Racjonalista - Strona głównaDo treści
ateisci

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
02-01-2015 10:05artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
ateisci
Ocena -16 na 20
Dlaczego ateisci neguja istnienie Boga a nie neguja istnienia powietrza ktorego tez nie widza?pozatym mozxg ludzki jest wykorzystywany tylko w 10% twierdzenie ze Boga niema jest najglupszym stwierdzeniem .pewnosc jest znamieniem glupoty.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej..
#106
02-01-2015 19:21
 Ocena 2 na 2
DyktaFon (9281 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi kulka_na_mole
>Watykan nie jest nadmuchany żadnym Bogiem, ale żądzą kasy, władzy i seksu.
>

Żądzą kasy, władzy i seksu to ja też jestem nadmuchany... ale nic mi nie wychodzi - i to jest właśnie różnica między mną a Watykanem Brakuje tego boga

#107
02-01-2015 19:22
 Ocena 1 na 1
Selanos (12869 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
> wykluczasz istnienie wszystkiego czego nie widziales to jest chore czlowiek ma ograniczona wiedze o swiecie nie potrafi zrozumiec wielu rzeczy ktore sie wokol ni3ego dziaja

Wzrok to tylko jeden ze zmysłów Mamy ogromną wiedzę o świecie, tak ogromną, że nie ma na świecie człowieka który w pełni byłby zdolny ogarnąć chociażby część tych dokonań. Zawsze jednak można mieć przynajmniej ogólne pojęcie, coby nie być ignorantem.

Jak czegoś nie wiemy i nie potrafimy wyjaśnić, to zadajemy pytania, stawiamy hipotezy. Potem szukamy odpowiedzi.

Religia, to zaprzeczenie tego czym zajmuje się nauka. Zamiast pytać i potem szukać odpowiedzi, zaczynacie od dogmatu który jest niepodważalny. To jest przedszkole. Robicie kochani to, za co ja jako dziecko dostawałem od mamy mokrą szmatą przez łeb: mówicie "tak, bo tak".

#108
02-01-2015 19:23
 Ocena 3 na 3
Drobner (19539 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi Selanos
>..............

Z tego wszystkiego artem2035 tylko spójniki rozumie.
Choć i to nie jest pewne.

Drobner, i

#109
02-01-2015 19:27
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi Selanos
>>...do Macedonji.
>Nie do Mordoru?
Do 'Macedonji'!
Ale przez Mordor, no bo jak inaczej?

Drobner logistycznie

#110
02-01-2015 19:29
 Ocena 1 na 1
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi Drobner
chcesz sie pochwalic ze pracujesz w przedszkolu ? mnie nie interesuje gdzie ty pracujesz dziaciaku z tego co piszesz oceniam twoj wiek na gorqa 15 lat

Drobner (19539 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi DyktaFon
>Żądzą kasy, władzy i seksu to ja też jestem nadmuchany... ale nic mi nie wychodzi - i to jest właśnie różnica między mną a Watykanem Brakuje tego boga

Wstąp do seminarium!
Będzie dużo 'boga'.
Początkowo kasy, władzy, to tam nie będziesz miał...

Drobner, między wierszami, między słowami..

#112
02-01-2015 19:32
 Ocena-1 na 3
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi Drobner

widze ze jestes nadpobudliwy sa leki ktore opanuja twoje pobudzenie dzieciaczku

amysle ze dob4rze to zrobi dla twojej rozchwianej psychikilbo pomoz mamusi pozmywac naczynia zamiast siedziec bezczynnie i pisac bzdury

#113
02-01-2015 19:35
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi Selanos
>...jako dziecko dostawałem od mamy mokrą szmatą przez łeb...

Kto tak nie miał?
To se ne vrati...

rozczulony Drobnerek

#114
02-01-2015 19:36
 Ocena 1 na 1
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi Selanos
chlopcze masz przed soba jeszcze jakies 70 lat zycia zajmij sie czyms co -przyniesie ci jakis pozytek gdybanie czy Bog jest czy go niema do niczego cie nie zaprowadzi czasami zrozumienie pewnych rzeczy przychodzi pozniej teraz jestes lewicujacym racjonalista za pare lat zrobisz sie konserwatysta taka jest natura rzeczy

#115
02-01-2015 19:40
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
> ...dziaciaku....gorqa....

Już gaworzy! Zuch!
Na razie jeszcze niezrozumiale.
Niedługo powie pierwsze 'mama'.

Wujek Drobner może Ci smoczka przynieść...

Drobner (19539 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
> amysle...dob4rze...psychikilbo...

Popatrz na mnie i powiedz "M-A-M-A".

Już niedługo Ci się uda...
Drobner, niecierpliwy...

#117
02-01-2015 19:52
 0 na 2
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi Degre

jestes nadwrzliwy do niczego cie nie zmuszam mysle ze sam masz watpliwosci dlatego ze wchodzisz na takie forum szukasz ludzi ktorzy cie upewnia w tym co myslisz ja mam odmienne zdanie dlatego moja wypowiedzi ci nie pasuja

#118
02-01-2015 19:54
 0 na 2
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi Drobner

=
mozna wiele czytac i nic nie rozumiec wiesz po co masz dwoje uszu i jezden jezyk ?

#119
02-01-2015 19:56
 Ocena 2 na 2
DyktaFon (9281 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi Drobner
>>...jako dziecko dostawałem od mamy mokrą szmatą przez łeb...
>Kto tak nie miał?
>To se ne vrati...
>rozczulony Drobnerek

Szybko! Dzwońcie! Telefon całodobowy!
www.przemoc.edu.pl/

#120
02-01-2015 19:57
 Ocena-1 na 3
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi Selanos

wiesz co cie drazni w religi nie sama religia tylko ludzie religia ma dobre zalozenia czlowiek nie jest w stanie im sprostac bo zawsze bedzie dazyl do dominacji nad drugim, czlowiekiem nie nad soba


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365