Racjonalista - Strona głównaDo treści
ateisci

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
02-01-2015 10:05artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
ateisci
Ocena -16 na 20
Dlaczego ateisci neguja istnienie Boga a nie neguja istnienia powietrza ktorego tez nie widza?pozatym mozxg ludzki jest wykorzystywany tylko w 10% twierdzenie ze Boga niema jest najglupszym stwierdzeniem .pewnosc jest znamieniem glupoty.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej..
#16
02-01-2015 13:13
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
> a jakie sa racjonalne przeslanki by w niego nie wierzec?
Ockham z brzytwą.

Drobner, Ok-cham anagramowy..

#17
02-01-2015 13:13
 Ocena-2 na 4
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi DyktaFon

w bibli ewangelii sw mateusza jest wy raznie napisane Jezus mowi do apostolow darmo dostaliscie darmo dawajcie. nie myl Boga z ludzmi

#18
02-01-2015 13:16
 Ocena-3 na 5
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi Drobner
okham byl tylko filozofem jego teorie nie przebily bibli wiara istnieje od lat

#19
02-01-2015 13:27
 Ocena 11 na 11
Drobner (19539 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
> czy tlen tez jest widoczny golym okiem ?
1. W 1883 Wróblewski i Olszewski skroplili tlen. Doprowadzili tlen do stanu ciekłego. Taki tlen jest widzialny gołym okiem.
Mało było lekcji chemii w szkole?
Za to lekcji religii dużo? No, ale tam nie mówiło się o rzeczywistości.

2. Napisz, jak skroplisz Boga!
Albo choć Ducha!
I nie mów, że już jest ciekły spiritus!

Drobner, 'uduchowiony' jeszcze po balu...

#20
02-01-2015 13:29
 Ocena 8 na 8
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
Coś strasznego, połączenie kompletnej głupoty, wymieszanej z totalną niewiedzą w połączeniu z podstawowymi brakami znajomości języka polskiego.
Czy naprawdę nie można blokować na tym forum tego rodzaju osobników?


#21
02-01-2015 13:32
 Ocena 8 na 8
Drobner (19539 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
>...wiara istnieje od lat
Jeszcze starsza jest głupota, jej matka...

Drobner, genealog.

#22
02-01-2015 13:33
 Ocena 4 na 4
Monentor (475 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi diogenes
>>Dlaczego ateisci neguja istnienie Boga...
>Masz rację: nie ma powodu negacji istnienia boga, bowiem nie da się zanegować bredni o bogu. Logika nie jest właściwym narzędziem w tej materii.

Samo pytanie o istnienie boga jest bez sensu >> ignostycyzm.

#23
02-01-2015 13:36
 Ocena 8 na 8
Drobner (19539 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
>...darmo dawajcie...

Ech! szkoda, że do kurew tak nie powiedział...

Drobner, rozżalony...

#24
02-01-2015 13:55
 Ocena 3 na 3
Mano (1060 punktów)Odp: ateisci
>Dlaczego ateisci neguja istnienie Boga a nie neguja istnienia powietrza ktorego tez nie widza?

Powietrze mogę zobaczyć pośrednio (nawet bez jego skraplania), gdy nadmucham nim gumowy balon.

Stawiasz boga i powietrze w jednym rzędzie, więc spróbuj nadmuchać balon bogiem, aby wykazać jego istnienie.

Jeżeli Ci się to uda, uwierzę.

#25
02-01-2015 13:56
 Ocena 6 na 6
TyDraniu (6569 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
>pozatym kazdy czlowiek wykorzystuje swoj rozum w roznych celach qwezmy takiego dr mengele.

Niektórzy wykorzystują rozum, inni 10% rozumu, a Pan musi jeszcze trochę potrenować.

>facet byl inteligentny co nie znaczy madry glupiec nie przewiduje konsekwencji swoich czynow podobnie jak racjonalisci

Chętnie poczytam, jakie konsekwencje Pan przewiduje za niewiarę w bogów. Pójście do piekła?


#26
02-01-2015 14:13
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi DyktaFon
>I tym wesołym wątkiem witamy w Nowym Roku 2015 wszystich wierzących i ateistów
Czas jest względny!
Autor, kol. artem2035, chyba wkroczył dopiero w rok -2015. (minus 2015)
O! Ozyrysie!

Drobner, time-traveller...

#27
02-01-2015 14:27
 Ocena 8 na 8
Ojciec Lesiotr (6102 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
> okham byl tylko filozofem jego teorie nie przebily bibli wiara istnieje od lat

Masz rację - religie istnieją od dziesiątek tysięcy lat!
Miliardy ludzi kiedyś dawno i teraz nadal wierzyły i wierzą, poświęcają życie swoje i cudze, wznoszą świątynie i składają ofiary. Miliardy ludzi religijnych nie mogą się mylić - musi mylić się te żałosne parę procent zgorzkniałych niedowiarków!

Trzeba być wyjątkowym pyszałkiem i głupcem, by negować istnienie któregokolwiek z czczonych od tysięcy lat Bogów. Dla każdego rozsądnego człowieka jest oczywiste, że istnieje i działa Jezus, Chrystus, Allach, Budda, Kriszna, Wisznu, Ganesha (mój ulubiony), Zeus, Bóg Ra, Thor, Amaterasu, Ozyrys itd. i wielu innych powszechnie znanych Bogów.
Ich negowanie podważałoby sens życia i zbiorowej mądrości miliardów ludzi prawdziwie religijnych oraz prawdy zawarte w tylu Świętych Księgach i świętych tradycjach przekazywanych przez tysiące lat z najwyższym szacunkiem, z ojca na syna.

W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen.

#28
02-01-2015 14:38
 Ocena 2 na 2
Sygnał (4252 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi kulka_na_mole
>Coś strasznego, połączenie kompletnej głupoty, wymieszanej z totalną niewiedzą w połączeniu z podstawowymi brakami znajomości języka polskiego.
>Czy naprawdę nie można blokować na tym forum tego rodzaju osobników?

>

Pod regulamin łapie się tylko język. Niestety.

#29
02-01-2015 14:47
 Ocena 8 na 8
Drobner (19539 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi Sygnał
>Pod regulamin łapie się tylko język. Niestety.
Też nie!
Jeśli ma zagramaniczny telefon, to trzeba stolerować.
Może to jego jedyna komórka, jaką ma i używa?

Drobner, tutejszy i stacjonarny.

#30
02-01-2015 14:50
 Ocena 2 na 2
Sygnał (4252 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
> okham byl tylko filozofem jego teorie nie przebily bibli wiara istnieje od lat

Staż idei nijak się ma do jej słuszności. Znacznie starszy jest pomysł o tym, że trąd jest karą za grzechy, a nie chorobą bakteryjną. Gwoli Twojej logiki musi być to prawda, czyż nie?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365