roku (w rogu po prawej zdjęcie zrobione przez sondę Viking_1 w 1976). 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Czy są dowody na to, że homo sapiens żyje na ziemi dłużej | > KK nie uznał w swej historii ewolucji za sprzeczną z Teologią katolicką.Cytat:Nie zakazuje więc kościelny Nauczycielski Urząd, by teoria ewolucjonizmu, o ile bada, czy ciało pierwszego człowieka powstało z istniejącej poprzednio, żywej materii - że bowiem dusze stwarzane są bezpośrednio przez Boga (..) stała się przedmiotem dociekań i dyskusji uczonych obydwu obozów, zgodnie z obecnym stanem nauk ludzkich i świętej teologicznej wiedzy (..) Nie wolno bowiem wiernym Chrystusowym trzymać się takiej teorii, w myśl której przyjąć by trzeba [...], że nazwa "Adam" nie oznacza jednostkowego człowieka, ale jakąś nieokreśloną wielość praojców. Pius XII papież Dociekać Janku możesz, ale w sytuacjach konfliktowych musisz się poddać ograniczeniom Papieża i Kościoła. Czyli jak zwykle hamulec  Jeśli to jest uznanie teorii ewolucji w całej rozciągłosci, to ja jestem małą dziewczynką z warkoczykami - jak mawiał klasyk 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#109 4 na 4 rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy są dowody na to, że homo sapiens żyje na ziemi dłużej | > Jak grzech pierworodny (sex pierwszych Rodziców)....Nastepny wierzacy idiota, ktory nie wie co to grzech pierworodny  |
#110 3 na 3 | cmos (1664 punktów) | Odp: Czy są dowody na to, że homo sapiens żyje na ziemi dłużej | > Poniżej zdjęcie twarzy o której mówisz wysokiej rozdzielczości, zrobione przez sondę Mars Reconnaissance Orbiter wystrzelonej przez NASA w kierunku Marsa 12 sierpnia 2005 roku (w rogu po prawej zdjęcie zrobione przez sondę Viking_1 w 1976).Uważaj: To zdjęcie po prawej nie zostało wykonane przez sondę Viking. To artefakt powstały po przepuszczeniu oryginalnego zdjęcia przez algorytmy poprawiania obrazu. Źródłowy fragment zdjęcia miał zaledwie jakieś 30x30 pikseli i jest do wyguglania. I nie widać na nim ani trochę tej "twarzy". Tyle że do prasy poszedł ten modyfikowany - bo bardziej medialny - i nikomu nie chciało się sprawdzić oryginału. |
#111 1 na 1 atto (627 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy są dowody na to, że homo sapiens żyje na ziemi dłużej | > Nie widzę specjalnych powodów, żeby się rehabilitować. A zwłaszcza pod wpływem Twojego głupkowatego zawołania.To akurat typowe dla mizerot. > Jeśli masz inny pogląd, po prostu podaj swoje dowody lub wspierających je naukowców, zamiast narcystycznie odsądzać istniejących od czci i wiary. Ja już swoje podałem.Jakich naukowców? Chyba... pizdowców.  > Nigdy nie twierdziłem że mam jakieś specjalnie duże. Podaję argumenty zrozumiałe dla średnio inteligentnych ludzi, używających do czasu do czasu dwóch rąk i rozumu oraz potrafiących skumać jak działa nauka.Niestety, ale nauka nie działa - to nie jest maszyna, lecz stado. > Ty zaś masz kwalifikacje dużo większe, jesteś inteligentnym chłopcem z wielkimi perspektywami na zmianę świata.  > Zatem do dzieła!Prędzej do działa, bo z cepami, którym się roi jakieś 6 tyś. lat świata biblijnego, inaczej nie idzie gadać. |
#112 1 na 1 atto (627 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy są dowody na to, że homo sapiens żyje na ziemi dłużej | Nie dorosłeś do rzeczowego pisania, i już nie dorośniesz, co wnioskuję wprost z ilości twoich wypowiedzi: 5 tyś. zdań! Toż to istny szok! Nawet pijak zacząłby używać rozumu, uczyć się, po przejściu takiej historii.  |
#113 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Czy są dowody na to, że homo sapiens żyje na ziemi dłużej | > wnioskuję wprost z ilości twoich wypowiedzi: 5 tyś.Acha, tylko że aktualnie jest ich 4378, więcej za cholerę nie chce być 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#114 1 na 1 atto (627 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy są dowody na to, że homo sapiens żyje na ziemi dłużej | Radzę zabanować tego pozera. Jestem przeciwnikiem wszelkiej cenzury, no ale takie nagminne szerzenie ciemnoty powinno być jednak zakazane - i ścigane z urzędu. |
#115 1 na 1 | janek77 (172 punktów) | Odp: Czy są dowody na to, że homo sapiens żyje na ziemi dłużej | A Ty jako ateista wiesz niby lepiej  .
Odpowiadam chętnie na rzeczowe pytania pod warunkiem, że z kulturą są zadawane i nie obrażają mojej Wiary. Cierpliwie staram się odpowiadać, ale poświęcam tutaj ograniczoną ilość czasu więc przepraszam za spowolnienia. |
#116 1 na 1 | janek77 (172 punktów) | Odp: Czy są dowody na to, że homo sapiens żyje na ziemi dłużej | Nie hamulec, a logika i wspólne fale z Magisterium KK.
Odpowiadam chętnie na rzeczowe pytania pod warunkiem, że z kulturą są zadawane i nie obrażają mojej Wiary. Cierpliwie staram się odpowiadać, ale poświęcam tutaj ograniczoną ilość czasu więc przepraszam za spowolnienia. |
#117 4 na 4 rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy są dowody na to, że homo sapiens żyje na ziemi dłużej | > A Ty jako ateista wiesz niby lepiej .Oczywiscie, ze wiem lepiej. Grzech pierworodny to: pierwszy grzech Adama i Ewy w raju popełniony pod wpływem pokusy szatana. Polegał on na uniesieniu się pychą i okazaniu nieposłuszeństwa wobec Boga poprzez spożycie z drzewa poznania dobra i zła owocu zakazanego. A wiec nic a nic nie ma wspolnego z seksem "pierwszych" rodzicow  Albo jestes idiota albo trollem. Tak czy siak zart sie nie udal  |
| janek77 (172 punktów) | Odp: Czy są dowody na to, że homo sapiens żyje na ziemi dłużej | Sex pierwszych Rodziców to fakt o szerokiej wiedzy w KK. Zarówno Drzewo Poznania dobra i zła, jak i Drzewo Życia to symbole. PŚ pełne jest symboliki. Nadto my Katolicy nie opieramy się tylko na Biblii, a moja wiedza na ten temat jest szeroka. Polecam na początek pisma św.Mechtyldy z Magdeburga.
Odpowiadam chętnie na rzeczowe pytania pod warunkiem, że z kulturą są zadawane i nie obrażają mojej Wiary. Cierpliwie staram się odpowiadać, ale poświęcam tutaj ograniczoną ilość czasu więc przepraszam za spowolnienia. |
#119 1 na 1 | janek77 (172 punktów) | Odp: Czy są dowody na to, że homo sapiens żyje na ziemi dłużej | Z innego profilu rysy tej ala 'twarzy są jeszcze mniej widoczne. Ale ten rys bydlęcia z jaskini też daleki jest od ideału. Więc skupmy się na pytaniach dotyczących stadności pomijając malowidła.
Odpowiadam chętnie na rzeczowe pytania pod warunkiem, że z kulturą są zadawane i nie obrażają mojej Wiary. Cierpliwie staram się odpowiadać, ale poświęcam tutaj ograniczoną ilość czasu więc przepraszam za spowolnienia. |
#120 4 na 4 rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy są dowody na to, że homo sapiens żyje na ziemi dłużej | > Sex pierwszych Rodziców to fakt o szerokiej wiedzy w KK.Tak, KK ma szeroka wiedze na temat obcego i wlasnego seksu. > Zarówno Drzewo Poznania dobra i zła, jak i Drzewo Życia to symbole. PŚ pełne jest symboliki. Nadto my Katolicy nie opieramy się tylko na Biblii, a moja wiedza na ten temat jest szeroka. Polecam na początek pisma św.Mechtyldy z Magdeburga.Grzech pierworodny nie ma nic wspolnego z seksem. To, ze wam katolikom/trollom "pierworodny" kojarzy sie z penisem i pochwa nie jest wina autorow opwowiesci biblijnych. To 2 tysiace lat prania mozgu zrobily z niego wode i sprawily, ze 90% istniejacych wyrazow na swiecie kojarzy sie wam z obcymi penisami, pochwami, odbytami i seksem  Jesli chcesz zartowac z wierzacych to musisz to subtelniej robic. Musisz katolicka fiksacje seksualna inaczej karykaturowac. Poziom onetowy nie robi tutaj wrazenia. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|