Racjonalista - Strona głównaDo treści
ateisci

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
02-01-2015 10:05artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
ateisci
Ocena -16 na 20
Dlaczego ateisci neguja istnienie Boga a nie neguja istnienia powietrza ktorego tez nie widza?pozatym mozxg ludzki jest wykorzystywany tylko w 10% twierdzenie ze Boga niema jest najglupszym stwierdzeniem .pewnosc jest znamieniem glupoty.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej..
#166
03-01-2015 14:13
 Ocena 3 na 3
Drobner (19539 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
>...pracuje na uczelni...
Nadajesz się do wykładania chemii.
W Tesco - z magazynu na półki.

Drobner, zakuposceptyk

#167
03-01-2015 14:16
 Ocena 4 na 4
Drobner (19539 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi Drobner
No, chyba że KULwa...
Drobner, z innego uniwersytetu.

#168
03-01-2015 14:35
 0 na 2
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi rafal73
widze ze filozofia kwitnie na tym pokoju filozofia plebsu

#169
03-01-2015 14:36
 Ocena 2 na 2
artem2035 (141 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi Drobner

a ty do pieprzenia na forach o bzdurach szkoda ze za glupote nie banuja

#170
03-01-2015 14:47
 Ocena 4 na 4
Drobner (19539 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
Ooo!
Zirytowało się.
Inwencji zabrakło na błyskotliwą ripostę.

Już niedługo osiągniesz wymarzony, wymodlony stan: IQ < 0.

Drobner, 'no emo'

#171
03-01-2015 14:58
 Ocena 3 na 3
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
> chlopcze masz przed soba jeszcze jakies 70 lat zycia
> zajmij sie czyms co -przyniesie ci jakis pozytek gdybanie
> czy Bog jest czy go niema do niczego cie nie zaprowadzi
> czasami zrozumienie pewnych rzeczy przychodzi pozniej teraz
> jestes lewicujacym racjonalista za pare lat zrobisz sie
> konserwatysta taka jest natura rzeczy

Założę się, że to akurat mamuśka pisała.. yy.. żonka.
Z tego, co widzę - jest u Was olbrzymi kontrast umiejętności gramatycznych, jak również wysławiania się, też kultury. Jak Wy w tym domu wspólnie wytrzymujecie?

A zawsze sądziłem, że miłość widzi..

Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać

#172
03-01-2015 15:11
 Ocena 6 na 6
Drobner (19539 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
>pokaz mi inteligetniejsze zqwierze niz czlowiek
Meduza jest gigantem inteligencji w porównaniu z Tobą, człowieku(?).

Drobner, przenikliwy..

#173
03-01-2015 15:22
 Ocena 4 na 4
Mano (1060 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
> dlaczego zwierzeta nie wyznaja zadnej religii?

Bo mają swoją mądrość!

#174
03-01-2015 15:44
 Ocena 3 na 3
Selanos (12869 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
> chlopcze masz przed soba jeszcze jakies 70 lat

Jestem optymistą, planuje nie umierać Medycyna idzie do przodu...

>zycia zajmij sie czyms co -przyniesie ci jakis pozytek gdybanie czy Bog jest czy go niema do niczego cie nie zaprowadzi

Ależ owszem, zaprowadzi i to nie gdybanie. Religia to szkodnik który od lat hamuje rozwój nauki i jest pijawką spijającą pieniądze ze skarbu państwa. Pozbycie się tego szkodnika zdecydowania poprawi jakość mojego życia.

>czasami zrozumienie pewnych rzeczy przychodzi pozniej teraz jestes lewicujacym racjonalista

Lewicującym? Po pierwsze, nie uznaję podziału na lewicę i prawicę, bo jest to podział tak ogólny, że aż śmieszny. Po drugie, nie lubię tzw. lewicy za socjaldemokrację. Po trzecie, jest sporo "prawicujących" ateistów.

>za pare lat zrobisz sie konserwatysta taka jest natura rzeczy

Richard Dawkins jest już po siedemdziesiątce, widać że jest już po siedemdziesiątce, on jest świadomy tego że jest już po siedemdziesiątce i jak dotąd nie został konserwatystą. Nadal jest jedną z czołowych postaci walczących o racjonalizm, rozwój nauki i zwyczajny zdrowy rozsądek.

Jakby się dłużej zastanowić, to nagłe nawrócenia w podeszłym wieku można przypisać demencji starczej

No i mówienie do mnie per chłopcze... to trochę obraźliwe. Ja staram się zwracać do do Pana właśnie używając różnych odmian słowa pan mimo tego, że poziom i poprawność Pana wypowiedzi sugerują, że ma Pan góra 13-14 lat i nie jest Pan wybitnym przedstawicielem tej grupy wiekowej. Nie wiem jak mógłbym to sformułować uprzejmiej nie obrażając jednocześnie 13/14 latków.

#175
03-01-2015 15:52
 Ocena 1 na 1
Selanos (12869 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
> drazni cie twoja natura ktora nie moze znies ze ktos ma inne poglady niz ty
> to taka jak liberalowie chca zgody a sami ja probuja burzyc

Zdecydowana większość ludzi ma inne poglądy niż ja, gdyby miało mnie to drażnić, to w ciągu kilku tygodni umarłbym na wylew albo inny zawał. Poglądy mi nie przeszkadzają, przeszkadza mi narzucanie poglądów innym i zwyczajna głupota.

Liberałowie, bez względu na to czy użył Pan tego słowa w odniesieniu do spraw społecznych czy gospodarki, chcą wolności. Panu przeszkadza właśnie ta wolność, bo wg. takich jak Pan, ta wolność burzy tradycje które bez względu na to jak bardzo skostniałe, szkodliwe i odstające od rzeczywistości, są tradycjami, co dla niektórych jest rzeczą świętą. Dla takich jak Pan jedyna zgoda, to narzucenie swoich poglądów innym.

#176
03-01-2015 16:06
 Ocena 6 na 6
Selanos (12869 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
> dowodem na istnienie Boga jest zycie

Życie, jest dowodem na to, że na tej konkretnej planecie zaistniały konkretne warunki potrzebne do tego, żeby życie powstało w takiej a nie innej formie.

>dlaczego lew nie jest w stanie rzqadzic czlowiekiem oswajac go.

Może dlatego, że nie jest inteligentny? Nie, to zbyt proste, to na pewno dlatego, że bóg istnieje... -,-

czlowiek oprocz rozumu dostal w3ladze

Nie, człowiek został gatunkiem, nazwijmy to panującym, dlatego że ma rozum.

>pokaz mi inteligetniejsze zqwierze niz czlowiek

Ma Pan na myśli cały gatunek ludzki, czy konkretną osobę?

> dlaczego zwierzeta nie wyznaja zadnej religii?

Dlaczego nie tworzą systemów filozoficznych, sztuki, cywilizacji? Bo są za głupie. Człowiek ma rozum, przez co chce dowiedzieć się jak dział świat, szuka odpowiedzi. Kiedy najbardziej skomplikowany narzędziem jakie posiadał człowiek był obrobiony krzemień, a najbardziej wyrafinowaną techniką badawczą uderzenie tym krzemieniem w czaszkę, to żeby znaleźć wyjaśnienie na nurtujące go pytania, człowiek wymyślił sobie różne mity. I tak właśnie powstała religia. Dzisiaj nie potrzebujemy już mitów w stylu Genesis, bo mamy NAUKOWE pojęcie o tym, jak powstał świat.

>wiara jest indywidualna sprawa kazdego czlowieka

Za to finansowanie Krk ze skarbu państwa to sprawa bardzo nieindywidualna.

>sokrates napisal wiem ze nic niewiem a wy jestescie pewni ze Boga niema.

Oczywiście. Sokrates tym jednym zdanie deklarował, że poszukuje wiedzy. Jako miłośnicy wiedzy możemy śmiało stwierdzić że boga nie ma, bo nie ma na to dowodów, a sama postać boga jest zwyczajnie zbędna.

#177
03-01-2015 16:46
 Ocena 3 na 3
Degre (752 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
> nie bede kopiowac nic nie warte teksty szkoda mojego cennego czasu
>>
>
Dokładnie tego się spodziewałem.
Żegnaj troluu

#178
03-01-2015 17:00
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
> czasami zrozumienie pewnych rzeczy przychodzi pozniej
> teraz jestes lewicujacym racjonalista za pare lat zrobisz
> sie konserwatysta taka jest natura rzeczy

Hm, mamy tu znawczynię natury rzeczy?
Nawet gdybyś częściowo miała rację (a nie masz) Cytat:
"Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie sk***nem"

Źródło: "Józef Piłsudski 1867-1935"
Andrzej Garlicki, Kraków 2008


Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać

#179
03-01-2015 17:04
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: ateisci
W odpowiedzi artem2035
> widze ze filozofia kwitnie na tym pokoju filozofia plebsu

"Dlaczego ateisci neguja istnienie Boga a nie neguja istnienia powietrza ktorego tez nie widza" - napisał(a) filozoficznie kol. artem2035 na tymże Portalu.
PS Gramatyka i interpunkcja w oryginale.

Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać

#180
03-01-2015 17:33
 Ocena 9 na 9
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Odp: ateisci
W odpowiedzi Selanos


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365