 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 02-01-2015 10:05 | artem2035 (141 punktów) (zablokowany) | ateisci
-16 na 20 | Dlaczego ateisci neguja istnienie Boga a nie neguja istnienia powietrza ktorego tez nie widza?pozatym mozxg ludzki jest wykorzystywany tylko w 10% twierdzenie ze Boga niema jest najglupszym stwierdzeniem .pewnosc jest znamieniem glupoty. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej..#16 2 na 2 | Drobner (19539 punktów) | Odp: ateisci | > a jakie sa racjonalne przeslanki by w niego nie wierzec?Ockham z brzytwą. Drobner, Ok-cham anagramowy.. |
#17 -2 na 4 artem2035 (141 punktów) (zablokowany) | Odp: ateisci |
w bibli ewangelii sw mateusza jest wy raznie napisane Jezus mowi do apostolow darmo dostaliscie darmo dawajcie. nie myl Boga z ludzmi |
#18 -3 na 5 artem2035 (141 punktów) (zablokowany) | Odp: ateisci | okham byl tylko filozofem jego teorie nie przebily bibli wiara istnieje od lat |
#19 11 na 11 | Drobner (19539 punktów) | Odp: ateisci | > czy tlen tez jest widoczny golym okiem ?1. W 1883 Wróblewski i Olszewski skroplili tlen. Doprowadzili tlen do stanu ciekłego. Taki tlen jest widzialny gołym okiem. Mało było lekcji chemii w szkole? Za to lekcji religii dużo? No, ale tam nie mówiło się o rzeczywistości. 2. Napisz, jak skroplisz Boga! Albo choć Ducha! I nie mów, że już jest ciekły spiritus! Drobner, 'uduchowiony' jeszcze po balu... |
#20 8 na 8 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Odp: ateisci | Coś strasznego, połączenie kompletnej głupoty, wymieszanej z totalną niewiedzą w połączeniu z podstawowymi brakami znajomości języka polskiego. Czy naprawdę nie można blokować na tym forum tego rodzaju osobników?
|
#21 8 na 8 | Drobner (19539 punktów) | Odp: ateisci | > ...wiara istnieje od latJeszcze starsza jest głupota, jej matka... Drobner, genealog. |
#22 4 na 4 Monentor (475 punktów) (zablokowany) | Odp: ateisci | > >Dlaczego ateisci neguja istnienie Boga...> Masz rację: nie ma powodu negacji istnienia boga, bowiem nie da się zanegować bredni o bogu. Logika nie jest właściwym narzędziem w tej materii.Samo pytanie o istnienie boga jest bez sensu >> ignostycyzm. |
#23 8 na 8 | Drobner (19539 punktów) | Odp: ateisci | > ...darmo dawajcie...Ech! szkoda, że do kurew tak nie powiedział... Drobner, rozżalony... |
#24 3 na 3 | Mano (1060 punktów) | Odp: ateisci | >Dlaczego ateisci neguja istnienie Boga a nie neguja istnienia powietrza ktorego tez nie widza?
Powietrze mogę zobaczyć pośrednio (nawet bez jego skraplania), gdy nadmucham nim gumowy balon.
Stawiasz boga i powietrze w jednym rzędzie, więc spróbuj nadmuchać balon bogiem, aby wykazać jego istnienie.
Jeżeli Ci się to uda, uwierzę.
|
#25 6 na 6 | TyDraniu (6569 punktów) | Odp: ateisci | > pozatym kazdy czlowiek wykorzystuje swoj rozum w roznych celach qwezmy takiego dr mengele.Niektórzy wykorzystują rozum, inni 10% rozumu, a Pan musi jeszcze trochę potrenować. > facet byl inteligentny co nie znaczy madry glupiec nie przewiduje konsekwencji swoich czynow podobnie jak racjonalisciChętnie poczytam, jakie konsekwencje Pan przewiduje za niewiarę w bogów. Pójście do piekła? 
 |
#26 1 na 1 | Drobner (19539 punktów) | Odp: ateisci | > I tym wesołym wątkiem witamy w Nowym Roku 2015 wszystich wierzących i ateistów  Czas jest względny! Autor, kol. artem2035, chyba wkroczył dopiero w rok -2015. ( minus 2015) O! Ozyrysie! Drobner, time-traveller... |
#27 8 na 8 | Ojciec Lesiotr (6102 punktów) | Odp: ateisci | > okham byl tylko filozofem jego teorie nie przebily bibli wiara istnieje od latMasz rację - religie istnieją od dziesiątek tysięcy lat! Miliardy ludzi kiedyś dawno i teraz nadal wierzyły i wierzą, poświęcają życie swoje i cudze, wznoszą świątynie i składają ofiary. Miliardy ludzi religijnych nie mogą się mylić - musi mylić się te żałosne parę procent zgorzkniałych niedowiarków! Trzeba być wyjątkowym pyszałkiem i głupcem, by negować istnienie któregokolwiek z czczonych od tysięcy lat Bogów. Dla każdego rozsądnego człowieka jest oczywiste, że istnieje i działa Jezus, Chrystus, Allach, Budda, Kriszna, Wisznu, Ganesha (mój ulubiony), Zeus, Bóg Ra, Thor, Amaterasu, Ozyrys itd. i wielu innych powszechnie znanych Bogów. Ich negowanie podważałoby sens życia i zbiorowej mądrości miliardów ludzi prawdziwie religijnych oraz prawdy zawarte w tylu Świętych Księgach i świętych tradycjach przekazywanych przez tysiące lat z najwyższym szacunkiem, z ojca na syna.
W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen. |
#28 2 na 2 | Sygnał (4252 punktów) | Odp: ateisci | > Coś strasznego, połączenie kompletnej głupoty, wymieszanej z totalną niewiedzą w połączeniu z podstawowymi brakami znajomości języka polskiego. >Czy naprawdę nie można blokować na tym forum tego rodzaju osobników?> Pod regulamin łapie się tylko język. Niestety. |
#29 8 na 8 | Drobner (19539 punktów) | Odp: ateisci | > Pod regulamin łapie się tylko język. Niestety.Też nie! Jeśli ma zagramaniczny telefon, to trzeba stolerować. Może to jego jedyna komórka, jaką ma i używa? Drobner, tutejszy i stacjonarny. |
#30 2 na 2 | Sygnał (4252 punktów) | Odp: ateisci | > okham byl tylko filozofem jego teorie nie przebily bibli wiara istnieje od latStaż idei nijak się ma do jej słuszności. Znacznie starszy jest pomysł o tym, że trąd jest karą za grzechy, a nie chorobą bakteryjną. Gwoli Twojej logiki musi być to prawda, czyż nie? |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|