 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 02-01-2015 10:05 | artem2035 (141 punktów) (zablokowany) | ateisci
-16 na 20 | Dlaczego ateisci neguja istnienie Boga a nie neguja istnienia powietrza ktorego tez nie widza?pozatym mozxg ludzki jest wykorzystywany tylko w 10% twierdzenie ze Boga niema jest najglupszym stwierdzeniem .pewnosc jest znamieniem glupoty. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej..#166 3 na 3 | Drobner (19539 punktów) | Odp: ateisci | > ...pracuje na uczelni...Nadajesz się do wykładania chemii. W Tesco - z magazynu na półki. Drobner, zakuposceptyk |
#167 4 na 4 | Drobner (19539 punktów) | Odp: ateisci | No, chyba że KULwa... Drobner, z innego uniwersytetu. |
artem2035 (141 punktów) (zablokowany) | Odp: ateisci | widze ze filozofia kwitnie na tym pokoju filozofia plebsu |
#169 2 na 2 artem2035 (141 punktów) (zablokowany) | Odp: ateisci |
a ty do pieprzenia na forach o bzdurach szkoda ze za glupote nie banuja |
#170 4 na 4 | Drobner (19539 punktów) | Odp: ateisci | Ooo! Zirytowało się. Inwencji zabrakło na błyskotliwą ripostę. Już niedługo osiągniesz wymarzony, wymodlony stan: IQ < 0. Drobner, 'no emo' |
#171 3 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: ateisci | > chlopcze masz przed soba jeszcze jakies 70 lat zycia> zajmij sie czyms co -przyniesie ci jakis pozytek gdybanie> czy Bog jest czy go niema do niczego cie nie zaprowadzi> czasami zrozumienie pewnych rzeczy przychodzi pozniej teraz> jestes lewicujacym racjonalista za pare lat zrobisz sie> konserwatysta taka jest natura rzeczyZałożę się, że to akurat mamuśka pisała.. yy.. żonka.  Z tego, co widzę - jest u Was olbrzymi kontrast umiejętności gramatycznych, jak również wysławiania się, też kultury. Jak Wy w tym domu wspólnie wytrzymujecie? A zawsze sądziłem, że miłość widzi..
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#172 6 na 6 | Drobner (19539 punktów) | Odp: ateisci | > pokaz mi inteligetniejsze zqwierze niz czlowiekMeduza jest gigantem inteligencji w porównaniu z Tobą, człowieku(?). Drobner, przenikliwy.. |
#173 4 na 4 | Mano (1060 punktów) | Odp: ateisci | > dlaczego zwierzeta nie wyznaja zadnej religii?Bo mają swoją mądrość! |
#174 3 na 3 | Selanos (12869 punktów) | Odp: ateisci | > chlopcze masz przed soba jeszcze jakies 70 latJestem optymistą, planuje nie umierać  Medycyna idzie do przodu... > zycia zajmij sie czyms co -przyniesie ci jakis pozytek gdybanie czy Bog jest czy go niema do niczego cie nie zaprowadziAleż owszem, zaprowadzi i to nie gdybanie. Religia to szkodnik który od lat hamuje rozwój nauki i jest pijawką spijającą pieniądze ze skarbu państwa. Pozbycie się tego szkodnika zdecydowania poprawi jakość mojego życia. > czasami zrozumienie pewnych rzeczy przychodzi pozniej teraz jestes lewicujacym racjonalistaLewicującym? Po pierwsze, nie uznaję podziału na lewicę i prawicę, bo jest to podział tak ogólny, że aż śmieszny. Po drugie, nie lubię tzw. lewicy za socjaldemokrację. Po trzecie, jest sporo "prawicujących" ateistów. > za pare lat zrobisz sie konserwatysta taka jest natura rzeczyRichard Dawkins jest już po siedemdziesiątce, widać że jest już po siedemdziesiątce, on jest świadomy tego że jest już po siedemdziesiątce i jak dotąd nie został konserwatystą. Nadal jest jedną z czołowych postaci walczących o racjonalizm, rozwój nauki i zwyczajny zdrowy rozsądek. Jakby się dłużej zastanowić, to nagłe nawrócenia w podeszłym wieku można przypisać demencji starczej  No i mówienie do mnie per chłopcze... to trochę obraźliwe. Ja staram się zwracać do do Pana właśnie używając różnych odmian słowa pan mimo tego, że poziom i poprawność Pana wypowiedzi sugerują, że ma Pan góra 13-14 lat i nie jest Pan wybitnym przedstawicielem tej grupy wiekowej. Nie wiem jak mógłbym to sformułować uprzejmiej nie obrażając jednocześnie 13/14 latków. |
#175 1 na 1 | Selanos (12869 punktów) | Odp: ateisci | > drazni cie twoja natura ktora nie moze znies ze ktos ma inne poglady niz ty> to taka jak liberalowie chca zgody a sami ja probuja burzycZdecydowana większość ludzi ma inne poglądy niż ja, gdyby miało mnie to drażnić, to w ciągu kilku tygodni umarłbym na wylew albo inny zawał. Poglądy mi nie przeszkadzają, przeszkadza mi narzucanie poglądów innym i zwyczajna głupota. Liberałowie, bez względu na to czy użył Pan tego słowa w odniesieniu do spraw społecznych czy gospodarki, chcą wolności. Panu przeszkadza właśnie ta wolność, bo wg. takich jak Pan, ta wolność burzy tradycje które bez względu na to jak bardzo skostniałe, szkodliwe i odstające od rzeczywistości, są tradycjami, co dla niektórych jest rzeczą świętą. Dla takich jak Pan jedyna zgoda, to narzucenie swoich poglądów innym. |
#176 6 na 6 | Selanos (12869 punktów) | Odp: ateisci | > dowodem na istnienie Boga jest zycieŻycie, jest dowodem na to, że na tej konkretnej planecie zaistniały konkretne warunki potrzebne do tego, żeby życie powstało w takiej a nie innej formie. > dlaczego lew nie jest w stanie rzqadzic czlowiekiem oswajac go.Może dlatego, że nie jest inteligentny? Nie, to zbyt proste, to na pewno dlatego, że bóg istnieje... -,- czlowiek oprocz rozumu dostal w3ladze Nie, człowiek został gatunkiem, nazwijmy to panującym, dlatego że ma rozum. > pokaz mi inteligetniejsze zqwierze niz czlowiekMa Pan na myśli cały gatunek ludzki, czy konkretną osobę?  > dlaczego zwierzeta nie wyznaja zadnej religii?Dlaczego nie tworzą systemów filozoficznych, sztuki, cywilizacji? Bo są za głupie. Człowiek ma rozum, przez co chce dowiedzieć się jak dział świat, szuka odpowiedzi. Kiedy najbardziej skomplikowany narzędziem jakie posiadał człowiek był obrobiony krzemień, a najbardziej wyrafinowaną techniką badawczą uderzenie tym krzemieniem w czaszkę, to żeby znaleźć wyjaśnienie na nurtujące go pytania, człowiek wymyślił sobie różne mity. I tak właśnie powstała religia. Dzisiaj nie potrzebujemy już mitów w stylu Genesis, bo mamy NAUKOWE pojęcie o tym, jak powstał świat. > wiara jest indywidualna sprawa kazdego czlowiekaZa to finansowanie Krk ze skarbu państwa to sprawa bardzo nieindywidualna. > sokrates napisal wiem ze nic niewiem a wy jestescie pewni ze Boga niema.Oczywiście. Sokrates tym jednym zdanie deklarował, że poszukuje wiedzy. Jako miłośnicy wiedzy możemy śmiało stwierdzić że boga nie ma, bo nie ma na to dowodów, a sama postać boga jest zwyczajnie zbędna. |
#177 3 na 3 | Degre (752 punktów) | Odp: ateisci | > nie bede kopiowac nic nie warte teksty szkoda mojego cennego czasu> >> Dokładnie tego się spodziewałem. Żegnaj troluu  |
#178 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: ateisci | > czasami zrozumienie pewnych rzeczy przychodzi pozniej> teraz jestes lewicujacym racjonalista za pare lat zrobisz> sie konserwatysta taka jest natura rzeczyHm, mamy tu znawczynię natury rzeczy? Nawet gdybyś częściowo miała rację (a nie masz) Cytat:"Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie sk***nem"
Źródło: "Józef Piłsudski 1867-1935" Andrzej Garlicki, Kraków 2008
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#179 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: ateisci | > widze ze filozofia kwitnie na tym pokoju filozofia plebsu"Dlaczego ateisci neguja istnienie Boga a nie neguja istnienia powietrza ktorego tez nie widza" - napisał(a) filozoficznie kol. artem2035 na tymże Portalu. PS Gramatyka i interpunkcja w oryginale.
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#180 9 na 9 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Odp: ateisci | |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|